Článek

Mrtvá Češka v Londýně. Pracovala v nemocnici

 
Pohřešovaná Češka byla v Londýně nalezena mrtvá, uvedl ministr zahraničí v demisi Jakub Kulhánek (ČSSD) na Twitteru s odvoláním na britskou policii. Příčina úmrtí se vyšetřuje.
12.12.2021 22:05 |

podobné články

Podobné články

Tuhle kočku už si nehýčká rakouská fotbalová hvězda: Česká modelingová kráska je volná!

 
Modelka Bára Uhrová pracovala v Londýně, Miláně, Paříži, New Yorku i dalších destinacích a v portfoliu má klienty z řad věhlasných značek. Pracovala pro světové značky jako Valentino, Max Mara, Vogue, Gucci, Salvatore Ferragamo a řadu dalších.
12.01.2020 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Mara New (19 článků) , Max Max (113 článků) , Max Max (163 článků) , Max Max (113 článků)

Ministerstvo zahraničních věcí: Situace po teroristickém útoku v Londýně

 
V souvislosti s teroristickými útoky v Londýně v sobotu 3. 6. 2017 velvyslanectví ČR v Londýně doporučuje českým občanům v Londýně být ostražitý a do odvolání se vyhýbat místům s vysokou koncentrací lidí.
07.06.2017 15:15 |

podobné články

Lékařka v Polsku se upracovala k smrti! Našli ji mrtvou po osmi dnech nepřetržité služby

 
Upracovala se k smrti! V okresní nemocnici v polském městě Bialogarda zemřela lékařka (†44), která podle mluvčího nemocnice pracovala až čtyři dny v kuse. Příbuzní však tvrdí, že pracovala nepřetržitě osm dní.
16.08.2016 23:15 |

podobné články

Kráska Sara je pátou potvrzenou obětí teroristického útoku v Londýně!

 
Teprve jednadvacetiletá Sara Zelenak se stala pátou potvrzenou obětí teroristického útoku v Londýně. Krásná Australanka zde pracovala jako chůva a plánovala brzký návrat zpět do domoviny. Rodiče se na ni těšili, jejího návratu se však už bohužel nedočkají.
07.06.2017 19:05 |

podobné články

Zdravotní sestru Petru (†32) našli v Londýně mrtvou: Zavraždili ji? Na těle nebyly známky násilí!

 
Dvaatřicetiletá zdravotní sestra Petra S. zmizela v Londýně už 28. listopadu. Ten den byla naposledy viděna, jak si vybírá z bankomatu a odjíždí autobusem, pak se po ní však slehla zem. Policie po ní pátrala dlouhých 14 dní. Bohužel o víkendu přišla smutná zpráva. Petřino tělo bylo nalezeno v parku bez známek života. Lidé, kteří žijí nedaleko parku, měli velký strach. Zaměstnance nemocnice, kde mladá žena pracovala, měl prý pronásledovat neznámý muž. Jenže podle předběžných zjištění policie cizímu zavinění nic nenasvědčuje.
13.12.2021 13:15 |

podobné články

Českou dělnici (28) rozsekal v Rakousku stroj

 
Osmadvacetiletá Češka, která v Rakousku pracovala jako pomocná dělnice, přišla včera o život v hornorakouských Waizenkirchene. Zemřela v útrobách stroje, u nějž pracovala.
01.02.2013 07:05 |

podobné články

Pánové, možná čeká jen na vás: Nádherná česká modelka s titulem Miss se rozešla s dvoumetrovým hokejistou a je sama

 
Modelka Elisavet Charalambidu se krátce poté, co se stala Českou vicemiss 2008, ztratila ze světa. Odstěhovala se do Brna a za modelingem jezdila především do zahraničí. "Byla jsem na Moravě, studovala jsem, pracovala, často pracovně cestovala do zahraničí. Hodně jsem pracovala v Řecku, Itálii, Anglii, Rakousku a Německu," řekla Super.cz Elisavet, která se po letech přestěhovala zpět do Prahy.
08.11.2015 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Elisavet Charalambidu (12 článků)

Češka Daniela (38) pracovala pro FBI: Vzala si teroristu ISIS, kterého měla monitorovat

 
Daniela Greenová původem z Československa pracovala u FBI, když jí byl přidělen „subjekt A“ neboli bývalý německý rapper a současný islámský terorista. Měla monitorovat jeho komunikaci, ale po několika měsících za ním odletěla do Sýrie, aby si ho vzala.
02.05.2017 12:30 |

podobné články

Poslední vzkaz zdravotní sestry před smrtí: Jedna ústenka mi nestačí! Tělo budou pitvat

 
V neděli odpoledne byla v domě v Říčanech nalezena mrtvá zdravotní sestra (ročník 1972), která pracovala v Thomayerově nemocnici. Ministr Adam Vojtěch uvedl, že se nakazila koronavirem od taxikáře, u kterého byla prokázána nemoc Covid-19 poté, co byl hospitalizován se zápalem plic. Jen jeden den před smrtí nechala žena na sociálních sítích vzkaz, v němž si stěžovala na nedostatek ochranných pomůcek. Žena se bála chodit do práce. Její tělo budou pitvat.
30.03.2020 14:11 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1782 článků) , Adam Vojtěch (1379 článků)

Sestřička z Thomayerovy nemocnice nezemřela na koronavirus. Dorazila ji nespravedlnost, říká lékařka

 
V neděli odpoledne byla v domě v Říčanech nalezena mrtvá zdravotní sestra (ročník 1972), která pracovala v Thomayerově nemocnici. Žena měla pozitivní nález na koronavirus. Nezemřela ale na následky nemoci COVID-19. Její úmrtí má jinou příčinu. "Stres a nespravedlnost," uvedla přednostka Pneumologické kliniky 1. LF UK a Thomayerovy nemocnice Martina Vašáková.
31.03.2020 09:26 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dorazil (3 články)

Beyonce se bála, že zůstane na ocet!

 
Zpěvačka Beyonce si myslela, že nikdy nenajde kluka. Teď už je naštěstí provdaná. Vloni si tajně vzala rappera Jay-Z. Proč se bála, že pana Pravého nepotká? Když byla Beyonce teenager, tvrdě pracovala. Nepotkala nikoho přiměřeně svému věku. To ji přimělo hodně pochybovat o tom, že najde pravou lásku. „Byly zde určité chvíle, když mi bylo 18, které mě přiměly k chmurným myšlenkám. Podívala jsem se z okna a viděla jsem holky, jak jdou na party se svým klukem. Jak můžu já někoho potkat? Nemohla jsem jen tak jít na rande a nikdo mě nevytáhl ven. Pracovala jsem moc tvrdě a nepotkávala jsem lidi věku jako já.“ „Ale teď jsem na tom skvěle. A navíc ještě moc šťastná, že jsem našla osobu, kterou jsem našla. Nevyměnila bych ho za nic na světě,“ prozradila zpěvačka v interview pro Britain´s Sunday Mirror. Na otázku ohledně miminka odpověděla: „Jsem ambiciozní žena, když něco dělám, pracuji tvrdě. Když někoho miluji, miluji se vším všudy. Ale jsem loajální. Chci spoustu dětí, ale na seznamu před nimi je ještě několik věcí, které chci stihnout.“
07.07.2009 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Jay-Z (173 článků)

Playmate Gavriely šokuje: nedodělala střední školu a pracovala v továrně u pásu

 
Playmate Martina Gavriely přiznala Novinkám, že nedokončila střední školu a pracovala v automobilce u pásu, kde vyráběla stropy do aut. První peníze si vydělala už v devíti letech.
03.03.2010 08:30 |

podobné články

To byste neřekli: Daniela Písařovicová pracovala ve striptýzovém podniku

 
Když moderátorka České televize Daniela Písařovicová zhlédla film o pánském striptýzu Bez kalhot, vybavilo se jí období jejího dospívání. "Když mi bylo devatenáct, pracovala jsem v Rakousku na diskotéce. A právě ke striptýzu, který tam také probíhal, jsem se tím pádem dostala," svěřila Super.cz.
01.08.2012 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Písařovicová (253 článků)

To byste neřekli: Tahle televizní hvězda pracovala ve striptýzovém podniku

 
Když moderátorka České televize Daniela Písařovicová zhlédla film o pánském striptýzu Bez kalhot, vybavilo se jí období jejího dospívání. "Když mi bylo devatenáct, pracovala jsem v Rakousku na diskotéce. A právě ke striptýzu, který tam také probíhal, jsem se tím pádem dostala," svěřila Super.cz.
01.08.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Písařovicová (253 článků)

Jako Kleopatra! Britney Spears se v nové kampani přiblížila vzhledu půvabné egyptské královny

 
Popová zpěvačka Britney Spears  (30) měla v posledních týdnech napilno, protože pracovala na své roli porotkyně v soutěži X Factor. Včera si ale vymezila čas ve svém nabitém programu, ve kterém pracovala na natočení kampaně k propagaci svého nového parfému.
11.08.2012 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (915 článků)

Šokující zpověď ženy, která 30 let pracovala na vnitru. I s detaily

 
ROZHOVOR Na Ministerstvu vnitra vládnou nejhorší poměry za posledních třicet let. V úřadech tam mezi civilními zaměstnanci prý jako černá ruka řádí komando adrenalinových kovbojů, bývalých policistů, které do funkcí dosadil ministr Jan Kubice. To bez obalu říká propuštěná kontrolorka Helena Bartůňková, která v resortu po uvedenou dobu pracovala, takže ví, o čem mluví.
30.09.2012 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubice (681 článků)

Šokující zpověď ženy, která 30 let pracovala na vnitru. I s detaily

 
ROZHOVOR Na ministerstvu vnitra vládnou nejhorší poměry za posledních třicet let. V úřadech tam mezi civilními zaměstnanci prý jako černá ruka řádí komando adrenalinových kovbojů, bývalých policistů, které do funkcí dosadil ministr Jan Kubice. To bez obalu říká propuštěná kontrolorka Helena Bartůňková, která v resortu po uvedenou dobu pracovala, takže ví, o čem mluví.
30.09.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubice (681 článků)

Deník popisuje zaměstnání Zemanové. Spekuluje o milionáři

 
Manželka prezidenta Ivana Zemanová pracovala před svým nástupem do role první dámy v takřka dokonalém zaměstnání. Podle informací MF Dnes pracovala v kanceláři vzdálené jen deset minut od jejího pražského bytu, nad sebou neměla šéfa, který by ji kontroloval a není ani zcela jasné, jakou práci vlastně vykonávala. Jisté je jen to, že ji platila společnost L&C; Investment z Ostravy, která patří multimilionáři Petru Benešovi.
01.03.2013 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Zemanová (414 článků)

Pracovala jsem pro šmejdy: Už jsem nemohla lhát a podvádět!

 
Má příjemný, melodický hlas. Když jí člověk naslouchá v telefonu, byl by jí ochoten uvěřit snad úplně všechno. Ve skutečnosti se svým hlasem pracovala jako s návnadou. Lákala lidi do pastí předváděcích akcí předraženého zboží.
26.05.2013 05:15 |

podobné články