Článek

Muži, ktěří kráčeli po Měsíci: Určil jejich osud?

 
Měsíc celkem navštívilo dvanáct amerických astronautů. Podívali se na něj v rámci programu Apollo. Prvním byl Neil Armstrong, který tu přistál 21. června 1969, posledním Eugene Cernan. Žádný z nich se nevrátil na Zemi nezměněný. Co se s nimi po výletu do vesmíru stalo?
26.07.2009 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Neil Armstrong (60 článků) , Neil Armstrong (51 článků)
Podobné články

Co muži kromě žen milují?

 
Co muži kromě žen milují? To je otázka, nad kterou se určitě nejednou zamyslela snad každá z nás. Ačkoli bychom se rády staly středobodem mužského zájmu, bohužel se o tuto příčku musíme dělit s několika dalšími věcmi. Které to jsou? Je logické, že každý muž je jiný a každý má jiné preference. I přesto se ale většina z nich shoduje na několika bodech, které mají nejradši. Jestliže i vás trápí otázky, co muži kromě žen milují, pak si nenechte ujít následující řádky. Odpověď na tuhle otázku jsme našli za vás! Tajemství odhaleno: co muži kromě žen milují? Jestliže jste si i vy několikrát pohrávali na jazyku s otázkou, co muži kromě žen milují a čemu tak musíme hrdě čelit, pak jste na správném místě. Přestaňte si lámat hlavu, přestaňte se pídit po faktech a podívejte se pravdě přímo do očí. Alkohol Na pomyslný žebříček mužského zájmu hned na samotném začátku zařadíme alkohol. Většina mužů těmto nápojům holduje, přičemž nejoblíbenější je bezesporu pivo. Zlatému českému moku totiž odolá opravdu jen málokdo. Samozřejmě jsou i tací, kteří dávají přednost opravdovému pití v podobě dražších whiskey. Sport Pokud řešíme, co muži kromě žen milují, nesmíme zapomenout na sport. Nejoblíbenější jsou především dva: fotbal a hokej. Tyto sporty dělí mužské publikum na dva tábory. Samozřejmě mužské pokolení holduje i jiným sportům, například tenisu, florbalu, hokejbalu a dalším. Kamarádi Snad žádný muž se kvůli ženě nevzdá svých kamarádů, kteří pro něho tvoří jakousi základnu jistoty. Nejednou se dokonce stalo, že měli kamarádi přednost i před přítelkyní nebo manželkou. Milé dámy, pamatujte – zakazovat mu kamarády nemá cenu! Jen málokterá z vás si může být jistá, že by z tohoto souboje vyšla jako vítěz! Koníčky Do pomyslného seznamu, co muži kromě žen milují, určitě musíme zařadit i koníčky a zájmy. Každý muž má něco – někoho... Čtěte více Příspěvek Co muži kromě žen milují? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.10.2016 16:55 |

podobné články

Flirtování očima muže: co je naprosté tabu?

 
Zkusili jste se někdy podívat na flirtování očima muže? Napadlo vás někdy popřemýšlet nad tím, co mužům na ženách připadá hloupé? Pokud ne, pak uděláte dobře, když si přečtete dnešní článek! Flirtování je vzrušující činnost, které se s chutí oddávají muži i ženy. I když by si člověk mohl myslet, že je vlastně úplně jedno, jak na to jdete a co při tom děláte, protože muži i ženy používají stejnou techniku, ve skutečnosti to není pravda. Dnes se společně podíváme na flirtování očima muže a řekneme si, čím opačné pohlaví během koketování rozčilujeme. Flirtování očima muže – podívejme se pravdě do očí! Co děláte, když se snažíte udělat na muže dojem? Čím na sebe upoutáte pozornost? Jak se chováte? Možná totiž máte pocit, že všechno děláte dobře a že tím u dotyčného muže bodujete. A víte co? Pravda může být úplně jiná! Obležení několika muži Když se žena snaží muži ukázat, že na to má a že je žádaná, často se obklopí několika dalšími muži, kterými se nechá obletovat, i když to jsou třeba jen kamarádi. Například si v baru vyhlédnete pohledného sympaťáka a abyste mu dokázala, že je o vás zájem, budete se před jinými muži předvádět v domnění, že to v něm snad vzbudí žárlivost nebo co. A víte, jak tohle vnímají muži? S největší pravděpodobností si o vás bude myslet, že jste holka pro každého. A to je vaším cílem? Asi ne! Falešné náznaky Další věc, kterou muži fakt nesnáší, jsou falešné náznaky. Jak to vypadá? Koketujete v baru s nějakým mužem, možná už jste se dostali na další metu a povídáte si. Pak mu náznaky těla nebo dvojsmyslnými řečmi dáváte najevo, že byste se klidně posunula ještě o něco dál, i když v hlavě víte, že nejste holka, která s mužem hupsne do postele po prvním... Čtěte více Příspěvek Flirtování očima muže: co je naprosté tabu? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.11.2017 08:15 |

podobné články

Městský soud určil správce pro insolvenční řízení se Sazkou

 
Městský soud v praze určil Josefa Cupku předběžným správcem pro insolvenční řízení se Sazkou.
21.02.2011 09:15 |

podobné články

Soud určil předběžného správce pro insolvenční řízení se Sazkou

 
Městský soud v Praze určil předběžným správcem pro insolvenční řízení s loterijní společností Sazka Josefa Cupku. Žádost na jeho ustanovení zaslala soudu investiční skupina KKCG SF, která patří do skupiny KKCG podnikatele Karla Komárka.
21.02.2011 11:45 |

podobné články

Šokovaný Čunek: Soud určil, že normální je lhát. Nechápu

 
Senátor Jiří Čunek je šokován. Až do středy se domníval, že soudy rozhodují ve prospěch pravdy, nikoliv lži. Vrchní soud v Olomouci jej ale vyvedl z omylu. Určil, že normální je lhát.
23.05.2012 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (779 článků)

Tajemství bývalé první dámy: Havel určil Dáše místo v hrobě! A to není vše…

 
Zesnulý prezident Václav Havel (†75) své druhé ženě Dagmar ještě před smrtí určil místo posledního odpočinku. Jak prozradila sama bývalá první dáma, její muž jí před smrtí vlastně sepsal jakýsi manuál.
07.10.2015 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5600 článků)

Nová generace přehlídek? Modelky a modelové kráčeli vertikálně po budově hotelu zavěšeni na lanech

 
S nejrůznějšími inovacemi v módním průmyslu koketují i návrháři, a to nejen prostřednictvím svých modelů. Originalitu projevují i svými přehlídkami. Poté, co před dvěma měsíci šokovala veřejnost mladá velšská modistka Robyn Cole přehlídkou, do které obsadila pouze nahé modely a modelky, z nichž jedna byla ve vysokém stupni těhotenství, je zde další ‚úlet‘. Britská značka Ted Baker London přišla s ‚vertikální módní show‘.
07.05.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Ted Cole (1 článek)

Dívenka komentátorka tvrdila národu, že Zeman rozdělil zemi. Historik Vondruška jí i dalším vysvětluje, jak je to doopravdy. A přidal něco o třídním boji Sorosových nadací

 
ROZHOVOR Spisovatel a historik Vlastimil Vondruška si v souvislosti s prezidentskou volbou všímá toho, že ti, kteří mají plná ústa demokracie a nabádají ostatní, abychom kráčeli jen k evropanství, a posmívají se vlastenectví, se sami chovají hluboce nedemokraticky, a ještě jsou přesvědčeni, že dělají misionářské dílo. Prubířským kamenem jejich skutečného demokratického smýšlení a úcty ke svobodným volbám bude to, zda přestanou urážet Miloše Zemana. Těm, co prezidenta osočují z rozdělování společnosti, připomíná, že rozdělení společnosti je objektivním jevem, který je starý jako lidstvo samo.
03.02.2018 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Vondruška (121 článků) , Miloš Zeman (23615 článků)

Rok 1934: OHNIVÉ PEKLO v dole Nelson

 
Z nového roku uběhly jen tři dny. Horníci, kteří kráčeli na odpolední směnu do dolu Nelson III u Oseka, ještě netušili, že už se domů nikdy nevrátí. Za soumraku, těsně před tři čtvrtě na pět, se důl proměnil v ohnivé peklo. Výbuch nahromaděného uhelného prachu zabil 142 havířů.
26.04.2010 23:55 |

podobné články

Drsné rozvodové praktiky táty Šlégra: Na svou ženu a dceru poslal sociálku

 
To jsou teda věci! Rozvodové tahanice bývalého hokejového šampióna Jiřího Šlégra (40) a jeho ženy Kateřiny (40), kteří kráčeli společnou cestou životem ruku v ruce čtyřiadvacet let, začínají nabírat na obrátkách. V dubnu už to bude rok, kdy Jiří až po uši zamilovaný do Miss ČR Lucie Králové (29) podal žádost o rozvod. Celá situace má však jeden velký háček.
17.01.2012 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (415 článků) , Lucie Králová (302 článků) , Jiří Šlégr (416 článků)

My nejsme náckové. Ale bojíme se muslimů, říkali prý ti, co kráčeli s Vandasem

 
Složení první velké demonstrace proti přijímání uprchlíků, která proběhla před časem v Brně, překvapilo tím, že v ní vedle neonacistů pochodovali lidé, kteří jindy pravicový extremismus odmítají, píše dnešní Mladá fronta Dnes. Snažila se proto zjistit, co tyto lidi do protestního průvodu přivedlo.
29.06.2015 10:31 |

podobné články

„Jsem pro život“: Obří průvod prošel Prahou, lidé protestovali proti potratům

 
Centrem metropole prošlo v sobotu 22. dubna 5 tisíc lidí, kteří protestovali proti potratům. Účastníci kráčeli Prahou s transparenty, na kterých byly nápisy jako „Jsem pro život“. Akci organizovalo Hnutí pro život.
22.04.2017 16:50 |

podobné články

Dva špunti se ruku v ruce procházeli po dálnici

 
Když jeden z řidičů autobusu u města Sia-men v čínské provincii Fu-ťien spatřil minulý čtvrtek opuštěnou holčičku s chlapečkem v předškolním věku, kteří ruku v ruce kráčeli po frekventované dálnici, byl v šoku. Vzal je proto do autobusu a informoval policii. Ta děti následně navrátila rodičům, píše deník Daily Mail.
11.10.2018 18:00 |

podobné články

Těsně vedle dítěte explodovaly poklopy od kanálu

 
Poklidná čtvrteční procházka v Birminghamu se pro britský pár s malým dítětem málem změnila v tragédii. Muž a žena kráčeli po ulici, v závěsu za nimi jejich dcera předškolního věku. Těsně vedle ní z ničeho nic explodovaly dva litinové poklopy od kanálu, napsal server listu The Daily Telegraph.
27.01.2015 06:07 |

podobné články

Pánové, máte smůlu: Lásku krásné Pippy si udržel bankéř Alex, takhle zamilovaně kráčeli Londýnem

 
Sny a naděje mnoha mužů po celém světě stát jednou po boku překrásné Pippy Middleton  (27) a získat její srdce se pomalu rozplývají. Po krátké krizi ve vztahu s bankéřem Alexem Loudonem (30) se k sobě dvojice má stejně vřele jako dřív. Po delší době byli spatřeni jako pár koncem června na Wimbledonu a minulý týden si pro změnu vyšli ruku v ruce na Lords Cricket Ground, londýnské dějiště kriketových zápasů.
13.07.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Pippa Middleton (410 článků) , Pippa Middleton (410 článků) , Alex Alex (500 článků)

William a Kate v dešti kráčeli po červeném koberci kvůli Spielbergovi

 
Britský princ William a jeho manželka, vévodkyně z Cambridge Kate navštívili v neděli v Londýně premiéru nového filmu režiséra Stevena Spielberga Válečný kůň (War Horse). Snímek natočený podle stejnojmenné divadelní hry shlédli v předvečer dnešních 30. narozenin Kate ve společnosti pozvaných 600 vojáků a veteránů s rodinami.
09.01.2012 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Steven Spielberg (161 článků)

William a Kate v dešti kráčeli po červeném koberci kvůli Spielbergovi

 
Britský princ William a jeho manželka, vévodkyně z Cambridge Kate navštívili v neděli v Londýně premiéru nového filmu režiséra Stevena Spielberga Válečný kůň (War Horse). Snímek natočený podle stejnojmenné divadelní hry shlédli v předvečer dnešních 30. narozenin Kate ve společnosti pozvaných 600 vojáků a veteránů s rodinami.
09.01.2012 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Steven Spielberg (161 článků)

Dagmar Havlová: V objetí s cizím mužem! Kam spolu kráčeli?

 
Vdova po zesnulém prezidentovi Václavu Havlovi (†75) Dagmar Havlová (58) vzbudila nevídaný rozruch na letišti Praha-Ruzyně! V úterý odpoledne totiž procházela letištní halou směrem k odletovým terminálům a za rámě ji vedl neznámý muž! Utekla snad necelé tři měsíce po manželově smrti do zahraničí s pánským doprovodem?
15.03.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5600 článků) , Dagmar Havlová (1259 článků)

Helen Mirrenová ve Varech: Je báječné být v zemi s tak velkou filmovou tradicí

 
Jedna z hvězd letošní mezinárodní filmové přehlídky Helen Mirrenová v pátek dorazila do Karlových Varů a těšila se obrovskému zájmu fanoušků. O pár hodin později pak po červeném koberci kráčeli další slavní.
29.06.2012 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Helen Mirren (148 článků)