Článek

Monika Bagárová potěšila fanoušky i rodinu: Malá Ruminka se dočká sourozence!

 
Sotva přivedla na svět jedno dítě, už přemýšlí o druhém. Zpěvačka Monika Bagárová (26) překypuje láskou a přiznala, že s přítelem plánují rozšířit rodinu o dalšího člena. Za jak dlouho se Ruminka dočká sourozence?
16.07.2020 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (747 článků)
Podobné články

Monika Bagárová o špatných dnech s Ruminkou: Vypadáš hrozně, směje se jí sestra

 
Monika Bagárová (26), jedna z nejkrásnějších zpěvaček, prožívá s partnerem, MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (36), šťastné životní období. Jejich dceruška Rumia zanedlouho oslaví devět měsíců, a tak je Monika naplno ponořená do role mateřství. Mateřství ovšem není pouze jednoduchá činnost a Monika se svěřila, že je Ruminka noční sovička, což se na čerstvé mamince projevilo. Zpěvačka promluvila také o dnech, kdy je bez nálady a o nové tvorbě.
20.02.2021 18:56 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (747 článků)

6 fotografií, kterými nejkrásnější zpěvačka Česka Bagárová dráždí na Facebooku

 
"Monika Bagárová":http://www.extra.cz/tema/monika-bagarova (20) jako jedna z mála účastnic SuperStar nezapadla hned poté, co v soutěži skončila. Úspěšně se věnuje hudbě a hlavně je "neuvěřitelně sexy":http://www.extra.cz/klenot-ceskeho-soubyznysu-zpevacka-monika-bagarova-v-bikinach-nema-konkurenci.
15.08.2014 13:11 |

podobné články

Slzy i nadšení! Čím Bagárovou překvapila její malá Ruminka (8 měsíců)?

 
Dcera Moniky Bagárové (26) se těší osmému měsíci na tomto světě. Pyšná zpěvačka s ní šťastný moment náležitě oslavila, malá Ruminka si ale pro maminku také připravila jeden zvláštní dáreček – svá první slova.
29.01.2021 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (747 článků)

Monika Bagárová o mateřství: Nejhorší už máme za sebou a Ruminčina první slova

 
Půvabná zpěvačka Monika Bagárová (26) zažívá společně s partnerem, MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (30) jedno z nejkrásnějších období života. Před sedmi měsíci totiž poprvé na vlastní oči mohli spatřit a konečně pochovat jejich rozkošnou dceru Rumiu, která roste jako z vody. Maminka Monika se na sociálních sítích rozpovídala o mateřství a vypadá to, že Ruminka začne velmi brzy mluvit.
28.12.2020 14:16 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (747 článků)

Monika Bagárová má 8 měsíců po porodu nohy jako laňka. Ruminka překvapila prvními slůvky

 
Zpěvačka Monika Bagárová (26) září štěstím snad každým dnem více. Radost jí dělá jak její rozkošná dcera Rumia, která slaví osm měsíců, tak i její partner, MMA zápasník Makhmud Muradov (30), který zase slaví světové úspěchy. Půvabná Monika se na svých sociálních sítích pochlubila krásnými snímky dcery, která roste jako z vody.
29.01.2021 12:19 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (747 článků) , Makhmud Muradov (35 článků)

Krásná Bagárová ukázala sexy tělo v bikinách: Celé foto v galerii

 
"Monika Bagárová":http://www.extra.cz/tema/monika-bagarova (20) patří mezi naše "nejkrásnější zpěvačky":http://www.extra.cz/krasna-bagarova-ostrihala-dlouhou-hrivu-a-je-blond-jak-se-vam-ted-libi. Ráda se na sociálních sítích chlubí svými "sexy fotografiemi":http://www.extra.cz/6-fotografii-kterymi-nejkrasnejsi-zpevacka-ceska-bagarova-drazdi-na-facebooku a my říkáme, jen tak dál!
18.09.2014 14:10 |

podobné články

Zpěvačka Monika Bagárová: Muži u mě spát nesmí, nespal tu ani Ben

 
Finalistka československé SuperStar Monika Bagárová žije napůl v Brně s rodiči a napůl v Praze. V hlavním městě má svůj byt, kde ráda nechá přespat i své kamarádky. Kamarádi mají ale smůlu. Nespal prý u ní ani její bývalý přítel Ben Cristovao. Další články k tématu: MÓDNÍ MASÁŽ: Ani nevím, co mám na sobě, říká Monika Bagárová Bagárová neudržela emoce na uzdě, plakala na vlastním křtu Takhle Bagárovou neznáme: sexy pózy a válení se po chlapech Cristovao mlží o vztahu s Bagárovou, společné bydlení ale nevylučuje Bagárovou ze SuperStar lanaří do modelingu, zatím chce zpívat
28.06.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (510 článků) , Monika Bagárová (747 článků)

Monika Bagárová o covidu: Nepříjemné příznaky ustupují! Jak je na tom Ruminka?

 
Před několika dny se Monika Bagárová (26) svěřila s pozitivním testem na koronavirus. A nenakazila se nejen ona, ale i její dcera Rumia (5 měsíců) a partner Makhmud Muradov (30), který se v Las Vegas připravoval na očekávaný zápas. Po čtrnácti dnech je na tom zpěvačka líp a ty nejhorší příznaky má téměř za sebou. Vyhráno ale ještě zdaleka nemá.
04.11.2020 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (747 článků) , Makhmud Muradov (35 článků)

MÓDNÍ MASÁŽ: Ani nevím, co mám na sobě, říká Monika Bagárová

 
V Módní masáži tentokrát sama sebe hodnotila Monika Bagárová. Zpěvačka nafotila už několik kosmetických kampaní a nyní je tváří vlasového studia v Brně. Finalistka druhé řady česko-slovenské SuperStar přiznala, že o oblečení se jí starají odborníci. Další články k tématu: Bagárová neudržela emoce na uzdě, plakala na vlastním křtu OBRAZEM: Rottrová, Ztracený a Bagárová zpívali pro Tříkrálovou sbírku Královnou popu je Marie Rottrová, míní její kolegyně
06.05.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Marie Rottrová (288 článků) , Monika Bagárová (747 článků)

Kočička Bagárová předvedla líbačku se svým novým klukem! Postěhuje se za ním do Ameriky?

 
"Monika Bagárová":http://www.extra.cz/tema/monika-bagarova (20) konečně "odtajnila identitu svého amerického přítele":http://www.extra.cz/tajemna-kocicka-bagarova-dela-humbuk-kolem-sveho-kamarada-nebo-ma-pritele. Na svůj Instagram přidala fotku, na které se se svým klukem líbá a napsala k tomu hastag "inlove", což znamená, že je zamilovaná.
25.01.2015 16:12 |

podobné články

Instanews: Ruminka Bagárová jako modelka, Pavlásek paroduje Decastelo i svůdná Ledecká

 
V posledních dnech bylo na Instagramu velmi žhavo. Olympijská vítězka Ester Ledecká (26) ukázala novou image, Lukáš Pavlásek (42) parodoval snímek sexy Evy Decastelo (42), svůdná Dana Morávková (49) sedla za krk Janu Čenskému (60) a Monika Bagárová (26) zapózovala s Ruminkou ve stejném outfitu.
07.05.2021 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čenský (165 článků) , Dana Morávková (662 článků) , Eva Decastelo (938 článků) , Monika Bagárová (747 článků) , Lukáš Pavlásek (267 článků) , Ester Ledecká (193 článků)

Roztomilá Ruminka Moniky Bagárové: Holčička jako by z oka vypadla uzbeckému tatínkovi

 
Může být něco kouzelnějšího? Ruminka, nedávno narozená dcerka Moniky Bagárové (26) a Makhmuda Muradova (30), je roztomilá tak, že obměkčila i někdy tvrdší srdce obyvatel Česka.
13.11.2020 10:11 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (747 článků)

Monika Bagárová a MMA zápasník Makhmud Muradov čekají dítě

 
Zpěvačka Monika Bagárová (25) potěšila fanoušky na sociálních sítích milou zprávou. Oznámila, že se spolu s partnerem, česko-uzbeckým MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (29) těší na jejich prvního potomka.
20.01.2010 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (516 článků)

Bagárová v krizi! Dělají z ní superhvězdu, co vydělává miliony, jenže všechno je jinak a my to víme!

 
"Monika Bagárová":http://www.extra.cz/tema/monika-bagarova (19) je jednou z mála účinkujících v SuperStar, která zvládla mediálně nezemřít hned potom, co v soutěži skončila. Jezdí po světě, natáčí videoklipy a vypadá to, že bude mít každou chvíli na hollywoodském chodníku slávy svou hvězdu. Jenže realita je proti oparu veleúspěšnosti, který kolem Bagárové její management dokáže udělat, úplně jiná.
14.11.2013 19:11 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (747 článků)

Klenot českého šoubyznysu: Zpěvačka Monika Bagárová v bikinách nemá konkurenci!

 
Devatenáctiletá zpěvačka "Monika Bagárová":http://www.extra.cz/tema/monika-bagarova, která na nedávném večírku Elite Model Look vytasila své zbraně a předvedla neskutečný dekolt, opět poutá pozornost. Podívejte se na "fotografie":http://www.extra.cz/tema/fotografie z dovolené, které nás zase usvědčily v tom, že je tmavovlasá "kráska":http://www.extra.cz/tema/kraska jednou z nejpůvabnějších zpěvaček českého šoubyznysu.
12.09.2013 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (747 článků)

Monika Bagárová má nebezpečnou konkurenci: Její mladší sestra je neskutečný kusanec

 
Monika Bagárová příliš nemluví o svém soukromí. Málokdo tak ví, že má mladší sestru, která je stejně půvabná jako Monika. Natálie Bagárová nepodědila po sestře jen hezkou tvářičku, ale také nadání.
10.10.2017 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (747 článků)

Svůdná Monika Bagárová: Tady ještě zkoušela tajit, že je těhotná!

 
V redakci eXtra.cz jsme věděli od 2. měsíce, že Monika Bagárová (25) je těhotná. S přítelem Machmudem Muradovem (29) čekají první miminko. Podívejte se znovu na show Extra Host. Tady Monika Bagárová zkoušela před otázkami zkušené moderátorky ještě kličkovat.
16.11.2019 13:01 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (938 článků) , Monika Bagárová (747 článků) , Machmud Machmud (30 článků)

Monika Bagárová přiznala velký smutek: Po čem se jí tolik stýská?

 
Zdá se, že člověk nikdy nemá pocit, že by měl všechno. I když je Monika Bagárová (26) šťastnou mámou zdravé dcery Rumie (5 měsíců) a žije ve spokojeném vztahu s partnerem Makhmudem Muradovem (30), přece jen je něco, co zpěvačce chybí. Drobné tmavovlásce se stýská po hudbě, jevišti a potlesku publika. Necelého půl roku po porodu tak Monika Bagárová uvažuje o návratu do práce.
06.11.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (747 článků)

Monika Bagárová je už velká holka! Odhalila rozkrok, po němž šílí tisíce jejích obdivovatelů

 
Zpěvačka Monika Bagárová (23) opět potěšila lačné oko fanoušků a obdivovatelů. Na svém profilu před časem sdílela snímek, který rozhodně stojí za pozornost. A dokonce předvedla malinko víc, než nejspíš sama chtěla.
30.07.2017 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (747 článků)