Článek

Na co ženáč Vágner sbalil krásnou Němku Claudii? Nejodhodlanější lovec, jakého znám!

 
Svůj vztah na odiv příliš nedávali, teď ale přišla romantická svatba. Jakub Vágner (39) si v sobotu po poledni vzal svou přítelkyni, německou rybářku Claudii Dargaovou. Ta má stejně jako on mezi rybáři vybudovanou slušnou pověst. A právě na svoje schopnosti ji Vágner sbalil: je to prý nejodhodlanější lovec, jakého kdy poznala!
22.11.2021 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Vágner (422 článků)
Podobné články

Jakub Vágner se oženil na Vltavě: Ano řekl uhrančivé rybářce Claudii

 
Rybář Jakub Vágner (39) se dle informací deníku Blesk v sobotu oženil. Za ženu si vzal svou krásnou rybářku Claudii Dargu, která má kořeny v Německu. Novomanželský pár si řekl ano během plavby lodí po Vltavě. Tohle je jeho krásná nevěsta.
20.11.2021 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Vágner (422 článků)

Jakub Vágner se oženil. S rybářkou Claudií si řekli ano na lodi

 
Populární rybář Jakub Vágner (39) se oženil. V sobotu po poledni si vzal svou německou přítelkyni Claudii, se kterou chodí od loňského roku.
17.09.2015 00:40 |

podobné články

Čerstvý ženáč Vágner! Tohle je jeho paní rybářová

 
Rybář Jakub Vágner (39) se oženil, a to přímo během plavby parníkem po Vltavě. V sobotu po poledni si vzal svou německou přítelkyni Claudii, se kterou chodí od loňského roku.
22.11.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Vágner (422 článků)

Týdenní plán pro krásnou pleť

 
Chcete mít krásnou pleť? Samozřejmě! Která žena by ji nechtěla, co je to za hloupou otázku?! Jenže krásná pleť není zadarmo, až na pár šťastných výjimek, kterým byla bezchybná tvář nadělena do vínku. Jestliže jste ani vy neměli štěstí a toužíte po dokonalé tvářičce, která se stane vaší předností a tou nejlepší vizitkou, pak věřte, že jste na správném místě! Už jste na své cestě za krásnou a bezchybnou pletí vyzkoušela nespočet přípravků, utratila nekřesťanské peníze za produkty, které v reklamě slibovaly okamžité výsledky, ale ani přes všechnu vynaloženou snahu se vám nepodařilo dosáhnout vysněného cíle? Pak zapomeňte na předražené rádoby účinné produkty, které jsou jen marketingovým trikem prodejců a zkuste to po našem! My totiž máme plán, který vám po jediném týdnu zajistí krásnou pleť! Týdenní plán pro krásnou pleť V následujících řádcích pro vás máme týdenní plán, který když dodržíte, vám přinese kýžené ovoce – tedy krásnou pleť, po níž už dlouhou dobu toužíte. Náš plán má podobu sedmi jednoduchých úkolů, jenž můžete, ale nemusíte splnit. To už záleží na vás. Jste připraveni vydat se na cestu za krásnou pletí? Tak jdeme na to! Úkol č. 1: řekněte si, že jste krásná! Ať už se ve svém životě budete snažit o cokoli, musíte si být jisté tím, že uspějete. Platí to i v tomto případě, kdy je potřeba, abyste věřili sami sobě a především se sami sobě líbili. Proto se postavte před zrcadlo a upřímně si řekněte: „JSEM KRÁSNÁ“ a opakujte to tak dlouho, dokud neuvěříte tomu, že je to pravda. Úkol č. 2: naučte se dodržovat pitný režim Že je naše tělo tvořeno z velké části z vody vám jistě nemusíme říkat. Dovolíme si ale apelovat na to, abyste svému tělu vodu dopřávali v dostatečném množství – minimálně v takovém, které je doporučováno odborníky. Pitný režim má... Čtěte více Příspěvek Týdenní plán pro krásnou pleť pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.07.2017 19:35 |

podobné články

Rybář Jakub Vágner se tajně oženil! Svatba s krásnou rybářkou byla u Vltavy

 
Televizní rybář Jakub Vágner (39) do toho praštil! V sobotu po poledni řekl ANO půvabné rybářce Claudii Dargaové. Svatba proběhla stylově, jak se na rybáře patří, a to na Vltavě.
20.11.2021 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Vágner (422 článků)

Vágner chtěl oblbnout Bučkovou: Dala mu košem!

 
Není Vágner jako Vágner! Pravý opak se snažil Elišce Bučkové (28) namluvit moderátor Petr Vágner (40), dokonce ji na akci do mikrofonu představoval jako svoji budoucí manželku!
20.12.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vágner (284 článků) , Eliška Bučková (1159 článků)

Páry v Superstar! Ševčík sbalil Moniku, Ondruš starší Simonu

 
Horký favorit na SuperStar Petr Ševčík (19) sbalil sexy zpěvačku Moniku Povýšilovou (18)! U jednoho páru v letošní Česko Slovenské SuperStar ale nekončí! Další kdo sbalil krásnou slečnu je Lukáš Ondruš (15), ten si vyhlídl o šest let starší Slovenku Simonu Feckovou (21).
28.03.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Ševčík (41 článků) , Lukáš Ondruš (5 článků) , Simona Fecková (24 článků) , Monika Povýšilová (15 článků)

Ve spárech šelmy: Lovec zázrakem přežije útok lva!

 
Tuto událost si bude lovec pamatovat do konce života. Po nepodařeném výstřelu na něj totiž vystartuje hodně rozzuřený lev a skočí mu po krku. Naštěstí má stejně špatnou mušku jako lovec a tak mu nezpůsobí ani škrábnutí.
19.05.2011 05:05 |

podobné články

Lovec se nemůže trefit do jelena, ten jen tupě zírá

 
VIDEO s názvem "Nejhorší lovec vs. nejblbější jelen" koluje po internetu. Lovec není schopný se třikrát trefit do jelena. Ten jen tupě zírá a výstřely pušky ho nezajímají
27.07.2011 05:15 |

podobné články

Vin Diesel je Poslední lovec čarodějnic. Pomáhá mu zrzka z Hry o trůny a Frodo

 
Další trailer k dobrodružné fantasy Poslední lovec čarodějnic ukazuje v hlavní roli Vina Diesela coby nesmrtelného Kauldera, který loví a zabíjí nebezpečné čarodějnice. Film režíroval Breck Eisner, který za sebou má například thriller Podivní (2010) nebo akční komedii Sahara (2005). Scenáristy snímku jsou Cory Goodman (Kazatel) a duo Matt Sazama a Burk Sharpless, které napsalo kritizované fantasy drama Drákula: Neznámá legenda (2014), takže by diváci neměli mít příliš vysoká očekávání, píše web Screenrant. Ve vedlejších rolích se objeví Elijah Wood (Pán prstenů), Rose Leslie (Hra o trůny) nebo Michael Caine (Mládí). Poslední lovec čarodějnic dorazí do českých kin 22. října.
22.09.2015 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Vin Diesel (69 článků) , Breck Eisner (1 článek)

Filmové premiéry: Kniha džunglí, Lovec: Zimní válka, Carol a Hardcore Henry

 
Premiérou týdne je nejnovější adaptace Knihy džunglí. Lovec Erik ze Sněhurky se stal hrdinou svého vlastního filmu Lovec: Zimní válka. Cate Blanchettová a Rooney Mara podávají skvělé výkony v milostném dramatu Carol. Zběsilý akční nářez čeká diváky filmu Hardcore Henry. Na cestě za pomstou je Christopher Plummer ve filmu Vzpomeň si. Hlavu vzhůru je sociální drama o dospívání na hraně zákona. V obnovené premiéře jde do kin Mlčení jehňátek a restaurovaný Dobrý voják Švejk.
21.04.2016 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Christopher Plummer (11 článků) , Rooney Mara (27 článků) , Carol Henry (1 článek) , Erik Henry (3 články)

Lovec (†75) měl na mušce výstavního lva: Kamarád muže omylem zastřelil

 
Obrovskou smůlu měl pětasedmdesátiletý lovec z Chorvatska, který se vydal na lov exotických zvířat do Afriky. Zrovna když měl na mušce výstavního lva, jeho kamarád ho postřelil. Lovec zraněním podlehl. Ochránci zvířat na sociálních sítích jeho smrt oslavují.
31.01.2018 19:05 |

podobné články

To je ale panenka! Petr Vágner z Ordinace ukázal svou neskutečně krásnou dcerku

 
Hvězda Ordinace v růžové zahradě Petr Vágner  (34) má opravdu asi kvalitní genový materiál. To se prokázalo, když na českou premiéru animovaného trháku o stepujícím tučňákovi Happy Feet 2 vyvedl svou tříletou dcerku Lili. Tahle rozkošná dívenka takřka po celou dobu neslezla z jeho ramene, a když jí tatínek položil otázku, promluvila jeho zvučným altem. Podívejte se na video, ve kterém Vágner vypráví, jak musí dceru zachraňovat před pohádkami.
12.01.2012 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vágner (284 článků)

Jakub Vágner zaháčkoval trofejní úlovek: Nová láska jako by z oka vypadla Elišce Bučkové

 
Poté, co se nejznámější český rybář Jakub Vágner (39) rozešel s Eliškou Bučkovou (31), zůstal dva roky oficiálně nezadaný. To se teď ale změnilo. Někdejší účastník StarDance totiž začal randit s pohlednou Němkou Claudií Darga. Ta přitom vypadá, jako by z oka vypadla právě Vágnerově bývalce. 
15.04.2021 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1159 článků) , Jakub Vágner (422 článků)

Jakub Vágner do toho konečně praštil! Tajná svatba u Vltavy

 
Už nebude na rybách sám. Jakub Vágner (39) si po dvou letech vzal svou německou přítelkyni Claudii.
21.11.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Vágner (422 článků)

Jakub Vágner a Claudia Darga: Ukázali fotky ze svatby a prozradili, kam jedou na líbánky

 
Slavný rybář Jakub Vágner (39), který proslul nejen v našem českém rybníčku, se čerstvě oženil se svou přítelkyní s německými kořeny Claudií Darga (29). Novomanželé, kteří sdílejí svou lásku k rybám a vodě, se už jistě těší na společně strávené chvíle na romantických líbánkách.
23.11.2021 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Vágner (422 článků)

Ženáč Vágner: Honil si ego v Japonsku

 
Příchod nového roku prožil moderátor Top Staru Petr Vágner (41) v japonském Tokiu, kde byl se svými kamarády.
09.01.2019 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vágner (284 článků)

Zpěvák Josef Vágner se pochlubil rozkošnou dcerou: Amelie oslavila už druhé narozeniny

 
Je to jako včera, když Josef Vágner  (30) coby čerstvý ženáč prozradil, že bude tátou. Zpěvák a syn Karla Vágnera se ženil v červnu 2018 na řeckém ostrově Kréta . Nedlouho nato přivedla jeho žena Marlene na svět dcerku.
04.10.2020 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vágner (100 článků) , Josef Vágner (100 článků) , Karel Vágner (459 článků)

Čerstvý ženáč Jakub Vágner se stane otcem: Víme kdy a uniklo i pohlaví a jméno miminka

 
Jakub Vágner (39) ještě donedávna působil tak, že se snad nikdy pořádně neusadí, hlavní roli v jeho životě hrály ryby. Přesto se před pár dny oženil, navíc se také brzy stane tátou. Redakce eXtra.cz zjistila, kdy se má jeho první potomek narodit.
26.11.2021 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Vágner (422 článků)