Článek

Módní kritička Blesku Ina T. hodnotí nesmrtelný kult velkých zadnic i slovanské křivky našich celebrit!

 
Majitelka proslulého pozadí Kim Kardashianová si před pár dny zavzpomínala na loňské prestižní Met Gala. Na mediálně sledovanou událost vynesla model od Thierryho Muglera, který vyzdvihl její ikonické hýždě a jak se sama fotkou na instagramu přiznala, bylo to díky extrémně staženému korzetu. Ten jí zúžil pas natolik, že se její pozadí zdálo ještě větší a mohutnější. Sice téměř nemohla dýchat, ale záměr byl splněn. Opět získala pozornost, a to díky svému zadku. Právě na něm si postavila kariéru, a rozhodně není jediná. Velké zadky jsou prostě v kurzu. Dokazují to zahraniční celebrity, ale i ty české.
13.07.2020 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1708 článků)
Podobné články

Nová módní kritička Blesku blogerka Ina T.: Františka o mně napsala, že jsem módní mimozemšťan!

 
Blesk a módu spojovalo jedno jméno - Františka Čížková (†67). Nekompromisní módní kritička bohužel loni 15. prosince podlehla dlouhé těžké nemoci a po ní zůstalo prázdné místo nejenom v srdci jejích nejbližších, ale i v Blesku. Ačkoli je Františčin styl nenahraditelný a neopakovatelný, místo módní policistky nezůstane opuštěné. Módní kritiky pro Blesk se zhostí blogerka Ina T. (33), která byla Františčinou přítelkyní a v módě tančí s podobnou jistotou jako ona.
16.03.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Františka Čížková (80 článků)

Módní kritička Blesku Ina T.: Nejlepší a nejhorší modely odcházející první dámy Melanie Trumpové

 
První dáma USA Melania Trumpová (49) boduje jako módní ikona ženskostí i nenucenou elegancí. Šatník první dámy tvoří kousky od nejznámějších módních návrhářů, za které se nebojí zaplatit nemalou částku. Na odcházející první dámu se zaměřila módní kritička Blesku Ina T.
30.11.2020 05:30 |

podobné články

Módní kritička Blesku Ina T.: Za pětku slýchám „Ty blbá krávo!“

 
Módní guru Blesku Františka Čížková (†67) byla jen jedna, její následovnice, blogerka Ina T. (34), jí ale rozhodně nedělá ostudu. Módu cítí a rozumí jí stejně dobře a outfity známých osobností dokáže ostře zkritizovat, ale i náležitě ocenit.
18.02.2021 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Františka Čížková (80 článků)

Módní kritička si smlsla na Sise: Tohle nevydýchá!

 
Blogerka Ina T. převzala žezlo po zesnulé Františce Čížkové (†67) a pro Blesk už několik měsíců hodnotí outfity českých i slovenských celebrit. Ina už čtenářům několikrát ukázala, že se kritiky nebojí a nutno dodat, že na některých hvězdách si pořádně smlsla.
01.10.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Františka Čížková (80 článků)

Módní kritička Blesku Ina T.: Nejhorší modely kvartálu? Kostková, Voldánová, Barbie, Patrasová i Finková

 
Příchod nové, čerstvými trendy protnuté módní sezony si žádá ohlédnutí zpět v podobě inventury uplynulého kvartálu. Stylovou revizi můžeme brát jako nezbytnost pro poučení se z vlastních chyb a zamezení jejich repetici. Pakliže nastavíme nekompromisní módní zrcadlo, kdo z českých celebrit patřil tohle léto mezi ty nejhůře oblékané?
02.11.2020 07:00 |

podobné články

Bizár a naprostá absence vkusu! Módní kritička Ina T. ostře zhodnotila narozeninový mejdan Michala Davida

 
Všudypřítomná vůně květin, slunečné počasí, tráva pod nohama a koktejl. Právě díky specifické atmosféře náleží zahradní party k nejoblíbenějším letním společenským akcím, které můžete zažít jak v rodinné, tak business sféře. Jak Ina T. zhodnotila nedávnou oslavu šedesátin Michala Davida? A jaké módní rady si pro vás připravila?
26.07.2020 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1568 článků)

Módní kritička Blesku Ina T.: V nákupní horečce zapomněla v obchodě značkovou kabelku!

 
Dle jejích slov byl nákup v hobby centru největší společenskou událostí, které se za poslední týdny zúčastnila, a to si žádalo vynést značkovou kabelku. V návalu radosti ji ale Ina T. (34) zapomněla v obchodě na zahradním stolku.
22.04.2020 20:10 |

podobné články

Laciná Pomeje? Tahle kritika ji rozhodně nepotěší!

 
Chtěla být sexy a možná i elegantní. To se jí však hrubě nepovedlo. Alespoň to si myslí módní kritička Blesku Ina T., která si Andreu Pomeje pořádně podala. Outfit zvolený na oslavu Františka Janečka Ina rozhodně nepochválila a dýdžejka by si tak před další velkou akcí měla raději nechat poradit s výběrem oblečení od odborníka.
10.10.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (398 článků) , František Janeček (152 článků)

Nová módní policistka Blesku Ina T.: Prvomájové zásnuby na skále!

 
Nová módní guru Blesku Ina T. (34) prožila jeden z nejeuforičtějších okamžiků v životě. Je zasnoubená! Na prvního máje ji dlouholetý přítel Václav překvapil prstýnkem v Prachovských skalách!
03.05.2020 10:20 |

podobné články

Módní policistka Blesku Ina T.: Svatba bez mámy! Proč?

 
Na Prvního máje se zasnoubila, ale už teď ví, že maminka na její svatbě s přítelem Václavem nebude! Módní guru Blesku Ina T. (33) se s tím svěřila svým fanouškům na Instagramu.
04.05.2020 14:15 |

podobné články

Vypukla nelítostná bitva obřích zadnic!

 
Někdy to vypadá, že se kolem jejich obřích zadnic točí celá planeta. Ale která ze sester z rodinné show Kardashianů se může pyšnit opravdu tou nejpůsobivější? Nejmladší Khloé (31) se nyní rozhodla ukázat, že si se slavnou ségrou Kim (34) v ničem nezadá!
29.07.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1708 článků)

Vypukla nelítostná bitva obřích zadnic!

 
Někdy to vypadá, že se kolem jejich obřích zadnic točí celá planeta. Ale která ze sester z rodinné show Kardashianů se může pyšnit opravdu tou nejpůsobivější? Nejmladší Khloé (31) se nyní rozhodla ukázat, že si se slavnou ségrou Kim (34) v ničem nezadá!
31.07.2015 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1708 článků)

Módní kritička Blesku Ina T. hodnotí české celebrity: Trefy do černého, ale i definice nevkusu

 
Po 3měsíční karanténní pauze se znovu rozjíždí kolotoč společenských eventů. Party, tiskovky, filmové premiéry a prezentace dávají celebritám prostor zaujmout kreativním stylingem i citem pro styl. Někteří to zvládají na jedničku a jiní při módní inspekci pohoří. Kdo je dnes aspirantem na pomyslné módní peklo a kdo první veřejné vystoupení po nucené karanténě zvládl nejlépe?
22.06.2020 05:55 |

podobné články

Už jste úplně zapomněli, jak vypadají zadky bez Photoshopu? Těchto 10 obrázků vám to ukáže!

 
Nastala éra zadků. Dokonce i přední módní časopis Vogue si to uvědomil, když nedávno napsal článek s názvem "Jsme oficiálně v éře velkých zadnic", což bylo krátce poté, co "mělo velký úspěch video Nicki Minaj o velkých zadnicích":http://www.extra.cz/nicki-minaj-natocila-klip-plny-velkych-natrasajicich-se-sexy-zadku-a-uz-s-nim-trha-rekordy. A pak "podobný song udělala i Jennifer Lopez společně s Iggy Azaelou":http://www.extra.cz/pozor-panove-nekoukejte-na-to-v-praci-jennifer-lopez-pustila-do-sveta-az-prilis-sexy-videoklip.
29.10.2014 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (836 článků) , Nicki Minaj (234 článků)

Pardubický kraj: Podnik INA nabízí perspektivu absolventům SOU Svitavy

 
Spolupráce úspěšných firem a středních škol je jednou z cest, jak rozvíjet odborné školství. Lanškrounská firma INA chystá ve Svitavách vybudovat nový závod pro tisíc lidí. Bude proto spolupracovat se Středním odborným učilištěm (SOU) Svitavy, které nabízí obor plastikář vhodný pro výrobu podniku. Na spolupráci při odborné praxi i poskytování stipendií se dohodli zástupci firmy INA, SOU Svitavy, města Svitavy a Pardubického kraje.
08.04.2015 17:26 |

podobné články

Módní kritička Blesku Ina T. o premiéře filmu Havel: Ostuda, ignorace a módní trapasy!

 
V pražské Lucerně se za dohledu armády fotografů konala slavnostní premiéra filmu Havel. Pozvánka jasně předepisovala dress code Creative Black Tie, který se část celebrit rozhodla ostudně nerespektovat a zbytek dělal chyby vycházející z neznalosti etikety.
10.08.2020 05:25 |

podobné články

Podcast: Odvážní muži v dámských šatech? Móda se vrací ke kořenům, říká Ina T.

 
V posledních letech v zahraničí vzbuzují obdiv i pohoršení muži, kteří se nebojí vyrazit si na veřejnost s dámskými doplňky, nebo dokonce v dámských šatech. V prosinci 2020 byl poprvé v historii magazínu Vogue na přebalu muž - britský zpěvák Harry Styles. Ten vyškrtl škatulky pro dámské a pánské oblečení a prostě nosí to, co je mu pohodlné. Jdou v jeho šlépějích i české celebrity? Jestli budeme na ulicích vídat muže v sukních, řekla v Blesk Podcast módní kritička Ina T.
29.01.2021 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Harry Styles (160 článků) , Harry Harry (1185 článků)

Módní kritička o budoucí první dámě USA: Chvála, nebo potupa?!

 
Jill Budenová, manželka budoucího prezidenta USA, se na začátku nového roku stane další první dámou zaoceánské velmoci. U manželek prezidentů se kromě vzdělání a vystupování na veřejnosti velmi probírá i jejich styl. Bude Bidenová za novou ikonu USA nebo v oblasti módy pohoří? Svůj názor na toto téma vylíčila influencerka a módní kritička Ina T..
20.12.2020 12:05 |

podobné články

Módní kritička Blesku Ina T.: Evoluce v módě podle Angeliny Jolie!

 
Jedna z nejpopulárnějších hollywoodských hereček, vyslankyně OSN a režisérka slaví 45. narozeniny. Několikrát byla právem zvolena nejkrásnější ženou světa. A podle plastických chirurgů jsou detaily její tváře nejčastějším vzorem pro estetické operace. Inspirací mnoha ženám byla i ve chvíli, kdy se kvůli riziku rakoviny rozhodla preventivně podstoupit oboustrannou masektomii, odstranění vaječníku i dělohy. A pro mnohé je i módní ikonou. Její módní vkus prošel zřejmě nejvýraznější proměnou v Hollywoodu. Od drsného a temného Goth stylu po elegantní lady, která přesně ví, co jí sedne a zároveň tím zaujme média. A rozhodně si zaslouží pochvalu za to, že v modelech působí přitažlivě, ale nikdy lascivně a vulgárně. Pózovat na červeném koberci je zvyklá už od dětství, a právě red carpet outfity perfektně reflektují její evoluci v oblékání.
15.06.2020 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2225 článků)