Článek

Na Babišových účtech se objevil tajemný vzkaz. Sklízí posměch

 
Na účtech premiéra a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše na sociálních sítích se ve čtvrtek odpoledne objevil tajemný vzkaz. „Zítra řeknu pravdu,” napsal Babiš stroze. Mezi dalšími uživateli příspěvek sklidil posměch. Vysvětlením může být zpráva ČTK, že šlo nejspíš o PR příspěvek; Babiš totiž v pátek vydá knihu s názvem Sdílejte, než to zakážou! Obsahovat bude mimo jiné jeho vizi obnovy České republiky po koronavirové pandemii nebo kritiku opozičních Pirátů.
15.07.2021 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22548 článků)
Podobné články

Schillerová: Obce mohly loni více investovat. Peníze na účtech nejsou jen volné, reagují zástupci měst

 
Obce a kraje měly ke konci loňského roku na účtech 266,9 miliardy korun, meziročně o 6,5 procenta více. Obce měly na účtech 234,1 miliardy korun, meziročně o devět procent více. Kraje měly na účtech 32,8 miliardy korun, což je meziroční pokles o osm procent.
31.03.2021 15:40 |

podobné články

Hoďte na něj síť: Primátor Děčína sklízí posměch za šílené SPZ na svých autech!

 
Na primátorském křesle Děčína se neohřál ani půl roku, přesto už Jaroslav Hrouda (ANO, 49) sklízí pořádný posměch. Vysloužil si ho za registrační značky u vozů, kterými jezdí. Někteří lidé se na sociálních sítích nebáli zajít až k osočení, že má malý penis!
07.01.2019 22:51 |

podobné články

Neználek Babiš sklízí posměch. Kádr zahraničního obchodu nevěděl o výjezdní doložce?

 
Kdo chtěl vycestovat za hranice Československa, musel projít složitým martyriem, aby dostal povolení. Pryč se mohlo jen na zvláštní povolení – takzvanou výjezdní doložku. Bez ní mohli cestovat jen vyvolení. Včetně dnešního premiéra Andreje Babiše (ANO), který pracoval v zahraničním obchodu. O podobných praktikách prý ale nevěděl, za což teď sklízí ťukání na čelo a posměch.
19.11.2019 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22548 článků)

TAJEMNÝ VZKAZ PŘED SMRTÍ! Pak se Růženka a Veronika vzaly za ruce, usmály se a šly proti vlaku! Smrt patnáctiletých dívek šokovala Česko

 
Byla to nešťastná náhoda? Nebo se Veronika Z. a Růženka C. rozhodly, že skončí se životem? Obyvatelé Mlékojed na Mělnicku v nešťastnou náhodu nevěří. Co znamená tajemný vzkaz, který se objevil na Facebooku?
10.04.2017 08:30 |

podobné články

Kdo to udělal? Na vratech Petra Hapky se objevil tajemný vzkaz!

 
Byl to velký milovník zvířat a krmil, co se dalo. Možná i proto se na jeho vratech objevil v těchto dnech zvláštní vzkaz. Náhrobní kámen sice na hřbitově geniální textař Petr Hapka (†70) sice ještě stále nemá, zato na dveřích mu za jeho všeobjímající lásku děkují zvířátka.
15.12.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hapka (273 článků)

Tajemný prstenec se po Rusku objevil i nad Rumunskem

 
Obyvatelé regionu Dambovita v Rumunsku na vlastní oči spatřili úkaz, který se jen před několika týdny objevil i nad Ruskem. V mracích se utvořil jakýsi tajemný prstenec, který si tamější obyvatelé vykládali jako zlé znamení, či se dokonce domnívali, že na Zemi dorazili mimozemšťané. Odborníci je však uklidňovali - šlo o přírodní jev.
27.10.2009 13:55 |

podobné články

Merkelová si prý vysloužila posměch, dvakrát si vzala stejné šaty

 
Německá kancléřka Angela Merkelová si vysloužila na letošním salcburském hudebním festivalu posměch tamní smetánky a módních policistů. Dorazila totiž ve stejných šatech a se stejnými doplňky jako před dvěma lety. Píše to ve svém dnešním vydání seriózní rakouský deník Der Standard.
13.08.2010 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2740 článků)

Nečasi, omluv se voličům ODS, vyzývá Přemysl Sobotka. Sklidil za to posměch

 
Místopředseda Přemysl Sobotka (ODS) se nechal slyšet, že navrhne stranickému grémiu, aby vyzvali odstupujícího premiéra Nečase k veřejné omluvě voličům. Sobotka za to sklidil posměch. Na omluvu je pozdě a stejně nic nezmění, zní z ČSSD.
03.07.2013 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Přemysl Sobotka (481 článků)

Deprese, zdravotní problémy a posměch. To byla má obezita!

 
Hubnutí je cesta na dlouhou trať. Pokud ale zvolíme správnou odbočku, dočkáme se štíhlé postavy bez nevzhledných špeků. Luboš zažil díky své nadváze posměch i silné deprese. Klasický začarovaný kruh. Až zdravotní komplikace ho nakoply k razantnímu kroku proměny. Jak se mu to povedlo?
13.04.2015 09:05 |

podobné články

Obezita mě skoro zničila. Posměch, deprese a zdravotní problémy

 
Hubnutí je cesta na dlouhou trať. Pokud ale zvolíme správnou odbočku, dočkáme se štíhlé postavy bez nevzhledných špeků. Luboš zažil díky své nadváze posměch i silné deprese. Klasický začarovaný kruh. Až zdravotní komplikace ho nakoply k razantnímu kroku proměny. Jak se mu to povedlo?
22.09.2015 09:05 |

podobné články

TAJNÝ CTITEL? Záhadný vzkaz na hrobě Moniky Kramné! Kdo ho tam umístil?

 
Na hrobě zavražděné Moniky Kramné se objevil tajemný vzkaz. Vše by nasvědčovalo tomu, že krásná slova tam zanechal Petr Kramný, jenže ten je ve vazbě. Navštívil hrob tajný ctitel?
31.03.2014 08:45 |

podobné články

Objevil se další záhadný monolit, tentokrát v Rumunsku

 
Poté co se objevil a následně zase zmizel tajemný monolit na poušti v Utahu, řeší podobnou záležitost také v Rumunsku. Nedaleko zříceniny tvrze Petrodava poblíž města Piatra Neamț se objevil další monolit, který se podobal tomu ze Spojených států. V pondělí záhadně zmizel.
01.12.2020 17:05 |

podobné články

Dara Rolins září štěstím: Rytmusovo místo zaplnil tajemný Rasťo

 
Je to přes půl roku, co se Dara Rolins (45) rozešla s rapperem Rytmusem (41). Ten je zaláskovaný do půvabné moderátorky Jasminy Alagič (29). Dara ale rozhodně nesmutní. Po jejím boku se totiž objevil tajemný mladík. O koho se jedná?
02.10.2018 12:13 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2700 článků)

Češi sklízí uznání za objev v Egyptě. Dostali se do TOP 10 úspěchů archeologů

 
Sklízí uznání za své úsilí. Tým českých archeologů se pod vedením profesora Miroslava Bárty pustil do náročné práce v Egyptě, na začátku roku 2015 pak objevil hrob doposud neznámé královny Chentkaus III., manželky faraona vládnoucího před 4500 lety. Nyní se tenhle objev dostal do top 10 archeologických objevů roku podle britských odborníků. Jaké další objevy uspěly?
29.12.2015 19:35 |

podobné články

Svatba Babišových se bude konat už příští sobotu! Čapí hnízdo se uzavře na šest dnů

 
Všemi očekávaná svatba Andreje a Moniky Babišových je naplánována na poslední červencovou sobotu. Celá sláva se bude konat na Čapím hnízdě, které bude podle všeho uzavřené od 25. do 30. července včetně restaurace Lihovar.
20.07.2017 16:35 |

podobné články

Je to vážné: Reportéři zvonili i u Babišovy dcery

 
Reportáž Seznamu o Andreji Babišovi mladším znovu připomenula kauzu Čapí hnízdo. A tvrzení Babišových dětí z prvního manželství, že nemohou být stíhány pro duševní nemoci. Více o Babišových potomcích, Adrianě Bobekové a Andreji Babišovi mladším přináší server iRozhlas.cz, spolu s vysvětlením, proč se kauza tak vleče.
13.11.2018 10:00 |

podobné články

Šéf Babišových finančních analytiků hovoří sdělil své plány

 
Libor Kazda, dlouholetý policista a detektiv z Útvaru pro odhalování korupce a finanční kriminality, se v únoru stal šéfem Finančně analytického útvaru. Útvar, který byl za jeho předchůdce Milana Cícera občas označován jako „Kalouskova tajná policie“, převzal ve velkém stylu- zablokováním 300 milionů na účtech ČEZu.
26.03.2014 10:55 |

podobné články

Šéf Babišových finančních analytiků sdělil své plány

 
Libor Kazda, dlouholetý policista a detektiv z Útvaru pro odhalování korupce a finanční kriminality, se v únoru stal šéfem Finančně analytického útvaru. Útvar, který byl za jeho předchůdce Milana Cícera občas označován jako „Kalouskova tajná policie“, převzal ve velkém stylu - zablokováním 300 milionů na účtech ČEZu.
26.03.2014 11:00 |

podobné články

Část peněz pro Promopro šla na účty v zahraničí, 135 miliónů do Rakouska

 
Část peněz, které stát vyplatil společnosti Promopro, skončila na zahraničních účtech. Jedná se o 135 miliónů korun z celkově vyplacené sumy půl miliardy korun. Zjistil to finanční analytický útvar ministerstva financí, který zakázku zkoumal. Část peněz, není jasné, zda celá suma, je blokována na účtech v Rakousku.
17.02.2011 14:50 |

podobné články