Článek

Monika Binias kydá špínu na Ornellu: Kradla a byla problémová, neštítí se pomlouvat dceru

 
Monika Binias se rozpovídala o tom, jaká byla její dcera Ornella Koktová v mládí. Podle Binias měla mít nezvladatelnou pubertu, nevycházet s kamarádkami a krást v obchodě. Ve svém podcastu tak vrací Monika úder své dceři, která si na ni postěžovala v reality show Survivor.
19.03.2024 05:10 |

podobné články

Podobné články

Pomluvy a zloba Ornellu a Charlotte nerozdělily, zato matka je na druhé koleji. Nedostává se mi úcty, stěžuje si Binias

 
Monika Binias (49) své dvě dcery Ornellu (28) a Charlotte (25) odepsala ze svého života, stejně jako ony svou mámu. Jejich sesterské pouto ale zůstává nadále pevné a možná je i po nedávné smršti vzájemných pomluv a obviňování silnější. Těžké hádat, jaká strana má pravdu a kdo je tou "obětí" a kdy zase něco vyplave na povrch. Obě strany jsou ale zřejmě šťasné. Zatímco se Monika věnuje svému novému poradenství, Charlotte a Ornella vyrazily jako rodina na hory.  
08.02.2022 15:20 |

podobné články

Monika Binias obvinila Ornellu z nevěry: Během vztahu s Pepou měla několik milenců, tvrdí

 
Monika Binias si opět rýpla do své dcery Ornelly Koktové. Tentokrát se blondýnka pustila do jejího vztahu s Josefem Koktou a vlastní dceru obvinila z nevěry. Jak Monika uvedla v pořadu Extra Host, Koktová se jí měla dříve svěřit s tím, že v minulosti měla během vztahu s Pepou hned několik milenců. 
21.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1040 článků)

Gabriel (BPP): Historie se opakuje – HPP11 v opozici a zase kydá špínu

 
Pomlouvat a kydat špínu na kohokoli, na cokoli. Toho jsme v posledních letech v politice svědky často. Pamatujme si to, protože ne vše musí být nutně tak, jak nás přesvědčují ti, co nejvíc křičí.
03.01.2017 09:20 |

podobné články

Monika Binias hází špínu na dceru: S Ornellou jsem musela na policii, není tak svatá, tvrdí

 
Monika Binias promluvila o nelehkém životě se svou dcerou Ornellou Koktovou. Musela s ní jet na policii a tvrdí, že není tak svatá, jak se tváří. Monika se svěřila redakci eXtra.cz, co fanoušky čeká v pilotním díle jejího podcastu a jací hosté přijdou podpořit její novou kariéru.
07.03.2024 05:10 |

podobné články

Válka mezi Ornellou a její maminkou graduje. Už mi leze na nervy, říká Monika Binias a chystá zúčtování s vlastní dcerou

 
Monika Binias naskočila na vlnu současného trendu a zakládá vlastní podcast. V něm, jak prozradila redakci eXtra.cz, bude rozebírat nejen ženská témata, ale také svůj život. První díl se bude jmenovat Den zúčtování a slibuje v něm poskytnout svůj pohled na celou řadu událostí, které rozebírala v minulosti média. Dá se také čekat, že dojde na Moničinu dceru Ornellu Koktovou, s níž vede v posledních letech takřka otevřenou válku. 
01.03.2024 15:25 |

podobné články

Monika Binias slaví výročí svatby: Zamilovaný pár promluvil o dalším společném kroku

 
Jsou to dva roky, kdy si Monika Binias (49) vzala svého hokejistu i trenéra Petra Biniase (25) za manžela a jiskra mezi nimi stále nevyhasla, ač měli mnozí na počátku jejich vztahu pochybnosti. Binias redakci eXtra.cz prozradila, jak se jejich vztah za dva roky vyvíjí, zda výročí oslaví, a dokonce promluvila i o společném tetování.
18.07.2022 11:55 |

podobné články

Drsné VIP Prostřeno: Známý moderátor seřval Moniku Binias. Sprosté nadávky, ponižování a hysterie

 
V primáckém pořadu Prostřeno se příští týden sejdou slavné tváře, které všichni moc dobře znáte. O 60 tisíc se utkají zpěváci Sámer Issa, Jaro Smejkal, Marie Pojkarová, matka Ornelly Koktové Monika Binias a moderátor Richard Sacher. Právě ten ale všem celý týden nakonec pokazí. Nejdříve rozpoutá hádku, když vaří Marie, kde se pustí jak do Jara, tak i do Moniky. Následující večer, který bude probíhat u hostitelky Binias, hádky vyvrcholí nejvíce. 
20.01.2023 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (692 článků) , Marie Pojkarová (99 článků) , Richard Sacher (13 článků) , Richard Sacher (11 článků)

Hvězda Clashe čelí skandálnímu obvinění. Bejr podle Ornelly podvedl svou ženu s Monikou Binias. Ta to nevyvrátila

 
Influencerka Ornella Koktová v podcastu na Herohero prozradila, že její matka Monika Binias měla mít údajně pletky s youtuberem Alešem Bejrem alias Psychopatem, který o víkendu zápasil v kleci Clash of the Stars s Jaromírem Soukupem. Ten ale svůj vztah s matkou Koktové popírá. Ke kauze se pro eXtra.cz vyjádřila sama Binias. 
31.01.2024 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (38 článků)

Utrápená Monika Binias o dceři Charlotte na drogách: Je na dně, puká mi srdce, říká zlomeně

 
Dvojnásobná maminka Monika Binias prožívá to nejhorší období vůbec. Starosti jí dělá Charlotte Štiková, která spadla až na samé dno. Jak přiznala Monika v pořadu Extra Host, Štiková spadla do drog a z problémů se nemůže vyhrabat. Ačkoli by jí Monika nesmírně ráda pomohla, kontakt s dcerou je téměř nemožný, a ona tak musí zoufale přihlížet tomu, jak se Charlotte ničí. 
18.04.2024 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (141 článků)

Monika Binias se opět pustila do dcery: Lže a podvádí!

 
Vypadalo to, že Monika Binias (49) se se svou dcerou Charlotte Štikovou (25) usmířila. Opak je však pravdou. Monika totiž nedávno na sociálních sítích dceru obvinila z drsného podvodu. O co šlo?
05.02.2022 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (141 článků)

Krainová si kopla do Moniky Binias. Jsi umaštěná nula, vzkázala modelka. Vágner vytáhl nahé fotky

 
Monika Binias, dříve Štiková, se v minulých dnech pořádně obula do Simony Krainové za její působení na platformě, kde se zveřejňuje často obsah pro dospělé. To se jí ale, zdá se, nevyplatilo a teď se to otočilo proti ní. Krainová na sebe házet špínu nenechá a na svém Instagramu označila Moniku mimo jiné za éčkovou nulu. 
28.08.2023 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2340 článků) , Monika Štiková (141 článků)

Monika Binias se snaží mermomocí dokázat, že nepatří do starého železa: Podivná fotka vyvolala dohady

 
Monika Binias (48) od poloviny července už definitivně nepatří do klanu Štiků. Praštila do toho s mladičkým hokejistou Petrem Biniasem (23) a následně se vydali na svatební cestu, kterou si podle sociálních sítí náramně užívají. Monika během dnešního dne sdílela na Instagramu snímek, který vyvolal dohady o tom, co na fotce vlastně je.
27.08.2020 18:25 |

podobné články

Monika Binias podpořila Basikovou a cupuje vládu: Neví, co chce, v Německu je pořádek

 
Monika Binias, dříve Štiková (48), je jedna z těch, která kritizuje vládu kvůli všemožným nařízením v souvislosti s koronavirem. Souhlasí například s tím, co prohlásila Bára Basiková (57), podle hvězdy Tváře vláda jen straší lidi. Monika promluvila pro redakci eXtra a podle ní vláda absolutně neví, co chce.
19.09.2020 11:01 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (724 článků) , Monika Štiková (141 článků)

Monika Binias kritizuje nahotu českých krásek: Sama se nedávno svlékla a bez retuše vypadá jako kyprá tetka

 
Monika Binias (48) proslula především v bizarní reality show Štiky, kde celému českému národu ukázala nejenom své soukromí, ale také velmi vyhrocené rodinné vztahy. V současné době je vdaná za mladého hokejistu Petra Biniase (24) a žije svůj láskyplný sen v Německu. Před pár dny se Monika ovšem rozvášnila na sociálních sítích nad nahotou. Ostře se pustila do českých krásek, které se rády svlékají. Sama ale jaksi zapomněla na to, že nedávno se ona sama svlékla donaha a kdyby nebylo retuše, tak je výsledek více než žalostný...
13.02.2021 19:46 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (741 článků)

Monika Binias ukázala výstavní zadeček dvacítky: Láska s mladším manželem je klíčem

 
Monika Binias (49) brzy oslaví se svým mladším manželem Petrem Biniasem (24) první výročí svatby. Ještě před výročím společně vyrazili na krásnou dovolenou do Bulharska a Itálie, odkud posílají zamilované pozdravy a Monika své fanoušky nadchla i skvostnou štíhlou postavičkou a pozadím dvacítky. "Dřív bych nevěřila, že je možné být takto šťastná," prozradila pro eXtra.cz.
12.07.2021 12:45 |

podobné články

Binias prý měla svádět dceřina přítele: Přála bych si, aby Charlotte vytáhla hlavu z pr**le, vzkázala Monika

 
Charlotte Štiková (25) nedávno šokovala prohlášením, že se její matka Monika Binias (48) snažila v minulosti svést jejího přítele Ivka, kterého měla navštívit v ložnici, což prozradila pro deník Super.cz. Redakce eXtra.cz dala prostor pro vyjádření samotné Monice, která je z tvrzení své mladší dcery velmi znechucená, a to i z důvodu, že Charlotte i Ivkovi léta zajišťovala střechu nad hlavou a veškeré základní životní potřeby včetně cigaret. "Přála bych si, aby si vytáhli ty hlavy z prdele," vzkazuje Monika.
17.11.2021 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (141 článků)

Monika Binias o nevěře: My, Češky, jsme strašně hloupé, necháme si to líbit

 
Monika Binias (49) žije po všech životních peripetiích konečně šťastný život, a to po boku manžela Petra Biniase (25) v Německu, kde si našli přátele. V rozhovoru pro redakci eXtra.cz Monika promluvila nejen o svém novém životě za hranicemi, ale také prozradila, v čem se Češi oproti Němcům liší, a nešetřila ani kritikou. Promluvila o nevěře, ve které Češi naprosto dominují, ale také o sňatcích, které jsou v dnešní době zejména pro muže tabu. "Já bych takového kopla do prdele, že by se nezastavil," řekla rázně.
10.12.2021 05:10 |

podobné články

Monika Binias o vztahu s o hodně mladším manželem: Nikdy jsem nebyla šťastnější

 
Monika Binias (49) po boku svého manžela Petra Biniase (25) jenom kvete a podle svých slov nebyla nikdy zamilovanější. Začátky vztahu však byly podle Moniky náročné. V rozhovoru pro eXtra.cz Monika prozradila, jak reagovaly jejich rodiny na informaci, že se dali dohromady. Dále prozradila, co je klíč ke šťastnému vztahu, kdy poprvé přeskočila jiskra, také padla slova o sexuálním soužití i miminku.
14.12.2021 05:30 |

podobné články

Padesátnice Monika Binias v plavkách: S o 25 let mladším mužem vyrazila na dovolenou po Česku

 
Monika Binias, dříve Štiková (51), je stále zamilovaná do svého mladého hokejisty Petra Biniase (26). A spolu si umí užívat život plnými doušky. Jak Monika přidala na své sociální sítě, s Petrem odjeli na romantickou dovolenou po Čechách a ubytovali se například v luxusním hotelu na zámku Šanov. 
11.08.2023 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (141 článků)