Článek

Monika Binias o vztahu s o hodně mladším manželem: Nikdy jsem nebyla šťastnější

 
Monika Binias (49) po boku svého manžela Petra Biniase (25) jenom kvete a podle svých slov nebyla nikdy zamilovanější. Začátky vztahu však byly podle Moniky náročné. V rozhovoru pro eXtra.cz Monika prozradila, jak reagovaly jejich rodiny na informaci, že se dali dohromady. Dále prozradila, co je klíč ke šťastnému vztahu, kdy poprvé přeskočila jiskra, také padla slova o sexuálním soužití i miminku.
14.12.2021 05:30 |

podobné články

Podobné články

Monika Binias ukázala výstavní zadeček dvacítky: Láska s mladším manželem je klíčem

 
Monika Binias (49) brzy oslaví se svým mladším manželem Petrem Biniasem (24) první výročí svatby. Ještě před výročím společně vyrazili na krásnou dovolenou do Bulharska a Itálie, odkud posílají zamilované pozdravy a Monika své fanoušky nadchla i skvostnou štíhlou postavičkou a pozadím dvacítky. "Dřív bych nevěřila, že je možné být takto šťastná," prozradila pro eXtra.cz.
12.07.2021 12:45 |

podobné články

Monika Binias s kolouškem Petrem slaví rok od svatby: Promluvila o miminku i o tom, jak to mají v posteli

 
Je to přesně rok od svatby Moniky Binias (49) a jejího manžela, hokejového trenéra Petra Biniase (24) a láska jim stále jenom kvete. V rozhovoru pro redakci eXtra.cz při této příležitosti Monika prozradila, jak rok s manželem prožila, kvůli čemu se občas hádají, co je na vztahu s mladším mužem ve srovnání s mužem ve středním věku lepší, také promluvila dojemně o miminku i plánech do dalších let. 
18.07.2021 07:20 |

podobné články

Strasti Moniky Binias: Cizí paní pro nejmladší děti Ornelly!

 
Že umí slova zraňovat a způsobují dlouhodobou bolest, jež se mnohdy hojí velmi dlouho, ví rodina Štikových až příliš dobře. V odloučení od svých dcer i vnoučat se proto rozhodla žít matka klanu Monika Binias (49, dříve Štiková), která se přestěhovala se svým mladším manželem Petrem do Německa.
28.11.2021 12:10 |

podobné články

Monika Binias se snaží mermomocí dokázat, že nepatří do starého železa: Podivná fotka vyvolala dohady

 
Monika Binias (48) od poloviny července už definitivně nepatří do klanu Štiků. Praštila do toho s mladičkým hokejistou Petrem Biniasem (23) a následně se vydali na svatební cestu, kterou si podle sociálních sítí náramně užívají. Monika během dnešního dne sdílela na Instagramu snímek, který vyvolal dohady o tom, co na fotce vlastně je.
27.08.2020 18:25 |

podobné články

Monika Binias podpořila Basikovou a cupuje vládu: Neví, co chce, v Německu je pořádek

 
Monika Binias, dříve Štiková (48), je jedna z těch, která kritizuje vládu kvůli všemožným nařízením v souvislosti s koronavirem. Souhlasí například s tím, co prohlásila Bára Basiková (57), podle hvězdy Tváře vláda jen straší lidi. Monika promluvila pro redakci eXtra a podle ní vláda absolutně neví, co chce.
19.09.2020 11:01 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (713 článků) , Monika Štiková (131 článků)

Monika Binias kritizuje nahotu českých krásek: Sama se nedávno svlékla a bez retuše vypadá jako kyprá tetka

 
Monika Binias (48) proslula především v bizarní reality show Štiky, kde celému českému národu ukázala nejenom své soukromí, ale také velmi vyhrocené rodinné vztahy. V současné době je vdaná za mladého hokejistu Petra Biniase (24) a žije svůj láskyplný sen v Německu. Před pár dny se Monika ovšem rozvášnila na sociálních sítích nad nahotou. Ostře se pustila do českých krásek, které se rády svlékají. Sama ale jaksi zapomněla na to, že nedávno se ona sama svlékla donaha a kdyby nebylo retuše, tak je výsledek více než žalostný...
13.02.2021 19:46 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (608 článků)

Binias prý měla svádět dceřina přítele: Přála bych si, aby Charlotte vytáhla hlavu z pr**le, vzkázala Monika

 
Charlotte Štiková (25) nedávno šokovala prohlášením, že se její matka Monika Binias (48) snažila v minulosti svést jejího přítele Ivka, kterého měla navštívit v ložnici, což prozradila pro deník Super.cz. Redakce eXtra.cz dala prostor pro vyjádření samotné Monice, která je z tvrzení své mladší dcery velmi znechucená, a to i z důvodu, že Charlotte i Ivkovi léta zajišťovala střechu nad hlavou a veškeré základní životní potřeby včetně cigaret. "Přála bych si, aby si vytáhli ty hlavy z prdele," vzkazuje Monika.
17.11.2021 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (131 článků)

Monika Binias o nevěře: My, Češky, jsme strašně hloupé, necháme si to líbit

 
Monika Binias (49) žije po všech životních peripetiích konečně šťastný život, a to po boku manžela Petra Biniase (25) v Německu, kde si našli přátele. V rozhovoru pro redakci eXtra.cz Monika promluvila nejen o svém novém životě za hranicemi, ale také prozradila, v čem se Češi oproti Němcům liší, a nešetřila ani kritikou. Promluvila o nevěře, ve které Češi naprosto dominují, ale také o sňatcích, které jsou v dnešní době zejména pro muže tabu. "Já bych takového kopla do prdele, že by se nezastavil," řekla rázně.
10.12.2021 05:10 |

podobné články

Monika Binias se opět pustila do dcery: Lže a podvádí!

 
Vypadalo to, že Monika Binias (49) se se svou dcerou Charlotte Štikovou (25) usmířila. Opak je však pravdou. Monika totiž nedávno na sociálních sítích dceru obvinila z drsného podvodu. O co šlo?
05.02.2022 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (131 článků)

Monika Binias se zajíčkem Petrem kličkují okolo těhotenství: Podivný vzkaz způsobil mezi lidmi rozruch

 
Pochlubí se brzy těhotenstvím? Monika Binias (48) vyvolala spekulace, že čeká se svým manželem Petrem Biniasem (24) možná děťátko. Na sociálních sítích sdílela snímek, na kterém má zapletené copánky a mikinu s pohádkovou postavičkou. Netrvalo dlouho a lidé začali reagovat, že čeká možná miminko, někteří dokonce již gratulují. Ani komentář Moniky samotné spekulace nijak nevyvrátil.
26.03.2021 10:35 |

podobné články

První vyjádření údajně těhotné Moniky Binias: Slova plná lásky a něhy

 
Světem sociálních sítí začaly kolovat spekulace, že čeká Monika Binias (48) se svým manželem Petrem Biniasem (24) možná děťátko. K celému tématu jejího údajného těhotenství se Monika pro eXtra.cz rozhodla vyjádřit, nevynechala ani slova lásky a něhy jejího největšího soukromí.
26.03.2021 12:45 |

podobné články

Monika Binias ukázala soukromí: S mladým manžílkem bydlí jako v pohádce!

 
Monika Binias (49), která ještě před nedávnem nosila příjmení Štiková, už nějaký ten pátek žije v Německu, kam se odstěhovala kvůli lásce k mladému hokejistovi Petrovi (24), který se nakonec stal i jejím manželem. Bývalá hvězda reality show Štiky teď ukázala jejich útulné bydlení.
05.09.2021 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (131 článků)

Pohádka možná brzy skončí: Monika Štiková se dítěte nedočká, Petr uteče za mladší, tvrdí věštkyně

 
Monika Binias (48), dříve Štiková, si v poslední době užívá se svým o dvacet let mladším manželem Petrem Biniasem (23). Jejich svatba proběhla teprve nedávno a Monika ve svatebních šatech vypadala jako princezna. Věštkyně Graciela má však pro pár nemilou zprávu. Redakci eXtra.cz potvrdila, že se vytouženého potomka nedočkají a Petr dokonce svou novopečenou manželku opustí. Pokud se však její osud podle karet vyplní, Ornella a Charlotte své matce konečně odpustí křivdy z minulosti.
29.07.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (131 článků) , Ornella Štiková (1115 článků)

Monika Štiková se bude vdávat: Zajíček Petr Binias poklekl s velkým diamantem

 
Monika Štiková (47) se raduje. Její koloušek Petr Binias (23) ji požádal o ruku a ona řekla ano. Do roka a do dne se z ní tak stane vdaná paní a z mladičkého hokejisty bude ženáč. Radostnou novinkou a prstenem s ohromným diamantem se pochlubila na Instagramu.
19.01.2020 09:06 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zajíček (10 článků) , Monika Štiková (131 článků)

Je krásné být manželé... Monika Binias ukázala prstýnky, které si s mladým hokejistou vyměnili

 
Monika Binias  (48) , dříve Štiková, se minulou sobotu provdala za svého o 24 let mladšího partnera, hokejistu Petra Biniase. Svatba se konala v Praze, nyní si novomanželé užívají líbánky v Českém Krumlově.
26.07.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (131 článků)

Hrůza hrůz: Monika Binias kritizuje Romana Prymulu jako ministra zdravotnictví

 
Adam Vojtěch (33) v pondělí ráno rezignoval z funkce ministra zdravotnictví. Místo něj byl jmenován epidemiolog Roman Prymula (56), kterého do funkce jmenoval premiér Andrej Babiš (66). K situaci, která hýbe českou společností se vyjádřila i Monika Binias (48) na svých sociálních sítích a kritikou rozhodně nešetřila.
21.09.2020 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24452 článků) , Vojtěch Adam (1782 článků) , Adam Vojtěch (1379 článků)

Manželství bývalé mámě Štice svědčí: Takhle teď vypadá Monika Binias a její život s mladým hokejistou v Německu

 
Vypadá to, že v manželství jim to klape. V července si bývalá hlava rodiny Štikových vzala svého přítele , o třiadvacet let mladšího hokejistu Petra Biniase. Na platinovo odbarvená blondýna, která již téměř čtyři měsíce nese jméno Monika Binias  (48) , září štěstím.
31.10.2020 13:25 |

podobné články

Další nesmyslný útok na dceru Charlottu: Vedeš dívky k anorexii, tvrdí Monika Binias

 
Monika Binias (49) se toho rozhodně nebojí a na svém facebookovém profilu se obula do své mladší dcery Charlotte (25). Podle Moniky má totiž její dcera podvázaný žaludek. 
13.01.2022 10:20 |

podobné články

Polonahá Monika Binias vystrčila zadek v tangách: 30 kilo dole, chlubí se

 
Monika Binias (49) překvapila nejen své fanoušky, když na svých sociálních sítích oznámila, že bude za poplatek lidem radit se vztahy, hubnutím, ale také stylingem. Po odhalení svého nového byznysu se dočkala zejména kritiky. Z té si ale nic nedělá a na všechny vystrčila pozadí v tangách. 
02.02.2022 11:40 |

podobné články