Článek

Monika Babišová je po výhrůžkách zastřelením v šoku: Není mi z toho vůbec dobře

 
Monika Babišová je v šoku poté, co se dozvěděla, že se i s manželem Andrejem Babišem měli stát zamýšleným terčem střelce. Podezřelý byl zadržen ve Španělsku. V neděli premiér řekl, že proto ženu a dceru Vivien poslal do Spojených arabských emirátů. V Dubaji prý Monika pobývala, aniž by věděla, že jí hrozí nebezpečí.
02.03.2021 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22538 článků)
Podobné články

Šokovaná Monika Babišová po výhrůžkách rodině zastřelením: „Úplně se klepu. Sedím a brečím“

 
Andrej Babiš (ANO) šokoval prohlášením o muži, který chtěl údajně zastřelit jeho rodinu i jeho samotného. Podezřelý byl zadržen ve Španělsku. Premiér v neděli uvedl, že svou ženu Moniku Babišovou i s dcerou Vivien poslal do Dubaje. Až do dnešního dne o ničem nevěděly. Babišová je v šoku. Blesk Zprávám bezprostředně po slovech svého muže řekla, že je z toho „úplně mimo“.
01.03.2021 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22538 článků)

Babišová: Andrej je psychicky vyčerpaný. Já se klepu a brečím

 
Manželka premiéra Andreje Babiše (ANO) se svěřila serveru Blesk.cz s tím, že se poté, co se dozvěděla o výhrůžkách rodině zastřelením, klepe se, sedí a brečí. Podle všeho do neděle, kdy Babiš promluvil o výhrůžkách v diskusním pořadu Partie na TV Prima, o ničem nevěděla.
01.03.2021 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22538 článků)

Plačící Monika Babišová o výhrůžkách smrtí: Úplně se klepu, jen sedím a brečím

 
V neděli premiér České republiky Andrej Babiš během televizního rozhovoru pro CNN Prima News překvapil diváky vyjádřením, že se na začátku letošního roku objevil člověk, který ho chtěl i s jeho rodinou zastřelit. Premiérova žena Monika krátce po odvysílání pořadu Blesk Zprávám řekla, že je v šoku.
01.03.2021 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22538 článků)

Islamisté vyhrožují zastřelením papeže na Vánoce. Ten odmítá neprůstřelnou vestu

 
Islámský stát vyhrožuje Římu, že ho dobude a nedopřeje mu klid ani během Vánoc. Odstranit chce také papeže, který tvrdě odsoudil tuto skupinu jako duševně choré fanatiky. Na Boží hod bude kázat městům a světu ze Svatopetrského náměstí, ale navzdory hrozbám prý odmítá pod své roucho obléknout neprůstřelnou vestu, k čemuž ho vyzývá italská policie. O výhružkách islamistů ví, ale rozhodně se nehodlá začít bát.
18.12.2015 17:05 |

podobné články

Monika Babišová volila nadvakrát. Poprvé vhodila hlas bez obálky

 
Partnerka vicepremiéra Andreje Babiše (ANO) Monika, zřejmě porušila zákon. Podobně jako v minulém roce Karel Schwarzenberg vhodila Babišová do urny jen hlasovací lístek bez obálky. Předseda volební komise jí řekl, že to je jeho chyba a že smí volit ještě jednou. Babišová odvolila až napodruhé, což podle zákona není možné.
23.05.2014 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22538 článků) , Karel Schwarzenberg (4018 článků)

Zloděj vyhrožoval majiteli auta zastřelením

 
Další sérii vloupání do automobilů vyšetřují policisté z Tábora. Jak ve čtvrtek uvedl policejní mluvčí Miroslav Doubek, v jednom případě přistihl majitel vozidla zloděje, ten mu vyhrožoval zastřelením.
11.11.2010 10:30 |

podobné články

Muž vyhrožoval úřednici na sociálce zastřelením. Ta se zhroutila

 
Úřednici vyplácející sociální dávky na radnici v Brně-Žabovřeskách se psychicky zhroutila poté, kdy jí sedmatřicetiletý klient telefonicky vyhrožoval zastřelením. Agentuře Mediafax to ve středu řekla mluvčí brněnských strážníků Denisa Kapitančiková.
26.01.2011 09:30 |

podobné články

Vietnam přestane popravovat zastřelením a přejde na injekce

 
Na údajně humánnější způsob popravování odsouzených se rozhodl přejít Vietnam. Od července už tu odsouzení k smrti nebudou popravováni zastřelením popravčí četou, ale podáním smrtící injekce, jaká se používá v USA.
25.06.2011 13:05 |

podobné články

DĚS! Rozzuřený řidič bavoráku TASIL PISTOLI na dalšího ŠOFÉRA! Vyhrožoval mu ZASTŘELENÍM!

 
Kriminalisté z Prachaticka stíhají 26letého muže z Prahy, který ve Čkyni mířil zbraní na jiného řidiče a vyhrožoval mu zastřelením! Agenturu Mediafax o tom ve středu informovala policejní mluvčí Martina Joklová.
07.09.2011 11:05 |

podobné články

Klausovi prý vyhrožují zastřelením. Anonym už šetří policie

 
Na Pražský hrad v pondělí dorazil dopis, ve kterém bývalé hlavě státu Václavu Klausovi vyhrožují zastřelením. Přestože nejsou výhružné dopisy podle prezidentské kanceláře ničím výjimečným, anonym již vyšetřuje policie.
12.03.2013 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10502 článků)

Pomatený student vyhrožoval zastřelením řediteli Cermatu. Už je v klepetech

 
Pražští kriminalisté obvinili mladíka, který údajně hrozil zastřelením úředníkům maturitního centra Cermat. Za nebezpečné vyhrožování mu v případě prokázání viny hrozí až rok vězení, sdělil policejní mluvčí Tomáš Hulan. 
17.05.2013 15:00 |

podobné články

Smrt Roma v Žatci má dohru: Kuchaři hrozil zastřelením!

 
Zastřelením vyhrožoval Vladimír Kudrač (20) kuchaři žatecké pizzerie, ve které v říjnu zemřel po potyčce Rom Miroslav D. (†27). Soud ho za to včera poslal na čtyři měsíce do vězení.
08.12.2016 12:15 |

podobné články

Smrticích injekcí je málo. Stát USA chce popravovat zastřelením a v plynové komoře

 
Zákon povolující popravy zastřelením, na elektrickém křesle nebo v plynové komoře schválil parlament v americkém státě Mississippi. Smrticích injekcí, které jsou v současnosti jedinou legální metodou, je totiž nedostatek, a alternativní sedativa zatím nedostala zelenou. Nyní nařízení dostane k posouzení senát, napsal to britský web The Telegraph.
09.02.2017 23:20 |

podobné články

Vyhrožovali mi únosem dcery (2) i zastřelením psa. Chartista z Plastiků Brabenec popsal u soudu teror StB

 
Příslušníci StB vyhrožovali členovi hudební skupiny The Plastic People of The Universe Vratislavu Brabencovi únosem dvouleté dcery či zastřelením psa, týdně ho vodili k několikahodinovým výslechům, prováděli u něj doma časté domovní prohlídky a připravili ho o možnost pracovat. Z těchto důvodů souhlasil s tím, že se z Česka vystěhuje. Disident to v úterý řekl u soudního líčení s pěticí bývalých příslušníků StB, kteří podle obžaloby chartisty lidi nepohodlné komunistickému režimu na přelomu 70. a 80. let v rámci takzvané akce Asanace šikanovali a nutili k emigraci. Hrozí jim za to až desetileté tresty vězení.
12.05.2020 17:15 |

podobné články

Věděli jste, že byla Monika Babišová úspěšnou modelkou? Takhle jí to slušelo na přehlídce v roce 1998

 
Snad všichni dobře vědí, že blondýnka Monika Babišová sbalila miliardáře Andreje Babiše coby jeho asistentka. Málokdo ale zřejmě tuší, že se také věnovala modelingu. A tady máte důkaz. Monika zářila například v roce 1998 na přehlídce návrhářky Věry Kocové.
15.03.2016 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22538 článků)

Babišová o příkořích života v miliardách: Dcera ve škole nesmí vyčnívat

 
Na každoroční charitativní přehlídce Terezy Maxové nemohla chybět ani Monika Babišová (39) s dcerou Vivien (13). Maminka s dcerou módu milují a Blesk.cz exkluzivně prozradily, v jakých značkách si libují. Monika Babišová však naznačila, že obrovský majetek nepřináší jen život v bavlnce. Vivien si například musí dávat pozor, aby nevyčnívala. To totiž spolužáci neodpouští...
19.11.2013 13:11 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Maxová (483 článků)

Netradiční VIDEO: „Hody hody...“ Monika Babišová na útěku. Premiér řádil na zahradě. A pak oslovil národ

 
Předseda vlády Andrej Babiš tentokrát připravil trochu jiné „čau lidi“, když slavíme Velikonoce. Běžně se svým týmem sepisoval provolání na mnoho stránek. Tentokrát natočil video, na kterém číhal jako desperát skrytý ve stínu s obří pomlázkou v ruce na manželku, na niž vybafl „hody hody doprovody“ a začal ji vyplácet. Monika Babišová vyjekla a dala se na útěk. A to je teprve začátek speciálního Babišova vystoupení.
12.04.2020 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22538 článků)

Narozeniny Moniky Babišové: Blesk s ní mluvil o strachu o rodinu i očkování. A dar z Hradu

 
Manželka českého premiéra Monika Babišová dnes slaví 47. narozeniny. 14. června, jen o 19 let dřív, se narodil také bývalý americký prezident Donald Trump, se kterým se Babišovi setkali v Bílém domě v březnu před dvěma lety. Babišová si během pandemie postěžovala na omezené cestování. Kvůli hrozbě koronaviru čeká na druhou dávku očkování, vakcínu doporučí podle svých slov i dětem Frederikovi a Vivien. Blesk Zprávy přinášejí průřez rozhovory, které Monika Babišová v minulosti Blesk Zprávám poskytla.
14.06.2021 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5737 článků)

Ozdobená Monika Babišová: Luxusní hodinky, zásnubák a tetování!

 
Monika Babišová (39) sice ještě manželský slib od svého partnera Andreje (59) neslyšela, její ruku ale i tak zdobí překrásný a obrovský zásnubní prsten. To ale není jediné, čím se může Monika pochlubit. Co znamenají vytetovaná písmena "VF" na jejím zápěstí?
30.10.2013 19:45 |

podobné články