Článek

Na jméně pro miminko se Pizingerová s partnerem neshodli: Vyhraje ten, kdo bude dřív u matrikářky

 
Svého syna Jakuba přivedla Vendula Pizingerová  (48) na svět před patnácti lety. Nyní je prezidentka nadačního fondu Kapka naděje těhotná znovu. Vendula může považovat za výhodu, že jí její starší syn bude v péči o miminko nápomocný.
16.08.2020 06:05 |

podobné články

Podobné články

Šéfové ODS a ČSSD se na jméně eurokomisaře neshodli

 
Lídři ODS a ČSSD Mirek Topolánek a Jiří Paroubek se na ranní schůzce neshodli s premiérem Janem Fischerem na jméně českého eurokomisaře. Řekl to Topolánek s tím, že jednání budou ještě pokračovat.
04.11.2009 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4027 článků) , Mirek Topolánek (2329 článků) , Jan Fischer (1760 článků)

Vendula Pizingerová v 6. měsíci: Ve jméně už máme jasno!

 
Vendula Pizingerová (48) a Josef Pizinger (32) se těší na prvního společného potomka. Nastávající maminka je v šestém měsíci těhotenství. Ačkoliv manželé netuší, zda to bude holčička nebo chlapeček, ve jméně mají jasno.
28.06.2020 12:05 |

podobné články

Holka, nebo kluk? Vendula Pizingerová má už nyní jasno ve jméně. V 6. měsíci má nahoře jen 6 kilo

 
Prezidentka Kapky naděje Vendula Pizingerová  (48) je v 6. měsíci těhotenství. Za sebou má důležité genetické testy, kterých se většina maminek obzvlášť po čtyřicítce velmi bojí. "Dopadly dobře, vše je v pořádku," oddychla si Vendula.
25.06.2020 15:45 |

podobné články

Vendula Pizingerová měla mejdan pro miminko: To bude holčička, hádají fanoušci

 
Nastávajícím maminkám jejich rodiny a přátelé často pořádají mejdan pro miminko, tzv. babyshower. Dočkala se ho i Vendula Pizingerová (48), která se už zanedlouho bude těšit z nového přírůstku do rodiny. Pro šéfku nadace Kapka naděje byl tento minivečírek velkým překvapením. A fanoušci začali uvažovat, zda náhodou nečeká holčičku.
16.09.2020 18:05 |

podobné články

Vendula Pizingerová (48) se svěřila: Miminko s námi bude v ložnici, pak dostane chůvičku

 
Bude to už její třetí dítě, ale stále se těší, jako by to bylo její první. Vendula Pizingerová (48) má zhruba 3 měsíce do porodu a na miminko se neskutečně těší. Už nakupuje výbavičku a zařizuje pokojíček.
21.07.2020 14:30 |

podobné články

Vendula Pizingerová ukázala nožičku novorozence! Gratulace nebraly konce

 
Až za měsíc bude držet své třetí dítě v náručí, ale lidi už jí gratulují. Vendula Pizingerová (48) zveřejnila fotku z porodnice, na níž drží nožičku novorozeného miminka a všichni mysleli, že už je malý Pinzinger či Pizingerová na světě.
27.08.2020 06:10 |

podobné články

Pizingerová: Manžel si myslel, že je mojí prací jen chodit na kafe

 
Vendula Pizingerová (45) prozradila, že si její manžel Josef (29) nejdřív myslel, že je náplní její práce chození na kávu. Když ale viděl, co všechno nadace obnáší, začal také pomáhat. Vendula Pizingerová přiznala, že častokrát měla chuť skončit, ale nemůže si to dovolit.
10.11.2011 15:50 |

podobné články

Borhyová jako Pizingerová: Miminko pro mladšího muže?!

 
Pokaždé, když cítila, že s partnerem je to láska jako hrom, přišlo miminko. Lucie Borhyová (42) je zralá žena, která už neskáče do všeho po hlavě, ohledně otěhotnění to však může být jinak. Slavná moderátorka se totiž může inspirovat u ještě starších žen než je ona a rozhodnout se pro další miminko.
04.01.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1593 článků)

Vendula Pizingerová u kadeřnice: Při foukání vlasů krmí miminko!

 
Ani chvilku odpočinku si nedopřeje Vendula Pizingerová (44). Zaskočila si ke své kadeřnici a místo relaxu se s láskou starala o její čerstvě narozené miminko.
11.10.2016 16:50 |

podobné články

Budoucí maminka Vendula Pizingerová se pilně připravuje: Miminka už se nemůže dočkat

 
Bývalá manželka zesnulého hudebního skladatele Vendula Pizingerová (48) je těhotná a na miminko se moc těší. Děti má velice ráda, důkazem je i to, že je prezidentkou nadačního fondu Kapka naděje, kde pomáhá dětem s různými poruchami. A jak je na tom s přípravami na miminko?
15.07.2020 19:06 |

podobné články

Pizingerová porodila: Miminko má krásné české jméno

 
Vendula Pizingerová (48) porodila! Miminko, na které se těšilo mnoho lidí, je na světě.
13.10.2020 16:35 |

podobné články

Pizingerová (48): Manželovi dala k narozeninám miminko

 
Dva roky před padesátkou se Vendula Pizingerová dočkala třetího potomka. Ačkoliv si přála dcerku, nakonec to je kluk. „Josef Pizinger mladší, 13. 10. 2020,“ oznámila na Instagramu nadšeně maminka, která miminko přivedla na svět císařským řezem.
14.10.2020 05:05 |

podobné články

Těhotná Vendula Pizingerová (48): První zpověď o jiném stavu! Jak dlouho to ví?

 
Když Vendula Pizingerová (48) oznámila, že s manželem Josefem (32) čekají první společné miminko, všechny to dost překvapilo. Nějakou dobu to už ale dvojice tutlala. Jak dlouho o tom ví a kdo to ještě tušil?
01.05.2020 15:45 |

podobné články

Vendula Pizingerová v tom není sama. V pokročilém věku porodila syna i Bára Basiková

 
Mnohé překvapilo, když prezidentka Kapky naděje Vendula Pizingerová na 1. máje oznámila, že čeká miminko. Vdova po slavném skladateli totiž za dva roky oslaví padesátku a v její těhotenství, ač má o 15 let mladšího manžela, už asi nikdo nedoufal. Vendula však není sama, kdo ze známých žen rodil téměř na prahu padesáti let. Zpěvačka Bára Basiková porodila syna Theodora ve 46 letech a dodnes je za tento dar i v pokročilém věku vděčná.
04.05.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (679 článků)

Mladí rodiče vyděsili matrikářky k smrti! Dítěti dali strašlivé jméno

 
Mladí rodiče v Rusku nadělali se svým prvorozencem rozruch široko daleko. Ke zděšení matričních úřednic a pravoslavných popů pojmenovali synka po Luciferovi, tedy rusky Ljucifer. Církev dala najevo, že chlapce pokřtí - až se přejmenuje.
20.10.2014 07:30 |

podobné články

Zbytečné chytrosti Evropské unie: Vydala příručku, jak poznat falešnou svatbu. Tu by ale poznal i slepý!

 
Jistě si pamatujete na film Kolja a na fingovanou placenou svatbu, za niž se tehdy solily velké peníze. S takovými podvodnými sňatky se úřednice a matrikářky setkávají dodnes a Evropská unie nyní vydala příručku, "jak poznat, že plánový sňatek by měly nahlásit":http://www.extra.cz/14-top-svatebnich-fotek-roku-2014-tady-se-muzete-inspirovat-pokud-vas-nelaka-veselka-a-la-ornella-a-jeji-rod.
18.01.2015 13:27 |

podobné články

Na eurokomisaři se po politicích neshodla ani vláda, jednání odložila na úterý

 
Švejnar, Fischer, Tůma, Špidla... Hádanka se jménem českého eurokomisaře zůstává i nadále nezodpovězena. Shoda politiků na jednom konkrétním jméně neexistuje, podobná situace je i ve vládě. V pondělí kabinet o jméně jednal a stejně jako politici v neděli se nedohodl a jednání odložil na úterý. Jednotlivé strany trvají na svých kandidátech.
09.11.2009 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Liška (367 článků) , Jan Fischer (1760 článků)

Město zavedení »tunelbusů« odložilo: Radní se neshodli na trase linky z Dejvic na Smíchov

 
Expresní linky vedené tunelem Blanka se Pražané zatím nedočkají. Radní se na jednání znovu neshodli ohledně délky cesty a konečné rozhodnutí tak odložili. Padnout by mohlo až v následujících týdnech. Na stole jsou zatím čtyři varianty spojení Smíchova s Dejvicemi. Novou trasu žádají jak radnice, tak vedení města, proti se zatím staví pouze Regionální organizátor pražské integrované dopravy. Ten upozorňuje na nedostatek řidičů a případné omezení jiných linek. Městské části to odmítají.
31.10.2017 17:05 |

podobné články

Zeman s Vystrčilem se neshodli: Číňané už začali „šlapat“ i po Kuberově nástupci

 
Prezident Miloš Zeman dnes přijal v pracovně na Pražském hradě předsedu Senátu Miloše Vystrčila (ODS). Ten jej požádal o schůzku kvůli tzv. čínskému dopisu a odpovědím na události kolem tlaku, kterému měl před smrtí čelit jeho předchůdce Jaroslav Kubera. Kubera měl čínský výhrůžný dopis dostat na Hradě 14. ledna., 20. ledna pak zemřel. Dva nejvyšší ústavní činitelé spolu jednali asi hodinu. Vystrčil přiznal, že se na ničem prakticky neshodli. Poprvé také prozradil, že Čínané už na možné vstřícné kroky směrem k Tchaj-wanu upozornili i jeho samotného. Nepřáli si, aby gratuloval nové prezidentce ke zvolení a stěžovali si na jeho fotografii s tchajwanskou vlajkou. Předseda Senátu reagoval pozitivními slovy směrem k tchajwanské prezidentské volbě a dodal, že jeho cesta tam je stále reálnější.
19.05.2020 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1143 článků) , Miloš Zeman (25145 článků)