Článek

Moravec i Punčochář mají konkurenci. BTV odstartovala politickou debatu

 
Další z tuzemských televizí rozjíždí v těchto dnech politickou debatu. Celoplošná stanice btv, kterou mohou diváci sledovat v síti kabelové UPC nebo O2tv, přichází po České televizi a Primě s politickým diskuzním pořadem Narovinu. Politické špičky si do televizního studia zve každý týden někdejší hlavní tvář publicistiky TV Public Zdeněk Šarapatka. Ten moderoval i divácky úspěšný pořad ze soukromí politiků; hosty jeho televizních pořadů byli spolu s premiéry, členy vlády a parlamentu i prezident republiky a jeho manželka.
15.05.2012 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Moravec (31 článků)
Podobné články

Autobus z Prahy vezl bombu: Nálož v trubce a kanystr benzínu dal někdo do zavazadlového prostoru

 
V autobuse z Prahy do bulharské Varny nalezla v neděli maďarská policie nálož. Dnes to oznámila bulharská televize bTV s tím, že pyrotechnici trhavinu zlikvidovali. Maďarský portál Blikk.hu o incidentu informoval již v neděli, kdy uvedl, že o nebezpečnosti nalezeného zařízení není oficiálně nic známo. Případu se prý společně věnují policisté z Česka, Maďarska a Bulharska, uvedla bTV. České úřady a ani bulharská autobusová společnost, která linku provozuje, dnes ČTK žádné informace neposkytly.
18.05.2015 13:55 |

podobné články

Novým moderátorem Partie na Primě bude Jan Punčochář

 
Od této neděle 1. listopadu začne polední diskusní pořad Partie na TV Prima moderovat Jan Punčochář, zástupce šéfredaktorky zpravodajství a publicistiky Primy.
29.10.2009 13:05 |

podobné články

Sexy Pastorčáková boduje v televizi: Co se stane s nešťastníkem Punčochářem?

 
"Redakce eXtra.cz vás informovala":http://www.extra.cz/tsunami-na-prime-sefka-obzinova-zuri-puncocharovi-z-partie-pry-hrozi-vypoved o tom, jak to má na Primě nahnuté moderátor pořadu Partie "Jan Punčochář":http://www.extra.cz/tema/jan-puncochar (34). Potom, co se pohádal se šéfkou zpravodajství "Jitkou Obzinovou":http://www.extra.cz/tema/jitka-obzinova (49), to vypadalo, že si bude muset sbalit svých pět švestek a odejít na hodinu. Obzinová se ale nakonec zalekla karmy a moderátora zatím ponechala v jeho pozici.
25.04.2013 19:45 |

podobné články

Michelinský kuchař Punčochář neodjíždí. Vaří dál v Praze

 
Jan Punčochář mění kuchyni. Stane se šéfkuchařem nové restaurace na Novém Městě.
29.09.2014 07:00 |

podobné články

Moderátor Punčochář dohrál svou Prima Partii. Po hádce se šéfkou končí!

 
Redakci zpravodajství v televizi Prima čeká další personální změna. Moderátor politického diskuzního pořadu Partie Jan Punčochář končí. Podle informací Blesku se tak sám rozhodl po sporech se šéfkou zpravodajství Jitkou Obzinovou.
17.10.2014 15:40 |

podobné články

Moderátor Partie Jan Punčochář končí na vlastní žádost na Primě

 
Moderátor diskusního pořadu Partie, talkshow Miniduel a zástupce šéfredaktorky zpravodajství a publicistiky Jitky Obzinové Jan Punčochář (35) se rozhodl sám odejít z televize. Výpověď podal z osobních důvodů.
17.10.2014 15:45 |

podobné články

Výpověď na Primě: Končí Jan Punčochář z nedělní Partie! Komu šlápl na kuří oko?

 
Televizi Prima opouští jeden člověk za druhým. Po moderátorce Lence Pastorčákové či dramaturgyni Zuzaně Bubílkové opouští obrazovky i moderátor politického diskuzního pořadu Partie Jan Punčochář.
17.10.2014 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (151 článků) , Lenka Pastorčáková (20 článků)

Moderátor Jan Punčochář končí na Primě. Zde jsou důvody

 
Moderátor diskusního pořadu Partie v TV Prima a zástupce šéfredaktorky zpravodajství a publicistiky Jitky Obzinové Jan Punčochář se rozhodl sám odejít z televize. Zprávu potvrzuje server iDNES.cz s tím, že odchází z osobních důvodů.
17.10.2014 17:25 |

podobné články

Dienstbier Narovinu: Rath si nezasluhuje jakékoli ohledy

 
Další z tuzemských televizí rozjíždí v těchto dnech politickou debatu. Celoplošná stanice BTV, kterou mohou diváci sledovat v síti kabelové UPC nebo O2tv, přichází po České televizi a Primě s politickým diskusním pořadem Narovinu. Politické špičky si do televizního studia zve každý týden někdejší hlavní tvář publicistiky TV Public Zdeněk Šarapatka.
19.05.2012 11:25 |

podobné články

Pácháme kolektivní sebevraždu, prohlásil v Žizkovské věži Moravec. A rozjel debatu

 
V neděli dorazili do Žižkovské věže k Václavu Moravcovi ministr dopravy Dan Ťok, nominovaný za hnutí ANO, a předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura. Moravec začal debatu pěkně zostra, když hned po úvodní znělce konstatoval, že v České republice pácháme kolektivní sebevraždu.
09.04.2017 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Zbyněk Stanjura (238 článků) , Václav Moravec (458 článků)

Zuřivou debatu u Jílkové ovládli "šmejdi". Zmanipulovali prý i ministra

 
MEDIÁLNÍ HODNOCENÍ Mediální analytik Jiří Bystřický pro ParlamentníListy.cz okomentoval čtvrteční debatu v pořadu Máte slovo. Ve studiu České televize se živě mluvilo o nekalých praktikách na předváděcích akcích pro důchodce, ovšem debatu prý ovládli právě tito "šmejdi". Debatu drželi pevně v rukou a jejich manipulacím nedokázal čelit nikdo z oponentů.
17.05.2013 12:35 |

podobné články

Bývalý sporťák Tittelbach s boxerem povedou v televizi politickou debatu

 
Televize Barrandov hodlá v novém programovém schématu, které začne platit poslední srpnový týden, posílit vlastní tvorbu, a to jak seriály, tak zábavu či publicistiku. Na podzim představí dva nové původní seriály i politickou debatu s moderátory Václavem Tittelbachem a boxerem Ondřejem Pálou.
07.08.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Tittelbach (36 článků)

Výbušná debata u Soukupa: „Okamurovci jsou obchodníci se strachem," útočil Farský. A Fiala si to nenechal líbit. K tomu si přisadil i Faltýnek

 
Ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup odstartoval v úterý večer další velkou politickou debatu, ve které proti sobě zasedli např. první místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek a místopředseda KSČM pro ideově politickou práci a komunikaci Josef Skála. Soukup vytáhl jeden „starý vtip“ a pak odstartoval debatu, ve které se věnoval mimo jiné i strachu občanů z uprchlíků.
03.10.2017 23:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (215 článků)

Koho byste dal na finance, ptal se Moravec. Já bych se obětoval, zaznělo od Babiše

 
Jako „Poslední zásadní slovo před letošními volbami“ prezentoval Václav Moravec debatu lídrů devíti největších stran v pražském Kongresovém centru. V závěrečné části, kdy se sešli všichni pozvaní lídři, moderátora Václava Moravce mimo jiné zajímalo, jaké kandidáty strany mají na klíčová ministerstva. Vedle resortů spravedlnosti a práce a sociálních věcí to bylo i Ministerstvo financí, které vzbudilo největší ohlas.
24.10.2013 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (458 článků)

I tuto neděli se bude v televizních diskusních pořadech řešit alkohol

 
Nedělní diskusní pořady ovládne téma lihové aféry, která má již evropský rozměr. Jan Punčochář v Partii vyzpovídá ministra financí Miroslava Kalouska (TOP09) a jeho stínového protějška z KSČM Jiřího Dolejše. Po poledni se na České televizi začne Václav Moravec bavit o prohibici s policejním prezidentem M. Červíčkem, šéfem celníků P. Novotným, ministrem M. Kubou či hejtmanem M. Haškem.
23.09.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (458 článků) , Miroslav Kalousek (6468 článků) , Jiří Dolejš (472 článků) , Jiří Novotný (169 článků) , Jan Novotný (61 článků) , Jan Novotný (61 článků) , Miroslav Novotný (38 článků) , Jiří Kuba (77 článků) , Jiří Novotný (169 článků)

Průser, řekl Pospíšil. Pozor na hubu, opravil Moravec

 
V éteru létaly hrubé výrazy. Moderátor Václav Moravec si smlsnul na ministru Jiřím Pospíšilovi poté, když řekl v rozhlasovém rozhovoru veřejně slovo průser. "Hrubnu," vyčítal si Pospíšil a Moravec jej pokáral: "Pozor na hubu."
04.08.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1854 článků) , Jiří Pospíšil (1854 článků) , Václav Moravec (458 článků)

Moravec nemoderuje - Má nemoc z líbání!

 
Moderátor politických diskusí Václav Moravec (36) už musel několik vystoupení zrušit, prý kvůli rýmě. Aha! ale zjistilo, co mu doopravdy je! „Má mononukleózu, doma si pobude minimálně tři týdny a nebude před volbami moderovat diskuse,“ řekl nám zdroj z Fakulty sociálních věd UK, kde Moravec občas přednáší.
01.10.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (458 článků)

Nové vedení chce zrušit Otázky, výměnou za hlasy politiků, tvrdí Moravec

 
Známý moderátor Václav Moravec se obává, že kandidáti na post ředitele České televize slíbí zrušení jeho nedělního diskusního pořadu Otázky Václava Moravce výměnou za hlasy poslanců. Moravec to řekl dnešní Mladé frontě Dnes.
04.07.2011 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (458 článků)

Bradáč z ČT: Moravec znevažuje práci svých kolegů

 
Kritika poměrů v České televizi se moderátoru Václavu Moravcovi nevyplatila. Moravec si stěžuje v pátečních Hospodářských novinách, že „dobří reportéři byli vytaženi coby moderátoři do různých pořadů na ČT 24 a v Událostech zbyli jen reportéři – elévové“. Šéf zpravodajského kanálu Roman Bradáč ho za to obvinil ze sebestřednosti. Podle něj Moravec takto znevažuje práci svých kolegů.
24.09.2011 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (458 článků)