Článek

Myslivcová porodila holčičku: Dala jí zvláštní jméno! Co ve skutečnosti znamená?

 
Na dceru si sice museli chvíli počkat, ale vyplatilo se. Sestra Dominiky Myslivcové (27) Natálie (23) už je trojnásobnou maminkou a světu prozradila už i jméno své vytoužené holčičky. Rozhodně zní velmi originálně.
13.10.2021 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)
Podobné články

Neser se do politiky. Dominika Myslivcová to drsně schytává za pomoc popálené romské Natálce

 
„Růžová“ Dominika Myslivcová, nezávislá kandidátka do krajských voleb v Moravskoslezském kraji v barvách Úsvitu, učinila krok v předvolební kampani. Setkala se s devítiletou romskou holčičku Natálkou, která si před lety prošla peklem. Pravicoví radikálové jí vhodili do pokojíčku zápalné lahve a ona málem zemřela. Myslivcová se rozhodla dívence pomoci a někteří lidé ji za to oceňují. U jiných se dočkala odsouzení.
16.09.2016 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)

Myslivcová porodila dvojčata! Dominika se raduje z dvou kluků a oba se jmenují od M

 
Česká Barbie Dominika Myslivcová (24) se konečně dočkala a stala se tetou! Její mladší sestra Natálie Myslivcová (20) včera přivedla na svět dvojčata Matiase a Markuse. I když se starší Dominika necítí momentálně na to, aby se sama stala matkou, roli tety si rozhodně bude užívat.
02.11.2018 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)

Farářka v penzi v 66 letech porodila dvojčata

 
Díky pokrokům v medicíně mohou mít děti i ženy v poměrně pokročilém věku. Jistá Švýcarka v 66 letech porodila dvojčata a podle tamní televize se tato farářka v penzi stala nejstarší rodičkou v alpské republice. Další články k tématu: Žena z Indie porodila ve svých 66 letech trojčata Žena porodila v 54 letech zdravé dítě, lékaři žasnou Čínská důchodkyně porodila v šedesáti letech dvojčata Němka v 55 letech porodila třinácté dítě Rumunka porodila v 67 letech holčičku
05.03.2012 10:10 |

podobné články

Růžové peklo přichází: Blogerka Dominika Myslivcová si bohužel myslí, že je Barbie a že umí zpívat

 
"Dominika Myslivcová":http://www.extra.cz/tema/dominika-myslivcova (20) je taková ostravská "Paris Hilton":http://www.extra.cz/tema/paris-hilton (32) chudých, která si bohužel myslí, že svět se neobejde bez její umělecké tvorby. Dokud vedla jen blog, jehož layout pravidelně poškozoval zrak tisícům návštěvníků denně, dalo se to přežít.
20.08.2013 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)

Růžová princezna eXtra.cz Dominika Myslivcová zatčena v Mexiku: Co se stalo?

 
Blonďatá Barbie "Dominika Myslivcová":http://www.extra.cz/tema/dominika-myslivcova, která nedávno posílila redakci eXtra.cz, možná působí celkem nevinně, ale evidentně jde o pěkné kvítko. Podle dostupných informací byla nedávno zatčena v Mexiku.
22.09.2013 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)

Růžová královna Dominika Myslivcová dráždí Facebook sexy fotkami svého štíhlého tělíčka. Takhle se změnila za 3 roky

 
Hvězda, kterou si majitelé nejluxusnějších obchodů hýčkají jako bohyni, protože vědí, že u nich blonďatá kráska utratí majlant, a "blogerka eXtra.cz Dominika Myslivcová":http://www.extra.cz/tema/dominika-myslivcova (19) se na svém "facebookovém profilu":http://www.extra.cz/tema/facebook pochlubila fotografií, na které je oblečená jen do titěrných kalhotek a podprsenky.
01.03.2014 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)

Česká Barbie Dominika Myslivcová zhubla za měsíc 6 kg. Její tajemství se podařilo odhalit. Připravte se do plavek již dnes!

 
Známá modelka a idol mládeže Dominika Myslivcová používá přípravky na hubnutí! Řekli byste, že taková krásná a štíhlá dívka potřebuje hubnout? Rozhodli jsme se tedy vypátrat, co je na tom pravdy. Dominika často pózuje na módních fotografiích jako modelka. Proto si Dominika musí hlídat ideální váhu. Dominika na to vyzrála! Objevila nový přípravek na hubnutí OBETHIN, který spatřil světlo světa v Anglii a nyní přichází do ČR. Jak to vlastně funguje? Dominika si jednoduše 15 minut před každým jídlem vezme dvě tobolky OBETHINu a zapije vodou. OBETHIN obsahuje účinné látky rostlinného původu, které vyvolají pocit nasycení. „OBETHIN mi zcela vyhovuje. Prostě do sebe více jídla nedostanu. U každé diety jsem skučela hlady, ale je to poprvé, kdy nemám hlad, a ještě hubnu. S Obethinem to dokáže každá blondýna,“ směje se Dominika Myslivcová. Při každém jídle toho teď Dominika sní méně, a přesto netrpí hlady. A kila jdou dolů!
03.03.2014 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)

Hrdá teta Dominika Myslivcová ukázala dvojčata: Tolik roztomilosti pohromadě jste neviděli

 
Blonďatá Barbie Dominika Myslivcová (24) se poprvé stala tetou! Její mladší sestra Natálie Myslivcová (20) včera přivedla na svět dvojčata Matiase a Markuse. Teď rodiče ukázali fotky dvojčat a je to to nejroztomilejší, co dnes uvidíte.
02.11.2018 16:11 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)

Dominika Myslivcová pro eXtra.cz: Prozradila, kdy se na ni máma nejvíc naštvala

 
Influencerka Dominika Myslivcová (26) prožívá jedno z nejhezčích období v životě. Její sestra Natálie Myslivcová (22) je podruhé těhotná. Dominika se tak stane trojnásobnou tetou. Půvabná blondýna nedávno na sociálních sítích ukázala svou maminku a eXtra.cz prozradila, jaký mají mezi sebou vztah. 
16.05.2021 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)

VIDEO: Američanka rodila v autě, manžel řídil a filmoval

 
Jennifer Russellová z Texasu porodila své dítě v autě cestou do nemocnice. Její manžel Zachary jednou rukou držel volant a druhou natočil příchod své dcery na svět. Další články k tématu: Američanka porodila při řízení auta na cestě do nemocnice VIDEO: Žena porodila ve vlaku na Machu Picchu za asistence turistů Ve Španělsku porodila desetiletá dívka, ona i dítě jsou v pořádku Američanka porodila děti 8. 8. 2008, 9. 9. 2009 a 10. 10. 2010 Chorvatka porodila už potřetí za sebou ve stejný den i měsíc Jedenáctiletá dívka porodila na své svatbě, ženich možná půjde za mříže
26.01.2012 16:25 |

podobné články

Dcera Bagárové a Muradova má krásné jméno: Co znamená Rumia, vás asi překvapí

 
Zpěvačka a porotkyně letošní řady SuperStar Monika Bagárová (25) ve středu porodila zdravou holčičku. Do poslední chvíle nikdo netušil, jak se bude miminko jmenovat. Když Monika s tatínkem dcery Makhmudem Muradovem (30) prozradili jméno své princezny, někteří nestačili žasnout. Jméno Rumia zřejmě málokdo z českých fanoušků vůbec kdy slyšel, proto všechny zajímá, co znamená.
28.05.2020 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (797 článků)

Sexbomba Myslivcová má doma chrápajícího a prdícího psa: Buldočka ale obléká do luxusních značek

 
Když si sexbomba Dominika Myslivcová  (25) , která nedávno nafotila žhavé snímky plné luxusu pro pánský časopis , pořizovala štěně, dala mu jméno Fendi. A do téhle drahé značky také francouzského buldočka v chladném počasí obléká. A aby byli vyladění, stejnou nosí i ona. To, jak vymódění spolu vyrážejí, stojí statisíce.
16.03.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)

Homosexuálové jásají: Izrael zavede občanky, kde můžou být dva otcové či dvě matky

 
Izrael vyšel vstříc rodinám dvou homosexuálních partnerů a především jejich dětem. Identifikační průkazy a dokumenty budou nově také ve dvou dalších variantách, v nichž nebude uvedeno „jméno otce, jméno matky“, ale „jméno otce, jméno otce“ či „jméno matky, jméno matky“. Děti rodičů, kteří mají stejné pohlaví, dosud dostávaly dokumenty, v nichž byla druhá matka uvedena v kolonce jméno otce či druhý otec v kolonce jméno matky.
21.11.2014 18:00 |

podobné články

Robinsonka Kateřina Šuriaková dala synovi jméno, které znamená bojovou zbraň, a promluvila o porodu

 
Kateřina Šuriaková minulý víkend porodila. Půvabná Kačka, která se proslavila hlavně v drsné reality show Robinsonův ostrov, dala synovi krásné české jméno, které má více významů. Čerstvá maminka nezastírala, že poslední dny těhotenství byly pro ni velmi náročné, a to hlavně kvůli velkým vedrům. V současné době se těší z nového přírůstku do rodiny a eXtra.cz prozradila jméno chlapečka a jak probíhal porod.
10.08.2020 12:25 |

podobné články

Sestra české Barbie (22) opět maminkou: Holčička dostala velmi zvláštní jméno

 
Sestra české Barbie Dominiky Myslivcové (27) Natálie Myslivcová (22) se stala trojnásobnou maminkou. Společně s partnerem Markem po dvou klucích přivedli na svět rozkošnou holčičku, která dostala neobvyklé jméno. Radostnou novinkou se rodičovský pár pochlubil na sociálních sítích.
12.10.2021 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)

Devítiletá Mexičanka porodila zdravé dítě, nejmladší matkou ale není

 
Na západě Mexika porodila teprve devítiletá dívka. Narodila se jí zdravá holčička a sama je po porodu také v pořádku. Policie teď pátrá po otci dítěte, kterému hrozí trest za sexuální zneužití nezletilé. Další články k tématu: Desetiletá Kolumbijka porodila holčičku, otci je asi patnáct let Jedenáctiletá dívka porodila na své svatbě, ženich možná půjde za mříže Školačka porodila během testu, zkoušku pak dokončila Úřady pochybují o věku 9leté mexické matky. Děvče zmizelo i s dítětem
06.02.2013 10:50 |

podobné články

Šťastná novinka: Vnadná modelka se zálibou ve fotbalistech Imogen Thomas porodila holčičku

 
Bývalá britská modelka a hvězda reality show Imogen Thomas (30) v pondělí ráno porodila svého prvního potomka - holčičku, které dala jméno Ariana Siena Horsley.
11.02.2013 17:00 |

podobné články

Narozeniny oslavila ve velkém stylu! Bude Dominika Myslivcová pořád za růžovou holčičku?

 
Dominika Myslivcová se nám přiznala, že narozeniny ve velkém stylu ani letos slavit nechtěla. Jenže rodina i fanoušci byli proti.
07.09.2017 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)

Brzy trojnásobná teta Dominika Myslivcová: Promluvila o vlastních dětech a mateřství

 
Dominka Myslivcová (27) se brzy stane trojnásobnou tetou. Její sestra Natálie (22) totiž čeká třetího potomka a tentokrát holčičku. Dominika nedávno oslavila sedmadvacáté narozeniny a eXtra.cz prozradila, jak to má s mateřstvím ona a jestli si náhodou nechce vzít ze sestry příklad. 
26.09.2021 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)