Článek

MP3 přehrávače mohou škodit. Na co dát pozor při nákupu

 
Víte, že vám MP3 přehrávač může nevratně poškodit sluch? Řekneme vám proč. Přidáme i několik rad pro jejich lepší výběr.
27.07.2009 18:55 |

podobné články

Podobné články

Vězni v USA budou mít MP3 přehrávače

 
Více než 200.000 vězňů ve Spojených státech si už brzy bude moci pořídit MP3 přehrávače. Nedobrovolní obyvatelé federálních věznic si na ně zároveň budou moci kupovat hudbu z knihovny, v níž bude kolem jednoho milionu skladeb. Informovala o tom televizní stanice CBS News.
28.02.2012 16:00 |

podobné články

V New Yorku zavedli pouliční automaty na prodej mp3 a filmů

 
Pokud obyvatel New Yorku cestou do práce zjistí, že si zapomněl stáhnout do mp3 přehrávače album, na které zrovna dostal chuť, už nemusí čekat, až se dostane k internetu. Právě tam spustili síť automatických kiosků s hudbou a filmy.
09.12.2010 16:10 |

podobné články

Hit Vánoc: MP3 přehrávače - klasika, která potěší!

 
Pořád nevíte, co koupit, nejste si jistí nebo prostě tápete? Blesk přináší seriál Hit Vánoc, ve kterém vám vždy představíme výrobek, kterým byste své blízké určitě potěšili. Začínáme s nestárnoucí MP3.
13.12.2011 14:05 |

podobné články

Soutěžte s Nedělním Bleskem o domácí kino a MP3 přehrávače!

 
Tři  soutěžící vyhrají MP3 přehrávač SENCOR a jeden domácí kino SAMSUNG  HT Z110B.
18.03.2012 00:15 |

podobné články

V Česku končí prodej mp3 s ochranou proti kopírování

 
Největší český portál prodávající mp3 i-legálně.cz odstoupil od ochranné technologie DRM. Ta bránila kopírování koupených mp3 na různé typy přístrojů a také vypalování. Ve výsledku tak odrazovala zákazníky a podporovala pirátství.
17.08.2010 13:45 |

podobné články

Jak se legendární MP3 dostala z vědecké pracovny do mobilních telefonů

 
Zkratku mp3 si spousta lidí spojuje s jakoukoli digitální hudbou, která je uložená v počítači nebo mobilním telefonu. Přitom oficiální název této technologie byl MPEG-2 Audio Layer 3 a užíval se v 80. a 90. letech. Přípona mp3 se začala užívat až od 14. července 1995. Trvalo spoustu let, než se legendární empétrojky staly běžně užívanou technologií. 
12.07.2015 13:26 |

podobné články

Na co si dát pozor při online seznamování

 
Jste nějakou dobu sami a cítíte, že nadešla ta pravá chvíle se seznámit? Máte málo času a nevíte, kam vyrazit a poznat někoho zajímavého? Dnes není nic neobvyklého na seznamování se po internetu. Určitě to má své výhody, ale je dobré vědět na co si dát pozor. Oči i uši na pozoru Váš vztah je již minulostí a cítíte, že jste připraveni navázat vztah s někým novým. Jenže to neznamená, že je připravená i druhá strana. To bývá často kámen úrazu. Jestliže už máte začít nový vztah, neměl by si druhý partner tahat do nového vztahu staré problémy. Pokud vám začne druhá strana psát, jaký je chudák, jak byl podveden, rozhodně není připraven začít další vztah. Délka rekonvalescence po rozchodu se různí. Někdo strádá týden a jiný rok. Rozhodně tohle je známka, že druhá strana není úplně zahojená a do nového vztahu by vnesl své problémy. Pozor na lháře Je pravdou, že i v běžném životě můžete narazit na podvodníka, ale na internetu dvojnásob. Jestliže už se chcete seznámit tímto prostřednictvím, vyhledejte kvalitní seznamky. Také se nenechte ovlivnit fotografií. Fotografie sice umí divy, ale upravit fotku není tak těžké. Mnoho lidí používá i fotografii staršího data. Potkat člověka, který má pak o 20kilo více, by byl asi docela šok. Ptejte se, žádejte aktuální fotku a stůjte nohama pevně na zemi. Sledujte rovněž, nakolik má vyplněn profil. Varovat by vás mělo balamutění, tajnůstkářství, mlžení, slovíčkaření. Ze začátku si dejte pozor na to, pokud z vás někdo ihned tahá soukromé informace: kde bydlíte, studujete, kde trávíte večer. Schůzka Přeskočila jiskra po síti a domlouváte si schůzku. Rozhodně by měla proběhnout někde na veřejnosti a přátelům dejte vědět, kam jdete a v kolik hodin se přibližně vrátíte. Nejlépe, když vám ještě kamarádka zavolá i během schůzky – jen tak pro kontrolu, že jste v pořádku. Více než na... Čtěte více Příspěvek Na co si dát pozor při online seznamování pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.08.2015 08:21 |

podobné články

Moderní technologie ruinují sexuální život!

 
Moderní technologie se vloudily už i na lůžko manželů či partnerů. Podle nejnovějšího britského výzkumu mobily, notebooky a mp3 přehrávače ruinují sexuální životy párů a vyhánějí je z manželských lůžek na oddělená lože.
14.06.2009 10:00 |

podobné články

Přidejte notebooku další hodiny života mimo zásuvku

 
Na trh byla uvedena nová cestovní dobíječka. Takzvaná Minigorilla může bnapájet nejen přenosné počítače, ale také mobily, PDA a MP3 přehrávače.
24.08.2009 10:30 |

podobné články

iPody jsou příliš hlasité, stěžuje si EU

 
MP3 přehrávače včetně iPodů se mají podrobit novému nařízení Evropské unie. To nejspíš omezí maximální hlasitost hudebních kapesních zařízení.
14.12.2009 11:15 |

podobné články

Veletrh elektroniky v Berlíně: 15 nejzářivějších novinek!

 
Hybridní televizory, které kombinují příjem televize s internetem, 3D televizor, k němuž již nepotřebujete speciální brýle, mp3 přehrávače do vody. Stovky podobných vychytávek z elektronické budoucnosti se sešly na veletrhu IFA v Berlíně.   Celý týden se do areálu o ploše neuvěřitelných 134 400 m2 valily masy zvědavých lidí z celého světa. Blesk.cz byl na místě a přináší nejzajímavější novinky, které nám brzy vstoupí do života.
09.09.2010 05:10 |

podobné články

Stylová sluchátka jako módní doplněk

 
Také patříte mezi nadšence, kteří bez iPodu nebo mp3 přehrávače nedají ani ránu? V takovém případě pro vás máme několik tipů na stylový...
01.08.2014 12:30 |

podobné články

Chtěli MP3 přehrávač. Ukradli chlapci naslouchadlo

 
Vrstevníci ukradli postiženému chlapci naslouchadlo. Když zjistili, že to není MP3 přehrávač, vyhodili přístroj z trolejbusu.
13.10.2009 10:40 |

podobné články

Název technologie mp3 slaví 15. narozeniny

 
Známé zkratce MP3, která označuje digitální hudbu v komprimovaném formátu, je ve středu 15. let.
14.07.2010 07:40 |

podobné články

TEST Piaggio MP3 Hybrid: Na benzín i na elektřinu

 
Očekávanou novinkou sezóny 2010 je Piaggio MP3 Hybrid. Firma tuto tříkolku propaguje jako první hybridní skútr na světě, který jezdí na benzín i na elektřinu.
22.07.2010 00:45 |

podobné články

Antibakteriální mýdla mohou škodit těhotným, varují lékaři

 
Antibakteriální mýdla vůbec nejsou lepší variantou klasických mýdel, naopak mohou škodit, varují dvě stovky lékařů a vědců. Společně vydali prohlášení, ve kterém požadují, aby se antibakteriální látky přestaly používat v nádobách na potraviny, cvičebních pomůckách nebo barvách.
02.07.2017 07:15 |

podobné články

Tlustý: Sobotka je Milouš Jakeš dneška. A Juncker také. Ještě budou škodit. Víte, před lety, pokud jde o EU, se stalo...

 
ROZHOVOR Lidé jako šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker nebo český premiér Bohuslav Sobotka jsou podle exministra financí Vlastimila Tlustého stejné figurky, jako svého času Milouš Jakeš. „Jsou mimo mísu, selhali, už se nedokáží nové situaci přizpůsobit, jsou na odchodu,“ prohlásil Vlastimil Tlustý v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Ale dodává, že i když jejich éra končí, zatím ještě trvá a tito lidé mohou ještě škodit. Za největší chybu, jejíž důsledky dnes pociťujeme, považuje přijetí Lisabonské smlouvy, kvůli níž jsme přišli o možnost řadu věcí v EU ovlivňovat.
12.06.2017 04:40 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Tlustý (248 článků) , Bohuslav Sobotka (9545 článků)

Politolog pohrozil: Komunisté jsou na smrtelné posteli, přesto ještě mohou škodit

 
Strana českých komunistů je na smrtelné posteli, přesto ještě může škodit, míní politolog Josef Mlejnek jr., podle nějž u této strany lze pozorovat mnoho paradoxů. Tím největším v současné době je asi to, že vůbec nejhorší volební výsledek strany v celých jejích dějnách poskytl reálnou šanci na, byť nepřímé, vládní angažmá. „Na zdejších komunistech jsou asi nejrizikovější jejich vazby k Rusku a k současnému kremelskému režimu,“ varuje ve svém komentáři v pátečních Lidových novinách Mlejnek.
20.04.2018 22:40 |

podobné články

ZAČÍNÁ TOPNÁ SEZONA: Na co si dát pozor při změně dodavatele PLYNU

 
Chcete platit méně za plyn? Plánujete změnu dodavatele plynu? Změna je velice jednoduchá a zdarma, ale je nutné dát si pozor na to, kterou firmu si vyberete. Přečtěte si, na co si dát pozor při změně dodavatele.
01.10.2013 16:45 |

podobné články