Článek
Podobné články

Dívku v karlovarském baru pokousal sklípkan, kterého chránila před zašlápnutím

 
Exotický pavouk sklípkan nádherný pokousal v sobotu v noci v karlovarském baru dívku. Dívka byla krátce hospitalizována, ale v neděli ji lékaři propustili domů.
22.04.2012 12:30 |

podobné články

Ženu v Olomouci k smrti vyděsil sklípkan! Domů se k ní dostal od souseda

 
Jako v hororu si musela připadat žena v Olomouci. Do jejího bytu vnikl nepozorovaně sklípkan. Jak se později ukázalo, pavouk utekl jejímu sousedovi.
10.06.2014 12:40 |

podobné články

Šok v baru: Kousl ji sklípkan!

 
Nezvanou návštěvu zažili štamgasti v baru v Karlových Varech. Skupině hostů tam utekl jedovatý sklípkan nádherný, který pochází ze Srí Lanky. Když se ho dívka pokoušela chytit, pavouk ji kousl do ruky.
23.04.2012 12:10 |

podobné články

Muž po hádce vyhodil družku z domu! Ráno našel před dveřmi její mrtvolu

 
Partnerská hádka v opilosti, která skončila tragédií. Takový případ nyní vyšetřuje slovenská policie. Muž večer v afektu vyhodil svou družku z domu, ráno ji ale našel přede dveřmi ležet mrtvou.
16.04.2017 10:05 |

podobné články

Opilec netrefil domů a sprchoval se v cizím domě šokované majitelky

 
Dvaačtyřicetiletý nejmenovaný Australan se minulý týden postaral o pořádné pozdvižení ve městě Katherine. S alkoholem to přehnal natolik, že se rozhodl dát si sprchu na vystřízlivění. Jenže zavítal do špatného domu. Šokovaná majitelka na nezvaného hosta zavolala policii.
18.10.2010 15:45 |

podobné články

Gott se nám "vetřel" na svatbu! Čtenáři na archivních fotkách vzpomínají na Mistra

 
K příležitosti 75. narozenin Karla Gotta jsme vás vyzvali, abyste nahlédli do svých archivů a poslali nám své snímky s Mistrem. Do redakce nám dorazila řada zajímavých fotek z různých let a z různých míst. Čtenář Zdenda měl Slavíka jako nezvaného a nečekaného hosta na svatbě, čtenář Miroslav zas našel 25 let starou momentku z Gottovy návštěvy ČKD. Nahlédněte do galerie, kde všude jste dnešního oslavence potkali.
14.07.2014 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4720 článků)

Muž zatáhl žraloka za ocas, ten ho ošklivě pokousal

 
S krvácející rukou skončil minulý týden muž, jehož zachytila kamera. Skočil do vody za žralokem tygřím, kterého se pokoušel vysvobodit z harpuny. Dělal tak ale taháním za ocasní ploutev, což se parybě nelíbilo a nezvaného hosta okamžitě pokousala.
10.07.2017 15:15 |

podobné články

Josef (67) z Prahy si kvůli klíštěti prošel peklem. Naposledy se vyspal před 9,5 roku

 
Josef Mohyla (67) si z cyklovýletu v přírodě přinesl domů nezvaného hosta. Šlo o klíště, které bylo naneštěstí infikované klíšťovou encefalitidou. To, co si Josef poté musel protrpět, bylo bez nadsázky „peklo na zemi“. Nacházel se na hranici života a smrti, nakonec svůj boj vyhrál. Dodnes ale trpí nepředstavitelnými následky. Pálí ho tělo, mívá křeče a od počátku nemoci se ještě pořádně nevyspal. V září to bylo přesně 10 let.
09.10.2017 19:55 |

podobné články

Dvojici pachatelů vloupání nalezl v bytě policejní pes ORIN

 
V noci ze soboty na neděli došlo ke vloupání do jednoho z bytů na ulici Pod lipami v Hranicích. Tehdy neznámý pachatel využil nepřítomnosti majitele bytu a po poškození balkonových dveří do bytu, nacházejícím se v přízemí, vnikl a volně se v něm pohyboval. Majitel se však zanedlouho poté vrátil domů a povšiml si, že byt má zřejmě nezvaného hosta. Okamžitě zalarmoval policii.
07.07.2014 12:30 |

podobné články

Tak to je hnus! Pokud máte rádi banány, tak na tohle VIDEO se nedívejte!

 
Když si koupíte banány, tak si domů můžete také přinést nezvaného hosta. Pokud se bojíte pavouků, tak tohle video rozhodně není pro vás ideální.
07.05.2016 18:45 |

podobné články

Ryan Gosling olizoval chlupatý břich masérovi

 
Herec Ryan Gosling má trauma z tureckých masáží. Psychický otřes zažil poté, kdy svolil, že podstoupí tradiční rehabilitační terapii v této asijské zemi. Masér byl statný chlupatý Turek, který se rozhodl spojit hercovy ruce a nohy za jeho zády. V tu chvíli šla Ryanova hlava přirozeně nahoru a zabořila se do masérova chlupatého pupku.
24.05.2016 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Ryan Gosling (127 článků)

Bílá barva na festivalu v Cannes: Chlupatý yetti totálně zazdil úchvatné róby

 
Filmový 71. ročník festivalu v Cannes je v plném proudu. Na červeném koberci se to opět hemžilo róbami za několik tisíc. Převážně se objevovala bílá barva, která měla symbolizovat něhu ženského pohlaví. Velká většina dam se tohoto úkolu zhostila na jedničku, ovšem objevil se i pořádně chlupatý yetti, který svou otřesnou vizáží zazdil všudypřítomné krásky.
15.05.2018 22:05 |

podobné články

Tohle vážně nečekal! Rekreant našel na chalupě ve své posteli spát cizího chlapa

 
Pořádný šok zažil majitel rekreační chalupy na Klatovsku. Když si ráno odemkl dveře, našel ve své posteli spát cizího mladíka (24). Nezvaného návštěvníka si převzali policisté.
15.06.2017 12:50 |

podobné články

Takhle šikanovat šéfpolicistu Lessyho. Ve sněmovně ho vyhodili za dveře

 
Policejní prezident Petr Lessy byl vykázán z jednání sněmovního podvýboru pro reformu policie, které se uskutečnilo v úterý minulého týdne. Za nezvaného hosta jej označila předsedkyně podvýboru Jana Černochová (ODS) a nedovolila mu účastnit se důležitého jednání.
23.11.2011 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Jana Černochová (418 článků) , Petr Lessy (799 článků)

To je ostuda: Agáta Hanychová vyrazila exmilence Bartošové z večírku jako nezvaného hosta

 
Hrabě Domenico Martucci  (35) má zřejmě od doby, kdy byl oficiálním milencem Ivety Bartošové  (45) , pocit, že je celebritou žádanou na všech večírcích. Občas mu to projde. Jako když se nedávno objevil na setkání s kapelou Ricchi e Poveri. Teď ale padla kosa na kámen.
22.02.2012 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2578 článků) , Iveta Bartošová (6722 článků) , Domenico Martucci (370 článků)

Goldie Hawn sčítá škody: Medvěd jí zdemoloval ranč!

 
Herečka Goldie Hawn (66) měla ve svém domě v horském středisku Aspen v Coloradu nezvaného hosta. Na návštěvu jí přišel 160kilové mládě medvěda hnědého!
12.11.2012 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Goldie Hawn (93 článků)

V převleku se vetřel mezi kardinály, o volbě papeže však hlasovat nestihl

 
Shromáždění kardinálů ve Vatikánu, které rozhoduje o termínu volby papeže, mělo nezvaného hosta. Přes kontrolní stanoviště švýcarské gardy totiž v přestrojení za církevního hodnostáře prošel Němec Ralph Napierski. Gardisté si nakonec všimli chyb v jeho převleku a z Vatikánu ho eskortovali.
05.03.2013 15:40 |

podobné články

Jak si vychutnat tatarák ... A nedostat tasemnici!

 
Růžový kopeček najemno nasekaného masa ochucený kečupem, hořčicí, drceným kmínem, worchestrovou omáčkou a mletou paprikou a jeho vrcholek korunovaný žloutkem z vajíčka. Stačí jen rozetřít na topinku. Sbíhají se vám sliny? Jenže po takovém jídle si můžete v břiše »pěstovat« nezvaného hosta – tasemnici! Nebo ne? Aha! přináší rady, jak se tatarákem nenakazit!
17.04.2013 05:15 |

podobné články

Jak si vychutnat tatarák ... A nedostat tasemnici!

 
Růžový kopeček najemno nasekaného masa ochucený kečupem, hořčicí, drceným kmínem, worchestrovou omáčkou a mletou paprikou a jeho vrcholek korunovaný žloutkem z vajíčka. Stačí jen rozetřít na topinku. Sbíhají se vám sliny? Jenže po takovém jídle si můžete v břiše »pěstovat« nezvaného hosta – tasemnici! Nebo ne? Aha! přináší rady, jak se tatarákem nenakazit!
17.04.2013 12:45 |

podobné články