Článek

Mrazivé detaily smrti Postlerové: Její bezvládné tělo objevil hereččin nemocný syn, vyděšený hledal pomoc u sousedů

 
Před dvěma dny obletěla český showbyznys smutná zpráva. Zcela nečekaně zemřela herečka Simona Postlerová (†59). Podle informací deníku Blesk ji bez známek života našel její nemocný syn Damián (30), kterému ve třinácti letech diagnostikovali autismus. U herečky byla nařízena pitva. 
07.05.2024 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Simona Postlerová (118 článků)
Podobné články

Problémy Simony Postlerové: Herečka se před smrtí topila v dluzích, na rodinu byla založena sbírka

 
Smrt herečky Simony Postlerové (†59) zasáhla fanoušky i její kolegy. Na povrch ale postupně vycházejí některé detaily, které byly do dnešních dnů před veřejností skryty. Například to, že měla mít před smrtí finanční problémy, jak informoval Blesk.
13.05.2024 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Simona Postlerová (118 článků)

Mrazivé výpovědi orlických vrahů: Kopáč před smrtí popsal hrozivé detaily strašných zločinů

 
Zapeklitý případ orlických vrahů rozplétali kriminalisté opravdu velmi dlouho. Přestože měli informace o tom, že v Praze funguje skupina, která má zabíjet pro zisk a těla odhazovat do přehrady, policistům chyběly důkazy. Pak se ale v Orlíku našlo tělo v sudu a kolem pachatelů se stahovala mračna. Když nakonec spadla klec a členové gangu byli zatčeni, jejich šéf, Karel Kopáč, se rozhodl, že policii prozradí mrazivé detaily vražd. „Začněte psát, všechno řeknu, všechny natřu,“ řekl policistům.
13.02.2022 10:05 |

podobné články

Simon (†2) vyběhl v mrazivé noci hledat své rodiče: Neměl šanci přežít, říká lékař

 
Obrovská tragédie zasáhla v předvánočním čase rakouskou obec Vorderweissenbach ležící nedaleko Lipna. Uprostřed noci tam vyběhl ven dvouletý Simon, jenž hledal své rodiče, kteří byli na návštěvě u sousedů a malého synka nechali doma samotného. Chlapce posléze našli promrzlého v pyžamu venku. Lékaři mu už nedokázali pomoci. V mrazivé noci batole podle lékaře Christopha Spechta nemělo šanci přežít.
25.12.2021 05:20 |

podobné články

Záhadná smrt slavného youtubera (17): Bezvládné tělo na posteli našel jeho otec

 
Youtuber Ethan Is Supreme, pravým jménem Ethan Peters, ve věku 17 let náhle zemřel. Informaci potvrdil webu Fox News jeho otec Gerald. Byl to právě on, kdo bezvládné tělo slavného influencera našel v posteli. Ačkoliv oficiálně není příčina smrti známá, otec Ethana si myslí, že se jeho syn předávkoval drogami.
07.09.2020 11:06 |

podobné články

Osobnosti: Gerald Peters (1 článek) , Gerald Fox (1 článek)

Z role v seriálu Přátelé jsem byl k smrti vyděšený, přiznává Tom Selleck

 
Tom Selleck dostal kdysi roli partnera Moniky Gellerové v seriálu Přátelé. Herec popsal, proč byl tehdy z nové práce k smrti vyděšený a řekl, co si myslí o kolezích z kultovního seriálu poté, co měl šanci je osobně poznat na natáčení.
23.05.2022 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Tom Selleck (12 článků)

Krutý osud Simony Postlerové: Syn trpí těžkým autismem, milovaného muže jí vzala rakovina

 
Herecký svět zasáhla smutná zpráva o úmrtí Simony Postlerové. Oblíbená herečka byla nalezena bez známek života v bytě na Vinohradech, a to v pouhých 59 letech. Ačkoli se ve společnosti objevovala povětšinou s úsměvem na tváři, život se s ní nemazlil, jak přiznala pro deník Blesk. 
05.05.2024 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Simona Postlerová (118 článků)

Smrt Simony Postlerové otřásla Dagmar Havlovou: Zdrcená herečka sdílela dojemnou vzpomínku

 
Smrti Simony Postlerové zasáhla celou českou veřejnost. Do jejího domu na Vinohradech dorazila záchranka v neděli 5. května po poledni, herečce už ale nebylo pomoci. Zemřela v devětapadesáti letech. Za talentovanou herečku na sociálních sítích truchlí nejen první dáma Dagmar Havlová, ale také herci Jiřina Bohdalová, Miroslav Etzler či moderátorka Ester Janečková.
06.05.2024 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (481 článků) , Jiřina Bohdalová (1358 článků) , Dagmar Havlová (1513 článků) , Simona Postlerová (118 článků) , Ester Janečková (253 článků)

Poslední momenty zesnulé Simony Postlerové. Před smrtí ještě stihla zavolat Bohdalové

 
České celebrity oplakávají smrt Simony Postlerové. Oblíbenou herečku našli v neděli v jejím bytě bez známek života. Co stojí za jejím náhlým odchodem, je stále velkou neznámou. Jak informuje deník Blesk, nic nenasvědčovalo tomu, že by měla zdravotní komplikace. Ještě o víkendu zkoušela na divadelních prknech a dokonce stihla popřát i Jiřině Bohdalové k narozeninám. 
08.05.2024 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1358 článků) , Simona Postlerová (118 článků)

Zpověď matky Simony Postlerové: S dcerou se do smrti nesmířily a nepřišla jí ani na pohřeb

 
Dlouhá léta spolu nepromluvily, přesto Janu Postlerovou (80) smrt dcery Simony Postlerové (†59) naprosto zdrtila. A to byl podle jejích slov i důvod, proč nepřišla na poslední rozloučení. „Já to prostě nejsem schopna přijmout. Nejde to. Je to pro mě stále děsivá noční můra,“ uvedla matka zesnulé herečky pro Blesk.
16.05.2024 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Simona Postlerová (118 článků)

Svlékl se a skočil do vody: Po pár tempech voda vydala už jen bezvládné tělo

 
Policie v těchto dnech zjišťuje totožnost utonulého muže. Jeho tělo bylo v neděli odpoledne nalezeno v areálu Loděnice Karviná. Neznámý se podle svědků několikrát potopil, pak už voda vydala jen jeho bezvládné tělo.
10.07.2017 11:55 |

podobné články

Záhadná smrt řidiče: Žena našla v autě už jen jeho bezvládné tělo

 
Bezvládné tělo třiasedmdesátiletého muže našla žena z Košic nedaleko svého domu v ulici Herlianská. Přestože muži poskytla první pomoc a zavolala záchranku, zdravotníci už bohužel pouze konstatovali smrt.
30.03.2021 18:25 |

podobné články

Zmatený Čech (28) se ztratil na kole: Zabloudil až na Slovensko

 
Slovenské policisty na hraničním přechodu Makov ve čtvrtek překvapil vyděšený otec z Česka, který hledal ztraceného syna. Mladík (28) se ztratil při vyjížďce na kole právě u našich východních sousedů.
21.03.2020 11:05 |

podobné články

Řádění Afghánce v Karlových Varech: Svědci popsali mrazivé detaily záchrany pobodané ženy (37)!

 
Děsivý případ šokoval o víkendu Karlovy Vary. Afghánec (23), který přijel z Německa, tam v sobotu nad ránem pobodal sedmatřicetiletou ženu a pak znásilnil mladou dívku (19). Servírka z hospody, kam se napadená po útoku dostala, popsala mrazivé detaily. Útočníka policisté dopadli a obvinili, nyní mu hrozí až 18 let za mřížemi.
04.01.2022 14:00 |

podobné články

Zvedali jsme bezvládné tělo, řekli záchranáři k smrti zdrogovaného Roma Stanislava (†47)

 
Záchranáři, kteří byli přivolaní v Teplicích v polovině června k Romovi Stanislavovi (†47), proti kterému zakročili policisté, vypověděli, že ze země zvedali bezvládné tělo. Muž měl už v té době podle nich zástavu srdce a nedýchal. Měl přitom ještě spoutané ruce. Vyplývá to ze zprávy o šetření zástupkyně veřejného ochránce práv Moniky Šimůnkové, zásah policistů v ní detailně popsala minutu po minutě. Policisté v Teplicích zakročili proti muži, který se choval agresivně, muž zemřel krátce po zásahu.
14.12.2021 13:20 |

podobné články

David Lagercrantz byl vyděšený

 
K smrti vyděšený byl švédský spisovatel David Lagercrantz (1962), když od nakladatele a rodiny Stiega Larssona dostal zadání napsat čtvrtý díl série Milénium. Pod názvem Dívka v pavoučí síti vyšel v pětadvaceti zemích včetně Česka koncem srpna. Autor zavítal včera do Prahy, aby se setkal s novináři i se čtenáři.
24.09.2015 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Stieg Larsson (47 článků)

Pohřešovanou policistku Julii (†53) našli v lese umlácenou: Bezvládné tělo věrně hlídal její pejsek

 
Třiapadesátiletá policistka byla venčit svého psího mazlíčka v blízkosti svého domova v anglickém Kentu. Z procházky se ale maminka dvou dětí nevrátila. Její bezvládné tělo bylo nalezeno náhodou kolemjdoucími v Akholtských lesích. Policisté později zadrželi jednadvacetiletého podezřelého.
11.05.2021 16:40 |

podobné články

Ostrý jazyk Jany Postlerové: Moderátorka Událostí ČT Marcela Augustová zdvihá prst na diváka!

 
Dlouholetá tvář zpravodajství České televize Marcela Augustová (52) je jistotou v jinak živě se měnícím týmu Událostí. Jak se její projev podle jazykové lektorky Jany Postlerové (75) za poslední dobu změnil?
25.07.2018 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Marcela Augustová (63 článků)

První slova maminky náhle zesnulé Postlerové. Bolest, zoufalství a strach o vlastní život

 
Zpráva o úmrtí Simony Postlerové vyrazila všem dech. Oblíbená herečka navždy odešla v pouhých 59 letech. Zanechala po sobě dceru Janu Magdalénu a syna Damiána, který je těžký autista. Po Simoně truchlí nejen děti, ale i její maminka. "Je mi hrozně zle," řekla zlomeně pro web TN.cz.
06.05.2024 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Simona Postlerová (118 článků)

Bezvládné tělo v parku v Praze 8: Žena se chtěla upít k smrti. Neunesla smrt blízkého

 
Strážníci ve středu zachránili život ženě, která bezvládně ležela v Praze 8. Ta se zřejmě nedokázala vyrovnat se smrtí někoho blízkého a pokusila se o sebevraždu.
19.10.2017 13:05 |

podobné články