Článek

Mučení dívky (11) šokovalo Slovensko: Skupinka má zřejmě na svědomí další oběť!

 
Celé Slovensko šokovalo drastické video, které zachycovalo mučení a bití teprve jedenáctileté dívky. Vše si měli nahrávat na telefon o několik let starší vrstevníci, kteří pak oběť vysvlékli do naha a natáčeli si ji. Objevily se navíc informace o tom, že podobných činů má mít skupinka na svědomí víc. Případem se intenzivně zabývá slovenská policie.
07.01.2022 20:25 |

podobné články

Podobné články

Brutální video šokovalo internet! Spoutané ženy na něm mučí za čarodějnictví

 
Mučení a vraždy papuánských žen obviněných z čarodějnictví jsou již delší dobu velkým problémem ostrova. Teď svět obletěly další drastické záběry mučení nejméně čtyř z nich!
23.10.2015 13:41 |

podobné články

CIA prý zbytečně mučila lidi

 
V polovině uplynulého měsíce bezúspěšně vyzvala Rada OSN pro lidská práva Spojené státy americké, aby jí předaly zprávu senátního výboru pro zpravodajské služby o mučení. Senát Spojených států nicméně přiznává, že mučení bylo zbytečné. Přitom však nechce znát důvody, které při vyšetřování CIA k mučení vedly, a ani nežádá potrestání odpovědných činitelů.
02.04.2014 13:40 |

podobné články

Kruté mučení malého chlapce, pálení cigaretou, únosy a bití. Drsné zprávy o zvěrstvech na východní Ukrajině

 
Amnesty International zveřejnila zprávu popisující konkrétní případy únosů a mučení, kterých se dopouštějí obě strany konfliktu na Ukrajině. Podle neověřitelných údajů ukrajinského ministerstva vnitra došlo mezi dubnem a červnem letošního roku k více než 500 únosům a následnému mučení.
15.07.2014 10:35 |

podobné články

Zpráva o mučení na Ukrajině: Nic pěkného

 
Amnesty International zveřejnila zprávu popisující konkrétní případy únosů a mučení, kterých se dopouštějí obě strany konfliktu na Ukrajině. Podle neověřitelných údajů ukrajinského ministerstva vnitra došlo mezi dubnem a červnem letošního roku k více než 500 únosům a následnému mučení.
15.07.2014 11:00 |

podobné články

Mučení a vykonstruovaný případ? Krejčíř si znovu stěžuje z jihoafrického vězení

 
Čech Radovan Krejčíř vězněný v Jihoafrické republice za únos a pokus o vraždu vznesl v přísežném prohlášení pro místní inspekci policejních sborů (IPID) obvinění vůči vysokým policejním činitelům a vlivnému politikovi vládnoucí strany Africký národní kongres (ANC). Tvrdí, že se dopustili mučení a že vykonstruovali stíhání Krejčíře a dalších dvou mužů odsouzených za únos a mučení Bhekiho Lukheleho. O obviněních dnes informoval jihoafrický server News24, který dostal dokument k nahlédnutí. Krejčířovy výroky IPID prověřuje. Není to zdaleka poprvé, kdy si Krejčíř stěžuje. Naposledy mu vadily údajně nepohodlné matrace a také málo místa v cele.
06.08.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (776 článků)

Student Otto (†22) zemřel po mučení v KLDR. Kim má zaplatit rodině 11 miliard

 
 Soud ve Spojených státech dnes nařídil Severní Koreji, aby zaplatila za mučení a smrt amerického studenta jeho rodičům odškodnění ve výši 501 milionů dolarů (11,4 miliardy Kč). Informovaly o tom agentury Reuters a AP. Otto Warmbier zemřel loni krátce po propuštění ze severokorejského zajetí. Žalobu na Pchjongjang za „brutální mučení a vraždu“ podali Warmbierovi v dubnu.
24.12.2018 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1834 článků)

Běloruský novinář se přimotal k protestům. Zažil si 29 hodin mučení. Mlátili ho tyčí a křičeli, že je špion

 
Běloruský novinář Igor Stankiewicz vyprávěl časopisu Reflex svůj příběh represí a mučení po běloruských volbách. Žurnalista, který u voleb působil jako nezávislý pozorovatel běloruského Helsinského výboru, se podle svých slov dostal do spárů policie jen proto, že si natáčel na telefon pořádkové jednotky. Po 29 hodinách mučení se rozhodl odjet ze země do Polska, odkud vydal své svědectví.
27.08.2020 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (159 článků) , Igor Igor (284 článků)

Sedm dozorců soudí kvůli mučení: Alici měli týrat ve Světlé nad Sázavou

 
Okresní soud v Havlíčkově Brodě ve středu začal projednávat obžalobu z mučení odsouzené Alice V. ve věznici ve Světlé nad Sázavou na Havlíčkobrodsku. Souzeno je pět mužů a dvě ženy z vězeňské služby. Dozorci jsou obžalovaní z mučení a nelidského a krutého zacházení. Obžalovaní měli 8. ledna 2020 připoutat vězeňkyni k mřížím okna cely.
06.04.2022 16:00 |

podobné články

Šílená hra Modrá velryba má na svědomí další oběť: Tenhle chlapec (13) hrál a zemřel!

 
Děsivá hra Modrá velryba má na svědomí další oběť. Je jí teprve třináctiletý Conor Wilmot z irského města Sixmilebridge. Jeho otec našel jeho tělíčko hlavou dolů jen několik málo metrů od jejich domu. Okamžitě mu bylo jasné, že je zle. Celý případ nyní prošetřuje policie.
25.05.2017 09:00 |

podobné články

Sadistický úchyl Boblig se v mučení čarodějnic vyžíval: Nechal jim trhat ruce i nohy na skřipci!

 
Pouhé dva roky během 17. století stačily k tomu, aby v tehdejším Niském knížectví zemřelo 250 lidí tou nejhorší smrtí. Za sedmdesát let, kdy sužovaly tuto oblast čarodějnické procesy, jich zahynuly další stovky. Celou řadu z nich měl na svědomí rakouský právník Jindřich František Boblig z Edelstadtu, který se nechvalně proslavil využitím brutálního mučení k vynucení přiznání "obcování s ďáblem".
30.04.2020 05:30 |

podobné články

Fotografie krádeže, které děsí Francii: Skupinka "nepřizpůsobivých" okradla muže u bankomatu a je to velká jízda!

 
V "Paříži":http://www.extra.cz/tema/pariz poblíž katedrály Notre Dame se to potulnými zlodějíčky jen hemží. Teď však kamery zaznamenaly opravdu drzý útok. Na svědomí má všechno skupinka pěti "Romů":http://www.extra.cz/tema/romove, kteří si vyhlédli bezbranného turistu a počkali si, až bude vybírat z bankomatu. Když se tak stalo, během několika vteřin ho obklopili a bezostyšně okradli.
22.04.2014 21:40 |

podobné články

Za tenhle nechutný čin dostaly dvě dívky (13 a 14) DOŽIVOTÍ! Co strašného provedly nebohé ženě?

 
Tento případ v Anglii otřásl i těmi nejdrsnějšími kriminalisty. Ženu nalezli ráno mrtvou po devítihodinovém mučení! Měli případ na svědomí propuštění kriminálníci, nebo nějaký ostrý gang z okolí? Ne! Ženu umučily k smrti dvě mladé dívky, jedné bylo 13 let, druhé 14. Jejich identita nebyla dosud odhalena, ale obě dostaly v Anglii doživotní trest!
08.04.2016 09:25 |

podobné články

Hrůzy z „malé Osvětimi“, koncentráku pro děti: Experimenty, mučení, plátek chleba a černá káva na příděl

 
Během 2. světové války prošlo nacistickým koncentračním táborem pro polskou mládež až 20 tisíc dětí. Vědci se nyní spojili s a společně vytvořili pomocí starých fotografií digitalizovanou verzi tábora v polské Lodži, kde byli mučeni, trestáni a zabíjeni mladí chlapci a dívky.
08.05.2020 06:15 |

podobné články

Zpytování svědomí za ilegální závody? Piráti silnic se vysmívají policii do tváře

 
Skupinka řidičů si o víkendu z centra Prahy udělala závodní okruh a proháněla se po Václavském náměstí nebo v Pařížské ulici. Případ nyní vyšetřuje policie, a tak by se mohlo zdát, že hříšníci budou zpytovat svědomí. Opak je ale pravdou, místo toho se řidiči akorát na sociálních sítích bezostyšně posmívají strážníkům a už plánují další podobnou událost.
09.02.2022 12:25 |

podobné články

České dráhy zřejmě omezí po stopce část spojů na Slovensko. Regiojet naopak posiluje

 
České dráhy možná po zavedení restrikcí pro cesty na Slovensko omezí část dálkové dopravy na Slovensko. Dopravce nyní jedná se svým slovenským partnerem o redukci vlaků. V současnosti však zatím zůstává provoz drah bez změn, v případě velkého zájmu je společnost v příštích dnech připravena posílit kapacitu některých spojů. Na dotaz ČTK to uvedla mluvčí Českých drah Gabriela Novotná. Ostatní dopravci zatím omezení vlaků neplánují, RegioJet v příštích dnech naopak posílí kapacity. Při cestách na Slovensko bude od pátku povinný negativní test na covid-19 nebo nástup do karantény.
15.09.2020 15:55 |

podobné články

Další oběť pančovaného chlastu: Žena (56) se otrávila nekolkovanými zásobami!

 
Pančovaný alkohol má další oběť. Dnes zemřela v nemocnici v Orlové na Karvinsku šestapadesátiletá žena. Jedná se už zřejmě o 25. oběť série otrav metanolem v Moravskoslezském kraji. V celé republice zemřely od vypuknutí aféry loni v září více než čtyři desítky lidí.
06.04.2013 08:40 |

podobné články

Slovensko má první oběť prasečí chřipky

 
AKTUALIZOVÁNO: Slovensko má první oběť, která byla nakažena prasečí chřipkou. V Bratislavě zemřela pacientka s chřipkovým virem H1N1, která měla i problémy se srdcem.
06.11.2009 18:00 |

podobné články

Slovensko má první oběť prasečí chřipky

 
Slovensko má první oběť, která byla nakažena takzvanou prasečí chřipkou. V bratislavské fakultní nemocnici zemřela pacientka s chřipkovým virem A(H1N1), která měla i problémy se srdcem.
06.11.2009 18:35 |

podobné články

Rakousko šokovalo znásilnění a vražda mladé Leonie (†13): Zadrželi tři Afghánce (16, 18 a 23)

 
Rakouská policie intenzivně vyšetřuje případ znásilnění a vraždy třináctileté dívky, který vyvolal v zemi šok a ostré výroky vysokých politiků. Tělo dívky se našlo v sobotu a v pondělí policie zatkla první dva podezřelé - dva mladé žadatele o azyl z Afghánistánu. Ve středu byl zatčen další Afghánec a po čtvrtém se pátrá za pomoci evropského zatykače.
01.07.2021 19:05 |

podobné články