Článek

Muž ve Svitavách skončil pod mostem. Zahučel tam i s autem!

 
Hasiči Pardubického kraje zasahovali u kuriózní nehody. Řidič vůz téměř neuvěřitelně napasoval pod malý betonový mostek. „To nevymyslíš! Takhle zaparkoval řidič osobního vozu při pátku ve Svitavách-Lačnově.“ Tak případ popsali oni sami na svém twitteru.
15.05.2020 19:10 |

podobné články

Podobné články

VIDEO: Senior (75) vrávoral, pak „zahučel“ do kolejiště! Z nebezpečí ho vysvobodili strážník a cestující

 
To bylo o fous! Starší muž, který ve středu krátce před půlnocí vystoupil z prvního vagonu metra na Hájích, měl obrovské štěstí v neštěstí. Potácel se po nástupišti, jenže neudržel rovnováhu a „zahučel“ do kolejiště přímo před metro! Z nebezpečí ho bleskurychle vysvobodili strážníci a svědci události.
17.01.2019 13:05 |

podobné články

Autobus MHD se zasekl pod mostem, řidič přehlédl značku!

 
Na brněnském vlakovém nádraží Královo pole se ve středu doslova zasekl autobus MHD pod mostem. Řidič se tam s vozem nevešel do povolené výšky vozidla a zůstal pod mostem viset.
14.12.2016 19:45 |

podobné články

To musel být nešika... Čáp »zahučel« do komína!

 
Čápi a komíny patří k sobě. Na jejich špičkách si přece staví svá hnízda. Nestává se tedy moc často, aby čáp do komína zahučel a museli ho vyprošťovat hasiči. Jenže právě takovou kuriózní akci mají za sebou hasiči z Karviné.
04.08.2012 12:15 |

podobné články

Chlapce (†4) ve Svitavách zabila padající socha, kterou shodily dvě děti

 
Neskutečná tragédie se stala u fotbalového stadionu ve Svitavách. Na chlapce (†4) tam spadla dřevěná socha, která tam zůstala nezabezpečená po tradičním řezbářském sympoziu. Dítě se už nepodařilo zachránit.
04.09.2018 21:00 |

podobné články

Pardubický kraj: Modernizace psychiatrie ve Svitavách jde do finále

 
Svitavy (31. 7. 2014) – Druhá nejvýznamnější investice Pardubického kraje do zdravotnictví úspěšně roste ve Svitavách. Jedná se o modernizaci a přístavbu místního psychiatrického oddělení, které by mělo sloužit potřebám celé východní části kraje. Na začátku roku opustilo oddělení historickou budovu bývalého kláštera Redemptoristů, aby se tam do modernizovaných prostor a také do nového pavilonu hned v sousedství mohlo ještě do konce roku vrátit. A zatím vše nasvědčuje tomu, že to bude dokonce ještě dříve. Celková cena této investice je 98,7 milionu korun.
01.08.2014 10:25 |

podobné články

Muž, jenž chtěl ve Svitavách upálit tři lidi, u soudu nevypovídal

 
Sedmadvacetiletý Josef Seidl, který se podle spisu letos v březnu ve Svitavách pokusil v rodinném domě upálit svého příbuzného a jeho dva známé, dnes před Krajským soudem v Hradci Králové v případu nevypovídal.
18.08.2010 12:25 |

podobné články

Oheň v bytě zabil ve Svitavách staršího muže

 
Při požáru bytu v bytovém domě ve Svitavách zemřel v noci na dnešek starší muž. ČTK to řekla mluvčí svitavské policie Anna Štegnerová. Další dva obyvatele bytu hasiči zachránili.
15.05.2011 10:30 |

podobné články

Otřesné záběry: Ve Svitavách namočil zákazník do pečiva, muži hrozí dva roky za mřížemi

 
V obchodě s potravinami ve Svitavách došlo k opravdu odpornému činu. Osmačtyřicetiletý muž se v obchodě pohyboval bez roušky a později zaměstnanci z kamerových záznamů zjistili, že zákazník močil do pečiva. Muži hrozí až dvouleté vězení.
21.04.2020 14:41 |

podobné články

První oběť zimy! Ve Svitavách muže zabila větev zatížená ledem

 
Letošní zima má pravděpodobně první letošní oběť. Na čtyřicetiletého muže se ve Svitavách zřítila větev stromu, která se ulomila pod tíhou ledu.
03.12.2014 11:00 |

podobné články

Co platí na tmavé kruhy pod očima?

 
Tmavé kruhy pod očima zná snad každá žena. Většina z nás s nimi již měla tu čest a při pohledu do zrcadla se nám naskytl odraz tmavých fleků, kvůli kterým naše oči působily unavené a naše tvář zašlá. Kruhy pod očima vznikají propadem tkáně nacházející se pod vnitřním očním koutkem a mnohdy mohou zasahovat až do úrovně lícních kostí. Tmavé kruhy pod očima nevypadají vůbec dobře, někdy se k nim přidají ještě nevzhlednější váčky vznikající otoky v očním okolí. Jak proti těmto kruhům bojovat? Dá se jim nějak zabránit? A jak se jich zbavit, když nám budou hyzdit tvář? Jak na tmavé kruhy pod očima? Příčin, kvůli kterým vznikají tmavé kruhy pod očima, může být hned několik. Často je tato vada na kráse spojována s nezdravým životním stylem, především pak s nedostatkem spánku. I to je samozřejmě jeden z důvodů, za jejich vznikem ale může stát i stres nebo dědičné indispozice. Nás však dnes neznamená, proč kruhy pod očima vznikají. My se dnes společně zaměříme na to, jak se kruhů zbavit. Poradíme vám několik tipů, triků a fíglů, s jejichž pomocí můžete na tmavé kruhy pod očima vyzrát. Tak jdeme na to! První pomocí na kruhy pod očima je pořádně studený obklad. Měl by být tak studený, jak jen vaše citlivé oční okolí dokáže snést. Snažte se studený obklad přikládat pouze na okolí pod očima, nikoli přímo na oční víčka. Jedna z babských rad říká, že na tmavé kruhy pod očima skvěle fungují vychlazené sáčky čaje, nejlépe pak zeleného neb heřmánkového. Zkuste to, nemůžete nic ztratit. Prevencí proti vzniku kruhů pod očima je dostatek vody. Jak jistě víte, naše tělo je tvořeno vodou, proto je potřeba vodu neustále doplňovat. Kromě kruhů pod očima působí pozitivně i na další tělesné pochody. Vracíme se k radám našich babiček, které nedaly dopustit na... Čtěte více Příspěvek Co platí na tmavé kruhy pod očima? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Ve Svitavách pochodovaly tři desítky odpůrců rasismu

 
Zhruba tři desítky lidí se dnes po poledni zúčastnily ohlášeného pochodu proti rasismu ve Svitavách. Přidala se k nim i skupina svitavských Romů. Ve 14:00 má totiž na vlakovém nádraží začít pochod příznivců hnutí skinheads na podporu Vlastimila Pechance odsouzeného za vraždu svitavského Roma Oty Absolona.
24.07.2010 14:05 |

podobné články

Ve Svitavách šel průvod skinů, policie rozháněla jejich odpůrce

 
Pochod asi 150 extremistů na podporu uvězněného skinheada Vlastimila Pechance, odsouzeného za vraždu svitavského Roma, neprovázely v sobotu odpoledne ve Svitavách žádné nepokoje.
23.07.2011 17:25 |

podobné články

ZÁHADA: VE SVITAVÁCH se objevil AUTOBUS FOTBALISTŮ BARCELONY

 
Ve Svitavách zažili pořádné pozdvižení. Ve městě se totiž objevil klubový autobus Barcelony. Místo fotbalových hvězd z něj ale vystoupil jen řidič, který přijel pro slovenské šachisty.
01.09.2011 20:05 |

podobné články

TRAGÉDIE VE SVITAVÁCH: Zastřelil manželku, dceru (14) a nakonec sebe

 
V rodinném domě ve Svitavách se ve čtvrtek večer střílelo. Tři lidé zemřeli, řekla agentuře Mediafax policejní mluvčí Eva Maturová.
22.09.2011 21:50 |

podobné články

Za vraždou ženy s dcerou ve Svitavách může být sexuální delikt

 
V pozadí čtvrteční vraždy ženy a její dcery ve Svitavách může být sexuální delikt. Policie dostala v souvislosti s rodinou trestní oznámení. Novinářům to dnes řekl krajský policejní ředitel Radek Malíř. Pachatelem vraždy byl podle policie bývalý druh ženy, dívka byla nezletilá.
23.09.2011 15:30 |

podobné články

Pravicoví radikálové protestovali ve Svitavách. Nesouhlasí s vězněním skinheada

 
Přibližně sedm desítek pravicových radikálů přijelo v sobotu do Svitav protestovat proti věznění skinheada Vlastimila Pechance, který si odpykává trest za rasově motivovanou vraždu Roma Oty Absolona. Ve Svitavách se sešli poosmé.
20.07.2013 18:35 |

podobné články

Skinhead, který před 13 lety ubodal ve Svitavách Roma, byl propuštěn z vězení

 
Soud propustil z pardubické věznice Vlastimila Pechance, který byl v roce 2003 odsouzen na 17 let za rasově motivovanou vraždu Roma ve Svitavách. Vězení opustí téměř po 13 letech dnes odpoledne. Vraždu spáchal v roce 2001, od té doby byl ve vazbě. "Soud mohl jeho žádosti vyhovět, protože pan Pechanec splnil veškeré zákonné podmínky. Zkušební doba mu byla stanovena na šest let," řekl soudce Karel Gobernac.
25.06.2014 12:30 |

podobné články

„Něco jsem vám přinesla“ řekla seniorka na oddělení policistům a vytáhla z tašky granát

 
Před nedávnem Obvodní oddělení Policie ve Svitavách navštívila seniorka. Netušila patrně s jakým nebezpečným předmětem se vydala ulicemi města. Ve své nákupní tašce totiž na policejní služebnu ve Svitavách přinesla nevybuchlou munici, kterou údajně nalezla při vyklízení garáže.
22.07.2014 18:20 |

podobné články

POZOR! Ve Svitavách se objevily falešné exekuční výměry!

 
Velkou pozornost své poště by měli věnovat lidé ve Svitavách. Ve zdejších schránkách se totiž objevily výzvy k zaplacení více než desetitisícové dluhu za svoz odpadu. Jde ale o podvod!
02.02.2015 13:55 |

podobné články