Mrázek vychytal první nulu v sezoně, Jaškin se trefil pošesté

Zatímco v Karlových Varech zářil v dresu reprezentace Alexander Salák, tak v zámoří se blýskl jiný český gólman. Petr Mrázek vychytal svou první nulu v sezoně a pomohl Detroitu k vítězství 3:0 v Coloradu.
06.02.2015 10:10 |

Osobnosti: Alexander Salák (32 článků) , Petr Mrázek (102 článků)

Mrázek vychytal první nulu, Neuvirth hvězdou, Ďáblové s Jágrem padli

Český mladík Petr Mrázek dostal v sobotním utkání poprvé v sezoně příležitost v brance Detroitu a hned vychytal své premiérové čisté konto v NHL. Potřeboval k němu jen 14 zákroků, jimiž dovedl Red Wings na ledě Edmontonu k výhře 5:0.
03.11.2013 15:55 |

Osobnosti: Petr Mrázek (102 článků)

Brankář Mrázek vychytal své první čisté konto v NHL

03.11.2013 15:56 |

Vokoun vychytal nulu, Hudler dal dva góly, Fleischmann má tři asistence

V noci na pátek byli z českých hokejistů v NHL nejvíce vidět gólman Tomáš Vokoun, který vychytal první nulu v sezoně, dvougólový střelec Jiří Hudler a Tomáš Fleischmann. Ten si připsal hned tři asistence.
01.02.2013 07:05 |

Osobnosti: Tomáš Vokoun (194 článků) , Jiří Hudler (259 článků) , Tomáš Fleischmann (63 článků)

Výhru nad Slováky trefil nečekaný hrdina Jaškin: Rus, který spasil Čechy!

Byl to na úvod MS pořádný mišmaš národů. Česko skolilo Slovensko (3:2 pp.), přičemž výhru gólem zařídil šutér s ruským původem Dmitrij Jaškin (25).
07.05.2018 05:15 |

Osobnosti: Dmitrij Jaškin (17 článků)

Mrázek zase čaroval a vychytal první nulu v play off NHL

Český gólman Petr Mrázek má za sebou další skvělé představení v brance Detroitu. V zápase s Tampou svou klec doslova zavřel a nepustil za záda ani jednu z dvaadvaceti střel.
22.04.2015 09:46 |

Pastrňák dvakrát skóroval, Mrázek se blýskl nejlepším výkonem v sezoně. Zářil i Neuvirth

Útočník Bostonu David Pastrňák potvrdil v utkání proti Torontu pozici nejlepšího českého střelce v letošním ročníku NHL. Jednadvacetiletý forvard vstřelil dva góly a na jeden přihrál, ani jeho výkon však neodvrátil porážku Bruins v poměru 5:6. Z výhry se naopak radoval gólman Petr Mrázek, který poprvé v sezoně vychytal čisté konto a dovedl Detroit k hubenému vítězství 1:0 nad Nashvillem. Blízko nule byl i Michal Neuvirth, který v zápase proti Los Angeles inkasoval až v prodloužení.
05.02.2017 10:00 |

Osobnosti: Michal Neuvirth (112 článků) , Petr Mrázek (102 článků) , David Pastrňák (35 článků)

Čeští brankáři zazářili. Mrázek vychytal Ovečkina, Pavelec dotáhl Jets k vítězství

Čeští brankáři Ondřej Pavelec a Petr Mrázek byli vyhlášeni hvězdami svých zápasů. Ondřej Pavelec odchytal proti Vancouveru výborné utkání a pomohl Winnipegu přerušit sérii šesti proher. Petr Mrázek se sice z výhry neradoval, pětadvaceti úspěšnými zákroky však zajistil Detroit alespoň jeden bod.
19.11.2015 10:25 |

Osobnosti: Ondřej Pavelec (242 článků) , Petr Mrázek (102 článků)

Čeští brankáři zazářili. Mrázek si připsal asistenci, Neuvirth hvězdou utkání

Čeští brankáři zazářili v sobotních utkáních NHL. Michal Neuvirth vychytal vítězství Philadelphie 4:2 nad Arizonou a byl vyhlášen největší hvězdou zápasu. Petr Mrázek si připsal g ólovou asistenci a 24 zákroků Mrázek v utkání NHL pod širým nebem, v němž jeho Detroit na baseballovém stadionu v Denveru zvítězil nad Coloradem 5:3.
28.02.2016 09:20 |

Osobnosti: Michal Neuvirth (112 článků) , Petr Mrázek (102 článků)

Vedení St. Louis povolalo českého útočníka Jaškina z farmy do NHL

Český hokejista Dmitrij Jaškin byl v úterý povolán z farmářského celku Chicago Wolves z nižší AHL do prvního týmu St. Louis. V dresu Blues hned nastoupil dvacetiletý útočník v domácím utkání proti Phoenixu, který St. Louis vyhrálo 2:1. V této sezoně NHL sehrál Jaškin pátý zápas a na kontě má jednu branku.
15.01.2014 12:45 |

Mrázek v přípravě vychytal výhru Detroitu nad Torontem

Český hokejový brankář Petr Mrázek vychytal v pondělním přípravném utkání na NHL výhru Detroitu nad Torontem 3:0.
30.09.2014 09:10 |

Čech vychytal nulu a Chelsea je stoprocentní, Van Persie se trefil za United

Chelsea je zatím v Premier league stoprocentní. Vyhrála i třetí zápas a český gólman Petr Čech si navíc připsal druhou vychytanou nulu. Blue doma porazili Newcastle 2:0.
25.08.2012 18:10 |

Osobnosti: Petr Čech (1102 článků) , Robin van Persie (39 článků) , Chelsea Blue (1 článek)

Forma jako hrom! Pavelec opět vychytal nulu

Brankář Ondřej Pavelec má formu jako hrom. Už počtvrté v řadě vychytal svému Winnipegu výhru, když na domácím ledě za svá záda nepustil ani jednu z osmadvaceti střel Washingtonu a přispěl tak k výhře 3:0. Bezchybný výkon a druhé čisté konto v sezoně mu zajistilo ocenění první hvězda utkání.
22.03.2015 10:40 |

Osobnosti: Ondřej Pavelec (242 článků)

Mistrovství světa v hokeji: Česko - Slovensko 3:2. V prodloužení bodoval Jaškin

Letošní světový šampionát se odehrává v Dánsku. Prvými soupeři byli pro české hokejisty Slováci, kteří měli převahu v první třetině, kdy dali Čechům gól. Za stavu 1:2 ale deset vteřin před koncem vstřelil branku Nečas, který tím zajistil prodloužení a české straně naději na vítězství. V prodloužení uspěl Jaškin, a Česko tedy zvítězilo 3:2 nad Slovenskem.
05.05.2018 22:55 |

Vrbata se vrátil ke Kojotům a poprvé skóroval, Mrázek vychytal další výhru

Český útočník Radim Vrbata po návratu do Arizony poprvé v sezoně skóroval, i když na výhru na ledě New York Islanders to nestačilo. Druhou hvězdou utkání mezi Detroitem a Nashvillem byla vyhlášená česká brankářská jednička na Světovém poháru Petr Mrázek, který zajistil třiceti zákroky výhru svého Detroitu 5:3.
22.10.2016 09:55 |

Osobnosti: Radim Vrbata (96 článků) , Petr Mrázek (102 článků)

Lídr šlape i po olympijské pauze. Sparta smázla Brno 7:0

Hokejisté Třince v olympijské přestávce nevypadli z formy a ve 48. kole extraligy rozstříleli Kladno 6:0. Tři asistence si do produktivity připsal Martin Růžička, brankář Šimon Hrubec pošesté v sezoně vychytal nulu a dovedl Oceláře k šestému vítězství za sebou. Kladno je naproti tomu ve velké střelecké krizi a už 191 minut v extralize nedalo gól. Popáté v řadě navíc nebodovalo.
25.02.2014 21:50 |

Osobnosti: Martin Růžička (59 článků) , Martin Růžička (59 článků) , Martin Růžička (59 článků) , Šimon Hrubec (4 články)

Pavelec vychytal druhou nulu sezony

Český brankář Ondřej Pavelec byl ve čtvrtečním utkání NHL hlavním strůjcem výhry Winnipegu 1:0 nad Phoenixem. Kladenský odchovanec kryl všech 33 střel soupeře, připsal si druhou nulu v sezoně a byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Jedinou branku utkání vstřelil v sedmé minutě Bryan Little.
02.12.2011 07:40 |

Chelsea zničila Tottenham a upevnila si vedení v tabulce, Čech má další nulu

Fotbalisté Chelsea porazili v anglické lize na domácím hřišti Tottenham 4:0 a upevnili si vedení v tabulce. Petr Čech vychytal třináctou nulu v sezoně a trenér José Mourinho zůstává již 75 zápasů v roli kouče Chelsea na Stamford Bridge neporažen.
08.03.2014 21:20 |

Osobnosti: Petr Čech (1102 článků) , José Mourinho (202 článků)

Jaškin má přetržené kolenní vazy, Slavii bude asi měsíc chybět

Hokejový útočník Dmitrij Jaškin bude přibližně měsíc chybět v sestavě pražské Slavie a je vážně ohrožen jeho start na juniorském mistrovství světa.
22.11.2010 15:20 |

Jaškin: Chci zůstat ve Slavii, na Rusko mám ještě čas

Dimitrij Jaškin, který má české i ruské občanství, zatím českou extraligu za KHL měnit nechce.
13.06.2011 07:35 |