Článek

Monika a Pavel Trávníčkovi: Proč nechtějí druhé dítě?

 
Všichni jim pořád dokola pokládají tu samou otázku – kdy bude další Trávníček junior. Manželé Monika (34) a Pavel (69) Trávníčkovi o dalším dítěti ale nechtějí ani slyšet. Syn Maxík (3) jim totiž dává pořádně zabrat!
01.08.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (329 článků)
Podobné články

Další dítě už ne? Trávníčkovi s manželkou přerůstá syn (3) přes hlavu!

 
Za společné dítě jsou sice manželé Monika (34) a Pavel (69) Trávníčkovi moc rádi, ovšem o dalších přírůstcích do rodin už nechtějí ani slyšet. Možná proto, že syn Maxík (3) je pořádné číslo a chvilku neposedí.
01.08.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (329 článků)

Vzkaz Stašové exmanželovi Trávníčkovi po jeho další svatbě: Co mu napsala?

 
Ke čtvrté svatbě gratulovala Pavlu Trávníčkovi (64) i Simona Stašová (60). Herečka byla přitom ve druhé polovině 70. let první manželkou prince z Tří oříšků pro Popelku.
25.09.2015 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Simona Stašová (372 článků)

Mít tři děti znamená dobrovolně se ožebračit, myslí si Pavel Trávníček

 
Pavel Trávníček (68) a jeho manželka Monika (33) zavzpomínali na své první setkání v televizní pěvecké soutěži. Monika, tehdy ještě Fialková, byla v té době studentkou střední školy. Dnes jsou spolu Trávníčkovi již šestnáctým rokem. Jejich syn Maxmilián oslaví v prosinci třetí narozeniny.
22.11.2012 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Serena Williams (306 článků) , Venus (51 článků)

Čerstvý ženáč Pavel Trávníček: Svatební noc? Hódně hluboký zážitek!

 
Svatební noc se vším všudy si užili novomanželé Pavel (64) a Monika (29) Trávníčkovi. „V apartmánu Adiny Mandlové to bude hluboký zážitek,“ řekl deníku Aha! ženich těsně po obřadu. „Detaily si necháme pro sebe, ale to musí být,“ řekla s úsměvem šťastná nevěsta.
26.08.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (329 článků) , Adina Mandlová (119 článků)

Manželé Trávníčkovi: Kdopak tu nosí dítě?

 
Popelčin princ Pavel Trávníček (65) co nevidět přivítá na svět svého třetího potomka. Jeho žena Monika Trávníčková (31) se už chlubí pěkným bříškem a pomalu co do proporcí dohání svého manžela.
30.06.2016 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (329 článků)

Proč to bez zeleniny nejde?

 
Sněz tu zeleninu! Také jste jako malé děti často slýchávaly tuto větu, kterou teď s oblibou opakujete svým ratolestem u oběda? Snažíte se jim vysvětlit, proč to bez zeleniny nejde a trpělivě vyčkáváte, dokud z jejich talíře nezmizí poslední kousek? Možná ale i vám uniká pravá podstata toho, proč je zelenina pro naše zdraví tak důležitá a proč by rozhodně neměla v našem jídelníčku chybět. Pojďme společně najít odpověď na tuto otázku. Prostřednictvím dnešního článku se dozvíte, proč to bez zeleniny nejde a proč byste měli dbát důraz na to, aby se v dostatečné míře vyskytovala nejen ve vašem jídelníčku,  ale i jídelníčku vašich dětí. Proč to bez zeleniny nejde aneb nepostradatelná součást jídelníčku Určitě víte, že je zelenina nedílnou součástí naší stravy. Napadlo vás ale někdy zamyslet se nad tím, proč tomu tak je? Proč zeleninu ke svému životu potřebujeme? A proč to bez zeleniny nejde? Odpovědi skrývají následující řádky! Vitamíny V první řadě nutno zmínit, že zelenina obsahuje vysoké množství vitamínů. Je bohatá především na karotenoidy neboli provitamín A, který můžeme najít například v mrkvi, rajčatech, brokolici, kapustě nebo špenátu. Mimo jiné obsahuje vitamíny B, vitamín C nebo  vitamín K. Aby nedocházelo ke ztrátě důležitých vitamínů, musíme si dávat pozor, jakým způsobem zeleninu upravujeme. Minerální látky Dalším důvodem, proč to bez zeleniny nejde a proč bychom jí měli konzumovat v dostatečné míře, jsou minerální látky. Ty se samozřejmě liší zelenina od zeleniny, a proto je důležité, aby se na vašem talíři pokud možno objevovaly všechny druhy. Nedostatek hořčíku může vyřešit konzumace petržele, špenátu nebo kedlubny. Pokud potřebujete doplnit vápník, dopřejte si petržel, mrkev nebo zelí. Železo vám dodá pórek, špenát, petržel nebo kedlubna. Měď hledejte v zeleném hrášku nebo paprice. Příspěvek Proč to bez zeleniny nejde? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.10.2016 18:20 |

podobné články

Co dělat, když dítě nechce sportovat?

 
Do ničeho se mu nechce, nic ho nebaví, do všeho abyste ho doslova násilím tlačili nebo se dokonce doprošovali. Jakákoli pohybová aktivita je pro něho skoro sprosté slovo, dobrovolně se k ničemu nemá a nejradši by celé dny strávil u počítače nebo televize. Máte po přečtení předchozích řádků pocit, že mluvíme právě o vašem dítěti? Divili byste se kolik rodičů hledá odpověď na otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat? Zatímco některé děti ke sportování tíhnou samy od sebe, jiné aby k tomu člověk doslova dokopal. Jestliže se ani vaše ratolest ke sportování zrovna dvakrát nemá, pak jste tady správně! Co dělat, když dítě nechce sportovat Určitě vám nemusíme klást na srdce, že pohyb je důležitý pro každého z nás, bez ohledu na to, zda se jedná o dítě nebo dospělého. Hýbat se prostě musíme. Jenže co dělat, když dítě nechce sportovat a je schopné vyvádět hysterické scény, které každého rodiče přivádí k šílenství? Na to se teď společně podíváme v následujících řádcích. Má cenu dítě nutit? Možná jste si už několikrát říkali, že když se vašemu dítěti nechce dobrovolně, jednoduše ho k tomu přinutíte. Prostě využijete své moci v pozici rodiče a dítku to dáte rozkazem. Ještě než se ale k takovému kroku skutečně uchýlíte, dovolíme si vás upozornit, že tato cesta opravdu nikam nevede. Je totiž s největší pravděpodobností možné, že ve svém dítěti vytvoříte ještě větší blok. A to už se potom nehnete nikam. Koukej, vždyť je to zábava! Jestliže vaše dítě neprojevuje o sportování zájem, možná si ještě nevšimlo, jaká zábava to ve skutečnosti může být. Vaším úkolem tedy je dítěti ukázat, že fyzická aktivita není pouze dřina, ale i čas strávený s kamarády, nejrůznější soustředění nebo soutěže. Vyber si sám Možná teď jako spousta dalších rodičů řešíte otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat, ale... Čtěte více Příspěvek Co dělat, když dítě nechce sportovat? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.06.2017 19:05 |

podobné články

Monika přikazuje, já plním, říká o těhotné manželce Trávníček

 
Manželé Trávníčkovi se už těší na prvního společného potomka. Po několika nevydařených těhotenstvích se jim po Vánocích konečně narodí vytoužený syn. „Pavel jede jména jako Archibald nebo Silvestr, já ojedinělá jména nechci, ale určitě neprojde ani klasika,“ přiznala budoucí maminka v rozhovoru pro iDNES.cz
21.11.2016 09:25 |

podobné články

Až bude svatba, dám vám vědět! Trávníček přišel o vytoužené dítě, ale stejně leze do chomoutu!

 
Zavolali jsme Pavlu Trávníčkovi (64), abychom se zeptali, proč se chce zase ženit a zda to náhodou v jeho věku není kolosální blbost.
22.07.2015 16:31 |

podobné články

Manželé Marešovi - Monika si užívá v Miami

 
Už žijí každý svým životem! Monika Marešová (34) už přestala řešit zálety svého muže Leoše (34). A tak zatímco on se svou přítelkyní Gabrielou Dvořákovou (22) slavil v pondělí ráno vítězství našich hokejistů v centru Prahy, Monika si užívala na druhé části zeměkoule! „Jsem na dovolené na Miami,“ přiznala deníku Aha! Monika, která zřejmě nadobro vypustila manžela ze své hlavy.
28.05.2010 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3179 článků)

Dohra Výměny manželek: Veronika kojila mé dítě a Dominik je lhář, zuří Monika

 
Středeční Výměna manželek byla notně dramatická. Maminky Monika (30) a Veronika (30), byť vrstevnice, měly notně odlišný přístup k výchově dětí. Podle Veroniky dokonce Monika se svým manželem psychicky deptala svého staršího syna! A poté zašla ještě dál a udělala něco, co Monika doteď nemůže vydýchat...
24.10.2019 13:25 |

podobné články

4 důvody, proč je snídaně důležitá

 
Ze všech stran na nás útočí reklamy prezentující sušenky pro dobrý start do nového dne, které si můžete dát k snídani a skvěle se tak připravit na celý den. I každé malé dítě ví, že snídaně je nejdůležitějším jídlem dne a s radostí vám o této povinnosti poreferuje – vždyť i jeho maminka každé ráno poučuje, že se musí pořádně nasnídat, aby mělo dostatek síly poprat se s dobrodružstvím! Proč je snídaně důležitá a proč bychom právě tohle jídlo neměli podceňovat? To si povíme v dnešním článku! Proč vlastně musíme snídat? Nejen reklamy v televizi, ale i v obchody nám dávají jasně najevo, že snídaně je jedno z mála jídel, na kterém bychom si měli dát obzvlášť záležet. Není se proto čemu divit, že si můžete pořídit tolik chutných pokrmů, které nám dodají energii i chuť postavit se čelem každodenním problémům, starostem v práci a povinnostem, které na nás číhají na každém kroku. Teď už se ale pojďme podívat, proč je snídaně důležitá a proč byste měli snídat ve velkém stylu! Proč je snídaně důležitá? Máme hned 4 důvody! Prozradíme vám, proč se je snídaně nejdůležitějším jídlem dne. Věřte, že si tohle označení vysloužila právem! Důvod první: Kdo snídá, je chytřejší! Vědci se jasně shodují na tom, že ten, kdo si ráno dopřál kvalitní a obsahově vydatnou snídani, prokázal daleko vyšší procentuální úspěšnost u paměťových či poznávacích testů nežli ten, který se na snídani jednoduše vykašlal. Důvod druhý: Nasnídejte se a hubněte! Zní to možná protichůdně, ale i tohle je pravda! Pokud si každé ráno najdete čas na pořádnou snídani, pak budete daleko štíhlejší nežli ti, kteří své ráno nastartují například jen hrníčkem silné kávy. Je dokázáno, že kdo ráno snídá, ten se celkově stravuje mnohem zdravěji nežli ten, kdo snídani podceňuje. Důvod třetí: Dopřejte si snídani a přestaňte kouřit!... Čtěte více Příspěvek 4 důvody, proč je snídaně důležitá pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
27.09.2016 18:10 |

podobné články

Exmanželka Trávníčka Simona Stašová: Překvapivá gratulace ke svatbě!

 
Ke čtvrté svatbě gratulovala herci Pavlu Trávníčkovi (64) i jeho první žena, herečka Simona Stašová (60). Ta byla manželkou prince z Popelky pět roků – a to v druhé polovině 70. let.
23.09.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Simona Stašová (372 článků)

Pavel Trávníček: Týrá své partnerky? Ne, je tomu naopak!

 
V minulosti se o herci a moderátorovi Pavlu Trávníčkovi (60) vynořily spekulace, že se prý choval ke svým bývalým partnerkám velmi nevybíravým způsobem a dokonce nešel daleko ani pro facku. My jsme ale zjistili, že je vše jinak!
11.02.2010 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (329 článků)

Herec Pavel Trávníček: Už hraji krále, ale princ budu pořád!

 
Do povědomí filmových i televizních diváků se zapsal jako mladý princ z filmu Tři oříšky pro Popelku a je jím v podstatě dodnes. I když je herci Pavlu Trávníčkovi čerstvých šedesát, v pohádkové škatulce zůstane navždy princem a stínu své role již nikdy neunikne...
19.12.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (329 článků)

Exkluzivně: Libuška Šafránková se po třiceti letech vrací k Pavlu Trávníčkovi

 
Naposledy se před kamerou potkali v roce 1982. Tehdy si spolu zahráli v pohádce Třetí princ. Nyní se Libuše Šafránková  (58) a Pavel Trávníček  (60) znovu objeví v jednom filmu!
14.06.2011 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (329 článků) , Libuše Šafránková (225 článků)

VIP Prostřeno! - Trávníčkovi zlomil vaz podvod se zeleninou!

 
Když dva dělají totéž, není to totéž. Přesně o tom jste se mohli přesvědčit ve VIP Prostřeno!, kde Markéta Hrubešová (40) i Pavel Trávníček (61) navařili luxusní menu na podobném principu, ale výsledek byl o třídu jiný.
01.08.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (329 článků) , Markéta Hrubešová (198 článků)

Pohádkový princ v důchodu Pavel Trávníček nám dokazoval, že ještě nemá nasazovací chrup

 
Přestože bude Pavlu Trávníčkovi  (61) za měsíc dvaašedesát, může se na rozdíl od velkého počtu svých vrstevníků radovat z toho, že má stále svůj vlastní chrup. Za kvalitu svých zubů prý může pravidelná péče a dobrá genetická výbava.
28.08.2012 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (329 článků)

Novomanželé Trávníčkovi okopírovali svatbu! Od koho? Budete se divit!

 
Ještě knírek a Pavel Trávníček (64) se může v klidu vydávat za svého tchána! Jako by z oka vypadl tatínkovi Moniky Fialkové (29), která je už týden paní Trávníčková.
01.09.2015 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (329 článků) , Monika Fialková (61 článků)