Článek

„My si počkáme.“ Okamura škodolibě utřel příští vládu Petra Fialy

 
Lídr SPD Tomio Okamura poděkoval voličům za volební výsledek. „Děkuji našim voličům, že přišli a že nás podpořili,“ podotkl Okamura, jenž však hovořil také o tom, jaké strany odvedly SPD voliče.
09.10.2021 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2172 článků) , Tomio Okamura (2687 článků)
Podobné články

Samková se škodolibě vysmívá: Ach to hovado Zeman. Přeju vám ho, intelektuálové

 
Advokátka Klára Samková se na svém Facebooku vyznala z pocitů z doznívající prezidentské kampaně. Když četla všechny lamentace nad vítězstvím Miloše Zemana, škodolibě všem „intošům z DOXu“ vzkázala, že jim to vlastně přeje.
04.02.2013 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26319 článků)

Starý text Petra Fialy uzrál, vytáhl ho lídr SPD. Ten byl na akci ,,zelené mládeže" a viděl věci

 
Když se minulý pátek na Malostranském náměstí sešla demonstrace mládeže za klima, konala se souběžně vedle akce SPD, upozorňující na nebezpečí bídy a chudoby, které budou důsledkem tohoto „zelenání“. Jak poznamenává lídr pražské kandidátky SPD Josef Nerušil, média tento protiprotest ignorovala. V rozhovoru také připomněl starší text Petra Fialy, který jako na hrnec sedí na dnešní koalici SPOLU. A lídr Fiala z textu profesora Fialy nevychází příliš dobře.
30.09.2021 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2172 článků)

Piráti a nepřizpůsobiví. Bílý feťák, co zevluje v paneláku. V SPD nerozlišujeme lidi podle etnika, vzkazuje Okamura

 
„Koalice SPOLU oblepila republiku billboardy, na kterých mě vyobrazuje jako hrozbu. A svým způsobem mají pravdu. Okamura je totiž skutečně hrozbou pro jejich plány,“ vysvětluje předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura, proč je takto démonizován jako extremista. Naposledy v předvolebním projevu Petra Fialy, který spojil dohromady všechno zlo v podobě populistů, extremistů a Putinových agentů a společné prý mají to, že „lijí jed“. Okamura tuto frázi považuje za pouhou rétoriku zklamaného.
24.09.2021 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2172 článků) , Tomio Okamura (2687 článků) , Petra Svoboda (190 článků)

Okamura ovládl debatu Primy, děsí se odpůrci. ,,Bartoši, drž už hubu," trpěli

 
Včerejší debata na CNN Prima News skončila duelem Andreje Babiše a Petra Fialy. Ovšem podle hned několika hlasů ze sociálních sítí byl vítězem Tomio Okamura. Tento názor zazníval dokonce i od těch, kteří Okamurovi jinak nemohou přijít na jméno. „Okamura je fenomenální v té dnešní debatě. Děsím se jeho volebního výsledku,“ řekl například podnikatel v oblasti vzdělání, Ondřej Kania. „Okamura si tu šílenou realitu show jako jediný vyloženě užíval. Když ho vyhodili, tak si ještě šel sednout do publika, aby to dokoukal. Skvěle se bavil,“ zaznělo také. A šéf SPD dokázal také jednou větou popudit zastánce většího zastoupení žen v politice.
04.10.2021 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23549 článků) , Petr Fiala (2172 článků) , Tomio Okamura (2687 článků)

Okamura: Kdyby Češi byli na sebe hrdí, možná by zatočili i s politiky

 
Česko-japonský podnikatel Tomio Okamura vážně přemýšlí nad vstupem do politiky. Zatím zvažuje kandidaturu do Senátu. Podnikatel v Show Jana Krause prozradil, že jako prezident státu by se zastal tykadlového řidiče Smetany, jehož pokreslení předvolebních plakátů dovedlo až do vězení. Další články k tématu: Zeman ani Okamura by se podle průzkumu na Hrad neprobojovali Okamura zvažuje kandidaturu do Senátu. Teprve pak by zkusil Hrad Tomio Okamura: S přítelkyní jsme si první dva měsíce jen psali Okamura má svou slivovici. Dá jí etiketu i jméno, ale na prodej nebude
11.05.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1167 článků) , Tomio Okamura (2687 článků)

Kováčik utřel ódéesáka: Na mě můžete dupat jak chcete, neleknu se. Okamura zuřil, že jsme na tom hůř než Maroko

 
Hosty druhé hodiny nedělní Partie byli poslanci Tomio Okamura (SPD), Martin Baxa (ODS), Pavel Kováčik (KSČM) a Jan Řehounek (ANO). Poslanci se do sebe pustili kvůli armádě. „Já říkám, zastavme to,“ volal ve studiu Okamura. Tvrdě udeřil i na premiéra Babiše a EU. „Na mě může dupat kdo chce, já se neleknu,“ ujišťoval diváky Kováčik. Baxa nenechal nit suchou na komunistech ani na vládě ANO a ČSSD. Řehounek hájil jak armádní nákupy, tak zachování nouzového stavu.
31.01.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Řehounek (10 článků) , Pavel Kováčik (308 článků) , Tomio Okamura (2687 článků) , Martin Baxa (105 článků)

Facebook hrozí zrušením facebookové stránky Tomia Okamury, Radima Fialy i hnutí SPD. Okamura se chce bránit i u soudu

 
Facebook hrozí zrušením facebookové stránky Tomia Okamury, Radima Fialy i hnutí SPD. „Stránce hrozí zrušení zveřejnění. Vaší stránce v důsledku pokračujího porušování zásad komunity hrozí zrušení zveřejnění,“ mohli se dočíst předseda hnutí SPD Tomio Okamura, místopředseda SPD Radim Fiala i sprvvce facebookové stránky hnutí SPD.
14.07.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (352 článků) , Radim Fiala (352 článků) , Tomio Okamura (2687 článků)

Nový Deus Ex nabírá zpoždění

 
Deus Ex: Human Revolution je jednou z nejočekávanějších her příštího roku. A nějakou chvíli počkáme si na ní ještě počkáme.
16.12.2010 12:50 |

podobné články

Laudát (TOP 09): Ještě si asi počkáme

 
Na co že si to počkáme? Na moderní sociální demokracii. Sjezd socialistů v Brně rozhodně napověděl víc, než by se na první pohled, či spíše poslech, mohlo zdát.
28.03.2011 09:20 |

podobné články

Na sanitku si možná počkáme až o 5 MINUT DÉLE! Návrh projednají poslanci!

 
Na sanitku si již brzy počkáme možná až o pět minut déle, poslanci na své mimořádné schůzi, kterou zahájí v úterý, projednají novelu zákona o zdravotnické záchranné službě, ta fungování sanitek upravuje. Na ně bychom si tak mohli brzy místo současných patnácti počkat až dvacet minut.
28.08.2011 13:00 |

podobné články

Počkáme si na jeho program, reagují na Petříčkovu kandidaturu spolustraníci

 
Zatím opatrně hodnotí ohlášenou kandidaturu ministra zahraničí Tomáše Petříčka na šéfa ČSSD jeho straničtí kolegové z vedení strany. Většina oslovených se shoduje: počkáme si, s jakým přijde programem. Petříček v pondělí oznámil, že se na dubnovém sjezdu bude ucházet o post předsedy ČSSD, který nyní zastává jeho vládní kolega Jan Hamáček.
15.02.2021 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3284 článků)

Na teplo si ještě počkáme, hlásí meteorologové

 
Na příjemné jarní teploty si ještě počkáme. Do konce dubna by měly být teploty výrazně podprůměrné. S nástupem května se sice oteplí, ovšem teploty zůstanou v podprůměrných nebo průměrných hodnotách obvyklých pro toto období, předpovídá Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) v měsíčním výhledu.
20.04.2021 09:30 |

podobné články

Jaké pikantnosti nám přinese 5. řada seriálu Koruna a jak dlouho si na ni počkáme

 
Na pátou řadu oblíbeného seriálu The Crown si ještě nějakou chvíli počkáme. Už při plánování projektu bylo oznámeno, že mezi jednotlivými řadami budou pauzy a nemají nic společného se současnou situací spojenou s pandemií.
11.08.2021 08:10 |

podobné články

ODS: Chceme znovu jednat s poslaneckými kluby o podpoře Petra Fialy do čela Sněmovny

 
V souvislosti s výroky prezidenta republiky o jeho tvůrčím přístupu k výkladu Ústavy a sdělením, že menšinovou vládu Andreje Babiše nechá vládnout bez důvěry Sněmovny klidně celé volební období, chtějí občanští demokraté znovu jednat s poslaneckými kluby o podpoře Petra Fialy do čela Poslanecké sněmovny.
03.11.2017 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23549 článků) , Petr Fiala (2172 článků)

Z Institutu Petra Fialy: Když si budeme hrát na most, ztratíme svou kotvu na Západě

 
Komentář Petra Peška na webu PravyBreh.cz, jenž má v záhlaví i název „Institut Petra Fialy“ se zabýval zejména nápadem uspořádat summit Biden – Putin v Praze. „Být mostem mezi Západem a Východem, provádět politiku všech azimutů, být zadobře se všemi… Je jedno, jak se podobné snahy pojmenovávají. Jsou nejen iluzorní, ve finále dokonce mohou torpédovat geopolitické ukotvení České republiky,“ míní Pešek.
13.05.2021 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2172 článků)

Orgán Petra Fialy. Hyeny kolem Zemana, to si k Havlovi nedovolili. A nová Kubicho zpráva, bilancuje Žantovský týden

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Nový Kubice. Takové přirovnání se podle Petra Žantovského hodí na kauzu rozpoutanou médii proti Andreji Babišovi jen pár dní před parlamentními volbami. A také nyní jde o to poškodit v nich největšího soupeře ODS. Rovněž načasování považuje za stejné svinstvo a vysvětlení typu „prostě to tak vyšlo“ jsou jen k pláči. V pravidelném přehledu mediálních zajímavostí dojde i na srdnatého Tchajwance, který stojí v čele těch, co soutěží o nejhnusnější slova na adresu prezidenta, a také na „nestranné a nezávislé médium“, které je ve skutečnosti orgánem Petra Fialy.
09.10.2021 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2172 článků)

Orgán Petra Fialy. Hyeny kolem Zemana, to si k Havlovi nedovolili. A nová Kubiceho zpráva, bilancuje Žantovský týden

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Nový Kubice. Takové přirovnání se podle Petra Žantovského hodí na kauzu rozpoutanou médii proti Andreji Babišovi jen pár dní před parlamentními volbami. A také nyní jde o to poškodit v nich největšího soupeře ODS. Rovněž načasování považuje za stejné svinstvo a vysvětlení typu „prostě to tak vyšlo“ jsou jen k pláči. V pravidelném přehledu mediálních zajímavostí dojde i na srdnatého Tchajwance, který stojí v čele těch, co soutěží o nejhnusnější slova na adresu prezidenta, a také na „nestranné a nezávislé médium“, které je ve skutečnosti orgánem Petra Fialy.
09.10.2021 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2172 článků)

Okamura prozradil, za jakých podmínek by toleroval Babišovu vládu

 
Hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) podpoří pouze takovou vládu, která bude plnit jeho program. Usnesla se na tom dnes celostátní konference hnutí v Praze. Podle předsedy Tomia Okamury a místopředsedy Radima Fialy se zatím nemá cenu bavit o podpoře menšinové vlády Andreje Babiše (ANO), jelikož je o podporu dosud nepožádal. Navíc podle nich není známé programové prohlášení možné příští vlády. Zprávu přinesla ČTK.
09.12.2017 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23549 článků) , Radim Fiala (352 článků) , Radim Fiala (352 článků)

Okamura (SPD): Argumenty předsedy ODS Fialy jsou nesmyslné

 
Komentář na facebookovém profilu k argumentům Petra Fialy, proč zůstat v Evropské unii
02.03.2020 16:26 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2172 článků)