Článek

Na baterky? Po hněvu na plán vlády jsme se ptali znovu. Už trochu jinak

 
Možný nedobrovolný odchod letecké záchranky z Plzeňského kraje a její přesun do Karlových Varů vzbudil značný rozruch. Přesun by se uskutečnil kvůli továrně na baterie pro elektroauta, zvané Gigafactory. Ale jak ParlamentníListy.cz zjistily, i kdyby továrna Volkswagenu nevznikla, mohlo by se pro současné letiště v Líních najít využití – a tím jsou větrné elektrárny. Bude LZS nakonec přeložena „jen“ na malé letišťátko v Chotěšově, kam se ale musí investovat nemalé prostředky? Po vlně vášní z Plzně jsme se znovu dotázali Ministerstva zdravotnictví, jak to tedy bude…
18.08.2023 08:05 |

podobné články

Podobné články

Zbyněk Fiala: Škoda na baterky

 
Šéf mladoboleslavské Škodovky tlačí na zrychlení přechodu k elektromobilitě. Zaspali jsme, jak jsme zvyklí, ale lidé to chtějí. Jen nejsou baterky, a ty, co jsou, není kde nabíjet.
06.11.2020 16:35 |

podobné články

Týdenní plán pro krásnou pleť

 
Chcete mít krásnou pleť? Samozřejmě! Která žena by ji nechtěla, co je to za hloupou otázku?! Jenže krásná pleť není zadarmo, až na pár šťastných výjimek, kterým byla bezchybná tvář nadělena do vínku. Jestliže jste ani vy neměli štěstí a toužíte po dokonalé tvářičce, která se stane vaší předností a tou nejlepší vizitkou, pak věřte, že jste na správném místě! Už jste na své cestě za krásnou a bezchybnou pletí vyzkoušela nespočet přípravků, utratila nekřesťanské peníze za produkty, které v reklamě slibovaly okamžité výsledky, ale ani přes všechnu vynaloženou snahu se vám nepodařilo dosáhnout vysněného cíle? Pak zapomeňte na předražené rádoby účinné produkty, které jsou jen marketingovým trikem prodejců a zkuste to po našem! My totiž máme plán, který vám po jediném týdnu zajistí krásnou pleť! Týdenní plán pro krásnou pleť V následujících řádcích pro vás máme týdenní plán, který když dodržíte, vám přinese kýžené ovoce – tedy krásnou pleť, po níž už dlouhou dobu toužíte. Náš plán má podobu sedmi jednoduchých úkolů, jenž můžete, ale nemusíte splnit. To už záleží na vás. Jste připraveni vydat se na cestu za krásnou pletí? Tak jdeme na to! Úkol č. 1: řekněte si, že jste krásná! Ať už se ve svém životě budete snažit o cokoli, musíte si být jisté tím, že uspějete. Platí to i v tomto případě, kdy je potřeba, abyste věřili sami sobě a především se sami sobě líbili. Proto se postavte před zrcadlo a upřímně si řekněte: „JSEM KRÁSNÁ“ a opakujte to tak dlouho, dokud neuvěříte tomu, že je to pravda. Úkol č. 2: naučte se dodržovat pitný režim Že je naše tělo tvořeno z velké části z vody vám jistě nemusíme říkat. Dovolíme si ale apelovat na to, abyste svému tělu vodu dopřávali v dostatečném množství – minimálně v takovém, které je doporučováno odborníky. Pitný režim má... Čtěte více Příspěvek Týdenní plán pro krásnou pleť pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.07.2017 19:35 |

podobné články

Ferrari 599: První hřebec na baterky

 
Italský výrobce supersportů Ferrari pracuje na autě na baterky. První výsledek své snahy představí už v březnu na autosalonu v Ženevě.
04.02.2010 13:00 |

podobné články

V listopadu na silnicích umírá nejvíce chodců! Noste si baterky a vesty

 
Šéf dopravní policie doporučil chodcům aby ve tmě nosili reflexní vesty nebo rovnou baterky. V listopadu umírá na silnicích nejvíce chodců. V průměru na nich právě v listopadu zemře dvakrát víc lidí než je celoroční průměr.
25.10.2011 21:30 |

podobné články

Panenka na baterky zachránila matku s dcerou před uhořením

 
Dětský pláč, který se ozval uprostřed noci, zachránil matku s dcerou z hořícího domu. Nepatřil však živému dítěti, ale panence na baterky, která v rámci programu pro mladistvé ukazuje mladým Američanům realitu rodičovství. Nebýt jí, sedmnáctiletá Christian Deasonová a její matka by se pravděpodobně nedostaly z hořícího domu v pořádku.
04.11.2011 14:50 |

podobné články

Číňan kousl do baterie iPhonu: Hryzl do baterky a... explodovala!

 
Čína je známá napodobeninami čehokoli, padělá se vše od oděvů po elektroniku. A tenhle muž v obchodě se součástkami pro iPhone si zřejmě nechtěl naběhnout. Čert ví, co chtěl poznat z toho, že do baterky kousne, každopádně se mu to stalo málem osudným!
04.02.2018 21:05 |

podobné články

Jsou Češi na baterky? Snaží se, ale vracet by jich do sběru měli víc než teď

 
Češi už do přírody nevyhazují tak velké množství baterií jako dříve. Možná jim pomáhá i to, že sběrné boxy jsou dnes v každém supermarketu. Pořád by na tom Česko ale mohlo být lépe. Podle společnosti Ecolab, která se zabývá tříděním a likvidací baterií v Česku jako jediná, je vyvíjen velký tlak na osvětu obyvatelstva, které bylo zvyklé baterie vyhazovat do odpadu. Proč by se měly baterky třídit a likvidovat? Uvolňují se z nich těžké kovy, což je zátěž jak pro přírodu, tak i pro člověka.
02.04.2018 06:15 |

podobné články

Poděkování lékařům a sestrám v Brně: Okna rozzáří lampiony, svíčky i baterky

 
Listopad je obvykle spojen s lampionovými průvody, které se ale z důvodu epidemie koronaviru letos nemohou konat. Brno se proto v tomto týdnu rozsvítí jiným způsobem – lampiony, svíčky a baterky budou zářit v oknech jako poděkování zdravotníkům.
11.11.2020 15:45 |

podobné články

Hurá, ekologie. Akorát baterky kope černoušek v Kongu

 
Reportér Václav Dolejší na serveru Seznam Zprávy burcuje ve svém komentáři k zastavení šílenství s elektroauty na baterky, dokud je čas. Celkem přináší pět důvodů, proč je sázka na elektromobily ideologií, a nikoliv chytrým řešením.
23.07.2021 23:05 |

podobné články

Jiřina Bohdalová musela do nemocnice. Dobiju baterky a zase točím, vzkázala

 
Jiřina Bohdalová (92) byla hospitalizovaná v Nemocnici Na Homolce. Herečka se svěřila s tím, že jí lékaři, jak se říká, „dobíjejí baterky“. Fanoušci prý o ni rozhodně nemusejí mít obavy a v pondělí chce opět začít natáčet nový film, na kterém momentálně pracuje.
27.08.2023 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1318 článků)

Babišův plán investic už není plán, ale jen potenciál. Znovu se otřel o Klause

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) ve čtvrtek ve Sněmovně opět obhajoval svůj plán investic, který ale ještě nikdo nikdy neviděl. Jeho zveřejnění slibuje od prosince 2017. Česko podle něj mohlo být už dávno někde jinde, kdyby v roce 1990 takový plán vytvořil Václav Klaus. Zároveň ale poprvé přiznal, že vlastně nejde o plán, ale pouze o „potenciální zásobník investic”, který jeho vláda stejně nezrealizuje.
28.11.2019 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11006 článků) , Andrej Babiš (26012 článků)

Ruský "Den Hněvu": Desetitisíce lidí v ulicích

 
Den hněvu", který dnes pořádá ruská opozice v padesátce měst jako sérii protestů proti vládě Vladimira Putina, začal ve Vladivostoku na Dálném východě.
20.03.2010 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5153 článků)

Den hněvu v Rusku: opozice žádá odchod Vladimira Putina

 
V několika desítkách ruských měst opozice demonstrovala v rámci takzvaného Dne hněvu.
20.03.2010 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5153 článků)

Zapálili hrob biblickému Josefovi. Palestinci vyhlásili den hněvu

 
Palestinci v noci na pátek zapálili na okupovaném Západním břehu Jordánu místo, v němž je Židy uctívaný hrob biblického Josefa. Radikální hnutí Hamas vyhlásilo na pátek den hněvu a vyzvalo Palestince k protestním akcím. Izrael posílil na problematických místech pořádkové síly stovkami mužů.
16.10.2015 10:50 |

podobné články

Elity rozdmýchávají války, ženou „humanitárně“ miliony na jatka. Podívejte na Ukrajinu, jak tam falšují fakta. Ale hrozny lidového hněvu zrají, varuje levicový publicista a básník

 
ROZHOVOR Levicový publicista a básník Marek Řezanka rozvádí teorii o selhání elit a ignorování názorů a potřeb řadových občanů. Těm se podle Řezanky elity stále víc vzdalují a nemusí to dopadnout dobře. „Hrozny hněvu zrají a lidé si to nenechají líbit,“ konstatuje. Pochopitelně se ve svých odpovědích dotkl i Brexitu a souvisejících problémů.
27.06.2016 19:35 |

podobné články

Shia LaBeouf byl odsouzen k podmínce a povinným kurzům zvládání hněvu

 
Herec Shia LaBeouf byl odsouzen k jednoleté podmínce v probačním režimu, během něhož musí navštěvovat kurzy pro zvládání vlastního hněvu. Hvězda filmu Nymfomanka přiznala vinu z přečinu, jehož se měla dopustit v červenci tohoto roku. Soud v Georgii tak vyměřil mírnější trest.
24.10.2017 19:30 |

podobné články

Mahulena Bočanová o válce s otcem své dcery: Proč se slova plná hněvu dostala ven?

 
Mezi exmanželi Mahulenou Bočanovou (50) a Viktorem Mrázem (50) už několik měsíců zuří studená válka kvůli šestnáctileté dceři Marině. Od září totiž herečka Mrázovi upravila podmínky střídavé péče a chce navýšení alimentů. Spor, o kterém neměl nikdo vědět, se však o víkendu provalil. Na sociální síti Bočanové se totiž objevila komunikace plná hněvu a zloby. Kdo a proč ji zveřejnil?
29.01.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (884 článků)

Potetovaná influencerka čelí hněvu internetu: Vyfotila se, jak drží tygra za koule!

 
Záchranné zvířecí stanice jsou v Asii vyhledávaným turistickým cílem - ať už to jsou sloní sirotčince nebo želví azyly. V Tygřím království v Thajsku si na tyto nádherné šelmy můžete i sáhnout. Opravdovou vlnu hněvu vyvolala krásná turistka, která této příležitosti využila skutečně nevhodným způsobem.
03.09.2020 09:45 |

podobné články

Vláda se bojí hněvu lidu a ustupuje. Hovoří starý známý Zbořil

 
POLITOLOGOVÉ Pravicová koalice vedená premiérem Nečasem sahá k pro ni nestandardním levicovým krokům a komentuje je rétorikou, která je spíše blízká sociální demokracii. Ekonomičtí ministři vážně zvažují zvýšení DPH na 20%, snížení podnikatelských paušálů a zavedení daně osobám vydělávajícím nad sto tisíc měsíčně. Rovná daň, dosud posvátná kráva pravicové vlády, tedy nejspíše padne. Co ta změna? Ptali jsme se politologů.
29.02.2012 08:30 |

podobné články