Článek

„Musím z vás udělat rusofila.“ Stát mimo smečku je o držk*. Benjamin Kuras a vlastní poznatky

 
OBZOR BENJAMINA KURASE Západní společnost se už několik let štěpí do nesmiřitelných skupin. Tyto „smečky“, jak je označuje spisovatel Benjamin Kuras, se musí vyhraňovat proti jiným „smečkám“ a té své musí projevovat loajalitu. Stát názorově mimo ně, nad tokem informací, je dnes podle něho o držku. Je také překvapen mírou rusofilie mezi lidmi, kteří se označují za české „vlastence“.
15.09.2022 16:05 |

podobné články

Podobné články

„Musím z vás udělat rusofila.“ Stát mimo smečku je o držk*. Benjamin Kuras a vlastní poznatky

 
OBZOR BENJAMINA KURASE Západní společnost se už několik let štěpí do nesmiřitelných skupin. Tyto „smečky“, jak je označuje spisovatel Benjamin Kuras, se musí vyhraňovat proti jiným „smečkám“ a té své musí projevovat loajalitu. Stát názorově mimo ně, nad tokem informací, je dnes podle něho o držku. Je také překvapen mírou rusofilie mezi lidmi, kteří se označují za české „vlastence“.
15.09.2022 16:50 |

podobné články

„Madonna vyk*uří, když zvolíš Hillary.“ Benjamin Kuras přednášel o mládeži a neomarxismu. Zničení národa, ovládnutí světa...

 
REPORTÁŽ Mezi studenty Vysoké školy ekonomické v Praze zavítal spisovatel Benjamin Kuras. Byl hostem v rámci předmětu nazvaného „Informace, dezinformace a propaganda“, který se vyučuje na Národohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické v Praze. Na přetřes přišly třeba americké prezidentské volby a související vulgarita nejen ze strany Donalda Trumpa, ale Kuras zkritizoval rovněž úpadek univerzitního prostředí v anglosaském světě. Došlo i na Putina a údajnou koluzi s Donaldem Trumpem a jeho prezidentskou kampaní. Kuras studenty varoval také před sílící radikální levicí a hrozbou cenzury svobodných médií pod rouškou boje proti „fake news“.
05.12.2018 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5901 článků)

Benjamin Kuras: Močůvku na ilegály. Papežovo líbání muslimů je horší než zrada. Vraždění křesťanů. Notoričtí proislámští lháři. A pokud jde o Le Penovou a Okamuru…

 
ROZHOVOR Spisovatel Benjamin Kuras říká, že to, že v okamžiku, kdy probíhá genocida křesťanů muslimy na Blízkém východě, „dokáže hlava katolické církve líbat nohy ilegálně přišedších muslimů a přijímat muslimy do Vatikánu a zároveň ostentativně ignorovat perzekvované rodiny křesťanské svědčí o něčem možná horším než zrada“. Pud sebezáchovy ztrácí ale celý Západ a Benjamin Kuras o tom podává konkrétní důkazy.
29.11.2016 11:10 |

podobné články

Eurexit. Vystoupení celé Evropy z EU, navrhuje Ben Kuras. Viděl totiž papír

 
OBZOR BENJAMINA KURASE Čili voliči jsou blbci a musíme je převychovat? Táže se publicista a spisovatel Benjamin Kuras nad dokumentem, který schválil Evropský parlament, podle kterého jsou občané EU „nedostatečně uvědomělí“, což je nutné změnit. „Takhle podobně blábolily závěrečné dokumenty sjezdů KSČ,“ konstatuje Kuras a navrhuje závažný krok: Vystoupení celé Evropy z Evropské unie a „nechat Brusel, ať si blábolí“. Ve svém pravidelném shrnutí světových aktualit se Kuras věnuje i otázce brexitu a aplikace vakcíny proti covidu-19.
10.12.2020 08:50 |

podobné články

Benjamin Kuras: Odstěhujte migranty na ostrovy. Čechy převraceli z náboženství na druhé, takže nevěří ani islámu. Homosexuálové nám přispěli

 
ROZHOVOR Spisovatel Benjamin Kuras promluvil na téma nedávného průzkumu evropských nálad vůči jednotlivým náboženstvím a menšinám, uskutečněného nezávislou agenturou Pew Research Center. Průzkum vydává zajímavé svědectví o Češích. Jsme jednou z nejvíce islamofobních zemí Evropy, ani náš vztah k Židům není příliš vřelý. Na druhou stranu jsme velmi tolerantní vůči homosexuálům. Kuras, znalec islámu, vysvětluje příčiny českých nálad, které jsou v evropském kontextu velmi osobité.
31.10.2018 22:05 |

podobné články

Spisovatel Kuras kandiduje do Senátu proti Drahošovi: Chtějí zničit naši vlast a celou Evropu neomezenou kolonizací nevraživých cizinců. A Babiš mi napsal…

 
ROZHOVOR Konzervativní spisovatel Benjamin Kuras kandiduje do Senátu Parlamentu ČR v obvodu Praha 4 jako nezávislý kandidát s podporou Realistů. „Bydlím v Braníku, takže hájím zájmy Prahy 4, Česka a Evropy – v tomto pořadí… Každá civilizace má nějaký limit, kolik cizinců a jakým tempem stačí integrovat, aby stále zůstávala sama sebou a byla k užitku i těm příchozím. Západní Evropa už tento limit dávno překročila. Střední Evropa ji ještě může zachránit svou alergií na totalitní ideologie a praktiky, kterou získala ze dvou totalit zažitých na vlastní kůži ještě v živé paměti,“ říká Kuras.
26.07.2018 20:05 |

podobné články

Bidenův podraz na nejvěrnějšího spojence. Noví svazáci na univerzitách. Marxismus ve Vatikánu. Ben Kuras a děsivé novinky ze západního světa

 
OBZOR BENJAMINA KURASE Podraz na spojence i na vlastní občany, tak hodnotí spisovatel Benjamin Kuras nedávnou činnost Spojených států pod vedením Joea Bidena. A Velká Británie podle něho není moc daleko za nimi, na univerzitách se vyučují nové formy marxismu-leninismu a proti zemi vede „hybridní válku“ Francie. Pár komentářů měl Kuras i k Německu a Itálii. Prozradil, koho bude volit.
07.10.2021 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (841 článků)

Útok na USA. Ohrožení. Biden? Mimo. Ben Kuras tuší velký průšvih

 
OBZOR BENJAMINA KURASE Čína rozvíjí mezikontinentální balistické střely schopné zasáhnout i několik cílů naráz. „V tomto případě by to tedy mohlo vykonat 1 450 zásahů na Spojené státy. A tím je Čína na cestě k předehnání Spojených států v raketové bojeschopnosti. Včetně, samozřejmě, jaderné," varuje publicista a analytik Benjamin Kuras s tím, že Joe Biden zatím řeší jiné „problémy". V pravidelném shrnutí globálních událostí na ParlamentníchListech.cz Kuras informuje i o pokračujícím trendu cenzury v západní Evropě a průšvihu v Afghánistánu.
15.07.2021 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (841 článků)

Bouda na Le Penovou, Švédsko v plamenech. A policie, která neubrání ani sebe. Ben Kuras seknul

 
OBZOR BENJAMINA KURASE EU je maňáskové divadlo a to se projevilo i na Ukrajině, myslí si spisovatel Benjamin Kuras. Ale má dost sil na to, aby se vměšovala do francouzských voleb skvěle načasovaným obviněním Le Penové, které tento krok může přihrát naštvané voliče. Kuras také komentoval málo mediálně probírané nepokoje ve Švédsku, mimo jiné i plánované pálení Koránu. „To zapálení se mu podařilo jen v jedné čtvrti Stockholmu, do některých dalších se už nedostal nebo si tam netroufl při zjištění, že policie neubrání sebe samu, tím méně jeho,“ okomentoval politika, který ho plánoval. V hledáčku má i firmu Disney.
21.04.2022 14:25 |

podobné články

Válka na obzoru. Smrt „zelených plánů“. Ben Kuras opět ví, o čem se mlčí

 
OBZOR BENJAMINA KURASE Odhaduje se, že válka mezi Izraelem a Íránem, kde vládne nový prezident, zvaný „teheránský řezník“, může přijít do konce roku, varuje spisovatel Benjamin Kuras, který v rámci pravidelného shrnutí globálních událostí poukázal i na dvě zprávy z USA: Masové žaloby za cenzuru a analýzu, která podporuje teorii, že demokraté zfalšovali prezidentské volby. Bez silné Ameriky se Západ neobejde, zoufá si Kuras. Ukazuje též, jak v Británii nakládají s exmuslimkou, která nyní již jako křesťanka káže, že Mohamed je falešný prorok. A jak tamtéž zjišťují, kolik bude stát „zelená změna“.
12.08.2021 08:50 |

podobné články

Jak to udělat, abychom v Evropě přežili jako svobodní lidé? Benjamin Kuras předkládá několik návrhů

 
Šestnáct způsobů, jak přežít na tomto kontinentě jako svobodní lidé, navrhuje ve své poslední knize Poslední naděje civilizace spisovatel Benjamin Kuras. Informuje o tom server Prvnizpravy.cz, který některé tyto metody zveřejnil.
17.07.2016 11:05 |

podobné články

„Zabijeme vás, nebo umřeme my.“ Ben Kuras a silná fakta o vzniku covidu

 
OBZOR BENJAMINA KURASE „Jen použitím neničivých zbraní, které zabijí hodně lidí, dokážeme porazit Ameriku... Biologické zbraně jsou bezprecedentní svou bezohledností, ale jestli nebudou umírat Američané, budou umírat Číňané...“ Tak cituje publicista a spisovatel Benjamin Kuras slova, která měl v roce 2005 pronést čínský ministr obrany. Další zdroje prý potvrzují, že laboratoř ve Wu-chanu řídí čínská armáda. Ve svém pravidelném shrnutí globálních událostí Kuras shrnuje summity NATO i G7 a uvádí rozpačité výroky Joea Bidena.
17.06.2021 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (841 článků)

Benjamin Kuras: Nenechat se zastrašit a bránit západní styl svobody

 
Olomoucký rodák, dramatik, prozaik a překladatel Benjamin Kuras, žijící od roku 1968 ve Velké Británii, dlouhodobě varuje před opouštěním principů, na nichž vznikla západní civilizace. O islamizaci Evropy promluvil mimo jiné 19. října na konferenci pořádané v Parlamentu ČR.
16.11.2015 15:40 |

podobné články

Mrzačení ženských orgánů a právo šaría, takhle to fakt vypadá v Británii. A když se Babiš ode mě dozvěděl, že by mu mohli useknout ruku, tak... Benjamin Kuras podává svědectví

 
ROZHOVOR Spisovatel Benjamin Kuras, který je mimo jiné i poddaným Jejího Veličenstva britské královny, říká, že v Británii funguje naplno nejmíň 85 šariátských soudů a že tam nikdo nestíhá tisíce případů mrzačení dívčích pohlavních orgánů, ani de facto polygamii desetitisíců muslimských rodin – v nichž dokonce všechny ženy jednoho muže pobírají státní podporu. Vysvětlil, co máme dělat v ČR, abychom se vyhnuli islamizaci, a zda některé státy západní Evropy mají ještě vůbec šanci....
31.08.2016 14:20 |

podobné články

Fanatičtí imámové řádí v Evropě už desítky let, ale nesmí se o tom mluvit. Spisovatel Kuras o tom řekl více a Drtinová jenom koukala

 
Za velkou chybu, která také mohla vést k radikalizaci v Evropě žijících muslimů, označil spisovatel Benjamin Kuras to, že byl do západních zemí umožněn vstup zahraničním imámům. Ti pocházeli většinou ze saúdskoarabských nebo pákistánských tvrdých škol. Kuras to uvedl v rozhovoru s novinářkou Danielou Drtinovou v internetové televizi DVtv.
20.11.2015 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Drtinová (369 článků)

Muslimští pedofilové prznící puberťačky. Stávají se z nás ovečky jdoucí na halal porážku. Spisovatel Kuras o terorismu v Manchesteru a o tom, jak otřesně to dnes vypadá v Anglii

 
ROZHOVOR Spisovatel Benjamin Kuras popisuje, jak to dnes vypadá v multikulturní islamizované Anglii. Bezpečně je už víceméně jen na venkově. Muslimských dětí se rodí několikanásobně víc než domorodých britských. Velká naděje na záchranu Británie před islamizací prý není. Ale Kuras říká, co bychom měli dělat v České republice, abychom nedopadli stejně.
23.05.2017 17:00 |

podobné články

Toto nesmí zapadnout: Kuras před lidmi vážně varoval před islámem. A předčítal z projevu, o kterém se u nás neví

 
REPORTÁŽ O Evropě, která je ve smrtelném nebezpečí, diskutovali exposlanec Zdeněk Soukup a spisovatel Benjamin Kuras v kavárně Domu národnostních menšin v Praze. Představili zde i vznikající Platformu evropské civilizace navazující na práci platformy, kterou Soukup založil pro zákonodárce. „Jsem už dvacet let poctivý reportér sebevraždy západní civilizace, kde migrace a islamizace je jenom jedna zbraň, která ale začíná být smrtelná,“ prozradil na úvod Kuras. „Připadám si tady jako na vrchní palubě Titaniku. Všude kolem už se to všechno potápí, a tady se ještě nic neví,“ konstatoval.
29.01.2018 12:10 |

podobné články

Spisovatel Kuras se zajímal o George Sorose a zjistil strašné věci. Plán na milion běženců do Evropy ročně, s Clintonovou už se chystalo jeho spuštění

 
Do křesla pro hosta v internetové televizi XTV.cz usedl spisovatel Benjamin Kuras, který v rozhovoru s Lubošem Xaverem Veselým tradičně nešetřil ostrými slovními náboji. Několik ran od něj dostal americký miliardář maďarského původu George Soros. Kuras ovšem nešetřil ani média, EU a Západ jako celek. Západní civilizace prý v podstatě páchá sebevraždu, když naslouchá lidem, jako je Soros.
25.05.2018 18:00 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (265 článků) , Luboš Veselý (642 článků)

Hrozí zničení národa. Spisovatel Kuras přišel s vážnou výzvou a svědectvím

 
Konzervativní spisovatel Benjamin Kuras, který kandiduje do Senátu Parlamentu ČR v obvodu Praha 4 jako nezávislý kandidát s podporou Realistů, se pro server Neviditelný pes.cz rozepsal o pomalé sebevraždě západní civilizace. Spisovatel připomněl slova ruského spisovatele Solženicyna: „Chcete-li národ zničit, odeberte mu historickou paměť.“ A takovou ztrátu historické paměti podle Kurase můžeme dnes sledovat na každém kroku v každé západní zemi. „Válka iluzí proti realitě by se dala nazvat tato současná západní psychická porucha,“ říká Kuras.
28.08.2018 11:50 |

podobné články