Článek

Motorkáři z Hells Angels ve smutečním průvodu Prahou: Zesnulého kolegu vyprovodili na poslední cestu

 
Smuteční průvod stovek motorek projel ve středu kolem poledne Prahou. Členové klubu Hells Angels nejen z Prahy, ale i z Rakouska, Německa či Polska doprovodili svého zesnulého kolegu s přezdívkou Švéd81 na poslední cestu. Zemřel na selhání srdce a podle informací Blesk.cz byl jedním ze zakladatelů české odnože slavného klubu.
11.07.2018 14:30 |

podobné články

Podobné články

Do Prahy se sjíždí ďábelští motorkáři z gangu Hells Angels

 
Do Prahy přijeli první členové motorkářského gangu Hells Angels, kteří se chystají na víkendové celosvětové setkání členů klubu.
26.05.2010 13:05 |

podobné články

V řece plavala ruka motorkáře z gangu Hells Angels: Popravili ho kvůli zradě?

 
Zděšený rybář našel na břehu řeky Rýn v německém Duisburgu uříznutou ruku s tetováním, které znamenalo příslušnost k motorkářského gangu Hells Angels. Policie podle otisků prstů zjistila, že jde o pohřešovaného rockera Kaie M. (†32). Vyšetřovatelé se domnívají, že ho drsní motorkáři zabili, protože je zradil.
13.02.2014 11:30 |

podobné články

Policie odstartovala rozsáhlou akci zaměřenou na přijíždějící motorkáře z gangu Hells Angels

 
Celosvětové setkání motorkářského klubu Hells Angels, jež se o víkendu uskuteční v kempu v Praze 6, odstartovalo ve čtvrtek rozsáhlou policejní dopravně-bezpečnostní akci zaměřenou na jednostopá vozidla.
27.05.2010 16:25 |

podobné články

Policie kvůli srazu Hells Angels zadržela víc než 30 cizinců

 
Cizinecká policie už zadržela 30 členů motorkářského klubu Hells Angels (HAMC, Pekelní andělé), kteří se do Prahy sjíždějí na svůj celosvětový sraz.
28.05.2010 11:25 |

podobné články

Motorkář gangu Hells Angels ujel exekutorům na zabavené mašině! Na místo naběhla i zásahovka!

 
Policejní asistenci si ve středu ráno vyžádali exekutoři, kteří chtěli zabavit majetek dlužníkovi v rodinném domě na okraji Prahy. Jak záhy zjistili, jedná se o člena motorkářského gangu Hells Angels, který ujel na zabavovaném motocyklu, potvrdila Mediafaxu mluvčí policie Eva Kropáčová.
02.11.2011 13:55 |

podobné články

Rozzuřený šéf Hells Angels: Nastoupilo na něj komando!

 
Údajný vůdce motorkářského gangu Hells Angels v Čechách se včera v Točné u Prahy postavil exekutorům, když mu chtěli zabavit jeho motocykl! Incident řešila policie a její po zuby ozbrojená zásahová jednotka.
03.11.2011 12:05 |

podobné články

Členové Hells Angels vyrazili z Prahy na spanilou jízdu

 
Sobotní dopoledne patřilo na Strakonické ulici v Praze členům Hells Angels. Ti se sešli u sídla jejich pražské pobočky v ulici Za Dálnicí, která je souběžná se Strakonickou ulicí.
12.07.2014 12:35 |

podobné články

Motorkář gangu Hells Angels měl zavraždit rivala. Němce zadrželi v Rakousku

 
Šéfa odnože motorkářského gangu Hells Angels z německého Lipska ve středu zadržela policie v rakouské metropoli Vídni. Informovala o tom agentura APA. Muž je podezřelý z podílu na vraždě, podle úřadů spolu s třemi komplici zabil člena konkurenčního motorkářského gangu United Tribuns.
05.01.2017 00:00 |

podobné články

VÁLKA GANGŮ! Boss Hells Angeles zavražděn! Ve městě je vyhlášen výjimečný stav...

 
Při přestřelce ve městě Sparks v americkém státě Nevada zemřel vůdce motorkářského gangu Hells Angels Jeffrey Pettigrew. Starosta města Geno Martini vyhlásil výjimečný stav, informuje v neděli server deníku Los Angeles Times.
25.09.2011 09:15 |

podobné články

5000 motorkářů míří na Moravu: Máme strach z války ozbrojených gangů

 
Do Pasohlávek na jižní Moravě, k Mušovským jezerům se už začali sjíždět motorkáři. Až do neděle se tam bude konat největší český motofestival.  Očekává se až 5000 nadšenců. Mnozí mají ale strach z Outlaws, kteří loni na srazu zaútočili na motorkáře Hells Angels.
28.05.2014 15:15 |

podobné články

Zeman při smutečním projevu: Jméno Valtra Komárka by nemělo být politiky zneužíváno

 
Zesnulého politika a prognostika Valtra Komárka by žádná politická strana neměla zneužívat ke své vlastní propagaci. Na smutečním obřadu ve strašnickém krematoriu v Praze to dnes v projevu řekl prezident a Komárkův přítel Miloš Zeman. Podle něj si čestný předseda ČSSD, s nímž se rozloučila i řada dalších čelných politiků, vždy uchovával vlastní názor. 
22.05.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22546 článků)

Rakev s Havlem se dnes ve smutečním průvodu přesune na Hrad

 
Rakev s ostatky bývalého prezidenta Václava Havla se dopoledne přesune na Pražský hrad, dnes zároveň začíná třídenní státní smutek. Smuteční průvod bude mít dvě části - občanskou a vojenskou. Rakev poveze nejprve pohřební automobil z centra Pražská křižovatka přes Karlův most ke kasárnám na Hradčanech. Organizace smutečního průvodu se pak ujme armáda, která s vojenskými poctami Havlovu rakev doprovodí do Vladislavského sálu Hradu.
21.12.2011 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5204 článků)

Letecké záběry smutečního průvodu

 
Tisíce lidí doprovodily ve smutečním průvodu rakev s ostatky prezidenta Václava Havla z Pražské křižovatky přes Karlův most na Pražský hrad. Letecké záběry dokumentují tento spontánní projev soustrasti.
21.12.2011 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5204 článků)

Dějiny Pekelných andělů: 60 let násilí a řvoucích motorek

 
Burácející motorky, divoká vizáž a nespoutaná romantika, ale také násilí, drogy a kriminalita - to vše je spojeno s legendárním motorkářským klanem Hells Angels Motorcycle Club (HAMC).
28.05.2010 11:55 |

podobné články

Jak dnes poznat skinheady? Pryč jsou časy holých lebek, dnes se maskují v davu

 
Holé hlavy, skini, skinheads. Stejně jako už jen samotné vyslovení názvu řekněme Hells Angels vyvolává i označení skinheads u alespoň elementárně zběhlých jedinců paniku a strach z násilností a trablů. Celkem oprávněně, díky poměrně jasným indiciím odkazujícím k extrémní pravici, nacionalismu, rasismu, šovinismu, rasismu a neskrývanými sympatiemi k fašismu.
29.09.2014 18:50 |

podobné články

Zemřel v den svých narozenin: Kdo byl motorkář »Švéd81« z Hells Angels? Na pohřeb mu přijelo 500 kamarádů

 
Smrt, která rozesmutnila i ty největší drsňáky! Do motorkářského nebe minulý týden navždy odešel Pavel H. (†50). Srdce mu vypovědělo službu 3. července, a to přesně v den jeho narozenin. Kdo byl motorkář, kterému na pohřeb přijeli kamarádi až z Německa, Rakouska nebo Polska?
12.07.2018 06:15 |

podobné články

Obří přešlap v legendárním seriálu Byl jednou jeden dům: Hanzlík cestoval v čase!

 
Kdo má oblek, jde za rakví! Legendární hláška z filmového Trháku dokonale sedí na poslední díl pamětnického seriálu Byl jednou jeden dům (1974), který můžete vidět dnes večer na ČT1. Jaromír Hanzlík (68) si v něm vykračuje ve smutečním průvodu Prahou, a přitom jen o pár obrazů dál se teprve vrací z »Reichu«!
19.07.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Hanzlík (136 článků)

Lafetu s Havlovými ostatky potáhnou kladrubští vraníci

 
Šest kladrubských vraníků potáhne ve středu při smutečním průvodu na Pražský hrad lafetu s ostatky zesnulého státníka, dramatika a spisovatele Václava Havla. Koně vedení hřebčína vybralo klidné, zvyklé jezdit ve spřežení. Do Prahy pojedou koně v kamionech dnes odpoledne. ČTK to řekl ředitel hřebčína Jan Höck.
20.12.2011 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5204 článků)

Fenomén Havel na Facebooku. Havla nezažili, přesto je pro ně ikona

 
Generace narozená v 80. letech byla až nečekaně početně zastoupena ve smutečním průvodu, ale i v dalších pietních akcích za zesnulého posledního prezidenta Československé republiky Václava Havla. Tato generace je jednou z prvních „komunikačně gramotných“ a z větší části je to ona, která se v současné době podílí na velebení Havlovy osobnosti na sociálních sítích, přestože si klíčovou událost ve vývoji naši země - převrat, pamatuje jen matně či z útržkovitých vzpomínek.
27.12.2011 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5204 článků)