Článek

Můj partner si o sobě myslí, že je přinejmenším polobůh

 
Vždycky jsem chodila ráda do společnosti. Nejlépe s jednou, nebo dvěma kamarádkami jsme si vyrazily za zábavou do nějaké místní vinárny. O pánskou společnost jsme také nouzi neměly, prostě večery doprovázela uvolněná a veselá zábava.
17.02.2023 16:50 |

podobné články

Podobné články

Proč se Kalousek chová jako bůh nebo polobůh? Novotný má odpověď

 
Poslanec Josef Novotný, známý svou kritikou hazardu, ve svém proslovu v Poslanecké sněmovně zvažoval, proč se ministr financí prý chová jako bůh či polobůh. Hlavní důvod vidí v tom, že rozděluje finance.
18.07.2012 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novotný (205 článků) , Josef Novotný (205 článků)

„Polobůh“ a „génius“ Kim. Nemilosrdný diktátor vyrůstal v luxusu, na zahradě měl opice

 
Světový tisk si láme hlavu nad tím, kam zmizel severokorejský diktátor Kim Čong-un (36), který měl prodělat operaci srdce. Spekulace o tom, že je v rekonvalescenci ve svém letovisku, se mísí se zprávami o jeho smrti či o tom, že je ve vegetativním stavu. Domněnky o tom, že je to s ním zlé, podpořil i fakt, že Kim chyběl na oslavách narozenin svého dědečka a zakladatele Severní Koreji Kim Ir-sena. Kimové svůj vzestup k moci hájí tím, že mají božský původ, a současný vládce KLDR byl skutečně vychováván jako polobůh. Jeho matka ho měla za „vojenského génia“, který se odmalička promenádoval v uniformě, o jeho pohodlí se staraly zástupy sluhů a v pokojíčku měl „víc hraček, než je v evropských obchodech“, uvedl list The Mirror.
26.04.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1841 článků)

K 1. červnu 2017 vznikne 14 nových pošt Partner, nově začnou fungovat dvoupřepážkové pošty Partner

 
Česká pošta pokračuje i v roce 2017 v projektu Pošta Partner. Za uplynulý rok převedla na smluvní partnery celkem 149 provozoven. K 1. červnu 2017 převede dalších 14 provozoven. Celkem k tomuto datu bude fungovat 345 pošt Partner. Každou desátou poštu v České republice tak již provozuje smluvní partner.
01.06.2017 11:55 |

podobné články

Nová DVD – Moon, Dešťová víla i Můj milý, můj drahý

 
Moon je komorní sci-fi drama, které na DVD vychází tento týden. Spolu s ním se na pultech objeví česká pohádka Dešťová víla, nebo komedii Můj milý, můj drahý.
07.09.2010 05:20 |

podobné články

Pohřeb vojáka, kterého podřízli na ulici: Můj táta, můj hrdina! Vzkázal mu do nebe syn (2)

 
Tisícovka zdrcených lidí včetně britského premiéra Camerona přišla dnes uctít památku Lee Rigbyho (†25), který byl v květnu ubodán za bílého dne na ulici šílenými muslimy. Nejvíc byl dojat jeho syn Jack (2), který měl na tričku dojemný vzkaz pro zabitého rodiče: „Můj táta, můj hrdina.“
12.07.2013 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Cameron Lee (2 články) , Jack Lee (3 články) , Lee Cameron (4 články)

Úsvit: Zákon „můj dům, můj hrad“ neprošel. Chystáme další krok, vláda je neobjektivní

 
Sněmovna včera zamítla návrh zákona, který měl podstatně pomoci obětem trestných činů. Má zavést princip „můj dům, můj hrad“. Obyvatel domu či bytu by se tak napříště nemusel bát bránit se proti vetřelcům. Dnešní právní stav totiž není zcela jednoznačný a obránci nemají jistotu, že je za jejich nutnou obranu před útočníky nebudou vláčet soudy.
08.04.2015 09:01 |

podobné články

Úsvit-NK: Zákon „můj dům, můj hrad“ dává právo na obranu každému. Potřebujeme ho!

 
Vládní odmítnutí zákona „můj dům, můj hrad“ je čistě politické.
18.01.2016 16:11 |

podobné články

Emma Smetana by s ošklivým mužem nebyla: Můj partner musí být krásný uvnitř i zvenku

 
S moderátorkou Emmou Smetana  (25) jsme se potkali na premiéře filmu Něžné vlny, který byl o první lásce. Proto nás zajímalo, jaká byla ta její. "Bylo to v patnácti. Byla to láska zásadní, trvala dva a půl roku. Můj tehdejší přítel byl Rakušan, můj spolužák ze střední školy," svěřila nám.
01.01.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (636 článků)

Návod, jak mít skvělé vzpomínky na dovolenou: 12 vtipných fotek turistů u slavných soch

 
Benjamin Franklin s "iPhonem":http://www.extra.cz/tema/iphone? Nebo antický polobůh tančící "Beyoncé":http://www.extra.cz/tema/beyonce a její Single ladies? Kdo by to byl řekl, že se "dají takto oživit staré a slavné sochy":http://www.extra.cz/jak-to-dopadne-kdyz-slavne-sochy-oblecete-podle-posledni-mody, které celá staletí sloužily jako ozdoby palácových zahrad, muzeí a památníků.
09.08.2013 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Benjamin Franklin (6 článků)

Zákon o střetu zájmů je na Mynáře krátký. Aby neprodal i Hrad!

 
Kancléř Vratislav Mynář (47) je něco jako polobůh: Nemusí zveřejňovat své příjmy či majetek nabytý v průběhu funkce. Zákon o střetu zájmů je na něj totiž krátký.
20.01.2015 19:06 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (1442 článků)

Ján "slunce v duši" Zákopčaník se po deseti letech ukázal světu: Takhle se za ty roky zvětšil!

 
Byly doby, kdy jsme Jána Zákopčaníka vídali pravidelně na obrazovkách a s povděkem kvitovali jeho předpovědi počasí. Jeho pozdrav „slunce v duši“ se stal doslova legendárním. Po dlouhých devíti letech bývalý meteorologický polobůh prolomil mlčení, přestal se stranit médií a přijal nabídku rozhovoru v pořadu Host do domu na Dvojce Českého rozhlasu.
22.03.2015 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Ján Zákopčaník (9 článků)

Kim Čong-un je superhrdina. Na nejvyšší horu KLDR vyběhl v lakýrkách

 
Přestože trpí závažnou nadváhou a neobouvá nikdy jiné boty než lakýrky, nemá problém severokorejský diktátor Kim Čong-un vyběhnout na nejvyšší horu své země jako laňka a ještě se u toho usmívat, jako by zrovna vyběhl dva schůdky po červeném koberci. Třiatřicetiletý komunistický lídr se v mínus třiadvaceti stupních nechal fotit pro propagandistické materiály, jimiž se snaží svým vazalům dokázat, že je polobůh.
14.01.2016 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1841 článků)

Zemanova bezohlednost nezná hranic. Nezastaví se ani před propíráním osmdesátiletého pana Srpa. Havlův knihovník Žantovský je zhnusen

 
Ředitel Knihovny Václava Havla Michael Žantovský je znechucen tím, jakou hru to zase prezident Zeman hraje se soudy, s politiky i s veřejností. Aby Miloš Zeman ukázal, jaký je nadsamec, nebojí se dokonce využít ani kauzu zakladatele Jazzové sekce Karla Srpa. Prezident přitom není žádný polobůh, který může dělat, co se mu zlíbí. Prezident sám nemůže prakticky nic, zdůrazňuje Žantovský.
01.02.2017 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6395 článků) , Miloš Zeman (27863 článků) , Michael Michael (1854 článků)

Komentář: Sobotka to znovu vyseděl. ČSSD zase odložila moment pravdy

 
Bohuslav Sobotka se stal počtvrté šéfem ČSSD a vyrovná se mu jen prezident a bývalý šéf strany Miloš Zeman, pochválil se v Brně premiér. Tím ale veškerá podobnost končí. Zatímco Zeman držel partaj pevně v rukou a pro straníky byl polobůh, Sobotka stranu rozděluje. Dokonce tak, že hlavním programem brněnského sněmu bylo vlastního předsedu veřejně ponížit. O situaci v ČSSD vám krátce před sněmovními volbami nic nenapoví víc.
11.03.2017 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9580 článků) , Miloš Zeman (27863 článků)

Co to Jardovi Jágrovi provedli? Trapná hra na nevěru kvůli penězům!

 
GLOSA Jaromír Jágr je pořád v Česku vnímaný jako polobůh, a tak není divu, že si ho firmy předcházejí, jen aby se stal jejich tváří. Po řadě dost hloupých kampaní (včetně těch na žvýkačky, kola, loterii Bingo či Sportku) nyní přišla jedna na čínskou značku telefonů, v které si tu někdo nepěkně hraje s fantazií jeho fandů.
23.05.2018 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3125 článků)

Ivo Valenta: Objasňování kauzy Vrbětic je přinejmenším podivné

 
OBJASŇOVÁNÍ KAUZY VRBĚTIC JE PŘINEJMENŠÍM PODIVNÉ: Řada z vás se ptá na můj názor na kauzu „Vrbětice“. V první řadě musím napsat, že je otřesné, že k něčemu podobnému v naší zemi vůbec došlo, zvláště pakliže se nejednalo o výbuch, který vznikl shodou nešťastných okolností, případně nechtěným selháním lidského faktoru.
19.04.2021 16:45 |

podobné články

Proč vám partner říká, že vás potřebuje, podle jeho znamení zvěrokruhu

 
Pokud vám partner řekne, že vás potřebuje ve svém životě, vždy to zahřeje u srdíčka. Věděli jste ale, že různí lidé říkají tuto větu svému partnerovi z různých důvodů? Je to tak, ne každý myslí tuto větu stejně. Víte, co partner myslí tím, že vás potřebuje, doopravdy?
14.02.2023 18:00 |

podobné články

Úchylná poradna: Můj partner při sexu jen leží a vyžaduje orální sex

 
Otázka (Světlana B., Praha): Doktore Zvíře, vaše poradna je skvělá, každý týden v pondělí ji velmi ráda čtu. Mám také problém. Můj partner posledních několik měsíců při sexu jen nehybně leží. Vlastně ani nemohu říct, že jde o sex.
28.03.2011 01:30 |

podobné články

VIDEO Ničíte mi život, sledujete mě! Dusná beseda Klause ml.: Nezvaný host

 
Některá setkání politiků s občany jsou přinejmenším kuriózní. Václav Klaus mladší a především poslankyně Majerová Zahradníková se setkali s odpůrcem Trikolóry Martinem Cigánkem. A vyplavaly na povrch zajímavé skutečnosti. „Od ledna 2018 stalkujete můj osobní život, na katastru si fotograficky kopírujete kupní smlouvy mého domu, chodíte si mě fotit před kancelář, sledujete mě v autě a dva a půl roku mi ničíte můj rodinný život pod různými fejkovými profily,“ obvinila muže poslankyně a zdůvodnila tak, proč podala trestní oznámení.
22.06.2020 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10902 článků)