Článek

Musíte vidět: 10 nejdůležitějších selfies roku 2014 - díl první

 
"Selfíčka":http://www.extra.cz/kdyz-muzi-paroduji-holcici-selfies-ano-damy-takto-se-pri-foceni-opravdu-tvarite. Před pár lety naprosto neznámý pojem, v současnosti patří fotky sebe sama k čistému mainstreamu. Selfies propadly i celebrity, které vědí, že spravovat si svůj vlastní profil na sociální síti je nejlepší způsob, jak si udělat opravdu kvalitní píár.
10.12.2014 21:26 |

podobné články

Podobné články

Medik radí - seriál článků

 
Spolupráce se serverem Gamester.cz. Články převzaty s jejich svolením. Autorem článků je student medicíny. Jedná se o jeho názory, ve snaze přiblížit určité problematiky v laické podobě. Články budou pravidelně přibývat. 9. díl - Základy anatomie - Srdce 8. díl - Pivo a zdraví - co je na tom pravdy? 7. díl - Prohlídka mrtvoly na místě činu 6. díl - Jak přestat kouřit 5. díl - Základy anatomie - Plíce 4. díl - Fotbal a údery do hlavy - nebezpečí demence 3. díl - Zakřivení penisu 2. díl - Tráva, velká šance na depresi 1. díl - Seznámení
04.08.2009 09:40 |

podobné články

Selfie je už fakt nemoc: Tahle žena utratila půl milionu korun, aby na nich vypadala o 20 let mladší

 
Vypadat dneska dobře na selfie, to je základem úspěchu. Protože "kdo nežije na sociální síti s fotkami sebe sama":http://www.extra.cz/musite-videt-10-nejdulezitejsich-selfies-roku-2014-dil-prvni, ten jakoby nebyl. To přesně ví i třiašedesátiletá Diane Clarke z Velké Británie, která pochopila, že bez pořádné fotky to prostě nikam nedotáhne.
11.12.2014 12:40 |

podobné články

Selfie je už fakt nemoc: Žena utratila půl milionu korun, aby na nich vypadala o 20 let mladší

 
Vypadat dneska dobře na selfie, to je základem úspěchu. Protože "kdo nežije na sociální síti s fotkami sebe sama":http://www.extra.cz/musite-videt-10-nejdulezitejsich-selfies-roku-2014-dil-prvni, ten jakoby nebyl. To přesně ví i třiašedesátiletá Diane Clarke z Velké Británie, která pochopila, že bez pořádné fotky to prostě nikam nedotáhne.
11.12.2014 13:26 |

podobné články

Autoportrét se smrtkou v zádech: 7 hrůzných selfies vyfocených těsně před smrtí!

 
Selfie jsou stále v módě a jejich popularita jen roste. Ne vždy však zachytí veselý okamžik a z některých příběhů, které stojí za tím, jak vznikly, mrazí v zádech. Po vyfocení těchto selfies už následovaly jen katastrofy a naprostý konec. Po těchto selfies přišla jen smrt!
20.09.2014 08:45 |

podobné články

Tom Cruise natočí Mission Impossible 4

 
Třikrát a dost herci Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Mission Impossible . Sám se počtvrté zhostí role neohroženého Ethana Hunta. Do kin by měl snímek vstoupit v květnu 2011 a na produkci se bude podílet také J. J. Abrams .
12.02.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (909 článků)

Kim Kardashian začíná být posedlá selfies v bikinách. Divíte se jí?

 
Sebestřednost je u Kim Kardashian  (33) na sociálních sítích patrná na první dobrou. Selfies milovala ještě v době, kdy rozhodně nebyly takovým fenoménem. I její známí se shodují, že si manželka Kanyeho Westa pořizuje fotky sebe samé prakticky všude. A bikiny si je přímo žádají!
24.07.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1220 článků)

OBRAZEM: MS ve fotbale baví politiky i krále. S hráči si fotí selfies

 
Zápasy světového šampionátu v Brazílii si nenechávají ujít ani významní politici či dokonce panovníci. Německá kancléřka Angela Merkelová se neváhala po výhře národního týmu vyfotit s fotbalisty v šatně, belgičtí hráči si s králem Philippem pořídili několik selfies. Fandil také nizozemský panovník.
10.08.2010 13:04 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (572 článků) , Bruce Willis (320 článků) , Ashton Kutcher (444 článků) , Kateřina Kristelová (766 článků) , Emma Willis (47 článků)

Svět se zbláznil: Izolepa selfies jsou hitem internetu!

 
Šílené! Asi tak se dá jedním slovem shrnout follow up aktivita skupiny nadšenců nyní tolik populárních selfies. Po pivní výzvě vymysleli jiní "blázni" její variaci „izolepovou výzvu“. Lidé se mají zachytit s oblepeným obličejem izolepou a vyzvat své přátele k témuž!
20.03.2014 16:20 |

podobné články

Mladík se stal závislým na »selfies«: Nevycházel z domu a pokusil se o sebevraždu!

 
Oxfordský slovník anglického jazyka má nový pojem – selfie. Jedná se o fotografii vlastního obličeje či části postavy, kterou si člověk pořídí sám pomocí chytrého telefonu. A trendu podlehly i hollywoodské hvězdy, které si pořídily selfie přímo na předávání Oscarů. Tomuto druhu focení propadají hlavně mladí lidé, v Británii však závislost na selfies (množné číslo) málem skončila tragicky. Devatenáctiletý mladík vyvěsil na Facebooku dvě stovky fotek, když nebyl spokojený ani s jednou z nich, spolykal tubu prášků.
26.03.2014 09:00 |

podobné články

Selfies: Zábava narcisů zaplavila svět. Fotku má i papež

 
Proč si lidé pořizují tzv. selfies a sdílejí je na sociálních sítích?
30.03.2014 23:35 |

podobné články

Selfies: Zábava narcisů zaplavila svět. Fotku má i papež

 
Proč si lidé pořizují tzv. selfies a sdílejí je na sociálních sítích?
30.03.2014 23:35 |

podobné články

Módní vlna selfies fotek? Tu svou má už i Obama!

 
Jak to vypadá, když se do pořizování selfies pustí celebrity už víme. Ale co když na řadu přijde americký prezident?
17.04.2014 18:00 |

podobné články

Trend selfie ještě není u konce: Nyní ve světě frčí fotky sexy letušek, zde je 9 nejlepších!

 
Jsou mladé a krásné a s oblibou pózují v prázdných kabinách letadel. "Selfies":http://www.extra.cz/to-uz-je-moc-tenhle-skolak-se-stal-zavislym-na-porizovani-selfies-nakonec-se-pokusil-o-sebevrazdu letušek se v poslední době staly hitem internetu.
02.05.2014 16:35 |

podobné články

Kelly Brook vytasila své největší trumfy: A pánům z jejích selfies lezou oči z důlků

 
Prsaté selfies jsou dalším hitem nejen mezi celebritami. Svou šanci okamžitě vycítila britská modelka Kelly Brook  (34) , která v této oblasti nemá příliš konkurenci. Její ňadra jsou totiž na rozdíl od většiny podobně obdařených kolegyň přírodní. Ženskostí překypující brunetka tak v posledních dnech nasázela na své profily hned několik snímků, o kterých se bude spoustě ‚horňáků‘ v noci zdát.
30.05.2014 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Kelly Brook (161 článků)

Na internetu se rozmáhá naprosto nechutný nový trend! Pánové močící si do vlastních úst! Galerie pro odvážné...

 
Pamatujete si, když bylo na internetu hrozně moc populární "plankování", kdy si lidé lehali na různé podivné věci a na podivná místa? To bylo ještě docela nevinné. "Pak přišlo twerkování":http://www.extra.cz/rapperka-nicky-minaj-zase-twerkuje-se-svou-megazadnici-sledujte-vlneni-jejich-obrich-pulek, teď "všichni dělají selfies":http://www.extra.cz/12-nejextremnejsich-selfies-podivejte-se-na-lidi-kteri-foti-sami-sebe-v-opravdu-silenych-situacich a pomalu, ale jistě se začíná rozmáhat další trend. Jenom tenhle je poněkud nechutného rázu.
13.07.2014 22:15 |

podobné články

V rozbouřeném Izraeli mají bizarní hit: Vysmáté selfies z bunkrů!

 
Selfies, tedy foto-autoportréty, se dají pořizovat kdekoliv, tak proč ne v protiraketových krytech? Touto myšlenkou se teď řídí stovky mladých Izraelců, kteří zaplavují Facebook fotkami z bunkrů, v nichž se schovávají před útoky Palestinců.
25.07.2014 06:25 |

podobné články

‚Jsi posedlá!‘ vzkázala Kim Kardashian matka poté, co si její dcera za den pořídila 1200 selfies

 
Byla to právě Kris Jenner, která podporovala všechny své dcery v cestě na vrchol. Nakonec se ze všech staly celebrity, aniž by cokoli dokázaly nebo byly obdařeny výjimečným talentem. Nejznámější z jejích šesti potomků je bezesporu Kim Kardashian  (33) , která poslední roky však v něčem rozhodně vyniká... V pořizování selfies.
31.07.2014 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1220 článků)

Letní den, ňadra musí ven: 5 celebrit, které vyměnily selfies za fotky bez podprsenky

 
Pořizování selfies je dnes považováno za přežitek, který praktikují jen slávychtivé celebrity, které nemají pro ruce nikoho, kdo by je vyfotil. Letošním trendem jsou odhalená ženská ňadra, ovšem namířená mimo objektiv.
08.08.2014 22:00 |

podobné články

Namyšlená Kim Kardashian vydá knihu selfies. Ponese název Egoistka

 
Chorobná posedlost selfies u Kim Kardashian  (33) se začíná pomalu vysvětlovat... Nejslavnější z celého klanu se totiž chystá vydat celkem obsáhlou knihu. Nepůjde však o žádný převratný literární počin, ani o pokus o autobiografii. Na 352 stránkách se totiž budou vyjímat pouze vlastnoručně pořízené fotografie majitelky nejslavnějšího pozadí světa.
12.08.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1220 článků)