Článek

Mrskal se opaskem, citoval bibli a vzýval ďábla: Šílence museli strážníci zpacifikovat

 
Do seznamu kuriózních výjezdů brněnských strážníků přibyl po víkendu další zápis. Tentokrát „krotili“ muže v Benešově ulici bijícího se po celém těle opaskem a vzývajícího mocnosti pekelné.
11.06.2018 12:25 |

podobné články

Podobné články

Vzbuzuji emoce, ale aspoň nejsem vlažný. Kalousek v ČT citoval Bibli

 
Miroslav Kalousek nespatřuje sám v sobě negativní přínos TOP 09. Je sice kontroverzní a vzbuzuje u lidí emoce, ale aspoň není „vlažný“, jak citoval Bibli. Navíc není jen obyčejným členem strany, nýbrž jedním z těch, kdo ji založil.
15.10.2012 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6550 článků)

Byl jednou jeden... Policista ztratil pistoli i s opaskem: Jak pak pomáhal a chránil?

 
To je buď velká nešťastná náhoda, nebo opravdu nepozorný a nešikovný člověk. Policista totiž ztratil služební pistoli i s opaskem. Jak potom může pomáhat a chránit? Obyvatelé Humpolce na Pelhřimovsku jenom kroutí hlavou!
24.06.2013 17:30 |

podobné články

Izraelec vzýval u posvátné Zdi nářků Alláha, policie ho zastřelila

 
Jeruzalémská Zeď nářků dnes ráno zažila náboženský incident. Policie, která má na starosti bezpečnost posvátného místa, dnes před osmou hodinou ranní zastřelila asi šestačtyřicetiletého Izraelce, který u místa hlasitě vzýval Alláha.
21.06.2013 13:10 |

podobné články

Útočník v „obchoďáku“ pobodal osm lidí. Vzýval Alláha a hlásí se k němu ISIS

 
Nejméně osm zraněných si vyžádal útok v nákupním středisku v americkém státě Minnesota, kde neznámý muž v uniformě bezpečnostní agentury v sobotu napadl přítomné nožem. Informovala o tom v neděli agentura AP. Incident ve městě St. Cloud ukončil policista, který zastřelil útočníka, jenž podle AP vzýval Alláha. K zodpovědnosti za útok v Minnesotě se přihlásil Islámský stát (ISIS).
18.09.2016 09:20 |

podobné články

Vymítač ďábla léčil ženu penisem: Ve vagíně prý měla zlé duchy

 
Vymítání ďábla na mnoha místa světa patří stále k běžným očistným praktikám. Způsoby jsou různé. Jeden Číňan vymítal z ženy ďábla svým penisem. Postiženou přesvědčil, že má ve vagíně zlé duchy.
16.09.2013 10:45 |

podobné články

DĚSIVÉ VIDEO vymítání ďábla! Exorcista zasahoval ve Vranově

 
Na internetu se objevilo video z kostela, které děsí nejen obyvatele Vranova nad Dyjí. Záznam zachycuje utajený obřad vymítání ďábla, který prováděl katolický kněz Marek Dunda. Televizi Nova potvrdil, že je skutečně exorcista, tedy oficiální vymítač ďábla.
16.11.2014 21:35 |

podobné články

Desetiletý chlapec zbil učitelku koštětem! Zpacifikovat ho museli policisté!

 
Teprve desetiletý chlapec zbil svou učitelku ve škole koštětem! Na místo musela dorazit policie a chlapce zpacifikovat. Jeho důvody a pohnutky se zatím vyšetřují.
16.10.2014 12:55 |

podobné články

Útok šílence na pražském nádraží: Nahý chtěl zabít prodavačku!

 
Agresivní šílenec (18) bez kalhot řádil na Hlavním nádraží v Praze. Skleněnou lahví brutálně napadl prodavačku v kiosku, pak zaútočil i na policisty. Ti ho museli zpacifikovat dvěma zásahy z pistole.
19.11.2013 21:46 |

podobné články

Strážníci zasahovali proti agresivní ženě: Opila se namol, přítel se jí bál!

 
Alkohol z ní udělal běsnící postrach! Strážníci v noci museli přijet zpacifikovat ženu, které se bál její partner. Po vypití několika lahví vína ho v bytě začala drsně ohrožovat, pak napadla i strážníky.
11.07.2014 23:40 |

podobné články

Namol opilé ženy sebrali strážníci: Jedna z nich močila v metru, druhá nadávala do hovad

 
Slunečné odpoledne využily dvě ženy v úterý k tomu, aby se nejdříve opily pod obraz, nadávaly kolemjdoucím, do toho začaly být agresivní, a bez ostychu se jedna z nich dokonce vymočila na schody v metru. Strážníci tak museli tvrdě zakročit a obě ženy zpacifikovat. A budou mít co vysvětlovat. Po noci na záchytce obě čeká správní řízení.
04.08.2016 13:55 |

podobné články

Teprve patnáctiletý syn napadal svou matku: Byl opilý, zpacifikovat ho museli strážníci

 
Pouhých 15 let bylo klukovi, který skončil na policejní stanici. Během čtvrtka se opil a následně začal napadat svou matku, která si na pomoc musela zavolat pražské strážníky. Strážníci jej zpacifikovali a poté u něj naměřili přes 1,3 promile alkoholu. Byl převezen do nemocnice.
29.12.2017 18:30 |

podobné články

Viagru? Jen po potvrzení od manželky a přísaze na bibli, navrhuje zákonodárkyně

 
Dvojí návštěva lékaře a potvrzení od manželky by podle zákonodárkyně z Kentucky Mary Lou Marzianové měly předcházet předepsání léku na poruchu erekce. Její legislativní návrh počítá také s tím, že by muži museli přísahat na bibli, že viagru požijí pouze před sexem s manželkou.
16.02.2016 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Mary Mara (335 článků) , Lou Lou (34 článků) , Lou Lou (32 článků)

Mladík rozházel na ulici popelnice, od strážníků dostal pokutu, za chvíli rozbil reklamní poutač a strážníci k němu museli znovu

 
V sobotu 26. července těsně po půlnoci přijali strážníci telefonické oznámení o tom, že v prostoru autobusového nádraží v Třebíči dochází k výtržnosti. Strážníci na místě zadrželi 22letého mladíka z Třebíče, který rozkopával popelnice. Za toto jednání mu strážníci uložili blokovou pokutu.
28.07.2014 12:55 |

podobné články

Všechny vás zabiju! Agresivního metrákového opilce musel v Plzni zpacifikovat jediný policista

 
Opilý muž v Plzni nejprve slovně napadal nevinnou rodinu, později hrozil i fyzickým násilím. Metrákového pořízka pak musel zpacifikovat policista, který se k celé věci náhodou nachomýtl.
23.05.2016 17:35 |

podobné články

Zlatý pětibojař David Svoboda: Zrušil jsem se!

 
Šermoval jako d‘Artagnan, ve vodě se mrskal jako hbitý tuleň, na koni pak skákal jako vladyka Horymír. Běžel jako Zátopek a střílel jako Old Shatterhand.
13.08.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: David Svoboda (126 článků) , Old Shatterhand (31 článků)

Žralok si ukousl příliš velké sousto, udusil se lachtanem

 
Neobvyklou situaci mohli minulou sobotu spatřit lidé na jedné z pláží v australském městě Geraldton. Na mělčinu tam připlul žralok bílý, který sebou neustále mrskal a nakonec pošel. Jak se později ukázalo, udusil se lachtanem šedým, uvedla australská média.
18.07.2014 12:05 |

podobné články

Šílence (51) z banky dostala žena - vyjednávačka!

 
Dostala ho žena! Pomocí lsti! Policejní "volavka" vylákala bankovního lupiče na místo, kde ho mohli její kolegové zpacifikovat. Byl to moment, který ukončil čtyřhodinové drama, na jehož konci nebyl nikdo zraněn.
16.12.2009 18:40 |

podobné články

5 věcí, které nevíte o bibli

 
V nedávném průzkumu provedeném v České republice se drtivá většina občanů vyjádřila v tom smyslu, že bibli zná. Na bližší otázky po jejím...
09.12.2009 11:05 |

podobné články

Polský soud nepotrestal zpěváka, jenž na koncertě roztrhal bibli

 
Soud v severopolské Gdyni dnes osvobodil zpěváka death metalové kapely Behemoth Adama "Nergala" Darského, který před čtyřmi lety během koncertu roztrhal bibli. Kvůli urážce náboženského cítění ho zažaloval polský "lovec satanistů" Ryszard Nowak a několik politiků z národně-konzervativní strany Právo a spravedlnost. Dnešní rozsudek není pravomocný.
18.08.2011 16:30 |

podobné články