Článek

Monika Babišová je za vodou: Po rozchodu s expremiérem si může vybírat, kde složí hlavu

 
Expremiér Andrej Babiš a Monika Babišová jdou od sebe, jejich cesty se rozcházejí po třiceti letech. Problémy ve vztahu však měly přetrvávat již delší čas, a ačkoli Monika s Andrejem údajně nebydlí už od léta, v luxusní průhonické vile má stále trvalé bydliště. Míst, kde může nyní složit hlavu, je ale vícero. Podle webu blesk.cz, který prolustroval katastr nemovitostí, si Monika může vybírat. 
21.04.2024 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26298 článků)
Podobné články

Monika Babišová prolomila hradbu mlčení. Poprvé od oznámení rozchodu se ozvala fanouškům a pochlubila se novým já

 
Monika Babišová dala o sobě po delší době vědět. Po oznámení rozchodu s expremiérem Andrejem Babišem se na chvíli stáhla z očí veřejnosti, nyní se však vrátila a sdílela na sociálních sítích usměvavou fotku. Fanoušci ji v komentářích zasypali srdíčky.
07.05.2024 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26298 článků)

Václav Klaus za měsíc skončí na Hradě: Kde složí s Livií hlavu?

 
Po deset krásných let žil prezident Václav Klaus (71) s manželkou Livií (69) v Lumbeho vile na Pražském hradě a po ránu se kochal výhledem na historické stověžaté město. To ale přesně osmého března skončí a na pražské dominantě se usídlí i s rodinou přímou volbou vybraný Miloš Zeman (68). Kde složí hlavu naše dosavadní hlava státu? „Kde jinde než ve vilce, kterou máme v Kobylisích,“ řekl sám Klaus. Vzhledem k tomu, že co vydělal, to investoval do nemovitostí, má přitom z čeho vybírat!
06.02.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11109 článků) , Miloš Zeman (28075 článků)

Nenápadná šedá myška Monika Babišová: K soudu vynesla ikonickou kabelku za stovky tisíc

 
V Praze momentálně probíhá sledovaný soud s expremiérem Andrejem Babišem (68), kde je přítomna i redakce eXtra.cz. Třetí den procesu se do soudní síně dostavila i manželka Monika Babišová (48), která však vypovídat odmítla. Na první pohled působila velmi nevinně a jako "šedá myška", ovšem zdání klame. Na sobě měla značky za desítky tisíc korun a hlavně překvapila kabelkou od Hermés za pořádný balík.
14.09.2022 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26298 článků)

Jak předejít rozchodu

 
Hádky mezi vámi dvěma jsou stále častější, už si nerozumíte tolik jako dříve, vadí vám i sebemenší maličkosti, jeden druhého štvete, ale přesto, že se očividně nad vaším vztahem začínají stahovat černá mračna, tajně přemýšlíte nad tím, jak předejít rozchodu. Zpravidla jsme to vždycky my ženy, které se snažíme vztah slepit dohromady, i když už to kolikrát vypadá na definitivní konec. Možná ani váš vztah teď není takový, jakým býval nebo jaký by jste si ho představovali. Možná se často hádáte, vytahujete na sebe starou špínu, už spolu netrávíte tolik času a dokážete se urazit kvůli prkotinám. I když vás partner kolikrát strašně naštve, přesto večer v posteli hledáte způsoby, jak předejít rozchodu. Jednoduše proto, že ho máte rádi a nechcete o něco přijít i navzdory tomu, že se teď chová jako ten největší pitomec. Jak předejít rozchodu? A dá se to vůbec?! Nad tím možná přemýšlíte i vy, protože se vám zdá, že vaše partnerství – ať už trvalo rok, deset let nebo jen pár měsíců – jde pomalu, ale jistě do kytek. Kolikrát máte strašnou chuť to vzdát, ale pak si vzpomenete na ty lepší chvilky – a že jich bylo tolik!! – a najednou máte sílu pokračovat. Teď už jen stačí přijít na způsob, jak předejít rozchodu a postarat se o to, aby váš vztah byl opět zahalený sluníčkem. 2+1 rada, jak zabránit rozchodu Mluvte spolu! Hodně vztahů se rozpadlo právě kvůli tomu, že spolu partneři přestali dostatečně komunikovat. Zkuste si sednout, najít si na sebe chvilku času a otevřeně si o všem promluvte. Je to teď nebo nikdy a horší už to být asi nemůže, co myslíte? Buďte spolu! Dalším kamenem úrazu, který již dokázal zapříčinit spoustu rozpadů vztahu, je nedostatek společně stráveného času. Na začátku jste spolu pořád, až možná nezdravě často, teď jste spolu zase... Čtěte více Příspěvek Jak předejít rozchodu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.07.2017 07:15 |

podobné články

Monika Babišová si užívá na Sardinii: Ve žlutých šatech předvedla zadeček k nakousnutí

 
Monika Babišová (49) vyrazila s dětmi na dovolenou. Se synem Frederikem a dcerou Vivien si pro odpočinek zvolili italský ostrov Sardinie. Monika se na svých sociálních sítích pochlubila fotografiemi z luxusního rezortu, ve kterém bydleli. Užívá si tak zasloužený odpočinek poté, co se minulé léto naplno věnovala předvolební kampani svého manžela, expremiéra Andreje Babiše. Snímky z dovolené sdílela Babišová na Instagramu.
26.08.2023 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26298 článků)

Monika Babišová okouzlila luxusním šátkem v Maroku: Stál jako vagon marokánek!

 
Monika Babišová (44) doprovázela svého manžela a premiéra České republiky Andreje Babiše v africkém Maroku. Při návštěvě mauzolea Mohameda V. si musela zakrýt hlavu šátkem a premiér si musel před vstupem sundat boty. Šátek, který vždy vkusně oháknutá Monika zvolila, stojí víc než měsíční příjem průměrného občana.
06.12.2018 16:51 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26298 článků)

I kabelku můžete vybírat podle typu postavy

 
Podle typu postavy, který vám příroda nadělila do vínku, si můžete vybírat nejen oblečení – což je taková klasika – , ale i kabelku. Nejvěrnější společnice žen, bez které většina z nás ráno nevykročí z domu, totiž může naší postavě nejen přilepšit, ale i uškodit. Chcete-li si udělat radost novou kabelkou, pak jste tu správně! V dnešním článku si společně prozradíme, jak vybírat kabelku podle typu postavy, na co si dát pozor, čeho si všímat a na jaký model vsadit, aby vaší postavě prokázal tu nejlepší službu. Kabelka podle typu postavy Vysoká, nízká, baculatá, tenká, s širšími boky nebo útlými rameny – každá z nás má nějakou postavu. Příroda to má s námi pěkně vymyšleno a nadělí nám takový typ postavy – ať už to bude hruška, jablko, trojúhelník, obdélník nebo chlapecky typ postavy – , který k nám jde nejlépe. Proto bychom se za sebe neměli stydět a s pomocí oblečení nebo doplňků naše přednosti zvýraznit a nedokonalosti naopak skrýt. Takže jak na to?! Máte plnější tvary? Pokud jste žena – jak se říká – krev a mléko, můžete si fandit, protože právě tuhle postavu muži milují. A říkejte si, co chcete. Je to tak. S plnějšími tvary, za které se rozhodně nemusíte stydět, je dobré vsadit na větší kabelky, za které se budete moci schovat. Ideální jsou velké plážové tašky, klidně s nějakým pestrým a dobře viditelným motivem. Jste vysoká? Vysoké ženy by ve svém vlastní zájmu neměly nosit kabelky přes rameno, které by jim ještě více přidaly na délce, i když to vůbec nepotřebují. Vysokým ženám naopak můžeme doporučit buď kabelky přes rameno, které jsou elegantní a pohodlně se nosí, nebo velice moderní batůžky na záda. V kožené variantě vypadají super, tak jim zkuste dát šanci. A co nízké ženy? A teď se dostáváme k opaku, tedy k nízkým ženám, ke kterým... Čtěte více Příspěvek I kabelku můžete vybírat podle typu postavy pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Babišová o příkořích života v miliardách: Dcera ve škole nesmí vyčnívat

 
Na každoroční charitativní přehlídce Terezy Maxové nemohla chybět ani Monika Babišová (39) s dcerou Vivien (13). Maminka s dcerou módu milují a Blesk.cz exkluzivně prozradily, v jakých značkách si libují. Monika Babišová však naznačila, že obrovský majetek nepřináší jen život v bavlnce. Vivien si například musí dávat pozor, aby nevyčnívala. To totiž spolužáci neodpouští...
19.11.2013 13:11 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Maxová (531 článků)

Monika Babišová volila nadvakrát. Poprvé vhodila hlas bez obálky

 
Partnerka vicepremiéra Andreje Babiše (ANO) Monika, zřejmě porušila zákon. Podobně jako v minulém roce Karel Schwarzenberg vhodila Babišová do urny jen hlasovací lístek bez obálky. Předseda volební komise jí řekl, že to je jeho chyba a že smí volit ještě jednou. Babišová odvolila až napodruhé, což podle zákona není možné.
23.05.2014 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26298 článků) , Karel Schwarzenberg (4144 článků)

Netradiční VIDEO: „Hody hody...“ Monika Babišová na útěku. Premiér řádil na zahradě. A pak oslovil národ

 
Předseda vlády Andrej Babiš tentokrát připravil trochu jiné „čau lidi“, když slavíme Velikonoce. Běžně se svým týmem sepisoval provolání na mnoho stránek. Tentokrát natočil video, na kterém číhal jako desperát skrytý ve stínu s obří pomlázkou v ruce na manželku, na niž vybafl „hody hody doprovody“ a začal ji vyplácet. Monika Babišová vyjekla a dala se na útěk. A to je teprve začátek speciálního Babišova vystoupení.
12.04.2020 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26298 článků)

Narozeniny Moniky Babišové: Blesk s ní mluvil o strachu o rodinu i očkování. A dar z Hradu

 
Manželka českého premiéra Monika Babišová dnes slaví 47. narozeniny. 14. června, jen o 19 let dřív, se narodil také bývalý americký prezident Donald Trump, se kterým se Babišovi setkali v Bílém domě v březnu před dvěma lety. Babišová si během pandemie postěžovala na omezené cestování. Kvůli hrozbě koronaviru čeká na druhou dávku očkování, vakcínu doporučí podle svých slov i dětem Frederikovi a Vivien. Blesk Zprávy přinášejí průřez rozhovory, které Monika Babišová v minulosti Blesk Zprávám poskytla.
14.06.2021 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6169 článků)

Poslední slova prvních dam: Babišová zasadila manželovi další ránu, Pavlová apeluje na voliče

 
Do prezidentské debaty na Nově zasáhly i manželky prezidentských kandidátů Eva Pavlová a Monika Babišová. Ty byly moderátorem Reyem Korantengem pozvané do živého vysílání, aby přispěly svým pohledem na události posledních dvou týdnů. Obě dámy se shodly, že už se těší, až kampaň skončí. Monika Babišová prý bude slavit, i když její muž nevyhraje. Co dalšího řekly?
27.01.2023 09:30 |

podobné články

Ozdobená Monika Babišová: Luxusní hodinky, zásnubák a tetování!

 
Monika Babišová (39) sice ještě manželský slib od svého partnera Andreje (59) neslyšela, její ruku ale i tak zdobí překrásný a obrovský zásnubní prsten. To ale není jediné, čím se může Monika pochlubit. Co znamenají vytetovaná písmena "VF" na jejím zápěstí?
30.10.2013 19:45 |

podobné články

Věděli jste, že byla Monika Babišová úspěšnou modelkou? Takhle jí to slušelo na přehlídce v roce 1998

 
Snad všichni dobře vědí, že blondýnka Monika Babišová sbalila miliardáře Andreje Babiše coby jeho asistentka. Málokdo ale zřejmě tuší, že se také věnovala modelingu. A tady máte důkaz. Monika zářila například v roce 1998 na přehlídce návrhářky Věry Kocové.
15.03.2016 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26298 článků)

Monika Babišová se připravuje na miminko! Bude mít politik Andrej Babiš dalšího potomka?

 
Manželka českého politika Monika Babišová touží po miminku? Nedávno uveřejnila fotografie s malou holčičkou v kočárku, které údajně dělá chůvu. Přátelé jí vzkazují, že by si měla pořídit nutně ještě jednoho potomka. Na to má ale Monika jasnou odpověď.
26.09.2017 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26298 článků)

Nedřepí na zadku. Monika Babišová promluvila o novém byznysu i o tom, jak se rozmazluje

 
Monika Babišová si letos po mnoha letech vzala svého dlouholetého partnera Andreje Babiše, jenž se v brzké době stane asi premiérem. Monika však nezahálí a kromě péče o děti se věnuje také nadaci a otevírání hotelu s restaurací. Rozhovor poskytla časopisu Luxury Prague Life.
24.10.2017 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26298 článků)

Monika Babišová: Čapí hnízdo? Blbosti. StB? Co bylo, bylo, každý máme nějakou minulost

 
Nejen Andrej Babiš je terčem zájmu medií. Aktuálně se pod palbu otázek, byť ne tak ostrou, dostala i jeho manželka Monika. Rozhovor vyšel v Deníku. Sám premiér na něj poté upozornil na svém Facebooku. Spolupracoval skutečně Andrej Babiš s StB? Jak snášejí exponovanost svého tatínka jeho děti ve škole? Na tyto i na další otázky odpovídala Monika Babišová. V reakci na rozhovor se strhla mela, urážky létaly ve velkém.
25.06.2018 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26298 článků)

Monika Babišová je po výhrůžkách zastřelením v šoku: Není mi z toho vůbec dobře

 
Monika Babišová je v šoku poté, co se dozvěděla, že se i s manželem Andrejem Babišem měli stát zamýšleným terčem střelce. Podezřelý byl zadržen ve Španělsku. V neděli premiér řekl, že proto ženu a dceru Vivien poslal do Spojených arabských emirátů. V Dubaji prý Monika pobývala, aniž by věděla, že jí hrozí nebezpečí.
02.03.2021 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26298 článků)

Monika Babišová slaví narozeniny: TOP 5 nejlepších outfitů paní premiérové

 
Monika Babišová, manželka premiéra Andreje Babiše (ANO), slaví v pondělí 14. června sedmačtyřicáté narozeniny. Blondýnka Monika je dáma se vším všudy, k čemuž patří i to, že se ráda obléká. Redakce eXtra.cz přináší výběr pěti nejlepších outfitů ženy jednoho z nejmocnějších mužů v Čechách.
14.06.2021 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26298 článků)