Článek

Monika Binias ukázala výstavní zadeček dvacítky: Láska s mladším manželem je klíčem

 
Monika Binias (49) brzy oslaví se svým mladším manželem Petrem Biniasem (24) první výročí svatby. Ještě před výročím společně vyrazili na krásnou dovolenou do Bulharska a Itálie, odkud posílají zamilované pozdravy a Monika své fanoušky nadchla i skvostnou štíhlou postavičkou a pozadím dvacítky. "Dřív bych nevěřila, že je možné být takto šťastná," prozradila pro eXtra.cz.
12.07.2021 12:45 |

podobné články

Podobné články

Monika Binias s kolouškem Petrem slaví rok od svatby: Promluvila o miminku i o tom, jak to mají v posteli

 
Je to přesně rok od svatby Moniky Binias (49) a jejího manžela, hokejového trenéra Petra Biniase (24) a láska jim stále jenom kvete. V rozhovoru pro redakci eXtra.cz při této příležitosti Monika prozradila, jak rok s manželem prožila, kvůli čemu se občas hádají, co je na vztahu s mladším mužem ve srovnání s mužem ve středním věku lepší, také promluvila dojemně o miminku i plánech do dalších let. 
18.07.2021 07:20 |

podobné články

Monika Binias kritizuje nahotu českých krásek: Sama se nedávno svlékla a bez retuše vypadá jako kyprá tetka

 
Monika Binias (48) proslula především v bizarní reality show Štiky, kde celému českému národu ukázala nejenom své soukromí, ale také velmi vyhrocené rodinné vztahy. V současné době je vdaná za mladého hokejistu Petra Biniase (24) a žije svůj láskyplný sen v Německu. Před pár dny se Monika ovšem rozvášnila na sociálních sítích nad nahotou. Ostře se pustila do českých krásek, které se rády svlékají. Sama ale jaksi zapomněla na to, že nedávno se ona sama svlékla donaha a kdyby nebylo retuše, tak je výsledek více než žalostný...
13.02.2021 19:46 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (453 článků)

Monika Binias se snaží mermomocí dokázat, že nepatří do starého železa: Podivná fotka vyvolala dohady

 
Monika Binias (48) od poloviny července už definitivně nepatří do klanu Štiků. Praštila do toho s mladičkým hokejistou Petrem Biniasem (23) a následně se vydali na svatební cestu, kterou si podle sociálních sítí náramně užívají. Monika během dnešního dne sdílela na Instagramu snímek, který vyvolal dohady o tom, co na fotce vlastně je.
27.08.2020 18:25 |

podobné články

Monika Binias podpořila Basikovou a cupuje vládu: Neví, co chce, v Německu je pořádek

 
Monika Binias, dříve Štiková (48), je jedna z těch, která kritizuje vládu kvůli všemožným nařízením v souvislosti s koronavirem. Souhlasí například s tím, co prohlásila Bára Basiková (57), podle hvězdy Tváře vláda jen straší lidi. Monika promluvila pro redakci eXtra a podle ní vláda absolutně neví, co chce.
19.09.2020 11:01 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (686 článků) , Monika Štiková (107 článků)

Monika Binias se zajíčkem Petrem kličkují okolo těhotenství: Podivný vzkaz způsobil mezi lidmi rozruch

 
Pochlubí se brzy těhotenstvím? Monika Binias (48) vyvolala spekulace, že čeká se svým manželem Petrem Biniasem (24) možná děťátko. Na sociálních sítích sdílela snímek, na kterém má zapletené copánky a mikinu s pohádkovou postavičkou. Netrvalo dlouho a lidé začali reagovat, že čeká možná miminko, někteří dokonce již gratulují. Ani komentář Moniky samotné spekulace nijak nevyvrátil.
26.03.2021 10:35 |

podobné články

První vyjádření údajně těhotné Moniky Binias: Slova plná lásky a něhy

 
Světem sociálních sítí začaly kolovat spekulace, že čeká Monika Binias (48) se svým manželem Petrem Biniasem (24) možná děťátko. K celému tématu jejího údajného těhotenství se Monika pro eXtra.cz rozhodla vyjádřit, nevynechala ani slova lásky a něhy jejího největšího soukromí.
26.03.2021 12:45 |

podobné články

Je krásné být manželé... Monika Binias ukázala prstýnky, které si s mladým hokejistou vyměnili

 
Monika Binias  (48) , dříve Štiková, se minulou sobotu provdala za svého o 24 let mladšího partnera, hokejistu Petra Biniase. Svatba se konala v Praze, nyní si novomanželé užívají líbánky v Českém Krumlově.
26.07.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (107 článků)

Pohádka možná brzy skončí: Monika Štiková se dítěte nedočká, Petr uteče za mladší, tvrdí věštkyně

 
Monika Binias (48), dříve Štiková, si v poslední době užívá se svým o dvacet let mladším manželem Petrem Biniasem (23). Jejich svatba proběhla teprve nedávno a Monika ve svatebních šatech vypadala jako princezna. Věštkyně Graciela má však pro pár nemilou zprávu. Redakci eXtra.cz potvrdila, že se vytouženého potomka nedočkají a Petr dokonce svou novopečenou manželku opustí. Pokud se však její osud podle karet vyplní, Ornella a Charlotte své matce konečně odpustí křivdy z minulosti.
29.07.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (107 článků) , Ornella Štiková (1111 článků)

Monika Štiková se bude vdávat: Zajíček Petr Binias poklekl s velkým diamantem

 
Monika Štiková (47) se raduje. Její koloušek Petr Binias (23) ji požádal o ruku a ona řekla ano. Do roka a do dne se z ní tak stane vdaná paní a z mladičkého hokejisty bude ženáč. Radostnou novinkou a prstenem s ohromným diamantem se pochlubila na Instagramu.
19.01.2020 09:06 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zajíček (10 článků) , Monika Štiková (107 článků)

Hrůza hrůz: Monika Binias kritizuje Romana Prymulu jako ministra zdravotnictví

 
Adam Vojtěch (33) v pondělí ráno rezignoval z funkce ministra zdravotnictví. Místo něj byl jmenován epidemiolog Roman Prymula (56), kterého do funkce jmenoval premiér Andrej Babiš (66). K situaci, která hýbe českou společností se vyjádřila i Monika Binias (48) na svých sociálních sítích a kritikou rozhodně nešetřila.
21.09.2020 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22468 článků) , Vojtěch Adam (1476 článků) , Adam Vojtěch (1150 článků)

Manželství bývalé mámě Štice svědčí: Takhle teď vypadá Monika Binias a její život s mladým hokejistou v Německu

 
Vypadá to, že v manželství jim to klape. V července si bývalá hlava rodiny Štikových vzala svého přítele , o třiadvacet let mladšího hokejistu Petra Biniase. Na platinovo odbarvená blondýna, která již téměř čtyři měsíce nese jméno Monika Binias  (48) , září štěstím.
31.10.2020 13:25 |

podobné články

Matka Ornelly Monika (49) ukázala pěkný zadek v bikinách: Sportem to moc není, spíš manželem

 
Monika Binias  (48) se ukázala v plavkách. Matka Ornelly Koktové vyrazila s manželem Petrem Biniasem na dovolenou do Itálie, konkrétně do oblasti Lombardie.
13.07.2021 14:55 |

podobné články

Ornella Koktová mamince o těhotenství neřekla. Co vzkázala Monika Binias dceři a budoucímu vnoučeti?

 
Sotva porodila jedno miminko, na cestě je další. Ornella Koktová (27) se na sociálních sítích pochlubila, že čeká už třetího potomka. O radostnou novinku se podělila na sociálních sítích, mamince Monice Binias (48) o tom ale neřekla, jelikož mezi oběma ženami panuje válečný stav.
23.11.2020 19:56 |

podobné články

Za hranicí vkusu: Vánoční výzdoba podle Moniky Binias Štikové

 
Už to také nemohla vydržet! Ještě před začátkem adventu i Monika Binias (48) podlehla vánoční atmosféře a rozhodla se začít s dekoracemi o trochu dříve.
27.11.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (107 článků)

LÁSKA POD LUPOU: Nejvíc bolela smrt dcery, přiznali manželé Davidovi

 
Poprvé se viděli v roce 1984, když oba slavili velké úspěchy ve svých kariérách. Ani jeden o druhém paradoxně nikdy předtím neslyšel. Michal a Marcela Davidovi to přiznali v Lásce pod lupou, kde každý zvlášť odpovídá na stejné otázky. Za nejtěžší okamžik považují smrt desetileté dcery Michaely. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: 22 let a nahota. Kynychová s manželem se představují LÁSKA POD LUPOU: Nejtěžší byly dva potraty, říkají Saudek a Hodková LÁSKA POD LUPOU: Miluju večerní ňuchňání, říká o vztahu Doubravová LÁSKA POD LUPOU: Nechtěl si mě vzít, říká herečka Filippi o manželovi LÁSKA POD LUPOU: Dostává mě její tajná piha, říká Kříž o přítelkyni LÁSKA POD LUPOU: Spojují nás vášně, říkají Emma Smetana a Jordan Haj
10.06.2013 00:55 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (139 článků) , Emma Smetana (578 článků) , Michal David (1588 článků) , Marcel Kříž (1 článek) , Michaela Tomešová (183 článků) , David Jordan (1 článek)

Monika Štiková (47) popsala detaily svatební noci ve třech: Co se dělo, když s manželem zadělávali na miminko?

 
Monika Štiková, po svatbě paní Binias, se Super.cz svěřila s podrobnostmi svatební noci, kterou s novomanželem Petrem prožila v luxusním pražském hotelu, a podělila se i o několik zatím nepublikovaných fotografií. Pokud vás zajímá, jak to zvládli ve třech v ložnici s pejskem, a jestli Monika věří, že zadělali na miminko, čtěte dál.
20.07.2020 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (107 článků)

Sexy dvacítky proti zoufalým čtyřicítkám: Jak se starají o nemocného chlapa? TREFNÉ VIDEO

 
Tohle tady ještě nebylo! Není pochyb o tom, že se dvacetileté a čtyřicetileté ženy v mnohých ohledech liší. A světe div se, není to pouze vizáž. Když přijde na lámání chleba a partner onemocní, dvacítky k němu přistupují jinak než čtyřicítky. A právě tomu se věnuje nový díl pořadu Sexy dvacítky versus zoufalé čtyřicítky.
05.03.2018 16:20 |

podobné články

Čerstvá padesátnice Pamela Anderson strčí do kapsy dvacítky: Ukázala dokonalý zadeček a postavičku jako lusk

 
Pamela Anderson odhalila své štíhlé tělo na luxusní jachtě na pobřeží Saint-Tropez. Na padesát let vypadá opravdu senzačně a je vidět, že si letní počasí nadmíru užívá. Kromě svého plochého bříška ukázala fotografům i pěkně vypracovaný zadeček a své již pověstné silikony.
16.08.2017 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (643 článků) , Pamela Anderson (595 článků)

Orosená Gisele Bundchen: Ve vlnách ukázala výstavní prdelku!

 
Na světě není člověka, který by dokázal popřít krásy brazilské modelky Gisele Bündchen (34). Bývalka herce Leonarda DiCapria (39) nyní potvrdila image neodolatelné krasavice, když ukázala svůj výstavní zadeček při surfování v nové reklamě.
17.10.2014 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Gisele Bündchen (300 článků)