Článek

Muž si na Příbramsku objednal taxík a jel vyloupit poštu: Odešel s nepořízenou

 
Příbramští policisté dopadli jednačtyřicetiletého muže, který se podle nich pokusil vyloupit poštu v Kamýku nad Vltavou. Na místo se nechal přivézt taxíkem. Pracovnice pošty mu ale peníze odmítla vydat, a tak odjel s prázdnou. Za loupež mu hrozí až deset let vězení.
20.10.2017 12:10 |

podobné články

Podobné články

Lupič odešel s nepořízenou. I přesto může vyfasovat 10 let!

 
S nepořízenou odešel ve čtvrtek večer neznámý lupič z čerpací stanice v Rožmitále na Příbramsku. Zaměstnanec pumpy mu totiž žádné peníze nedal.
27.01.2012 13:25 |

podobné články

Lupič přepadl benzinku: Pumpař si četl noviny a ignoroval ho, tak odešel s nepořízenou

 
Hrdinou dne se v Polsku stal pracovník benzinové pumpy, který si během přepadení ostentativně četl noviny a naprosto ignoroval lupičovy žádosti o vydání peněz. Ten se nakonec znechuceně otočil a odešel s nepořízenou.
28.09.2017 07:30 |

podobné články

Zloděj amatér se pokoušel vyloupit poštu. Moc mu to nešlo, ale nakonec uspěl

 
Bez velkého přemýšlení se rozhodl jeden Brit vyloupit poštu ve městě Oldham – a také to podle toho vypadalo. Po několika neúspěšných pokusech dostat se k penězům se mu nakonec podařilo překonat bezpečnostní sklo a odnést si několik set liber, napsala agentura Reuters.
16.01.2014 10:35 |

podobné články

Muž přepadl karlovarskou poštu: Policisté jeli jinam – dostali špatnou adresu

 
Kriminalisté pátrají po muži, který v pátek přepadl poštu v karlovarské čtvrti Bohatice. Dosud neznámý pachatel namířil na pracovnici pošty zbraň a požadoval vydání peněz. Pracovnice mu ale žádné peníze nedala a muž s nepořízenou odešel, informovala policejní mluvčí Zuzana Týřová.
20.06.2016 17:20 |

podobné články

Lupič utekl z pošty s prázdnou, úřednice se před ním schovala

 
S nepořízenou odešel z poštovní pobočky na Náchodsku muž, kterou se pokusil v úterý vyloupit.
25.08.2010 17:25 |

podobné články

Muže, který chtěl vyloupit hotelovou recepci, zadržela policie: Ke všemu se přiznal

 
„Dej mi peníze, co máš!“ Tato slova vyhrkl muž na hotelovou recepční v Dejvicích. Žena na recepci se lupiče nezalekla a odmítla ho. Ten odešel s nepořízenou. Podle policie ho měl zastrašil také statný pes, který ležel vedle recepční a kterého si hledaný v první chvíli nevšiml.
26.10.2017 13:25 |

podobné články

VIDEO! Lupič přepadl bezhotovostní přepážku

 
Komického omylu se dopustil nepříliš důvtipný lupič, který se ve středu pokusil vyloupit spořitelnu v Ostravě. Loupit totiž chtěl u bezhotovostní přepážky. Odešel proto s nepořízenou a policie ho hledá.
06.11.2011 13:50 |

podobné články

VIDEO: Plzeňští policisté dopadli lupiče, který loupil se samopalem v Praze 5 a Praze 7

 
Na začátku září jsme na našich stránkách informovali o muži, který se pokusil vyloupit banku v Ovenecké ulici v Praze 7. Vybral si však pobočku, která nedisponuje finanční hotovostí, a proto odešel s nepořízenou. Kriminalisté pak z kamerových záznamů zjistili, že v batohu měl s největší pravděpodobností samopal, který se mu však při loupeži nepodařilo vyndat.
06.10.2014 13:25 |

podobné články

Muž chtěl vyloupit sázkovou kancelář: Využil policejní akce na fotbale

 
Dvaapadesátiletý muž se ve středu večer pokusil vyloupit sázkovou kancelář v pražských Vršovicích, která je nedaleko fotbalového Edenu. Na něm se ale ve stejnou dobu hrálo přátelské utkání mezi Českem a Norskem, v okolí tak kvůli zostřeným bezpečnostním opatřením byly desítky policistů.
06.03.2014 09:15 |

podobné články

Muž se v Praze pokusil vyloupit bankovní pobočku bez hotovosti

 
Zhruba čtyřicetiletý muž se v pátek odpoledne pokusil v pražské Ovenecké ulici vyloupit pobočku banky, která pracuje s hotovostí jen po předchozí domluvě. Hrozil bombou v batohu, podle kriminalistů tam mohl mít dlouhou střelnou zbraň nebo její napodobeninu. Při přepadení ji ale nevyndal. Policie neúspěšného lupiče hledá. Mluvčí pražské policie Hana Jeřábková to dnes oznámila na policejním webu.
06.09.2014 13:10 |

podobné články

Muž se neúspěšně pokusil vyloupit banku v Praze 4

 
Policie pátrá po muži, který se dnes dopoledne neúspěšně pokusil vyloupit banku v Praze 4. Pokladní mu ale žádné peníze nevydala, muž utekl. Hrozí mu až desetileté vězení. Na policejním webu o tom informoval mluvčí Jan Daněk.
30.03.2015 13:45 |

podobné články

To se nepovedlo! Nesmělá zlodějka (23) v bance vyhrožovala, utekla ale s prázdnou

 
Mladá žena se ve čtvrtek odpoledne pokusila vyloupit banku v Aši na Chebsku. U přepážky předložila papír s požadavkem na vydání hotovosti, pracovník banky ale ženě peníze nedal, a tak odešla s nepořízenou. Krátce poté ji ale zadržela policie, informoval dnes ČTK krajský policejní mluvčí Pavel Valenta.
13.12.2013 14:20 |

podobné články

Noční drama na plaveckém stadionu v pražském Podolí: Lupiči v kuklách přepadli hlídače !

 
Noční hlídač plaveckého stadionu v pražském Podolí se stal terčem dvojice lupičů. Ti v kuklách a se zbraní chtěli vyloupit trezor. Nakonec ale odjeli s nepořízenou.
13.04.2018 16:40 |

podobné články

Strach na Příbramsku: Muž tam obtěžoval malou holčičku!

 
Další obtěžování dětí řeší policisté na Příbramsku. U Sedlčan se pokusil muž navázat kontakt s malou dívenkou, ta ho naštěstí ignorovala. Další dívenku vyděsil přímo v Příbrami muž, který se před ní obnažoval.
01.10.2014 12:30 |

podobné články

Muž na Příbramsku se těžce zranil, když vypadl z okna domu

 
Na Příbramsku v sobotu ráno spadl muž z pětimetrové výšky. Vypadl totiž z okna rodinného domu. Zatím není jasné, jak k nehodě došlo. Muž se při pádu vážně zranil a zotavuje se v pražské nemocnici Motol.
16.05.2015 10:25 |

podobné články

Taxikář jel po D11 v protisměru, srazil se s kamionem

 
Řidič taxíku, který jel po dálnici D11 v protisměru, se těžce zranil po střetu s kamionem. Další taxík havaroval na Táborsku.
26.12.2009 09:00 |

podobné články

Statečný pes zahnal lupiče, kteří se snažil vyloupit poštu

 
Policie pátrá po lupiči, který dnes kolem 9:15 přepadl poštu v Dolní Rovni na Pardubicku. Maskovaný pachatel vyhrožoval pracovnici střelnou zbraní a požadoval vydání "velkých peněz", řekla mluvčí krajské policie Jitka Vavřinová. Vyplašil ho však pes, která měla zaměstnankyně pošty u sebe, a utekl.
12.03.2013 12:35 |

podobné články

Taxík bez řidiče? Dočkáme se už letos!

 
Představte si situaci, kdy vystupujete z letadla a přijede k vám taxík. Vy do něj v klidu nasednete a on se rozjede. Jenže najednou zjistíte, že nemá řidiče! Že to zní jako scéna ze sci-fi filmu? Kdepak. Za pár měsíců to bude skutečnost.
14.06.2009 05:25 |

podobné články

Soutěž Taxík: Vyhrané peníze vám vezmou!

 
Není všechno tak, jak to vypadá na obrazovce. V televizní vědomostní soutěži Taxík, kterou moderuje Aleš Háma (37), musí výherce hned za rohem odevzdat peníze, které získal. Divák má pocit, že šťastlivec jde výhru hned za tepla roztočit, ale realita je jiná. Na vyhrané peníze čeká soutěžící dva měsíce.
23.02.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Háma (144 článků)