Článek

Na dálnici se vysypaly bankovky z obrněného auta. Radost řidičů-sběračů utnul příjezd FBI

 
Na dálnici poblíž San Diega v americkém státě Kalifornie se v pátek zastavil provoz, když se z obrněného vozu nedopatřením vysypaly stovky bankovek a pokryly vozovku i její okolí. Desítky řidičů na místě zastavily a začaly peníze sbírat, za což policie na místě dva lidi zatkla. Všechny ostatní, kteří si mohli stihnout několik bankovek přivlastnit, pak úřady pod hrozbou trestního stíhání vyzvaly k jejich vrácení.
21.11.2021 15:45 |

podobné články

Podobné články

Z havarované dodávky se vysypaly milióny, lidé jich vrátili jen část

 
Hongkongská policie vyzvala občany, kteří si přivlastnili peníze z dodávky, jež na Štědrý den havarovala, aby je vrátili. Vůz převážel bankovky v hodnotě 35 miliónů hongkongských dolarů (102 miliónů korun), které se z něj a po havárii vysypaly.
25.12.2014 09:46 |

podobné články

Řidič se dobýval do vlastního obrněného auta

 
V nelichotivé situaci se nechal v britském městečku Mablethorpe zachytit řidič bezpečnostní služby. Před jedním obchodem ho tam kolemjdoucí natočil, jak se dobývá do vlastního obrněného auta.
11.03.2015 02:11 |

podobné články

Taková škoda! Náklaďák se zakymácel, na dálnici D5 se vysypaly přepravky s pivem

 
Nehoda, nad kterou zaslzí oko každého pivaře, se stala v úterý odpoledne na dálnici D5 u Mýta na Rokycansku. Z náklaďáku se tady vysypaly přepravky s pivem, většina lahví se rozbila.
03.11.2020 16:20 |

podobné články

Z nebe pršely peníze! Bankovky za 24 milionů zablokovaly dopravu

 
Obyvatelům Dubaje ve Spojených arabských emirátech jako by se splnil životní sen, když z nebe začaly pršet bankovky v celkové hodnotě kolem milionu dolarů. Pětisetdirhamové bankovky (asi 4 200 korun) snášející se z oblohy v centru Dubaje vyvolaly značný zmatek; auta začala zastavovat a jejich řidiči vyskakovali a chytali poletující oběživo.
25.02.2015 09:40 |

podobné články

Obrana: Čeští výrobci představili nový obrněný transportér

 
Česká zbrojní výroba zaznamenala v posledních dekádách výrazný pokles. Přesto existuje řada výjimek, které dokazují, že odborníci a schopní zbrojaři dosud nevymřeli. V tomto týdnu prezentovala přeloučská společnost SVOS spol. s r.o. jeden ze dvou prototypů nového kolového obrněného vozidla/kolového obrněného transportéru VEGA.
01.05.2011 14:00 |

podobné články

Ukradl 100 milionů! Řidič obrněného vozu ujel s penězi

 
Soud v Maďarsku vydal zatykač na řidiče obrněného vozu, který ukradl 1,2 miliardy forintů (v přepočtu 100 milionů korun). Informoval server novinky.cz.
05.12.2011 18:20 |

podobné články

Klaun z Boží milosti v akci: Takto vypadal Miroslav Donutil před 33 lety, dnes slaví 70

 
„Kontrolní otázka: jestlipak víte, soudruzi, kolik vojáků se vejde do západoněmeckého obrněného transportéru? … Co? … Já vám to řeknu přesně. Do západoněmeckého obrněného transportéru se vejde dvacet až pětadvacet západoněmeckých soudruhů, vy tupci!“, „A komu tím prospějete, co?! Druhé straně?“ – kdo by neznal hlášky, které v oblíbených českých filmech Černí baroni (1992) a Pelíšky (1999) pronesou postavy natvrdlého poručíka Troníka a zarputilého komunisty a otce Šebka? Obě tyto role ztvárnil naprosto jedinečným způsobem Miroslav Donutil  (70) .
07.02.2021 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Donutil (434 článků)

Správa parku uzavřela část Krkonoš kvůli nájezdům sběračů borůvek

 
Správa Krkonošského národního parku dnes omezila kvůli ochraně hor před nájezdy sběračů borůvek vstup do některých částí Krkonoš.
20.07.2013 07:50 |

podobné články

Naději utnul vpád vojsk. Mišík představil první skladbu z nového alba

 
Vrací se v ní do mládí, kdy se očekávání věcí příštích neslo na vlnách naděje, kterou následně utnul příjezd sovětských vojsk.
10.09.2021 17:00 |

podobné články

FBI začala vyšetřovat sama sebe: Kvůli tweetům podporujícím Trumpa

 
Federální úřad pro vyšetřování (FBI) na sociálních sítích moc aktivní není. Jeho účet na Twitteru FBI RecordsVault rok spal, což se ale tento měsíc změnilo, když začal znenadání zveřejňovat tweety podporující prezidentského kandidáta Donalda Trumpa. Americké zákony ovšem zakazují vládním úřadům projevovat při volbách podporu jedné straně, a tak inspekční divize FBI začala vyšetřovat, jak k tomu došlo.
04.11.2016 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5793 článků)

Dálnici D1 před Prahou na dvě hodiny uzavřela hromadná nehoda

 
Hromadná nehoda pěti automobilů u Mirošovic uzavřela ve středu ráno příjezd do Prahy po dálnici D1. Kolona dosahovala až k 28. kilometru a zablokován byl také příjezd k dálnici od Benešova.
07.07.2010 09:10 |

podobné články

Kdy od vás obchodník nevezme poškozenou bankovku? Kdy naopak musí?

 
Bankovky se opotřebovávají časem, ale občas jim v tom někdo chtě nechtě pomůže. Jste vlastníkem pokreslené nebo natržené bankovky? Chybí někde růžek, nebo zůstaly bankovky v kapse u kalhot v pračce? Kdy je bankovka ještě platná a co si rozhodně nenechejte v obchodech vracet?
11.10.2015 06:30 |

podobné články

Kamion přerazil svodidla. Vysypaly se z něj střepy sklenic

 
Za nehodu polského kamionu u Nasavrk na Chrudimsku může zřejmě i špatné počasí. Kamion se převrátil a vysypaly se z něj zavařovací sklenice.
07.12.2011 07:25 |

podobné články

Na pošťáka se ze schránky vysypaly použité jehly!

 
Na jednoho z brněnských pošťáků čekalo v Husitské ulici v Brně nemilé překvapení, když se snažil vybrat poštovní schránku, vysypaly se mu do tašky použité jehly. Vše na místě vyřešili přivolaní strážníci.
23.07.2013 17:45 |

podobné články

Na dělníka se v Zárybech vysypaly dvě tuny železa: Byl namístě mrtvý

 
Ve firmě na výrobu betonářské ocele v Zárybech na Mělnicku došlo v úterý ráno k tragédii. Na asi padesátiletého dělníka se tam vysypaly dvě tuny armovacího železa, které se používá jako výstuž ve stavebnictví. Muži už bohužel nebylo pomoci.
26.07.2016 10:20 |

podobné články

Náklaďák na boku zbrzdil dopravu v Letňanech: Vysypaly se z něj barely s chemikáliemi

 
Několik jednotek hasičů a policistů zasahovalo na křižovatce ulic Toužimská a Polaneckého v Letňanech. Převrátilo se tam nákladní auto na bok a vysypaly se z něj barely plné chemikálií. Komunikace byla několik hodin uzavřená.
23.11.2016 16:15 |

podobné články

Popeláři v Malešicích otočili auto na bok: Odpadky se vysypaly na silnici

 
Ve středu dopoledne v Tiskařské ulici v Praze 10 – Malešicích havarovalo popelářské auto. Plně naložené se v zatáčce převrátilo na bok a odpadky se vysypaly na silnici.
01.03.2017 13:15 |

podobné články

Jen krátce po příletu do nového domova v Řecku se šíleně pořezala! Na Nováčkovou se v koupelně kompletně vysypaly skleněné dveře

 
Modelka a youtuberka Jitka Nováčková  (28) se zranila. Jen krátce poté, co se ubytovala v novém bytě v řecké Larisse, kam se minulý týden s přítelem Timem Sparvem přestěhovali, měla nehodu v koupelně. Během sprchování se na ni kompletně vysypaly skleněné dveře.
31.08.2020 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Nováčková (426 článků)

Stovky bas s lahvemi se vysypaly na silnici. Sjezd na kraji Prahy je kvůli střepům neprůjezdný

 
Nepříjemná nehoda mezi Střížkovem a Letňany komplikuje dopravu . Na křižovatce Kbelské a Veselské se totiž z nákladového prostoru projíždějícího kamionu vysypaly stovky bas s lahvemi. Policisté museli daný úsek kvůli úklidu uzavřít.
19.05.2021 14:20 |

podobné články