Článek

Myšák, Kosák, Slepičák a Guči: Taktiky party kolem Hlubučka a Redla jsou jako z Bonda

 
Velká korupční kauza, která se rozhořela kolem pražského dopravního podniku, poodhaluje, jak se v dnešní době pokročilých technologií tomuto trendu gangsteři přizpůsobili. Kdo by si myslel, že v organizované trestné činnosti jsou technologie až na druhé koleji, je na velkém omylu. I zločin totiž musí jít s dobou. Podívejte se na zajímavé podrobnosti, které odhalují uniklé policejní spisy. 
22.06.2022 20:20 |

podobné články

Podobné články

Pravá ruka Krejčíře versus nástupce Jonáka. Poškozeným v kauze Hlubučka a Redla je nový majitel Discolandu

 
Inu, svět je malý a o náhody tu není nouze. Asi taková věta se člověku vybaví, když zjistí, že v současné kauze kolem Petra Hlubučka a Michala Redla je jedním z hlavních poškozených člověk, který má s obdobím devadesátých let a pražským podsvětím zvláštní pouto. Petr Michovský, o kterém se na nahrávkách velmi často mluví, je totiž novým vlastníkem Discolandu Silvie. Legendární diskotéky, kterou provozoval kontroverzní podnikatel a domnělý mafiánský boss Ivan Jonák.
25.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Jonák (122 článků)

Záhadná smrt: Jeden z obviněných v kauze kolem Petra Hlubučka je mrtvý!

 
Kauza kolem bývalého náměstka primátora Petra Hlubučka (STAN) a podnikatele Michala Redla se ještě více zamotává. Jak zjistil web MF DNES, jeden z třinácti obviněných v této kauze, obchodník v telekomunikačním byznysu Petr Adam, zemřel. Pravděpodobně spáchal sebevraždu, ovšem přesnou příčinu úmrtí určí až pitva.
21.06.2022 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Adam (116 článků)

„Scénář kauzy odešel Wollnerovi ve 22:58.“ Výbuch! Bývalá reportérka ČT odhalila, proč kauza kolem Hlubučka nešla dávno ven

 
Někdejší elitní policista Robert Šlachta, který se proslavil především policejním zásahem na Úřadu vlády v době, kdy v čele kabinetu stál tehdejší premiér Petr Nečas, se pustil do šéfa týmu Reportérů ČT Marka Wollnera. Kvůli kauze pánů Petra Hlubučka a Michala Redla. Wollner si to nenechal líbit a Šlachtovi odpověděl. Následně se přidala také bývalá reportérka České televize Markéta Dobiášová, jež přinesla své prohlášení na sociální síti Facebook.
01.07.2022 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9389 článků) , Robert Michael (12 článků)

Mužské taktiky na balení žen. Vážně si myslíte, že fungují?

 
Jak vás sbalil váš osudový partner? Pamatujete si na jeho balicí taktiky? Většinu z nás asi nepřekvapí, že muži mají pár ověřených triků, které prostě fungují, tedy podle jejich názoru, a tak je stále používají. Víte, které taktiky to jsou?
22.05.2016 13:30 |

podobné články

Lež jako věž, pane Šlachto... Wollner vyvracel obvinění z krytí Hlubučka a dostal nabídku od Bobošíkové

 
Někdejší elitní policista Robert Šlachta, který se proslavil především policejním zásahem na Úřadu vlády v době, kdy v čele kabinetu stál tehdejší premiér Petr Nečas, se pustil do šéfa týmu Reportérů ČT Marka Wollnera. Kvůli kauze pánů Petra Hlubučka a Michala Redla. Wollner si to nenechal líbit a Šlachtovi odpověděl. Nahlédněte.
01.07.2022 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9389 článků) , Robert Michael (12 článků)

Gazdík a „Míša“ od Hlubučka: Nebyli jsme spolu na dovolené. Tak ne v létě. Ukazoval jsem mu větrolamy...

 
Podle policejního usnesení ministr školství Petr Gazdík (STAN) měl řešit mediální obraz hnutí s obviněným zlínským podnikatelem Michalem Redlem, komunikovat měli spolu skrze speciální šifrované telefony, uvádějí Novinky. V usnesení se píše také o společné dovolené Gazdíka, Redla i bývalého náměstka pražského primátora Petra Hlubučka; ministr to popírá.
17.06.2022 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1191 článků) , Petr Gazdík (1180 článků) , Michal Gazdík (24 článků)

V duchu nejlepších mafiánských tradic. Noviny o Redlovi blízkému STAN a Krejčířovi

 
„Organizování party vyděračů v duchu nejlepších mafiánských tradic.“ Deník Právo rozebírá kauzu pánů Petra Hlubučka a Michala Redla, nad kterou se vznáší stín uprchlého českého zločince Radovana Krejčíře, který nakonec skončil ve vězení v Jihoafrické republice.
21.06.2022 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (782 článků)

Koncert Vlasty Redla s kapelou uzavře Malostranské vinobraní

 
Již v neděli 20. září vyvrcholí dvanácté Malostranské vinobraní – Dozvuky horňáckých slavností koncertem folkového hudebníka Vlasty Redla s kapelou. Vystoupí v areálu Křižíkovy fontány v Praze na Výstavišti v Holešovicích.
15.09.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Redl (13 článků)

„Ten až začne zpívat...“ Bolehlav pro STAN: Už je venku opravdu mnoho

 
V souvislosti s korupční kauzou kolem náměstka pražského primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) Petra Hlubučka (STAN) a bývalého spolupracovníka známého českého zločince Radovana Krejčíře Michala Redla, který měl v minulosti prokazatelný vliv i vazby na vedení hnutí STAN, se objevují další informace. Padají slova jako KONSPIRACE, ŠIFROVANÉ TELEFONY, ODPOSLECHY atd.
16.06.2022 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (782 článků)

Trik s vizitkou. A další věci, co jste o Hlubučkově partě neměli vědět

 
Ochrana před policejním sledováním od kriminalisty i šifrované telefony. Nové informace z policejního spisu o tom, jak fungovala údajná organizovaná zločinecká skupina kolem stíhaného politika Petra Hlubučka (ex STAN) a podnikatele Michala Redla, přináší server Seznam Zprávy.
17.06.2022 15:50 |

podobné články

Policii prý zmizel jeden z Hlubučkových parťáků. „Nejspíš odkopal sledku“, krčí rameny

 
Pavel Kos, blízký přítel Michala Redla, jenž měl být hlavou skupiny kolem exnáměstka Petra Hlubučka, zmizel podle serveru Seznam Zprávy z dosahu policie.
17.06.2022 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (912 článků)

Případ Hlubuček. Voda na mlýn Pirátům? Michálek oznámil, co chystají na STAN

 
Piráti budou žádat od STAN vysvětlení kvůli korupční kauze kolem bývalého náměstka pražského primátora Petra Hlubučka (STAN). Šéf pirátských poslanců Jakub Michálek uvedl, že diskutovat chtějí vztah ministra školství Petra Gazdíka (STAN) a obviněného podnikatele Michala Redla. „Musí být vyloučeno jakékoliv působení lidí z té mafiánské struktury,“ řekl pro Právo.
19.06.2022 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1191 článků) , Petr Gazdík (1180 článků) , Michal Gazdík (24 článků) , Michal Michálek (19 článků)

Dveře číslo 508. Utajený detail kauzy Hlubuček

 
Skupina obviněných kolem exnáměstka pražského primátora Petra Hlubučka a podnikatele Michala Redla měla podle informací z policejních dokumentů, které zveřejnil Radiožurnál, důmyslné strategie, jak poznat s kým se dá „domluvit“ a s kým nikoliv. Klíčem ke dveřím k ekonomickému řediteli pražského dopravního podniku Mateji Augustínovi, u něhož se řešilo přidělování zakázek dopravního podniku, byly například speciální vizitky, podle nichž Augustín hned poznal, jak s příchozím jednat. Ne vždy se ale dařilo. Nastaly i perné chvíle, kdy Augustín netušil, koho před sebou má.
22.06.2022 09:15 |

podobné články

Podnikatel kápnul božskou, ukázal na Pospíšila. A v Praze už se hnuly ledy

 
Kauza skupiny kolem bývalého náměstka primátora Hřiba Petra Hlubučka a podnikatele Michala Redla může nabrat na obrátkách díky svědectví Pavla Dovhomilji. Podnikatel, který měl ve skupině přezdívku Gucci se rozhodl spolupracovat s policií a vypovídat. A nejen s policií, ale taktéž s Jankem Kroupou.
29.06.2022 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Janek Kroupa (218 článků) , Michal Pospíšil (11 článků) , Pavel Pospíšil (63 článků) , Michal Pospíšil (11 článků) , Michal Janek (7 článků) , Petr Pavel (912 článků)

Janek Kroupa znovu promluvil o roli Jiřího Pospíšila. A ještě přitvrdil

 
Podnikatel Pavel Dovhomilja je jedním z obviněných v kauze Dozimetr, v kauze pánů Petra Hlubučka a Michala Redla. Jedná se o obviněného, který začal spolupracovat s policií. Investigativní reportér se od Dovhomilji ledacos dozvěděl. Třeba o tom, jak organizovaná skupina kolem pražského dopravního podniku vymyslela „zhovadilost“ a prozradil, že kauza Dozimetr se netýká jen hnutí STAN, ale také TOP 09. „Jiří Pospíšil se fakticky podílel na ději, který byl zásadní pro fungování této skupiny,“ řekl Kroupa.
01.07.2022 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2176 článků) , Jiří Pospíšil (2176 článků) , Janek Kroupa (218 článků) , Michal Janek (7 článků) , Petr Pavel (912 článků)

Myšák Mickey slaví 90 let: V Metropoli probíhá výstava, kterou si nenechala ujít ani Kerndlová s Novákovou

 
Je to neuvěřitelných 90 let, co oblíbený disneyovský hrdina Myšák Mickey začal bavit děti i dospělé po celém světě. Postavička vznikla v roce 1928 ve spolupráci Walta Disneyeho a Uba Iwerskse. K padesátým narozeninám pak získala jako první kreslená postava svoji hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy. Letošní devadesátku se rozhodli řádně oslavit v obchodím centru Metropole Zličín.
16.11.2018 20:35 |

podobné články

Cože? Muž od Čižinského, „hrdina“ kauzy Hlubuček, prý není mezi svědky

 
Mezi svědky v kauze pánů Petra Hlubučka a Michala Redla prý nefiguruje jméno šéfa dozorčí rady DPP Adama Scheinherra (Praha sobě), který o sobě tvrdí, že s policií v této věci spolupracoval. A to je jen jedna ze zajímavostí, které se reportérům MF Dnes podařilo odhalit. Zde jsou další....
23.06.2022 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Adam (116 článků)

Organizovaný zločin. Sluha oligarchy. Vždyť ten pán je normální gangster. Na Primě to létalo

 
V první hodině Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News se střetli Věra Kovářová (STAN) a Radek Vondráček (ANO). Debatovali o kauze pánů Petra Hlubučka, bývalého člena STAN, a lobbisty Michala Redla. Vondráček si nebral servítky. „Vám to pořád nedochází, že tady může být vyšetřováno politické hnutí jako právnická osoba a že není normální, aby byl předseda tohoto hnutí ministrem vnitra?“ kroutil hlavou. A tím zdaleka neskončil. Jenže Kovářová mu slovní rány vracela. Nahlédněte.
26.06.2022 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vondráček (154 článků) , Radek Petr (236 článků)

Mrkejte: Z brýlatého kluka z filmu Myšák Stuart Little se vyklubal tenhle sexy svalovec

 
Pamatujete si malého brýlatého chlapce z rodinného filmu Myšák Stuart Little? Pokud ano, jistě vás velmi překvapí, jak dnes jedenadvacetiletý Johnathan Lipnicki vypadá. Podívejte se do naší fotogalerie a posuďte sami, jestli byste ho poznali.
11.11.2011 18:15 |

podobné články