Článek

Muzikálová hvězda Bragagnolo v slzách: Zemřel jeho klíčový kolega!

 
V pondělí 6. dubna zemřel v Praze po delší nemoci sbormistr, tenorista a instrumentalista Pavel Baxa (†69). Pro tuhle významnou osobnost na poli hudby, která byla jednu dobu například sbormistrem Státní opery, pláče celá řada jeho kolegů: například i zpěvák Michal Bragagnolo (29), hvězda uskupení 4 Tenoři.
08.04.2020 13:30 |

podobné články

Podobné články

Muzikálový hezoun Bragagnolo se rozvádí: Promluvil i o tom, co je rozdělilo!

 
Přestože zpěvák Michal Bragagnolo (30) a jeho půvabná manželka Denise Wich (23) působili jako velice spokojený a šťastný pár, ve skutečnosti ale této romantice již odzvonilo. Dvojice, která si řekla své „ano“ na romantické veselce na Karlštějně před necelými dvěma roky, se bude rozvádět…
13.05.2021 12:40 |

podobné články

O tomto zpěvákovi ještě hodně uslyšíte. Krasavec Bragagnolo se chystá dobýt muzikálovou scénu

 
Jednou z výrazných osobností muzikálu Fantom opery se stává mladý operní pěvec Michal Bragagnolo. Pravdou je, že tento pětadvacetiletý zpěvák není na scéně nejdražšího českého muzikálu žádným nováčkem, v minulosti zde vystupoval v roli klenotníka. Nyní ale nově exceluje v hlavní roli Raoula.
14.03.2016 12:10 |

podobné články

Muzikálový fešák Bragagnolo rok po svatbě: Krásná první půlka manželství, pak přišel covid!

 
Muzikálový fešák Michal Bragagnolo (29) je už rok ženatým mužem – minulý srpen si totiž vzal svou dlouholetou partnerku Denisu Wich (22) za manželku. První rok svého manželství však měli divoký: koronavirová karanténa je zavřela v jejich garsonce, a tak zažili i hodně nepříjemné chvilky…
31.08.2020 21:35 |

podobné články

Jak bydlí muzikálový fešák Bragagnolo? Z garsonky přestěhuje manželku ke své mamince!

 
Už když se muzikálový fešák Michal Bragagnolo (30) v srpnu 2019 ženil, měl se svou novomanželkou rozestavěné hnízdečko lásky. Společnými silami totiž předělávají první patro rodinného domku mimo centrum Prahy, kam se mladí manželé hodlají přesunout z garsonky.
28.03.2021 18:05 |

podobné články

Bude to mít dohru? Hvězdy Fantoma opery porušily smlouvu s producentem Janečkem

 
Hvězdy muzikálu Fantom opery se společně vydaly na Matějskou pouť. Zatímco Marian Vojtko se věnoval střílení na terče, Tereza Mátlová s dcerou ježdění na lochnesce, muzikálová Christine Monika Sommerová a její kolega Michal Bragagnolo se rozhodli pro nejdrsnější atrakci ze všech.
07.04.2016 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Marian Vojtko (280 článků)

Muzikálová hvězda Nývltová v slzách: Covid jí vzal švagra (†36)!

 
Muzikálová zpěvačka Lucia Nývltová, za svobodna Jagerčíková, prožívá zvláštní období. V lednu přivedla na svět krásného chlapečka, který jí dělá radost, teď ale posmutněla - boj s koronavirem prohrál její švagr Ondřej. Přiznala to na sociální síti.
22.02.2021 08:50 |

podobné články

Herci z Pomády v slzách: Zemřel jejich kolega Edd Byrnes, zanechal po sobě ženu a syna

 
Herce z Pomády zasáhla smutná zpráva, jejich kolega Edd Byrnes je po smrti. Informaci o tom, že ve věku 87 let zemřel, uvedl na Twitteru jeho syn Logan Byrnes. Přičina smrti oblíbeného, především muzikálového umělce není známa.
10.01.2020 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Edd Byrnes (2 články) , Logan Logan (7 článků)

Hvězda 4 Tenorů bez peněz. V karanténě začal zpěvák pracovat ve skladu, jeho manželka tanečnice šije podprsenky

 
Zpěvák Michal Bragagnolo jako řada umělců musel během karantény do práce. Hvězda 4 Tenorů začala pracovat ve skladu, jeho manželka tanečnice Denisa začala zase šít. Situaci nebylo možné řešit jinak.
06.12.2020 14:15 |

podobné články

Babiše jsme v restauraci do StB neverbovali, vypověděl klíčový svědek

 
K domluvě spolupráce se Státní bezpečnostní v bratislavské restauraci U Obuvníka nedošlo. To dnes u slovenského soudu vypověděl možná klíčový svědek celé kauzy českého ministra financí, někdejší příslušník StB Šuman. Jeho ex-kolega dodal, že si kvůli dvěma mozkovým příhodám na nic nepamatuje. Ani na Andreje Babiše. Ten se však soudu neúčastnil - má dovolenou. Blesku však zaslal své vyjádření!
14.04.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22224 článků)

Muzikálová hvězda v slzách: Zpěvaččin švagr bojoval s rakovinou, zemřel na covid-19. Bylo mu 36 let

 
Herečka a zpěvačka Lucia Jagerčíková a její rodina prožívají těžké chvíle. Šestatřicetiletý bratr jejího manžela zemřel na koronavirus. Trpěl rakovinou.
21.02.2021 16:55 |

podobné články

Krásná muzikálová zpěvačka nominovaná na divadelní ceny nazpívala hit od Adele a nafotila sexy fotky: Co je lepší?

 
Nedávno jsme informovali, že muzikálová zpěvačka Karolína Gudasová je nominovaná na prestižní divadelní cenu Thálie za muzikál Vítání jara, který se hraje v plzeňském divadle. K tomu ještě stihla natočit nový videoklip, ke kterému ji přemluvil kolega z muzikálu Mýdlový princ.
14.03.2016 12:55 |

podobné články

Hodonínští záchranáři v slzách: Zemřel jejich milovaný kolega Jirka (†48)!

 
Smutná zpráva zasáhla jihomoravské záchranáře. Po dlouhé nemoci je opustil jejich milovaný kolega Jiří (†48). Na záchranáře kamarádi vzpomínají jako na „správného a férového chlapa“, který svou práci miloval a dokázal ji zpříjemnit i jiným.
01.02.2020 14:05 |

podobné články

I na Vánoce se dá jíst bezlepkově: Takhle fantasticky navařila příteli muzikálová hvězda Míša Doubravová

 
Muzikálová hvězda Michaela Doubravová trávila první Vánoce se svým přítelem, hercem Romanem Tomešem. Při vaření ale měla o starost víc. Roman totiž trpí nemocí jménem celiakie, takže nevystačila s recepty od maminky a babičky a musela zapojit fantazii a uvařit bezlepkově.
25.12.2013 13:02 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (181 článků) , Roman Tomeš (142 článků)

Muzikálová hvězda běhala nahá po Karlově mostě jen s maskou Fantoma opery na choulostivém místě

 
To tu ještě nebylo. Vycházející muzikálová hvězda, zpěvák, který získal titulní roli v připravovaném muzikálu Fantom opery, Radim Schwab, běhal za bílého dne nahý po Karlově mostě. Ne, neunikl z bohnické léčebny, jen se vsadil a rozhodl se, že sázku splní.
27.05.2014 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Radim Schwab (45 článků)

Hvězda Ulice i muzikálová kráska řádila na pódiu s exmilencem a ukázala sexy nožky

 
I když seriálová a muzikálová hvězda Míša Doubravová už přes tři roky chodí se svým kolegou z divadla Romanem Tomešem, na akci teplického obchodního centra zazářila vedle jiného muže. A ne jen tak někoho!
28.10.2014 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Roman Tomeš (142 článků)

Muzikálová hvězda vystavila své božské tělíčko v plavkách: Takhle vítala krásná blondýnka na pláži nový rok

 
Muzikálová hvězda Michaela Gemrotová si užívá zaslouženou dovolenou. Skoro rok nemohla z Prahy vytáhnout paty, protože jí to drsná příprava na hlavní ženskou roli ve Fantomovi opery nedovolovala. Několik měsíců denně dřela balet, chodila na hodiny zpěvu a nyní září coby Christine v divadle GoJa Music Hall.
03.01.2015 12:56 |

podobné články

Muzikálová hvězda už je v chomoutu: Jan Kříž si vzal svou nádhernou kolegyni z divadla

 
Muzikálová hvězda Jan Kříž už je v chomoutu. Dnes krátce po poledni si zpěvák a herec vzal svoji muzikálovou kolegyni Marušku Blahynkovou. Obřad se konal v centru Prahy v evangelickém chrámu U Salvátora, za svědky šli mladým novomanželům kolegové z divadla, kamarádi Michaela Doubravová a Roman Tomeš.
11.11.2015 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kříž (105 článků) , Michaela Tomešová (181 článků) , Roman Tomeš (142 článků)

Krásná muzikálová zpěvačka a hvězda Tváře si vychutnává mateřství. Takhle jí to po porodu sluší

 
Téměř měsíc po porodu se krásná muzikálová zpěvačka a hvězda show Tvoje tvář má známý hlas Markéta Procházková  (32) poprvé pochlubila fotkou se synem Teodorem.
21.09.2018 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Procházková (91 článků)

Muzikálová hvězda si nechala přišít uši. Poprvé po plastice ukázala výsledek

 
Muzikálová hvězda Elis Ochmanová se poprvé ukázala po otoplastice. Zpěvačka si před svatbou, kterou má naplánovanou na srpen, nechala přišít odstávající uši. A nyní se pochlubila výsledkem. "Konečně si můžu vyčesat vlasy, je to krásný pocit. Cítím se dobře," řekla Super.cz.
20.06.2020 12:55 |

podobné články