Článek

Mrtvý muž v paneláku vyvolal znepokojení: Záchranáři v Kladně zasahovali v ochranných oblecích!

 
Drama na Kladně! Hasiči a záchranáři zasahovali v paneláku, kde zemřel muž. Příčinu úmrtí by měla objasnit pitva. S ohledem na probíhající koronavirovou pandemii záchranáři zasahovali v ochranných oblecích.
17.03.2020 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (131 článků)
Podobné články

Večerní panika na Kladně: Mrtvý muž nebyl nakažen koronavirem!

 
Zásah hasičů a záchranářů v ochranných oblecích vyvolal na Kladně v úterý večer velký rozruch. Důkladná opatření záchranářů zapříčinilo úmrtí muže (†49), který měl být podle hlasů místních lidí před smrtí na testech kvůli koronaviru! Údajně měl mít dokonce příznaky. Mluvčí kladenské radnice ale ve středu potvrdila, že muž nakažený nebyl.
18.03.2020 15:10 |

podobné články

V mlékárnách ve Stříbře unikla kyselina dusičná: Hasiči zasahovali v ochranných oblecích

 
Kyselina dusičná unikla v pátek ráno ve firmě, která sídlí v areálu mlékáren ve Stříbře na Tachovsku. Na místě zasahují hasiči v ochranných oblecích, areál je uzavřený.
17.01.2020 09:10 |

podobné články

Drama na palubě! Muži se udělalo zle, letadlo z Británie muselo přistát v Praze. Záchranáři měli kvůli koronaviru obleky

 
Pořádné drama se odehrálo na palubě letadla společnosti Wizzair, které vyrazilo ze skotského Glasgow směrem do Maďarska. Jeden z pasažérů totiž začal mít zdravotní potíže, pilot proto musel nouzově přistát v Praze. Tam muže ošetřili záchranáři, kteří kvůli případnému koronaviru preventivně zasahovali v ochranných oblecích.
08.06.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (131 článků)

Pošťák v Kladně objevil zásilku s podezřelou látkou: Na místě zasahovali hasiči!

 
Nález zásilky s podezřelými ampulkami obsahujícími neznámou látku vyvolal v pátek v Kladně pořádný rozruh. Na zvláštní obálku narazil poštovní doručovatel. Na místě zasahovali hasiči.
05.06.2020 15:10 |

podobné články

Batole z Ostravy má tuberkulózu: Převáželi ho speciální sanitkou v ochranných oblecích

 
Moravskoslezští záchranáři vyjeli v pátek večer do Ostravy za pětiměsíčním chlapečkem, kterého převáželi do Brna. Vzhledem k tomu, že dítě bylo nakažené závažným typem infekčního onemocnění, museli se zahalit do ochranných obleků, aby se také nenakazili.
26.11.2016 11:35 |

podobné články

Míšin (12) dům prohledávali policisté ve speciálních oblecích! Táta: Matka mi o zmizení neřekla

 
Pořádně rušno bylo v neděli v ústeckém domě, kde žije zmizelá Míša Patricie Muzikářová (12). Policisté ve speciálních ochranných oblecích tam prohledávali sklep. Biologický otec dívky mezitím prohlásil, že mu matka o zmizení jeho dcery vůbec neřekla a dozvěděl se o něm až z médií.
15.01.2017 20:20 |

podobné články

Dívka zkolabovala po otevření zásilky z Číny: S rodiči skončili na Bulovce

 
Drama v Brandýse nad Labem! Nezletilá dívka si přičichla k voňavce z Číny a udělalo se jí zle. V nemocnici skončila ona a oba dva její rodiče. Hasiči a záchranáři zasahovali v ochranných oblecích.
27.02.2020 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (131 článků)

Mladá žena zkolabovala v centru Brna: Má koronavirus! Přijela z Itálie

 
Ke kolapsu ženy v centru Brna vyjížděli záchranáři ve středu vpodvečer. Žena upadla na ulici. Zdravotníci u ní zasahovali v ochranných oblecích, protože už při výjezdu věděli o podezření na koronavirus.
13.03.2020 16:15 |

podobné články

Záchranáři zasahovali u úrazu cyklistky: Kvůli roušce se jí zamlžily brýle

 
Záchranáři v sobotu v Hradci Králové zasahovali u úrazu ženy, která si při pádu z kola poranila rameno. Jako důvod nehody uvedla, že se jí pod rouškou zamlžily brýle. Nehoda se stala v Poděbradově ulici, řekl mluvčí krajské záchranné služby Ivo Novák. Nošení ochranných prostředků na obličeji komplikuje činnost také samotným záchranářům.
29.03.2020 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivo Novák (17 článků) , Ivo Novák (17 článků)

Detektivové zasahovali u dodavatelů ochranných pomůcek pro stát

 
Policisté v pondělí zasahovali v několika firmách, které dodávaly ministerstvu zdravotnictví ochranné pomůcky proti koronaviru. Uvedl to ve čtvrtek server Seznam Zprávy, kterému policejní operaci některé firmy potvrdily. Podle serveru detektivové z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) zasahovali také na ministerstvu zdravotnictví. Mluvčí NCOZ Iva Knolová to nechtěla komentovat.
02.07.2020 16:30 |

podobné články

Šéf pražských strážníků: Jak jsem v lednu slyšel Vojtěcha říkat, že nic nehrozí, koupil jsem respirátory

 
Už devátý den jezdí hlavním městem kromě dvou odběrových sanitek záchranářů i dvě odběrová vozidla pražské městské policie. Strážníci vybavili ochranou mediky, své vozy předělali na odběrová auta a jezdí pro vzorky. Dokonce i utěšují děti vyděšené z mediků v celotělových ochranných oblecích. A proč to dělají? Protože mohou. Od začátku pandemie měli dostatek ochranných prostředků. O tom a dalších věcech Právo hovořilo se šéfem pražských strážníků Eduardem Šusterem.
27.03.2020 07:05 |

podobné články

Tragická nehoda v Kladně. Řidič dostal infarkt a nepřežil náraz do lampy!

 
Hned ráno policisté v Kladně zasahovali u smrtelné nehody v Kladně-Kročehlavech. Řidič osobního vozu zřejmě nezvládl řízení nedaleko přechodu pro chodce u tamní základní školy, narazil do sloupu veřejného osvětlení a nepřežil!
04.06.2014 08:05 |

podobné články

Úmrtí muže na Kladně: Megafonem varují lidi, aby nevycházeli ven. Byl dotyčný před smrtí v zahraničí?

 
V úterý 17. března večer byl na jednom z kladenských sídlišť rušno kvůli úmrtí muže. K jednomu z panelových domů se sjela záchranná služba, policie a lidé v ochranných oblecích. V ulici Litevská tak proběhl zásah a megafonem prý varovali obyvatele ulice, aby zůstali doma a pokud tak neučiní, budou muset použít donucovací prostředky.
17.03.2020 20:31 |

podobné články

Protichemický zásah v Komořanské: Do ovzduší unikl jedovatý chlor, hasiči evakuovali 100 lidí

 
Hasiči i chemici v ochranných oblecích od 15:25 zasahovali v Komořanské ulici. Podle informací z hasičského Twitteru tu z poškozeného ventilu speciálního kotle do ovzduší unikl chlor. Mrak chloru se podařilo udržet v areálu. Hasiči ho kropili pomocí vodní mlhy s tím, že chlor se navázal na vodu. „Kontaminovaná voda pak odtekla do kanálu. Štěstí bylo, že k události došlo v prostorách průmyslového areálu, kde je na to kanalizace vybavená,“ uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.
11.12.2017 16:10 |

podobné články

Poplach v Sušici: V areálu bývalých jatek unikl čpavek, hasiči zasahovali v ochranných oblecích

 
Všechny záchranné složky zalarmoval ve středu odpoledne únik čpavku z chladicího systému v sušickém areálu bývalých jatek. Situaci se podařilo záhy dostat pod kontrolu, koncentrace naštěstí nedosáhla takových hodnot, aby byla zdraví ohrožující.
23.05.2018 15:15 |

podobné články

Brňan (20) se vrátil z Itálie a měl horečku, skončil v karanténě! Na ambulance nechoďte, žádají lékaři

 
Ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně v úterý vyšetřila lékařka pacienta, který se vrátil z italských hor a měl zvýšenou teplotu. Lékaři u něj zasahovali v ochranných oblecích!
26.02.2020 15:05 |

podobné články

Plukovník: Schengen je mrtvý, von der Leyenová lže. NATO už jen na papíře. Vyrábět u nás, nehledět na cenu. Opřít se o V4. Nadávky vládě? O tomto se mlčí

 
ROZHOVOR „Co dělaly do této doby kraje, respektive management nemocnic, aby zdravotníci měli včas dostatek ochranných pomůcek a dezinfekčních prostředků? A jak byla plněna ze strany krajů a obcí opatření ve smyslu usnesení vlády ohledně zamezení šíření nákazy koronavirem do těchto zařízení včetně zajištění ochranných a dezinfekčních prostředků v potřebném množství a skladbě?“ ptá se místopředseda sněmovního výboru pro obranu Radovan Vích (SPD). Vysvětluje také, proč se EU otřásá v základech, proč je podle něj Schengen mrtvý, či že NATO existuje jen na papíře.
01.04.2020 11:26 |

podobné články

Mrtvý muž nalezený po požáru v Kladně byl nejspíš zavražděn

 
Osmasedmdesátiletého muže, který byl nalezen mrtvý v sobotu při hašení požáru rodinného domu v Kladně-Dubí, zřejmě někdo ubil. Teprve pak pachatel pravděpodobně dům zapálil, aby smrt vypadala jako nehoda. Uvedla to dnes televize Nova. Případ vyšetřují s podezřením na vraždu či ublížení na zdraví s následkem smrti středočeští kriminalisté.
21.02.2012 18:30 |

podobné články

Vagonu s louhem vzplál na Rokycansku podvozek: Hasiči zasahovali v protichemických oblecích

 
U požáru podvozku cisterny plné louhu zasahovali v pondělí odpoledne hasiči na nádraží ve Svojkovicích na Rokycansku. Na sobě museli mít kvůli nebezpečné látce protichemické obleky. Jednoho lehce zraněného převezla záchranka do nemocnice.
20.07.2020 15:45 |

podobné články