Článek

Mohl jsem UMŘÍT, ale udělal bych to zas: Číšník, kterého v Praze dokopali cizinci, promluvil!

 
Před osudnými vteřinami, při kterých ho surově domlátila parta mužů z Nizozemska, měl číšník a táta od rodiny Miroslav z centra Prahy pauzu. Slyšel ale kolegu, jak se s nimi dohaduje, a cítil, že to nedopadne dobře. Zahodil proto cigaretu a do sporu se vložil. „Bohužel jsem taková povaha, celý život sportuji, pomáhám a chráním, příroda mi dala zdatnější postavu, asi bych se zachoval stejně,“ řekl napadený na středeční tiskové konferenci.
15.05.2018 15:15 |

podobné články

Podobné články

Číšník, kterého v centru Prahy brutálně napadli: Byl jsem napůl mrtvý!

 
Exkluzivní výpověď získal reportér Primy Josef Klíma (67). Když byl v nemocnici kvůli operaci zubu, vedle v pokoji ležel číšník Miroslav brutálně napadený cizinci v centru Prahy.
13.05.2018 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Klíma (203 článků)

Číšník přizabitý „holandskými sportovci“ už hovoří. Děkuje policii i veřejnosti

 
Číšník o víkendu napadený sedmi cizinci v centru Prahy, promluvil. Páteční MF Dnes prozradil, co je pro něj teď nejdůležitější. Okomentoval také práci policie.
27.04.2018 08:40 |

podobné články

Partou Nizozemců brutálně zmlácený číšník poprvé promluvil: Mám za sebou operace, ale...

 
Dva dny v umělém spánku, pak dalších patnáct dní ve špitále a nejspíš i trvalé následky!Číšník z pražské restaurace Pompo poblíž Národní třídy poprvé promluvil, jak ho brutálně zmlátili turisté z Nizozemska. „Mám za sebou dvě operace a špatně vidím na pravé oko,“ řekl otec tříletého chlapečka.
16.05.2018 05:10 |

podobné články

Chci jen zase fungovat naplno jako táta! Číšník zmlácený holandskými boxery promluvil

 
Nelituje svého jednání a ani se nezabývá trestem pro agresory, kteří ho málem připravili o život. Číšník Miroslav (35), brutálně napadený při potyčce v centru Prahy skupinou nizozemských útočníků, se plně soustředí na své uzdravení.
30.04.2018 11:45 |

podobné články

Lidé jsou zděšeni: Proč číšník zabíjel? Byl to přitom takový hodný kluk…

 
Nůž do těla vrazil Josefu O. (†52) číšník Karel K. (31). Ve chvíli, kdy si do hospody Na Lapači v Rudě na Šumpersku přišel pro výhru. Zraněného pak ukryl ve sklepě, kde  vykrvácel. V obci nikdo nemůže pochopit, jak to mohl udělat. Měl totiž pověst hodného a nekonfliktního člověka.
26.08.2013 12:15 |

podobné články

To je síla. Ivan Langer předvídá Zemanův postup, ze kterého se mnozí podělají

 
Ďábelský postup Miloše Zemana v nastalé vládní krizi předvídá exministr vnitra a nyní předseda správní rady Vysoké školy CEVRO Institut Ivan Langer. Co by dělal na místě Zemana? „Pověřil bych (opět) sestavením vlády (opět) svého člověka. Sestavil bych (opět) vládu s vědomím, že (opět) nezíská důvěru Parlamentu. Vybral bych si ministra vnitra, ministra financí, ministra spravedlnosti. Počítal bych s tím, že po řádných volbách přijdou předčasné volby. Věděl bych, že moje vláda bude vládnout nejméně rok, možná i víc. Připomenul bych to všem, kdo mi v prezidentských volbách chtějí konkurovat,“ uvedl.
03.05.2017 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Langer (658 článků) , Miloš Zeman (21264 článků)

Huml: Co bych udělal na Radkově místě

 
První prohlášení po opětovné volbě do funkce předsedy by se neslo v duchu síly mandátu. Srovnal bych si v hlavě, že s žádným guru nechci mít nic společného. Omezil bych jejich vliv na nulu. Svůj tým bych najmenoval tak, aby do vedení strany přišli lidé nepoznamenaní neústavními kroky, ale ani nepoznamenáni šmírováním, vydíráním a vším tím blátem, které si svým chováním způsobili a které prostě vyšlo najevo. Začal bych znovu a jinak.
24.05.2011 15:25 |

podobné články

OŽRALÝ lupič s ATRAPOU revolveru přepadl BAR! Číšník ho ODZBROJIL!

 
Bar ve Vsetíně přepadl ve středu šestadvacetiletý muž, číšník ho ale odzbrojil. Agentuře Mediafax to ve čtvrtek oznámila policejní mluvčí Lenka Javorková.
08.09.2011 13:25 |

podobné články

Na nejmocnější ženu světa převrhl číšník plný tác piv

 
Německá kancléřka Angela Merkelová si minulou středu na tradiční politické akci v Demminu musela poradit nejen s názory svých kolegů, ale také s nečekanou situací, do které ji přivedl nešikovný číšník. Na jedinečném videu ze shromáždění je vidět, jak jí na záda převrhl tác s pěti plnými třetinkami.
28.02.2012 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2263 článků)

Vražda v Rudě na Šumpersku: Číšník probodl hosta a zamkl ho ve sklepě!

 
Číšník Karel K. (31) v Rudě na Šumpersku probodl hosta! Josefu O. (†52) měl vyplatit výhru z automatů, místo peněz do něj ale vrazil nůž! Umírajícího muže pak zamkl ve sklepě. A s policisty, kteří zraněného hledali, jen žertoval...
22.08.2013 12:10 |

podobné články

Voliči, prchni: Pozor, řádí falešný číšník Kalousek!

 
Miroslav Kalousek již není ministrem, ani poslancem. A tak si v mezičase, než opět zasedne do sněmovní lavice, přivydělává, kde se dá. Alespoň tak to vypadá na fotce, kdy Kalousek jako číšník obsluhuje dvě slečny či paní v Kolíně. Jestli on to ale spíš není výjev podobný známému filmu Vrchní, prchni.
18.10.2013 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6516 článků)

Sexy Naděžda s vtípkem

 
Při obědě v jedné restauraci si jeden z hostů všiml, že všichni číšníci mají v náprsní kapsočce polévkovou lžíci. Nedalo mu to a toho, jenž jej obsluhoval, se na tuto zvláštnost zeptal. "Víte pane", odpověděl mu číšník, "majitel najal manažerskou firmu, aby zjistila, jak urychlit a zefektivnit naši práci. Firma po půlročním zkoumání zjistila, že nejčastěji upadne hostovi na zem polévková lžíce a pokud ji má obsluhující číšník ihned po ruce, ušetří 20% času, který by věnoval cestě do kuchyně a zpět ke stolu hosta." Host se s vysvětlením uspokojí, ale po chvíli si povšimne, že každému číšníkovi visí z poklopce malý provázek. Nedá mu to a opět se číšníka zeptá.
12.01.2014 06:05 |

podobné články

Obor kuchař-číšník stagnuje, kuchařské show nepomáhají

 
Ani populární kuchařské show a nejrůznější pořady o vaření, které v Česku zažívají boom, nepomáhají na školách v Plzeňském kraji zvyšovat zájem o obor kuchař-číšník. Ředitelé mají problémy třídy naplnit. Na vině je nejen náročnost oboru a velká nabídka maturitních studií, ale také nepříznivý demografický vývoj, tedy méně dětí vycházejících ze základních škol. Mladým lidem navíc trvá řadu let, než se propracují na posty šéfkuchařů, i pak na sobě musí dál pracovat, zjistil se na školách i u kuchařů v regionu.
12.02.2014 20:20 |

podobné články

Spor u automatu skončil vraždou: Číšník ubodal hosta a šel znovu obsluhovat! Teď má soud

 
Před olomouckým krajským soudem dnes stanul číšník Karel K. z Rudy nad Moravou na Šumperku, který podle obžaloby zavraždil loni v létě hosta kvůli sporu o vyplacení výhry z automatu. Muže prý ubodal 11 ranami a poté se vrátil zpět obsluhovat. Pobodaný si stihl ještě zavolat o pomoc, ale než jej policisté našli, byl už mrtvý.
30.06.2014 12:05 |

podobné články

Číšník ubodal hosta: Zavolal si pomoc, ale na špatné místo! Našli ho mrtvého

 
Má pověst pohodového a dobrosrdečného mladíka a příkladného číšníka. Když do něj však začal kvůli výhře z automatů nezaměstnaný Josef O. (†52) strkat, číšník z hospody Na Lapači v Rudě nad Moravou Karel K. (32) ho bodl nožem. Pak ho nechal vykrvácet ve sklepě. Teď mu za vraždu hrozí až výjimečný trest.
11.08.2014 16:50 |

podobné články

Tohle je nejnebezpečnější číšník v Česku! Řekneme vám proč

 
Tak s tímhle vrchním byste se do sporu raději pouštět neměli. Jmenuje se Láďa Krištůfek, je mu 23 let a je čerstvým profesionálním mistrem republiky v thajském boxu neboli muayi thai. Ale vrcholový sport ho zatím nedokáže uživit, a tak na zkrácený úvazek pracuje jako číšník.
18.11.2015 16:11 |

podobné články

Vrací se zpět do života? Lunetic Martin Kocián se odstěhoval z Prahy a živí se jako číšník!

 
Poznal, co je to sláva, mít miliony korun, ale také jak bolí padnout na dno. Na konci 90. let Martin Kocián (40) zažíval coby člen skupiny Lunetic obří úspěch. Poté okusil vlastní porážku, když začal experimentovat s pervitinem. Dnes se živí jako číšník. Přitom šancí dostat se zpět na hudební výsluní měl několik...
15.08.2017 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (45 článků)

První slova zbitého číšníka po brutálním napadení v centru Prahy: Krvácel do mozku, má rozdrcený obličej

 
Několik dní v nemocnici s velmi vážnými zraněními musel strávit číšník Miroslav. Po strachu o jeho život ale přišla i první slova. „Velmi pozitivně vnímám já i rodina práci policie a opravdu jsme vděční jak veřejnosti, tak médiím,“ uvedl číšník pro idnes.cz. Stále však zůstává ve vážném stavu po těžké operaci hlavy. Měl by však být mimo ohrožení života.
26.04.2018 18:15 |

podobné články

Šéf skupiny Laura a její tygři Karel Šůcha: Chtěl bych hrát ještě tak dvacet let

 
Skupina Laura a její tygři letos oslavila 25 let. "Když se mi před sedmi lety narodil syn Adam, řekl jsem si, že ho budu muset uživit, a také bych chtěl, aby z něho něco bylo. Současně jsem si uvědomil, že jsem muzikant a jediný dobrý příjem mám právě z hudby. Mohl jsem si sice po své čtyřicítce najít nějakou jinou práci, ale zůstal jsem u muziky. Chtěl bych hrát ještě tak dvacet let," řekl v rozhovoru pro Právo Karel Šůcha.
30.12.2010 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Šůcha (5 článků) , Karel Adam (10 článků)