Článek

Muž chtěl vyloupit sázkovou kancelář: Využil policejní akce na fotbale

 
Dvaapadesátiletý muž se ve středu večer pokusil vyloupit sázkovou kancelář v pražských Vršovicích, která je nedaleko fotbalového Edenu. Na něm se ale ve stejnou dobu hrálo přátelské utkání mezi Českem a Norskem, v okolí tak kvůli zostřeným bezpečnostním opatřením byly desítky policistů.
06.03.2014 09:15 |

podobné články

Podobné články

OZBROJENÍ lupiči PŘEPADLI sázkovou kancelář! Okamžitě byli DOPADENI!

 
Trestného činu loupeže se v pondělí dopustili dva mladí pachatelé, kteří dopoledne přepadli v Českých Budějovicích sázkovou kancelář. Policejní mluvčí Regina Tupá agentuře Mediafax řekla, že krátce po činu lupiče policisté zadrželi.
19.09.2011 16:30 |

podobné články

BLÁZEN: Přepadl sázkovou kancelář, počkal na policisty a přiznal se

 
Sázkovou kancelář v Ostravě - Jihu přepadl ve čtvrtek krátce před 13. hodinou osmačtyřicetiletý muž z Ostravy Dubiny.
19.11.2010 11:30 |

podobné články

Policie zadržela muže, který přepadl sázkovou kancelář: Byl v tíživé finanční situaci

 
Pražská policie zadržela dvacetiletého muže, který letos v lednu s pistolí v ruce přepadl sázkovou kancelář na Vinohradech a odnesl si z ní několik tisíc korun. Mladík je také navíc podezřelý, že se v únoru nechal zaměstnat v jedné směnárně v centru metropole, kde vzal z trezoru několik desítek tisíc korun. V případě odsouzení hrozí muži až deset let vězení, stíhání je vedeno vazebně.
15.04.2017 11:50 |

podobné články

Lupič packal: Pistoli vytáhl, když byly kolem desítky policistů!

 
Dvaapadesátiletý muž se ve středu večer pokusil vyloupit sázkovou kancelář v pražských Vršovicích, která je nedaleko fotbalového Edenu.
06.03.2014 22:40 |

podobné články

Přestalo ho bavit jezdit tramvají! Šel vyloupit sázkovou kancelář

 
Nebezpečný nápad, jak si zpestřit život, dostal jeden řidič tramvaje z Prahy. Navlékl si kuklu a se zbraní v ruce šel loupit.Policie ho brzo dopadla
24.06.2011 00:40 |

podobné články

Jágr chce sbalit Bartošovou, aby "podojil" sázkovou kancelář

 
Nejlepší český hokejista dokázal, že má nejen sportovní talent, ale i smysl pro humor. Když se totiž dozvěděl, že jistá sázková kancelář vypsala kurs 8000:1, že se jeho příští partnerkou stane Iveta Bartošová, napsal na Facebook, že to už by stálo za to se se zpěvačkou domluvit a trochu kancelář potrápit.
23.11.2012 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6722 článků)

V Sokolově byla PŘEPADENA sázková kancelář, za týden už druhá

 
Neznámý mladý muž přepadl sázkovou kancelář v Sokolově. Zřejmě neozbrojený lupič si odnesl zatím neupřesněnou hotovost.
23.02.2011 00:25 |

podobné články

Sázkovou kancelář na Žižkově vykradl ozbrojený zloděj. Policie ho dopadla na útěku

 
Sázková kancelář v Praze na Žižkově se stala dějištěm ozbrojeného přepadení. Muž si z ní odnesl nemalou částku. Policie ho však dopadla už na cestě z kanceláře.
20.04.2012 20:00 |

podobné články

Muž se v Praze pokusil vyloupit bankovní pobočku bez hotovosti

 
Zhruba čtyřicetiletý muž se v pátek odpoledne pokusil v pražské Ovenecké ulici vyloupit pobočku banky, která pracuje s hotovostí jen po předchozí domluvě. Hrozil bombou v batohu, podle kriminalistů tam mohl mít dlouhou střelnou zbraň nebo její napodobeninu. Při přepadení ji ale nevyndal. Policie neúspěšného lupiče hledá. Mluvčí pražské policie Hana Jeřábková to dnes oznámila na policejním webu.
06.09.2014 13:10 |

podobné články

Muž se neúspěšně pokusil vyloupit banku v Praze 4

 
Policie pátrá po muži, který se dnes dopoledne neúspěšně pokusil vyloupit banku v Praze 4. Pokladní mu ale žádné peníze nevydala, muž utekl. Hrozí mu až desetileté vězení. Na policejním webu o tom informoval mluvčí Jan Daněk.
30.03.2015 13:45 |

podobné články

Přepadl sázkovou kancelář s PLASTOVOU PISTOLÍ! Lidé ho zpacifikovali!

 
Muž (56) přišel ve čtvrtek večer do sázkové kanceláře v centru Ústí nad Labem, obsluze pohrozil zbraní a chtěl peníze. Policejní mluvčí Veronika Hyšplerová v pátek agentuře Mediafax sdělila, že prodavačka mu ze strachu o život peníze dala.
03.06.2011 14:15 |

podobné články

Muž si na Příbramsku objednal taxík a jel vyloupit poštu: Odešel s nepořízenou

 
Příbramští policisté dopadli jednačtyřicetiletého muže, který se podle nich pokusil vyloupit poštu v Kamýku nad Vltavou. Na místo se nechal přivézt taxíkem. Pracovnice pošty mu ale peníze odmítla vydat, a tak odjel s prázdnou. Za loupež mu hrozí až deset let vězení.
20.10.2017 12:10 |

podobné články

Pachatel přepadl sázkovou kancelář kousek od místa, kde probíhalo policejní opatření

 
Je všeobecně známo, že v souvislosti se středečním přátelským fotbalovým utkáním probíhalo v Edenu ze strany pražské policie rozsáhlé bezpečnostní opatření, na kterém se podílely desítky policistů z různých složek. Tento fakt ale ignoroval muž, který se chvíli před devatenáctou hodinou rozhodl loupit.
05.03.2014 22:25 |

podobné články

Slovenský prezident vraždu novináře bezohledně využil. Má se otupit odpor k přijímání imigrantů. Ondráček byl záminkou pro Majdan. Exposlanec, který opouští ODS, hovoří

 
ROZHOVOR „Prezident Kiska předvedl, že je zřejmě obratnějším politickým hráčem, než bychom čekali. Aktivně využil prvotního, médii vyšponovaného šoku slovenské veřejnosti a vtiskl mu obsah, který si sám přál rozehrát. Neobratná policejní prohlášení zručně zobecnil a vraždu, řekl bych, docela bezohledně využil k tomu, aby slovenské veřejnosti vnutil představu, že Slovensko ničí jakási mafiánská politika a musí se s tím něco urychleně dělat,“ říká bývalý europoslanec a člen správní rady Institutu Václava Klause Ivo Strejček, který před pár dny vystoupil z ODS.
13.03.2018 04:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9173 článků) , Ivo Strejček (136 článků)

Zloděj amatér se pokoušel vyloupit poštu. Moc mu to nešlo, ale nakonec uspěl

 
Bez velkého přemýšlení se rozhodl jeden Brit vyloupit poštu ve městě Oldham – a také to podle toho vypadalo. Po několika neúspěšných pokusech dostat se k penězům se mu nakonec podařilo překonat bezpečnostní sklo a odnést si několik set liber, napsala agentura Reuters.
16.01.2014 10:35 |

podobné články

Sázková kancelář odmítá vyplatit obří výhru za sázku na sněžnou kalamitu

 
Britská sázková kancelář Ladbrokes odmítá zaplatit sázkaři výhru 7,1 miliónu liber (asi 210 miliónů korun) za unikátní kombinační sázku. Sázková kancelář však tvrdí, že byl celý tiket podle herních pravidel neplatný a byl přijat jen úplným omylem. Případ je tedy velmi podobný tomu, který řešila v nedávné době tuzemská sázková kancelář Tipsport.
11.01.2010 07:35 |

podobné články

Peake od vládní rošády nemá kancelář. Usídlil se v ní Mlsna

 
Poté, co se Karolína Peake (LIDEM) stala ministryní obrany, obsadil její původní kancelář ve Strakově akademii nový ministr bez portfeje Petr Mlsna. Jenže v pozici ministryně nezůstala dlouho a teď nemá kancelář, do které by se mohla vrátit. Informuje o tom středeční Právo. Sama Peake má prý důležitější věci na práci k vyřešení, než je kancelář.
30.01.2013 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1612 článků)

Právnickou firmou roku se stala advokátní kancelář BBH

 
Titul Právnická firma roku 2014 pro nejlepší domácí kancelář si v pondělí odnesla advokátní kancelář BBH. Ta byla nejúspěšnější i v počtu ocenění. Nejvyšší ocenění pro mezinárodní kancelář získala Allen & Overy. U klientů vyhrála Weil, Gotshal & Manges.
10.11.2014 20:36 |

podobné články

CzechTrade otevírá novou kancelář v Limě, kancelář v Madridu má novou ředitelku

 
Agentura CzechTrade v červenci otevírá novou zahraniční kancelář v peruánské Limě. Jedná se o 48. zahraniční zastoupení agentury, která nyní poskytuje služby již v 51 zemích světa. Peru patří mezi nejstabilnější země Latinské Ameriky a představuje perspektivní trh pro české firmy. Kancelář CzechTrade v Madridu získala novou ředitelku, jíž se stala Petra Jindrová.
22.07.2016 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jindra (11 článků)