Článek

Módní peklo z Czech Social Awards: Halucinace Klusová, cukrová vata Zorka a úděsná Iva

 
Finálový večer Czech Social Awards se uskutečnil za přítomnosti řady hudebních hostů, známých osobností a finalistů. Ceny předali Taťána Gregor Brzobohatá (31), Hana Vagnerová (36), Ester Geislerová (35), Makhmud Muradov (29), Barbora Strýcová (33) a další. Osobnosti českého showbyznysu se na galavečer pořádně vymódily. Kdo zazářil a kdo předvedl největší průser večera?
29.11.2019 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Ester Geislerová (73 článků) , Hana Vagnerová (126 článků) , Barbora Strýcová (268 článků) , Makhmud Muradov (24 článků)
Podobné články

Sledovali jsme ŽIVĚ: Udílení cen Czech Social Awards! Kdo bodoval a kdo měl smůlu?

 
Finálový večer ankety Czech Social Awards 2019 je za námi! Večer, jehož průběh jste mohli sledovat živě, prováděla moderátorka Zorka Hejdová. Na Blue Carpet hosty vyzpovídala Jitka Nováčková.
28.11.2019 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Nováčková (366 článků)

Překvapení na Czech Social Awards: Janeček ukázal dceru a Makarenko bez kalhotek

 
Máme za sebou sedmý ročník udílení ocenění osobnostem, které baví a inspirují Česko na sociálních sítích. V šesti kategoriích rozhodli fanoušci, v jedné pak porota. Všechny samozřejmě zajímali vítězové, ale na Czech Social Awards došlo i k několika překvapením. Ředitelka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko (30) si doma patrně zapomněla kalhotky a chybělo málo a ukázala víc, než chtěla. Miliardář Karel Janeček (46) dorazil v doprovodu své krásné ženy Lily Khousnoutdinové a na galavečeru ukázal i svoji půvabnou dceru.
29.11.2019 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (348 článků)

Czech Social Awards již dnes! Hezucký a Kajdžas mezi blogery: Jsme nejkrásnější!

 
Už dnes večer budou Renata Kajdžas (42) a Patrik Hezucký (48) moderovat vyhlášení cen Czech Social Awards.
01.12.2018 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Renata Kajdžas (10 článků) , Patrik Hezucký (222 článků)

Czech Social Awards: Vyhrál i moderátor Blesku!

 
Vyhlášení cen Czech Social Awards, které proběhlo v pražském hotelu Hilton, ukázalo, že se nebojí ani diskutovaných témat. V kategorii Cosmo objev zvítězili moderátor Blesku David Vaníček a jeho partner za projekt Dva tátové!
01.12.2018 19:50 |

podobné články

Osobnosti: David Vaníček (52 článků)

Které tváře byly vyhlášeny jako hvězdy českého internetu? Czech Social Awards má své vítěze

 
Odevzdávání cen Czech Social Awards 2018 už má své vítěze. Nominovaní byli youtubeři, blogeři a instagramové celebrity. 1. 12. 2018 proběhlo slavnostní vyhlašování v Praze, a dokonce bylo vysílané jak na Slovensku, tak v Česku, kdo se umístil?
04.12.2018 19:00 |

podobné články

Odstartovalo hlasování Czech Social Awards: Mezi finalisty je Kovy i popálená Týnuš!

 
Bojuje na dvou frontách! Karel Kovář (23) alias youtuber Kovy je nejen favoritem StarDance, ale také žhavým adeptem na letošní cenu Czech Social Awards.
14.11.2019 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Kovář (43 článků)

Erotické dusno na Czech Social Awards: Makarenko bez kalhotek, Janečkova Lilia s brutálním dekoltem!

 
Udílení cen Czech Social Awards, tedy ocenění osobnostem, které baví a inspirují Česko na sociálních sítích, bylo nejenom zábavné, ale i sexy. Influencerky i pozvané dámy se předháněly v modelech, které leckdy ukázaly víc, než asi ony samy chtěly.
29.11.2019 14:05 |

podobné články

Rivalky, nebo přítelkyně? Blonďaté komando se setká na jednom pódiu!

 
Na první pohled by se mohlo zdát, že si mohou půvabné moderátorky Zorka Hejdová (29) a Jitka Nováčková (27) jít kvůli pracovním příležitostem po krku. Teď je ale čeká společná výzva. Česko bude opět volit inspirativní osobnosti na sociálních sítích a udílení cen na slavnostním galavečeru Czech Social Awards budou moderovat právě ony dvě, Zorka Hejdová na pódiu a Jitka Nováčková ze zákulisí.
24.10.2019 10:33 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Nováčková (366 článků)

Elle Style Awards – „módní Oscaři“ poprvé v ČR!

 
Elle Style Awards jsou nejznámější a nejpompéznější událostí v oblasti módy. V zahraničí se jim říká „módní Oscaři“. Každoročně se organizuje v různých zemích světa a téměř všechny celebrity si v koutku duše přejí zúčastnit se slavnostního gala večera. Elle tuto soutěž vyhlašuje už v 16 zemích. Letos poprvé udělí své módní Oscary také Česká republika. Galavečer Elle Style Awards se bude konat 5. listopadu 2009 v Praze za účasti zvučných jmen domácích i zahraničních celebrit. Spekuluje o účasti světových topmodelek. Podle neoficiálních informací by na první ročník této módní show do České republiky měly dorazit topmodelky Cindy Crawford a Claudia Schiffer . Elle Style Awards je celosvětově uznávaná soutěž, ve které jsou oceňovány osobnosti pohybující se v oblasti módy a stylu. Každá ze zemí, ve které se tato módní událost koná, si může zvolit své vlastní soutěžní kategorie a nominovat do nich projekty, které uzná za vhodné. Všechny vyhlašované kategorie ale pojí jedna základní myšlenka – móda a styl. Vyhlašovací ceremoniál je ve světě showbusinessu událostí číslo 1, na které se schází spousta hostů z fashion odvětví, klientů časopisu Elle, novinářů a VIP hostů. -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21.08.2009 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Cindy Crawford (227 článků) , Claudia Schiffer (112 článků) , Kylie Minogue (371 článků) , Cate Blanchett (127 článků) , Courtney Love (167 článků) , Naomi Campbell (320 článků) , Amy Winehouse (403 článků) , Sienna Miller (66 článků) , Vivienne Westwood (49 článků) , Cindy Crawford (211 článků) , Sam Cooper (30 článků)

AVG Technologies obdržela prestižní ocenění Useful Social Media Award 2012

 
AVG Technologies (NYSE: AVG), poskytovatel internetové a mobilní bezpečnosti pro 114 milionů aktivních uživatelů, hrdě oznamuje, že získal prestižní ocenění za využívání sociálních médií Most Social Business 2012. Ocenění získal v rámci slavnostního ceremoniálu Useful Social Media Awards 2012, který byl součástí summitu na téma korporátního využívání sociálních médií v New Yorku.
22.06.2012 09:40 |

podobné články

Social Watch kritizuje bezduché vládní škrty

 
Situace lidí v Česku se v loňském roce podle mezinárodní sítě Social Watch zhoršila. Výroční zpráva kritizuje vládní škrty a jejich dopady na rodiny i ekonomiku země. Poukazuje také na korupci v politice, daňové úniky, chybějící opatření na podporu rovných příležitostí či omezení možností na ochranu životního prostředí. Dokument novinářům v úterý představili zástupci české koalice Social Watch. Česká zpráva se vydává už popáté, informuje ČTK.
14.08.2012 15:00 |

podobné články

Část slavných Buena Vista Social Club přijede do Prahy

 
Velký hit devadesátých let, Buena Vista Social Club, byl retro projektem kubánských veteránů, který s úspěchem objel několikrát celý svět. Většina jeho hvězd již zemřela, ale pod názvem Orquesta Buena Vista Social Club zavítá do pražského Kongresového centra 25. června vynikající zpěvačka Omara Portuondová a její kolega Eliades Ochoa s doprovodnými muzikanty.
06.03.2014 10:35 |

podobné články

Módní perly v Cannes: Sklenaříková jako cukrová vata!

 
Podívejte se, co se nosí v Cannes
18.05.2011 12:55 |

podobné články

Cítila se jako cukrová vata: Švantnerová byla v obřích červených šatech k nepřehlédnutí

 
Na módní párty byla rozhodně k nepřehlédnutí. Tentokrát ne díky své výšce, ale kvůli šatům, které zářily do dálky. Obří tylové červené šaty, které navrhl světově proslulý návrhář Giambattista Valli, vynesla Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová  (26) .
11.11.2019 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Švantnerová (387 článků)

Turnaj veteránek-Bitva o semifinále: Zita Kabátová (5)- Zorka Janů (11)

 
Pěkný souboj. Připomeňme, že Zorka vyřadila sexbombu Anny Ondrákovou. Obě dnešní soupeřky rozhodně nepatřily mezi nymfomanky, ale muži s nimi dokázali pořádně zacvičit. V souboji příběhů je spojuje jedno jméno: František Kožík. Zita je poslední žijící herečkou předválečné éry, psychicky labilní Zorka spáchala sebevraždu skokem z okna v pouhých 25 letech.
19.08.2009 06:15 |

podobné články

Osobnosti: František Kožík (1 článek) , Anny Ondráková (8 článků) , Zita Kabátová (60 článků) , Zorka Janů (15 článků)

Nejzamilovanější pár roku? Koukněte, jak romanticky si Míra Hejda a Zorka Kepková užívali zásnuby

 
Před nedávnem připravil moderátor Míra Hejda (28) své přítelkyni Zorce Kepkové (22) velké překvapení. Přímo ve vysílání Snídaně s Novou, kterou Zorka moderuje, svou milou požádal o ruku. Zorka samozřejmě odpověděla kladně a nejedno oko tehdy u obrazovek nezůstalo suché. My teď přinášíme exkluzivní fotky, jak páreček své zásnuby strávil. A byla to velká romantika.
21.08.2012 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (143 článků)

Zorka Hejdová o vlásek unikla smrti: Šílenou nehodu jsme pořádně zapili!

 
Zorka Hejdová (23) se svým manželem Mírou (30) v sobotu u Plzně o vlásek unikli smrti, když jeli těsně před vozem, do kterého ujíždějící zloděj napálil svoje auto. Nyní se o osudné sobotě Zorka rozpovídala i před kamerou. Co všechno přiznala?
30.12.2013 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (143 článků)

PODFUK?! Zorka Hejdová ze Snídaně s Novou má prý nové silikony, ale... Dnes ráno je nechala doma?

 
Brzy ráno obletěla Česko zpráva, že moderátorka Snídaně s Novou Zorka Hejdová si pořídila nová silikonová ňadra, prý rovnou trojky. Jenže pozorný divák dnešní ranní relace musel být v šoku. Vypadalo to totiž, že Zorka nová prsa nechala doma manželovi na hraní.
20.06.2014 13:05 |

podobné články

Moderátorka Zorka Hejdová šla donaha: Poslední odvážné foto před plánovaným přírůstkem do rodiny?

 
Moderátorka Evropy 2 "Zorka Hejdová":http://www.extra.cz/tema/zorka-hejdova je se svým mužem a moderátorem "Mírou Hejdou":http://www.extra.cz/tema/miroslav-hejda přes pět let, z toho jsou přes rok manželé.
21.08.2014 07:25 |

podobné články