Článek

Na botox chodím dvakrát ročně už mnoho let, přiznala v rozhovoru zpěvačka Bonnie Tyler (69)

 
Letos v červnu už blondýnka se specifickým chraplákem oslaví 70. narozeniny. Bonnie Tyler nyní prozradila tajemství svého „mladistvého“ vzhledu, který diváci obdivovali v diskuzích po jejím rozhovoru v britské show This Morning.
12.03.2021 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Bonnie Tyler (21 článků)
Podobné články

Senátoři na Havaji schválili „zákon Stevena Tylera“ chránící celebrity

 
Po zpěvákovi skupiny Aerosmith Stevenu Tylerovi pojmenovali na Havaji zákon, který tam on sám prosazoval, ačkoli není místní. Zákon má ochránit soukromí celebrit, které si jezdí na Havaj odpočinout. Senátoři ho schválili, teď půjde ještě do Sněmovny reprezentantů. Další články k tématu: Tyler z Aerosmith se ženit nebude, se snoubenkou se rozešel Steven Tyler odhalil tělo, ve velikosti prsou dohání svou přítelkyni Kokain jsem ukrýval v bubnech, přiznal zpěvák Steven Tyler Steven Tyler z Aerosmith stráví Vánoce v léčebně Nikam nejdu, vyvrátil Steven Tyler spekulace o odchodu z Aerosmith Tyler z Aerosmith upadl v koupelně a vyrazil si dva zuby Tyler z Aerosmith navrhl módní kolekci, předvedl ji na svých dcerách
07.03.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Steven Tyler (136 článků)

Tyler z Aerosmith se chce ženit, mladší přítelkyni požádal o ruku

 
Do třetice všeho dobrého, řekl si zřejmě třiašedesátiletý americký rocker Steven Tyler. Podle serveru TMZ požádal svou osmatřicetiletou přítelkyni Erin Bradyovou o ruku. Ta se pak na Havaji procházela s obřím prstenem. Další články k tématu: Steven Tyler odhalil tělo, ve velikosti prsou dohání svou přítelkyni Tyler z Aerosmith upadl v koupelně a vyrazil si dva zuby Tyler z Aerosmith navrhl módní kolekci, předvedl ji na svých dcerách Táta nosí dámské oblečení, přiznala herečka Liv Tylerová Nosem mi profičelo 300 milionů, přiznává v pamětech Tyler z Aerosmith
28.12.2011 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Liv Tyler (71 článků) , Steven Tyler (136 článků)

Legendární Bonnie Tyler míří do Česka: Přiznala odvrácenou stranu slávy

 
Ročně absolvuje stovky koncertů a mnohdy si ani nepamatuje, v jakém městě zrovna je. Do Prahy se ale Bonnie Tyler (68) vyloženě těší. Ačkoliv v naší metropoli vystoupila již několikrát, nikdy neměla čas si ji pořádně prohlédnout. Její čeští fanoušci by ale tentokrát měli být na pozoru. S Tyler se totiž budou moct potkat v ulicích Prahy.
13.01.2020 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Bonnie Tyler (21 článků)

Bonnie Tyler přesouvá březnové koncerty! V Praze a Příbrami vystoupí v prosinci

 
Aktuální pandemie koronaviru donutila i producenta Petra Větrovského odložit březnové koncerty zpěvačky Bonnie Tyler. Lístky ale zůstávají v platnosti. Větrovský s Tyler se totiž domluvili na nových termínech. Pražský koncert se místo 29. března uskuteční 2. prosince a příbramský místo 28. března 3. prosince.
19.03.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Bonnie Tyler (21 článků) , Petr Větrovský (6 článků)

Do Čech se vrací Bonnie Tyler

 
Známá velšská zpěvačka Bonnie Tyler vystoupí na konci března dvakrát v České republice. Nejprve zazpívá 28. března ve Sportovní hale v Příbrami. O den později zazní její typický chraplák v pražské Lucerně.
06.02.2020 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Bonnie Tyler (21 článků)

Bonnie Tyler promluvila o Karlu Gottovi: Neuvěříte, co je spojovalo!

 
Díky svému slavičímu hlasu se Mistr Karel Gott (†80) vtiskl do paměti fanoušků po celém světě. Mezi ně patřila i velšská zpěvačka Bonnie Tyler (68). Ta nyní přiznala, že ji jeho smrt obrovsky zasáhla a velmi mrzí!
16.12.2019 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Bonnie Tyler (21 článků) , Karel Gott (6388 článků)

Zpěvačka Bonnie Tyler nestárne: Podívejte se, jaký má v šedesáti šmrnc

 
Známá britská zpěvačka Bonnie Tyler (60), kterou po celém světě proslavil její charakteristický chraplavý hlas, se téměř vůbec nezměnila. Podívejte se na fotografie této pěvecké divy, která před pár měsíci oslavila šedesátku, a posuďte sami.
23.08.2011 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Bonnie Tyler (21 článků)

Fanoušci si na Bonnie Tyler budou muset počkat: Zpěvačka jim poslala vzkaz a přeložila svůj koncert v Česku

 
Přestože se těšila na své české fanoušky a do Prahy, svůj příjezd musela zrušit. Bonnie Tyler měla již na konci měsíce přiletět do Česka a vystoupit hned na dvou koncertech. Pandemie koronaviru však zasáhla i dlouhé měsíce dopředu plánovanou akci a velšská zpěvačka přesunula své koncerty.
20.03.2020 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Bonnie Tyler (21 článků)

Trvalá, chraplák a pravidelné injekce botoxu: Takhle se proměnila Bonnie Tyler, která slaví 70. narozeniny

 
Zpěvačka s nezaměnitelným hlasem slaví sedmdesátiny. Velšská zpěvačka Bonnie Tyler dosáhla jubilea, které snad brzy oslaví návratem na pódia, se kterými se rozhodně nechystá rozloučit.
08.06.2021 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Bonnie Tyler (21 článků)

Bonnie Tyler slaví narozeniny a míří do Prahy: Co s legendární zpěvačkou udělal zub času

 
Bonnie Tyler, legendární zpěvačka a ikona 70. a 80. let, slaví 69. narozeniny. Už v březnu se měla objevit na českých pódiích, plán jí ale překazila pandemie koronaviru, a tak v Praze a Příbrami vystoupí v prosinci. Přečtěte si, jak šel s majitelkou charakteristického chraplavého hlasu čas.
08.06.2020 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Bonnie Tyler (21 článků)

Turné legendární Bonnie Tyler v Česku

 
Jedna z největších legend světové pop rockové scény, majitelka nezaměnitelného "chrapláku", velšská zpěvačka Bonnie Tyler, přijede na turné do České republiky. Fanoušci mají možnost připomenout si její největší hity naživo v atmosféře koncertní haly za doprovodu její kapely. V České republice si naplánovala celkem tři koncerty, jeden přidá i na Slovensku.
25.02.2015 12:21 |

podobné články

Osobnosti: Bonnie Tyler (21 článků)

Bonnie Tyler: Neskládám, v tom netkví můj talent

 
Největší úspěchy prožívala britská zpěvačka Bonnie Tyler v osmdesátých letech, kdy v hitparádách bodovala píseň Total Eclipse of the Heart. Koncem dubna si příznivci její kariéru budou moci připomenout na třech koncertech v České republice.
17.03.2015 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Bonnie Tyler (21 článků) , Bonnie Heart (3 články)

Co má Lucie Bílá společného s Bonnie Tyler? Známe tajemství jejich jmen!

 
Celý svět ji zná jako Bonnie Tyler (68), to ale není jméno, které dostala hned po narození. Velšská zpěvačka se totiž narodila jako Gaynor Hopkins. Ve svých dvaceti šesti letech se ale rozhodla přejmenovat.
09.12.2019 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Bonnie Tyler (21 článků) , Lucie Bílá (2605 článků)

Pravda o vztahu Karla Gotta se světovou hvězdou: Bonnie Tyler otevřeně promluvila

 
Karel Gott (✝80) se vryl pod kůži i některých světovým umělcům. Teprve dva měsíce po jeho smrti našla odvahu zavzpomínat na něj velšská zpěvačka Bonnie Tyler (68). "Je mi líto, že Karel zemřel," truchlí žena, která má na kontě hity jako Holding Out for a Hero nebo Total Eclipse of the Heart. V březnu u nás odehraje dva koncerty, jeden v Praze a druhý v Příbrami.
16.12.2019 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Bonnie Tyler (21 článků) , Karel Gott (6388 článků) , Bonnie Heart (3 články)

Taková nabídka se neodmítá: Sexy Olga Lounová bude na jednom pódiu s Bonnie Tyler

 
Zpěvačka Olga Lounová  (38) sice z národního kola Eurovize nepostoupila , smutnit ale nemusí. Díky svému hlasu se dostala do hledáčku samotné Bonnie Tyler. Ta si ji sama vybrala jako předskokanku svého pražského a příbramského koncertu.
14.02.2020 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Bonnie Tyler (21 článků) , Olga Lounová (408 článků)

Bonnie Tyler míří po pauze do Čech

 
Zpěvačka Bonnie Tyler vystoupí v pražské Lucerně 8. září a ve sportovní hale v Příbrami 9. září.
20.07.2021 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Bonnie Tyler (21 článků)

Nová alba: Lucie Vondráčková, Carla Bruni i Bonnie Tyler

 
Jako dámská jízda by se dal označit přehled nových desek tohoto týdne. Mezi ty nejočekávanější totiž patří nahrávky Lucie Vondráčkové, Carly Bruni nebo Bonnie Tyler.
03.04.2013 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Bonnie Tyler (21 článků) , Lucie Vondráčková (1815 článků) , Carla Bruni (177 článků)

Vendulka z Ordinace: Na botox chodím pravidelně

 
Představitelka zdravotní sestry Vendulky Čížkové, herečka Veronika Jeníková (45), se ve svém věku pyšní neuvěřitelně hladkým čelem bez vrásek. „Od třiačtyřiceti chodím pravidelně na botox,“ přiznala Blesku.
27.11.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Jeníková (69 článků)

Něco na zub?! Tyler havaroval ve sprše a vyrazil si jedničku

 
Frontman kapely Aerosmith Steven Tyler (63) pocítil zakousnutí zubu času. Mládí je pryč, zuby teď taky. Zpěvák ve sprše uklouznul a vyrazil si horní jedničky. A jako bonus dostal pořádný monokl. Buď nám Steven stárne a neudržel se, nebo byl jednoduše opilý. Tyler ale vyvrací, že by byl pod vlivem drog nebo alkoholu. "Prostě jsem omdlel," tvrdí Tyler.
28.10.2011 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Steven Tyler (136 článků)