Článek

Moderátorku Primy si podali zloději: Zmizel »větší« obnos peněz!

 
Moderátorka Odpoledních zpráv na Primě Sandra Parmová se stala terčem zloděje. Ten jí sebral doklady, platební karty a peníze. Stačila chvilka a pohotový zloděj bral všechno.
10.07.2018 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Parmová (170 článků)
Podobné články

Poctivý nálezce vrátil v Hradci balík peněz: Majitel se hledá

 
Nesli jste někdy u sebe větší obnos peněz, abyste zaplatili například dovolenou nebo novou televizi? Pak jste jistě celou dobu trnuli, jestli peníze někde neztratíte. Nějakému smolaři v Hradci Králové se však ve středu přesně taková věc stala. Příběh by ale mohl mít šťastný konec, peníze totiž nalezl poctivý člověk a předal je policii!
15.05.2016 13:30 |

podobné články

Mentálně zaostalý Jaromír (31) před osmi lety zmizel beze stopy, teď se objevil ve vlaku a zase zmizel

 
Jeho rodina začala po Jaromíru Škvárovi z Berouna pátrat v roce 2009, kdy beze stopy zmizel. Po osmi letech už ztráceli naději, když muže jejich sousedka zahlédla o osm let později ve vlaku. Jen proběhl kupé a zase zmizel. Kde se tedy skrývá a proč bez rozloučení odešel? Podrobnosti přinesla Česká televize.
22.02.2017 23:15 |

podobné články

ČT: Proti podmíněnému trestu Jany Nečasové podali žalobci odpor

 
Proti podmínce pro Janu Nečasovou, dříve Nagyovou, podali žalobci odpor. Kvůli rozhodnutí soudu o zastavení trestního stíhání zpravodajce Pohůnka a někdejších šéfů Vojenského zpravodajství Páleníka a Kovandy podali žalobci stížnost. Informovala o tom Česká televize.
01.07.2014 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1555 článků) , Jana Nagyová (1548 článků)

Proti uložení podmínky pro Nečasovou podali žalobci odpor

 
Žalobci podali odpor proti roční podmínce, kterou v pátek uložil Obvodní soud pro Prahu 1 Janě Nečasové, dříve Nagyové, za údajné zneužití Vojenského zpravodajství (VZ). Podali také stížnost kvůli zastavení trestního stíhání zpravodajce Jana Pohůnka a rozhodnutí soudu o předání případu ohledně šéfů VZ Milana Kovandy a Ondreje Páleníka Ministerstvu obrany. Žalobci svůj postup předeslali již v pondělí, dnes o něm informovala Česká televize.
01.07.2014 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1555 článků) , Jana Nagyová (1548 článků)

Zemanovci podali kvůli uplácení členů trestní oznámení

 
Ústecké vedení Strany práv občanů - zemanovců (SPOZ) podalo trestní oznámení kvůli pokusům uplatit některé její kandidáty do květnových voleb do Sněmovny. Podle požadavků neznámých plátců měli za určitý obnos svou kandidaturu stáhnout, a to v době, kdy by již nebylo možné kandidáta nahradit. Právo o tom ve středu informoval krajský předseda strany Pavel Jursík.
21.04.2010 17:25 |

podobné články

PÁTRÁNÍ po Magdaleně (17): Toulá se Českem, naposledy ji viděli v Praze

 
Policie hledá sedmnáctiletou Magdalenu Málkovou, která ve čtvrtek utekla z výchovného ústavu v Karlově na Písecku. Naposledy byla dívka viděna v pátek v Praze, kde navštívila svou lékařku. Dívka u sebe nemá telefon ani větší obnos peněz.
19.04.2013 22:00 |

podobné články

Srbský premiér: Ať Němci sníží dávky uprchlíkům, hned jich ubyde. Dostávají víc, než je u nás průměrný plat

 
Srbský premiér Aleksandar Vučić doporučil německé vládě, aby snížila finanční podporu pro běžence z Balkánu. V současné době totiž dostávají větší obnos peněz, než si vydělají ve své domovině. Pokud by ho Němci poslechli, je Vučić přesvědčen, že by Německo přestalo být tak velkým lákadlem pro běžence a počty žadatelů o azyl by rapidně klesly.
26.08.2015 08:56 |

podobné články

Cizinec na seznamce sliboval ženám lásku, pak je okrádal: Dvě z jeho obětí promluvily

 
Minimálně čtyři ženy obalamutil a následně oloupil šarmantní cizinec. Muž původem z Velké Británie, který se vydával za chiropraktika, si vyhlédl své oběti nejprve na seznamce, pak z nich vylákal větší obnos peněz nebo jim hodnotné věci ukradl přímo pod nosem. Podívejte se, co o muži říkají dvě z jeho obětí. Pacholkovi hrozí dlouholeté vězení. Policisté navíc pátrají po dalších ženách, které mohl zneužít.
14.05.2017 20:30 |

podobné články

Rathovu obhájci zablokovali část peněz, nikdo nechce říct kolik

 
Orgány činné v trestním řízení v kauze obviněného poslance Davida Ratha zajistily podle zjištění Práva část peněz na účtu Rathova obhájce Adama Černého. Údajně šlo o vyšší finanční obnos, ale konkrétní částku nikdo včetně samotného Černého nechtěl Právu sdělit.
28.08.2012 04:50 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4481 článků) , David Černý (278 článků)

Poštovní spořitelna umí klientům nově donést peníze až do domu

 
Poštovní spořitelna začne od května nabízet službu Donáška hotovosti na adresu. V praxi to znamená, že klient bude mít další možnost, jak si vybrat peníze v hotovosti – a to plně v pohodlí svého domova. Stačí zavolat na call centrum, požádat o doručení peněz na libovolnou adresu v České republice a pak jen počkat, až mu příslušný obnos donese poštovní doručovatel ke dveřím. Donášku hotovosti na adresu připravuje Poštovní spořitelna ve spolupráci s Českou poštou, takže o doručení peněz bude možné zažádat i prostřednictvím formuláře přímo na poště. Na českém trhu bude tato služba zcela unikátní.
29.04.2014 15:15 |

podobné články

Žena, která ztratila v metru balík peněz, se našla: Poctivé nálezkyni dá odměnu

 
Koncem dubna v metru ztratila žena velký obnos peněz. Poctivá nálezkyně peníze odnesla na policejní služebnu a nyní se konečně mohly vrátit majitelce. Té se určitě ulevilo, když zjistila, že peníze neskončily v nenávratnu.
20.05.2015 17:25 |

podobné články

Nemehla? Kalousek začal nadávat

 
Agrofert, jenž patří do svěřenského fondu premiéra Andreje Babiše (ANO), získal loni na dotacích více peněz, než zaplatil na dani z příjmů. Jde o největší obnos peněz na dotacích v jeho historii. Píší to Hospodářské noviny. A na Twitteru na to reaguje předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek.
26.07.2018 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15816 článků) , Miroslav Kalousek (6706 článků)

Zloději chtěli odvézt bankomat! Odjeli však bez peněz

 
Aktualizováno: Údajně čerstvě naplněný bankomat se pokusili v pátek v noci ukrást neznámí zloději v Kuřimi u Brna. Stroj na peníze sice vyrvali a vytáhli před obchod s elektronikou, ale už ho nestihli naložit na malé nákladní auto. Z místa činu uprchli bez peněz.
20.08.2010 08:45 |

podobné články

Robin Hood: Zraněná Kociánová bude moderovat! Kotník léčí mrazem!

 
První přímý přenos Robina Hooda dopadl pro moderátorku Martinu Kociánovou (38) dost tragicky. Hned na začátku se zamotala do šatů, upadla a v kotníku si zpřetrhala vazy. Jak zvládne druhý nedělní přímý přenos?
02.04.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Martina Kociánová (51 článků) , Robin Hood (219 článků)

Dokonalá barva pleti a hluboký výstřih: Takhle ve vysílání moderátorku Primy těžko uvidíte

 
Všechny jsou v živém vysílání krásné, ovšem když jde o profesionální focení, málokdy se to obejde bez retuší. A tak na nejnovější fotografii, kde se sešly tři dvojice moderátorů z Primy, jsou Klára Doležalová, která se navíc vyzbrojila výstřihem, jehož hloubka by se pro uvádění zpravodajské relace příliš nehodila, Gabriela Kratochvílová i Terezie Kašparovská ještě o něco hezčí, jako obrázky. No řekněte sami…
15.11.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Terezie Kašparovská (76 článků) , Klára Doležalová (140 článků) , Gabriela Kratochvílová Lašková (278 článků)

Půvabná slovenská zpěvačka vypadá jako mladší verze Kláry Doležalové z Primy. Souhlasíte?

 
Když se nám do rukou dostaly fotografie mladé slovenské zpěvačky Kristíny Pelákové (27), jež vystupuje pouze pod křestním jménem a která už českému publiku není úplně neznámá, v první chvíli jsme měli pocit, že se díváme na mladou Kláru Doležalovou, moderátorku Primy. Kristína vypadá jako její mladší verze.
19.01.2015 06:56 |

podobné články

Osobnosti: Klára Doležalová (140 článků) , Kristína Peláková (8 článků)

Péřovkový král Michal Janotka z Primy: Zmizel z Česka!

 
Dovolená, jak se patří! Reportér primáckých Krimi zpráv Michal Janotka (30) si sbalil kufr a odletěl do teplých krajin. Své barevné péřovky, ve kterých se tak rád předvádí na obrazovce, nechal doma. Přibalil ale moderátorku a svou lásku Sandru Parmovou (29).
10.02.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Parmová (170 článků)

Okradená Aneta Langerová: Zloději z ní vytáhli další peníze

 
Drzost lapků nezná mezí. Nejenže zpěvačku Anetu Langerovou  (24) před pár týdny sprostě vykradli a připravili ji o všechny záznamy její práce za posledních sedm let, navíc se nestyděli ani ozvat se a vytáhnout z ní ještě peníze navíc! Super.cz zjistil, že zpěvačce za tučný obnos vrátili její vlastní notebook.
09.06.2011 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (508 článků)

Zloději vykradli podniky, když servírky spaly

 
Zloději dokázali využít chvíle, kdy obsluha podniku s celonočním provozem usnula a pak ji okradla. Momentálně se jedná o dvě krádeže. V jednom případě pachatel okradl servírku restaurace v Ostravě-Zábřehu, později si zloděj odnesl trezor z herny v Ostravě-Porubě. Zloději si z loupeží odnesli vysoké částky.
08.08.2010 12:45 |

podobné články