Článek

Mravenečník se nechce pustit: Mami, a jedééém!

 
Historicky první mravenečník velký narozený v liberecké zoo je mamánek! Mámě na záda vlezl na konci února, když se narodil, a doteď se jí nechce pustit. A ona potomka trpělivě nosí.
02.08.2020 12:05 |

podobné články

Podobné články

Hokejisté Pardubic sebrali pohár, medaile a začali slavit, cesta z Brna byla dlouhá a bouřlivá... A jedééém!

 
Zvuk závěrečné sirény šestého duelu finálové série mezi hokejisty Brna a Pardubic (1:5) odstartoval nekončící mejdan. „A jedééém. Mistři!“ Východočeši se vydali z moravské metropole na dlouhou cestu přes Žďár, Chrudim na Pernštejnské náměstí, kde na ně čekali fanoušci.
21.04.2012 12:10 |

podobné články

Poprvé v Česku se narodil mravenečník velký: Jezdí mámě na zádech!

 
Vzácným přírůstkem se pyšní olomoucká zoo. Je první českou zahradou, ve které se narodil mravenečník velký. Skoro tři roky trvalo, než »láska« samičky jménem Pia a fešáka Sylvina přinesla plody.
20.09.2011 12:10 |

podobné články

FOTO Aktuality ze zoo: Pářící se mravenečník a těhotný slon

 
Podívejte se, jak se páří mravenečník, nebo jak se určuje pohlaví velemloka.
28.02.2015 12:01 |

podobné články

Co dělat, když dítě nechce sportovat?

 
Do ničeho se mu nechce, nic ho nebaví, do všeho abyste ho doslova násilím tlačili nebo se dokonce doprošovali. Jakákoli pohybová aktivita je pro něho skoro sprosté slovo, dobrovolně se k ničemu nemá a nejradši by celé dny strávil u počítače nebo televize. Máte po přečtení předchozích řádků pocit, že mluvíme právě o vašem dítěti? Divili byste se kolik rodičů hledá odpověď na otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat? Zatímco některé děti ke sportování tíhnou samy od sebe, jiné aby k tomu člověk doslova dokopal. Jestliže se ani vaše ratolest ke sportování zrovna dvakrát nemá, pak jste tady správně! Co dělat, když dítě nechce sportovat Určitě vám nemusíme klást na srdce, že pohyb je důležitý pro každého z nás, bez ohledu na to, zda se jedná o dítě nebo dospělého. Hýbat se prostě musíme. Jenže co dělat, když dítě nechce sportovat a je schopné vyvádět hysterické scény, které každého rodiče přivádí k šílenství? Na to se teď společně podíváme v následujících řádcích. Má cenu dítě nutit? Možná jste si už několikrát říkali, že když se vašemu dítěti nechce dobrovolně, jednoduše ho k tomu přinutíte. Prostě využijete své moci v pozici rodiče a dítku to dáte rozkazem. Ještě než se ale k takovému kroku skutečně uchýlíte, dovolíme si vás upozornit, že tato cesta opravdu nikam nevede. Je totiž s největší pravděpodobností možné, že ve svém dítěti vytvoříte ještě větší blok. A to už se potom nehnete nikam. Koukej, vždyť je to zábava! Jestliže vaše dítě neprojevuje o sportování zájem, možná si ještě nevšimlo, jaká zábava to ve skutečnosti může být. Vaším úkolem tedy je dítěti ukázat, že fyzická aktivita není pouze dřina, ale i čas strávený s kamarády, nejrůznější soustředění nebo soutěže. Vyber si sám Možná teď jako spousta dalších rodičů řešíte otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat, ale... Čtěte více Příspěvek Co dělat, když dítě nechce sportovat? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.06.2017 19:05 |

podobné články

Hokejoví mistři z Třince vzali pohár do železáren! A jedééém!

 
To byla sláva! Možná, že se bude ještě za 50 let v Třinci povídat o tom, jak tam včera pobláznili celé město tamní hokejisté. Noví mistři před polednem osedlali autobus s uříznutou střechou – a tradá do místních železáren.
16.04.2011 12:15 |

podobné články

Holky, jedééém… Šup na záda! Líní drzouni kotulové využívají taxislužbu kapybary!

 
Páni, to je opičárna! Mrňaví rozpustilí kotulové naskáčou na dobráckou kapybaru a jedou, kam je libo. Luxusní svezeníčko. Nožky si neušoupou a užijí si kopu srandy. Není to obvyklé, aby se v živočišné říši pěstovala taková taxikářská živnost, ovšem v zoologické zahradě, kde zvířata nevědíí co roupama dělat, tam ať se třeba stavějí na hlavu...
14.10.2012 12:20 |

podobné články

Ornella Provokatér: Nejsem žádná idiotka, ale Vereška je nepříjemná čtyřicítka napumpovaná botoxem a Ochotská? Čtěte dál!

 
Mimino Quenťouuur je momentálně na hlídání, taťka Pepé je v práci a mamka si právě nacpala svoje břišní svalstvo, moment, vlastně to pod tím svalstvem, výborným karbanátkem z Pivovaru Kácov. Takže raz, dva, tři… Nejsme bratři, ale jedééém na psaní všeho alespoň trošku zajímavého, co se událo za poslední dny v tom našem českém pidi showbusiness rybníčku! Kiss.
16.07.2015 10:01 |

podobné články

Angelina Jolie: Její děti říkají chůvě »mami«!

 
LOS ANGLES – Americká herečka Angelina Jolie (33) si ráda hraje na mámu, která s dětmi tráví veškerý volný čas. Jenže. Zdroj blízký jejímu okolí odhalil, že děti oslovují svou chůvu »mami«.
29.05.2009 02:10 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2190 článků)

Oběť řeckých demonstrací: Mami, neboj, vše je OK

 
„Mami, neboj, jsme v pořádku,“ byla poslední slova těhotné ženy, která zemřela při požáru banky v centru Atén. Smrt tří lidí obrátila většinu Řeků proti demonstrantům.
09.05.2010 13:55 |

podobné články

Malý Kuba po smrti Karla Svobody (†68): Mami, táta spinká...

 
Karel Svoboda se zastřelil na své vlastní zahradě. Několik hodin předtím přestal hitmaker brát své ženě Vendule telefon. Nikdo už nezjistí, co se mu honilo hlavou, proč nedokázal v depresích, které ho sužovaly, myslet na malého syna, mladou manželku nebo na blízké přátele. Jeho zoufalství bylo už nesnesitelné a sáhl po jediném východisku, které momentálně viděl. Ve smrti asi skutečně došel klidu, vždyť malý Jakub při pohledu na mrtvého tátu řekl: „Mami, táta spinká.“
28.01.2012 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Svoboda (599 článků) , Jakub Kuba (49 článků) , Jakub Svoboda (189 článků)

Tobíška (2) zabavili na letišti! Český soud ho poslal do Austrálie! Teď nemůže zpátky!

 
»Mamí, mamí…« křičel malý Tobíšek (2), zatímco jeho máma klečela na zemi a plakala: „Spadla jsem na zem a prosila jsem ty policajty, objímala jsem jim nohy, ať mi neberou moje dítě,“ popisuje. Takový byl přílet Jany (32) a jejího syna do Austrálie, kam je poslal český soud... A kde byl prcek okamžitě zabaven!
06.06.2012 09:40 |

podobné články

Syn uložil do hrobu urnu Zity Kabátové: Mami, nikdy jsme si nebyli blíž!

 
Poslední přání splnil syn Zity Kabátové (†99) Jiří Zavřel (55). Uložil urnu s matčinými ostatky do hrobu Nadace život umělce na pražském Vyšehradě. „Mami, nikdy jsme si nebyli blíž,“ řekl syn slavné herečky s urnou v ruce.
24.10.2012 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Zita Kabátová (60 článků) , Jiří Zita (9 článků)

Až se dítě zeptá: Mami, tati, co je sex?! Buďte na to připraveni!

 
 „Mami, tati, jak se dělá sex?“ Na tuhle otázku by měli být rodiče připravení. A podle odborníků není důvod cítit se trapně. Naopak, se staršími potomky se bavte na téma sex i alkohol zcela uvolněně. Ocení to.
29.10.2012 13:20 |

podobné články

Sexy Radka s vtípkem

 
„Mami, koupíš mi zmrzlinu?“ „Proč mi říkáš mami jenom proto, že spím s tvým otcem? “
28.01.2013 06:10 |

podobné články

Dcery Nagyovou neopustily: "Milujeme tě, mami!" vzkazují do vazby

 
Prožívají nejtěžší okamžiky v životě. Jejich matku, šéfku Nečasova kabinetu poslal ostravský soud za mříže, zpoza kterých pravděpodobně jen tak nevyjde. Možná kvůli ní padne vláda, možná ji odsoudí na dlouhá léta. Přesto Štěpánka a Nikola vzkazují: Mami, milujeme tě! Zůstaň silná!
15.06.2013 18:45 |

podobné články

Sexy Monika s vtípkem

 
Tatínek si jde poslechnout, jak se jeho syn modlí před spaním. Když synáček odříká modlitbu až po amen, tak dodá: „Dobrou noc, mami, dobrou noc, tati, sbohem, babičko.” To tatínkovi leží celý den v hlavě a když přijde z práce, jeho žena mu oznamuje: „Zemřela babička.” Otec tedy opět poslouchá večer synovu modlitbu: „Dobrou noc, mami, dobrou noc, tati, sbohem, dědo.”
15.03.2014 06:05 |

podobné články

Policisté zachránili ženu, která si chtěla vzít v kolejišti život

 
Dne 14. října v nočních hodinách přijal operační důstojník na tísňovou linku oznámení, při kterém volající sděloval, že v blízkosti chatové oblasti Červený dvůr v Hradci Králové slyší, jak někdo zoufale volá „mami, mami“.
18.10.2014 03:15 |

podobné články

RECENZE Když rodinné album ječí "Mami!", smlouvá s osudem

 
Génius světového filmu Xavier Dolan předkládá ve snímku Mami! "rodinné album" plné hysterického křiku, vypjatých bouří smíchu, řady impulzivních rozhodnutí, okázalých gest a sprostých slov.
04.11.2014 09:15 |

podobné články

Mami, tati, chci být Edwardem! Školačka z Ostravy (15) se stala mužem

 
Jednou odpoledne položila školačka (15) doma v Ostravě v ložnici před rodiče fascikl dokumentů. „Mami, tati, tohle jsem já. Doufám, že mě tak přijmete,“ řekla rodičům. Vždycky totiž tušila, že chce být kluk.
29.11.2019 05:25 |

podobné články