Článek

Mrazivá slova syna zmizelého Jana v SAPĚ: Táta vybral hodně peněz, slehla se po něm zem

 
Tajemné zmizení podnikatele Jana Vaculíka (56), pocházejícího z Černé Hory na Blanensku, budí mnoho otazníků. V pondělí totiž zmizel neznámo kam z vietnamské tržnice SAPA v Praze, kam dorazil kvůli obchodní schůzce. V rozhovoru pro deník Blesk.cz jeho nevlastní syn uvedl, že podnikatel vybral z účtu větší obnos peněz. 
30.04.2021 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hora (19 článků)
Podobné články

Podnikatel Jan (56) beze stopy zmizel v Sapě: Policie prozradila detaily pátrání! Případ řeší mordparta

 
Obrovský strach prožívá už týden rodina podnikatele Jana Vaculíka (56) z Černé Hory na Blanensku. Ten odjel do pražské tržnice Sapa, na tu už se ale podle druhé strany nedostavil a beze stopy zmizel! Jeho syn Blesku prozradil, že krátce předtím, než se po něm slehla zem, vybral muž z bankomatu vyšší obnos peněz. Případ si převzala pražská mordparta, řeší ho jako trestný čin zbavení osobní svobody. Policie teď pro Blesk prozradila detaily pátrání.
03.05.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hora (19 článků)

Muž zmizel před 5 lety a slehla se po něm zem. Našli ho na jiném kontinentě a bosý se chystal do džungle. Co se stalo?

 
Anton Pilipa (35) z Kanady se před pěti lety ztratil a jakoby se po něm slehla zem. Pátrala po něm policie, rodina i přátelé, ale bez úspěchu. Všichni se obávali nejhoršího! Našli ho po několika letech v Brazílii, blízko amazonského pralesa.
09.02.2017 21:50 |

podobné články

Seniorka naletěla „americkému vojákovi“. S penězi se po něm slehla zem

 
Při pohybu na sociálních sítích je třeba být velmi opatrný. Vedle svých spolužáků kupříkladu ze střední či základní školy či politiků tu totiž můžete potkat i řadu podvodníků. A ti vás mohou řádně oškubat. Své o tom ví seniorka z Jesenicka, která uvěřila, že si povídá s americkým vojákem v nesnázích. A poslala mu pořádný balík peněz. Šlo o podvodníka, po němž se poté slehla zem.
01.01.2021 13:00 |

podobné články

Jaroslav (31) nasedl na kolo a slehla se po něm zem! Neviděli jste ho?

 
Policisté vyhlásili pátrání po Jaroslavu Kosovi (31) z Dubňan na Hodonínsku. Muž se jel v neděli odpoledne projet na kole, ale pak se po něm doslova slehla zem.
24.04.2017 12:15 |

podobné články

Vladimír (65) z Prahy je vážně nemocný a mohl by si sáhnout na život. Od středy se po něm slehla zem

 
Obrovský strach prožívá rodina 65letého Vladimíra z Prahy. Ve středu kolem půl osmé večer s ním naposledy hovořila jeho sestra, od té doby se po něm ale slehla zem. Situace je o to horší, že muž je vážně nemocný a mohl by si sáhnout na život. Policisté do pátrání zapojili i vrtulník.
07.07.2018 09:20 |

podobné články

Po Robertovi (13) se slehla zem: JDE MU O ŽIVOT! Pátrá po něm už i Hřebejk

 
Pět dní. Tak dlouho je už nezvěstný třináctiletý chlapec Robert Kraus z Hranic na Chebsku. Zmizel v pátek odpoledne po příchodu ze školy. Matce nechal dopis na rozloučenou a od té doby jakoby se po něm slehla zem. Do pátrání po mladíkovi se zapojil i slavný český režisér Jan Hřebejk. Proč?
24.10.2018 15:46 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (493 článků)

Strach o prezidentského pejska Darcyho: Slehla se po něm zem!

 
Miloš Zeman (74) a Ivana Zemanová (53) si krátce po prvním zvolení pořídili čtyřnohého mazlíčka, aby jim nebylo smutno. Pejska Darcyho příliš nevystavovali, jednou za čas ale dávali vědět, že se jejich miláčkovi dobře daří. Teď se po něm slehla zem a Pražský hrad o jeho osudu mlčí!
01.11.2018 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26007 článků) , Ivana Zemanová (397 článků)

Štefan (19) zmizel z vánočního večírku: Šel se nadýchat čerstvého vzduchu, pak se po něm slehla zem!

 
Teprve devatenáctiletý Štefan se dva dny před Vánocemi ztratil. Jeho matka ho naposledy viděla, když odcházel na vánoční večírek. Odtamtud se prý šel jen nadýchat čerstvého vzduchu, od té doby ale jako by se po něm slehla zem.
23.12.2018 14:55 |

podobné články

Zdeňka před více než rokem pustili z vězení: Pak se po něm slehla zem!

 
Zdeněka Kočího (36) měli na začátku minulého roku propustit z vězení. Jeho rodiče ho viděli naposledy v lednu 2020 a od března po něm slehla zem. Pátrání po muži už trvá déle než rok. Případem se zabývají kriminalisté z Prachatic.
02.07.2021 15:45 |

podobné články

Po Drobilově poradci Knetigovi se slehla zem

 
Po klíčové postavě aféry ministra životního prostředí Pavla Drobila (ODS), tedy jeho ex-poradci Martinu Knetigovi, který údajně tlačil na zmanipulování některých zakázek a vyvedení peněz ze Státního fondu životního prostředí, se opravdu slehla zem.
21.12.2010 04:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (384 článků)

Po Tobiášovi (10) se slehla zem. Nepotkali jste ho?

 
Policisté pátrají po desetiletém Tobiáši Cimburkovi z obce Bradlec u Kosmonos na Mladoboleslavsku. V pondělí odpoledne odešel z domova a slehla se po něm zem.
21.05.2013 04:20 |

podobné články

Exmanžela Kristelové hledá policie! Po extraligovém hokejistovi se slehla zem!

 
Býval uznávaným hokejistou a dva roky za něj byla provdaná Kateřina Kristelová (37), se kterou má dítě. Po rozvodu v roce 2012 se po něm slehla zem. A to doslova. Po exmanželovi moderátorky Martinovi Tůmovi (32) pátrá policie.
14.11.2017 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (857 článků)

Po Petrovi (41) se v Malešicích slehla zem. Trpí bipolární poruchou, léky s sebou nemá

 
41letý Petr S. je nezvěstný už od 25. března. Naposledy ho viděli kolem šesté večer na fotbalovém hřišti v Malešicích, pak ale jako by se po něm slehla zem. Muž má navíc psychické problémy. Neviděli jste ho?
28.03.2018 15:35 |

podobné články

Záhadné zmizení Michala: Nasedl do vlaku mířícího do Prahy, pak se po něm slehla zem

 
Z Brna měl odcestovat vlakem do slovenské Kúty. Jenže zmeškal spoj a namísto správné soupravy nasedl do vlaku jedoucího směrem do Prahy. Od té doby jako by se po Michalu Beňovi (31) slehla zem. Jeho rodina se o něj strachuje a požádala Blesk.cz o pomoc.
11.09.2018 08:25 |

podobné články

Tomáš z Brna se stále pohřešuje. A není jediný, tohle jsou andílci, po kterých se slehla zem

 
Celá země je v pozoru kvůli patnáctiletému Tomáši Pospíšilovi z Brna-Jundrova, který se ztratil ve středu 14. dubna. Naposledy se pohyboval nedaleko svého bydliště a při pátrání po něm policistům pomáhají mimo jiné hasiči, strážníci a dobrovolníci. V akci byl vrtulník, dron, člun a dokonce byla upuštěna řeka Svratka, v jejímž okolí se Tomáš také pohyboval. Mezi největší stopy však patří jen jedna jeho nalezená bota, mobilní telefon a batoh... Tomáš ale není jediný ztracený nezletilý, Policie ČR hledá také Michaelu Muzikářovou, která zmizela ve svých dvanácti letech před čtyřmi lety, a další děti, malé andílky, po kterých se slehla zem.
24.04.2021 12:40 |

podobné články

Záhadné zmizení Niny a Jana: Slehla se po nich zem, objevilo se podezření, že muž skočil pod metro

 
V pátek spolu vyšli z bytu na pražských Stodůlkách a od té doby jako by se po nich slehla zem. Po Nině (24) a Janovi (34) tak od neděle usilovně pátrají policisté. Poslední stopy je zavedly do Prokopského údolí, které prohledával speciální tým se psy. Do pátrání se nakonec zapojila i pražská mordparta, jelikož je možné, že Jan byl neznámým mužem, který v pátek okolo šesté skočil pod metro na stanici Vltavská.
09.11.2020 16:10 |

podobné články

Pátrání po Robertovi (13) je u konce: Měla v jeho zmizení prsty vlastní matka? Otec zveřejnil mrazivá slova

 
Třináctiletý Robert Kraus z Hranic na Chebsku byl nezvěstný více než týden a celé Česko dělalo všechno pro to, aby malého chlapce našlo. Chlapec zmizel po příchodu ze školy a matce nechal dopis na rozloučenou. Od té doby jakoby se po něm slehla zem. Do pátrání po mladíkovi se zapojil i slavný český režisér Jan Hřebejk. Tento příběh má nakonec dobrý konec. V současné době je Robert již doma se svojí rodinou. Okolnosti jeho zmizení jsou ale více než podivné. Co tady nesedí?
28.10.2018 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (493 článků)

Pražané se špatné hygieny nebojí, tofu ale oželeli. Gurmánské prohlídky v Sapě táhnou

 
Tofu, které muž vyráběl v Sapě v zaplísněné garáži plné myšího trusu. Ani tato informace ze čtvrtka neodradila labužníky od toho, vyrazit si do největší vietnamské tržnice v České republice na tradiční vietnamské dobroty. Zájem o gurmánskou prohlídku v neděli 10. dubna byl obrovský, dokonce větší než samotná kapacita. Pořadateli Slow Food nezbývalo než vytvořit dvě skupiny, které i tak nepokryly obrovský zájem Pražanů.
11.04.2016 07:40 |

podobné články

V Sapě už se nikdo neztratí. Jakub Bukáček vytvořil geniální aplikaci

 
Doba, kdy se Pražané ztráceli v Sapě, už je tatam. Jakub Bukáček vytvořil aplikaci a web, který lidem pomůže zorientovat se ve vietnamské tržnice, která je označována za město v městě nebo také stát ve státě.
04.05.2016 19:00 |

podobné články