Článek

Mrazivé výpovědi u soudu s Dominikem Ferim: Omámení, násilí i drsný pohlavní styk

 
Na Valentýna začal soud s Dominikem Ferim, který je obviněn z obtěžování a mimo jiné ve dvou případech z nedobrovolného vynucení pohlavního styku. Exposlanec vše odmítá, cítí se nevinen a všechny skutky v obžalobě považuje za "sporné". Oběti ale předložily děsivá svědectví, která mají dokazovat, že je Feri skutečně vinen. Ze soudní síně o případu informuje zpravodaj eXtra.cz. 
14.02.2023 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (413 článků)
Podobné články

Soud s Ferim pokračuje za zavřenými dveřmi. Expolitik si stěžoval na média a hájil zveřejnění jména

 
Soudní líčení s obviněným bývalým poslancem Dominikem Ferim pokračuje u Obvodního soudu pro Prahu 3. Jednání je tentokrát neveřejné, protože na programu jsou výslechy poškozených i citlivé posudky znalců. Bývalý politik TOP 09 je obviněn ze znásilnění. Feri si před druhým dnem soudu, u kterého je přítomna i redakce eXtra.cz, rovněž stěžoval na některé novináře. 
16.02.2023 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (413 článků)

Bývalý TOPák: „Hnus, kam jste se to s tou stranou dostali.“ S ním vyběhli. S Ferim...

 
TOP 09 se loučí s Dominikem Ferim. Vyzvala ho k přerušení členství ve straně do doby, než budou vyšetřena všechna obvinění proti němu. Feri v současnosti čelí obviněním několika žen ze sexuálního násilí. Jenže pak to přišlo. Usnesení sdílela šéfka TOPky Markéta Pekarová Adamová a na povrch vyplula další nepěkná vzpomínka od Petra Kunce, kterého v TOP 09 zařízli mnohem rychleji než Dominika Feriho. „Hnus,“ zaznělo.
28.05.2021 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (413 článků)

Toto může otřást samotnou Pekarovou... Odborník varuje. Co se ukáže u soudu s Ferim?

 
Výsledek soudního procesu s exposlancem TOP 09 Dominikem Ferim může podle politologa Lukáše Jelínka ovlivnit i pověst celé TOP 09 a její předsedkyně Markéty Pekarové Adamové. Právě současná předsedkyně Sněmovny totiž byla velikou spojenkyní nadějného politika, kterému sexuální skandál zničil politickou kariéru.
14.02.2023 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (413 článků)

Tak nic. Nazdar. Soud s Ferim: Viděli jsme, když jsme přišli

 
U obvodního soudu pro Prahu 3 bude dnes pokračovat soudní líčení s exposlancem za TOP 09 Dominikem Ferim, který je obžalován ze znásilnění a z pokusu o něj. Ferimu hrozí až deset let vězení. Veřejnost však z dnešního dne jednání neuvidí ani chvilku.
16.02.2023 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (413 článků)

Chválil mě Halík, volal Hřebejk! Pavel Novotný a dohra mejdanu s Ferim a schůzky s Kalouskem. A nové info o pomníku vlasovcům

 
Řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) měl opět napilno a během 48 hodin svou návštěvou poctil hned několik zástupců jiných stran. S tím se pochlubil skrze sociální sítě a pochvaloval si pozitivní reakce na plánovanou stavbu pomníku vlasovcům. Hezké reakce prý starostovi přicházejí například od kněze Tomáše Halíka či od režiséra Jana Hřebejka. Pak Novotný prozradil porobnosti o své možné další spolupráci a přiložil též fotografie z divokého večírku s pirátskými poslanci či s poslancem Dominikem Ferim (TOP 09). Nevynechal ani návštěvu předsedy poslaneckého klubu TOP 09 Miroslava Kalouska v Řeporyjích.
14.12.2019 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (527 článků) , Pavel Novotný (1253 článků) , Tomáš Halík (596 článků) , Miroslav Kalousek (7731 článků) , Dominik Feri (413 článků) , Miroslav Novotný (80 článků) , Miroslav Novotný (57 článků)

Místo po Ferim na pražské kandidátce obsadí za TOP 09 starosta Prahy 6 Kolář

 
Místo na pražské kandidátce Spolu do podzimních sněmovních voleb, které se uvolnilo po bývalém poslanci TOP 09 Dominiku Ferim, obsadí starosta Prahy 6 Ondřej Kolář. Rozhodl o tom dnes výkonný výbor TOP 09, který zasedl v Jihlavě. ČTK to sdělil mluvčí strany Vladan Vaněk. Na pražské kandidátce koalice Spolu, kterou tvoří ODS s lidovci a TOP 09, byl Feri původně na čtvrtém místě a Kolář na devátém. Feri koncem května rezignoval na svůj mandát i na členství v TOP 09 poté, co ho několik žen obvinilo ze sexuálního obtěžování a násilí. Odmítl, že by se dopustil sexuálního násilí, omluvil se ale za nevhodné či nepatřičné chování. Případem se zabývá policie.
18.06.2021 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (413 článků) , Ondřej Vaněk (6 článků)

Usměvavý Feri u soudu: Obviněný exposlanec přišel o typické afro. Hrozí mu až 10 let

 
Začíná soud s Dominikem Ferim, který dorazil v dobré náladě. Jeho případ se bude projednávat u Obvodního soudu pro Prahu 3. Exposlanec čelí obžalobě ze dvou zneužití a pokusu o zneužití. Hlavní líčení bude veřejné, je ale možné, že na výpovědi poškozených žen bude veřejnost z jednání vyloučena. Na místě je i redakce eXtra.cz.
14.02.2023 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (413 článků)

Deviant si odsedí 12 let. Zabil dívku, která odmítla pohlavní styk

 
AKTUALIZOVÁNO. Brněnský krajský soud dnes poslal devianta Zdeňka Tesaře za 13 let starou vraždu mladé dívky z Brna na 12 let do vězení. Zemřela, protože odmítla soulož. Muž oběť uškrtil a pak se na jejím těle neúspěšně pokusil o pohlavní styk. Případ byl léta neobjasněný.
17.10.2011 13:45 |

podobné články

VIDEO BEZ CENZURY: Podívejte se, jak vypadá pohlavní styk zevnitř!

 
Jak vypadá pohlavní styk zevnitř? Podívejte se na video.
29.12.2015 22:11 |

podobné články

Homosex je taky sex! Floridský soud uznal i soulož osob stejného pohlaví

 
Po dvou letech zkoumání dospěl nejvyšší soud amerického státu Florida k závěru, že pojem pohlavní styk může zahrnovat i sex osob stejného pohlaví. Soud ve čtvrtek rozhodl, že "pojem pohlavní styk je očividně širší, než kontakt mezi penisem a vagínou". Bylo prý přitom třeba prostudovat tři slovníky.
17.03.2017 08:05 |

podobné články

Oční sliznice nebo pohlavní styk: Šíření smrtícího koronaviru je velká záhada

 
Kvůli zákeřnému koronaviru už se ocitlo v izolaci téměř 60 milionů lidí. Nákaza už se z Číny kromě dalších asijských zemí rozšířila i do Evropy, Ameriky a Austrálie. Zůstává však záhadou, jakými cestami se virus přenáší z člověka na člověka. Ve hře jsou kromě dechu i oči, výkaly nebo pohlavní styk. Původcem jsou pravděpodobně netopýři či hadi.
25.01.2020 11:55 |

podobné články

Šéfredaktor německého Bildu skončil: Měl pohlavní styk s podřízenými

 
Vydavatelský koncern Axel Springer v pondělí oznámil, že odvolal šéfredaktora nejčtenějšího německého deníku Bild Juliana Reichelta. Vedení společnosti v minulosti novináře podezřívalo, že zneužil svého postavení, aby měl pohlavní styk s podřízenými, uvedla agentura DPA.
18.10.2021 20:15 |

podobné články

Co stojí za rozšířením opičích neštovic? Podle WHO za to může především pohlavní styk mezi muži

 
Přestože opičí neštovice nejsou samy o sobě pouze sexuálně přenosnou infekcí, zdá se, že za nejnovějším nárůstem případů může právě pohlavní styk. Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) se nákaza nejvíce rozšířila mezi muži, kteří se oddávali homosexuálnímu styku s jinými muži. Na přenos pohlavním stykem upozorňují i lékaři ze Státního zdravotního ústavu (SZÚ), podle nichž je pravděpodobnost nákazy bez sexuálního kontaktu nízká.
24.05.2022 21:15 |

podobné články

V Love Islandu došlo na první pohlavní styk před kamerami: Kryštof vydržel 4 sekundy

 
Letošní soutěžící Love Islandu jsou o něco odvážnější než ti z předchozí řady. Ukázalo se, že kamer se například vůbec nebojí Kryštof s Denisou, kteří si bez ostychů užili nahaté hrátky v koupelně nebo pohlavní styk, se kterým přes nahromaděnou vzájemnou touhu nedokázali počkat ani do Hideaway. Videozáznam zveřejnila platforma Voyo.
18.10.2022 13:15 |

podobné články

Začal soud s Dominikem Ferim. Exposlanec odmítá, že by se dopustil sexuálního násilí

 
Za velkého zájmu médií dnes začal Obvodní soud pro Prahu 3 projednávat kauzu Dominika Feriho, který čelí obžalobě ze dvou znásilnění a dalšího pokusu o znásilnění. Bývalý poslanec za TOP 09 odmítl, že by se dopustil jakéhokoli sexuálního násilí. Věří, že v hlavním líčení prokáže svou nevinu. Hlavní líčení je nařízené i na čtvrtek.
14.02.2023 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (413 článků)

dTest: Proti výpovědi z nájmu bytu se můžete bránit žalobou u soudu

 
Doba, kdy pronajímatel potřeboval souhlas soudu k výpovědi nájemce z bytu, je již minulostí. Přesto i dnes soudy toto téma řeší. Nájemce se totiž může proti výpovědi bránit u soudu žalobou o přezkum její oprávněnosti. Jak by měla taková žaloba vypadat a v jaké lhůtě ji musíte podat, pokud s výpovědí z nájmu nesouhlasíte?
23.08.2017 15:45 |

podobné články

Povinné financování neziskovek a další problémy? Je zde smlouva, kterou jsme podepsali ještě za Sobotky a Dienstbiera

 
Úmluva o prevenci a potírání násilí vůči ženám a domácího násilí byla sjednána na půdě Rady Evropy. Formálně byla dána k podpisu na ministerské konferenci Rady Evropy, která proběhla 11. 5. 2011 v tureckém Istanbulu. Podle něj je také označována jako Istanbulská úmluva. (Oficiální název je Úmluva Rady Evropy o prevenci a boji proti násilí na ženách a domácímu násilí; pozn red.) Česká vláda premiéra Petra Nečase (ODS) Úmluvu odmítla podepsat s odkazem na to, že obsahuje „příliš genderové ideologie“. Za ČR ji 8. 2. 2016 podepsal velvyslanec při Radě Evropy Emil Rufer. Všechny právní nástroje, které Úmluva vyžaduje k potírání násilí na ženách a domácího násilí české právo již obsahuje. I bez ratifikace Úmluvy. Jedinou výjimkou je účinné legislativní opatření proti stalkingu, které se však zatím nepodařilo napsat žádnému členskému státu. V souvislosti s ratifikací Úmluvy však ČR hrozí problém povinného financování nevládních neziskových organizací zaměřených nejen na pomoc obětem násilí, což je velmi žádoucí, ale i politických neziskovek zabývajících se genderem. V souvislosti s potenciálním vstupem ČSSD do vlády s ANO roste pravděpodobnost, že Úmluva bude Parlamentem ratifikována.
21.06.2018 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9405 článků)

Drama v soudní síni: Rasistický útok na Feriho. Nadávky a fyzické násilí

 
U soudu s Dominikem Ferim došlo k pořádnému dramatu. Když obviněný exposlanec vycházel ze soudní síně na toaletu, neznámý muž do něj strčil. Zároveň při tom řval hanlivé nadávky. Agresivního muže, s nímž stihl mluvit redaktor eXtra.cz, pak odvedla justiční stráž, která ho legitimuje a předá policii.
16.02.2023 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (413 článků) , Drama Drama (318 článků)

Indická vláda se odvolala proti obnově zákazu homosexuálního styku

 
Indická vláda podala odvolání k nejvyššímu soudu s cílem dosáhnout zrušení zákona, který označuje pohlavní styk mezi homosexuály za trestný čin. Informovala o tom dnes agentura AFP. Indický nejvyšší soud minulý týden obnovil platnost 153 let starého zákona z koloniálního období, podle kterého i za dobrovolný homosexuální styk mezi dospělými osobami hrozí desetileté vězení. 
20.12.2013 12:12 |

podobné články