Článek

Moderátorka Voice má před porodem! Kvůli koronaviru nemůže ani na kontrolu

 
Zpěvačka Mária Čírová (31) je na Slovensku známá jako zpěvačka, u nás se ale proslavila především uváděním pořadu The Voice Česko Slovensko. Teď se připravuje na roli trochu jinou – bude z ní již trojnásobná maminka!
24.03.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Mária Čírová (7 článků)
Podobné články

Víme, kdo provede zákulisím The Voice: Extravagantní Sharlota a Matúš Krnčok!

 
Česká rapová princezna Sharlota se slovenským moderátorem Matúšem Krnčokem exkluzivně provedou diváky zákulisím The Voice Česko Slovensko. V on-line pořadu The Voice Zone budou k vidění bezprostřední reakce koučů a účinkujících, neodvysílané záběry i reportáže o tom, jak tato velká show vzniká. Nebudou chybět ani emotivní okamžiky či ostřejší výroky Sharloty.
17.01.2019 07:05 |

podobné články

Tereza Kerndlová (32) provokuje snímky z dovolené: Moderátorka soutěže The Voice je zatraceně sexy!

 
Zpěvačka a nově i moderátorka pěvecké soutěže The Voice Tereza Kerndlová (32) si užívá na dovolené na Kanárských ostrovech. Kromě relaxu na pláži se věnuje i sportu, aby se udržela v kondici. Není se čemu divit, Tereza se může pyšnit dokonalou postavou, o kterou by rozhodně nechtěla přijít. Na Instagramu se pochlubila několika snímky z dovolené, na kterých je až neuvěřitelně sexy!
12.01.2019 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (446 článků)

Iveta Vítová pózovala krátce před porodem, rodit má do deseti dnů

 
Moderátorka a bývalá miss Iveta Vítová chtěla mít památku na první těhotenství. Zapózovala proto v prádle jen pár dní před porodem. Nechyběl u toho ani manžel Jaroslav. Další články k tématu: Těhotná Vítová předčasně opouští obrazovku, objevily se komplikace Iveta Vítová na poslední dovolené před porodem ukázala rostoucí bříško Vítová o těhotenství: Manžel to věděl první, dostal botičky a test Miss Vítová postoupila, místo rána bude moderovat na Nově v poledne VIDEO: Plastika? Možná ve čtyřiceti po dětech, říká miss Vítová Na Novu jde další modelka, Iveta Vítová bude číst zprávy
08.04.2010 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Serena Williams (302 článků)

Kdo je nová moderátorka The Voice Čírová? Sama bych se nepřihlásila, přiznala sexy zpěvačka

 
Slovenka Mária Čírová (30) bude letos tvořit jednu polovinu moderátorského dua pěvecké show The Voice Česko Slovensko, vedle Terezy Kerndlové (32). Ač se zpěvačka v minulosti účastnila slovenské verze Tvoje tvář má známý hlas a dokonce ji vyhrála, sama by se prý do podobné show nikdy nepřihlásila!
11.01.2019 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (446 článků) , Mária Čírová (7 článků)

Žhavější než kdy jindy! Tereza Kerndlová nabírá síly před natáčením The Voice na Kanárech!

 
Zpěvačku Terezu Kerndlovou (32) čeká v blízké době těžká zkouška v podobě moderování show The Voice Česko Slovensko. Bývalá členka dívčí skupiny Black Milk si moc dobře uvědomuje, jak časově náročný kolotoč ji čeká, a tak se rozhodla před natáčením odjet načerpat síly do tepla, a to rovnou na tři týdny!
18.01.2019 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (446 článků)

Rozkošné: Shakira vzala svého mrňavého synka na natáčení soutěže The Voice. Předvedl skvělou grimasu!

 
Novopečená maminka Shakira  (36) je maximálně zaměstnanou ženou. Pohov si nedala ani po porodu syna Milana, jehož přivedla na svět teprve 22. ledna. Zpěvačka to ale zatím zvládá na všech frontách, a to i jako porotkyně poslední řady pěvecké soutěže The Voice. Synka si totiž vozí přímo na místo a do zákulisí za ním odbíhá při každé možné příležitosti. Naposledy mu dokonce ukázala, jaký je pohled na pódium z jejího čestného křesla.
14.04.2013 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Shakira (186 článků)

Moderátorka Lašková pár dní před porodem: Zahřívají se mi prsa, na porod se ale nepřipravuji

 
Velký den D se pomalu ale jistě blíží. Moderátorka a modelka Gábina Lašková (28) se už nemůže dočkat svého prvního potomka a přípravy vrcholí. Jestli byste ale čekali, že se týden před porodem bude jen těžko hýbat a ležet doma na gauči, mýlili byste se…
14.03.2018 14:15 |

podobné články

„Zůstaňte v klidu, přejde to,“ prohlásil Trump o koronaviru. První dáma mlčela

 
Nejvyšší představitelé Spojených států včetně prezidenta Donalda Trumpa čelí kritice kvůli jejich postoji k epidemii koronaviru. Trump se dokonce nechal slyšet, že „to přejde“. Počet nakažených přitom ve středu 11. března přesáhl tisíc případů. Místo toho, aby prezident řešil bezpečnostní opatření, věnuje se ekonomickým otázkám, ekonomika USA totiž kvůli koronaviru zaznamenala propad. Varování před epidemií nepřišlo ani od první dámy Melanie Trumpové, ta se ve svém posledním veřejném vystoupení před Sdružením rodičů a přátel školy (PTA) ve Virginii o koronaviru ani nezmínila, uvedla stanice CNN.
11.03.2020 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4882 článků)

Christina Aguilera je připravená bojovat v soutěži The Voice

 
Nová pěvěcká soutěž The Voice polapila při debutu téměř 12 miliónů diváků, kde si ChristinaAguilera , AdamLevine z Maroon 5, CeeLoGreen a Blake Shelton začali vybírat zpěváky v týmech po osmi v netradičním konkurzu, kde porotci sedí zády k vystupujícím.
04.05.2011 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Christina Aguilera (317 článků) , Blake Shelton (11 článků)

T-Mobile zprovoznil hlasový standard HD Voice. Co nabízí?

 
T-Mobile přináší jako první operátor v ČR zvukovou kvalitu hovoru HD Voice. Díky využití širšího frekvenčního pásma se podle vyjádření firmy mohou volající mohou těšit na věrnější a srozumitelnější přenos hlasu výrazně potlačující šumy v okolí.
11.02.2012 16:45 |

podobné články

Vzdálená příbuzná zpěvačky Adele se účastní pěvecké soutěže The Voice

 
Sedmadvacetiletá Georgia Harrup se snaží zapůsobit na porotu v talentové soutěži The Voice.
23.01.2014 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Adele (6 článků)

His Master´s Voice Band předvádí nejdokonalejší hudební nástroj

 
Výborná vokální formace z jihočeského Tábora His Master´s Voice Band, jejíž členové vystupují zpravidla a capella, tedy bez instrumentálního doprovodu, vystoupí v přímém přenosu v Českém rozhlase České Budějovice ve středu 26. listopadu od 20 hodin.
24.11.2014 18:21 |

podobné články

HIS Voice skončil, zůstalo po něm prázdno

 
Po čtrnácti letech skončilo vydávání časopisu HIS Voice zaměřeného na „jinou hudbu“, který nabízel fundovaný pohled na soudobou hudbu v postmoderní době. Přibližoval tvorbu hledajících skladatelů vážné hudby vedle představitelů elektronické scény a ambientu i avantgardistů či tvůrců zvukových koláží, ale také lidi pořizující a zpracovávající terénní nahrávky přibližující zvukový prostor metropolí i pralesů.
21.03.2015 12:15 |

podobné články

The Voice Na Nově zná prvního kouče! Bude jím Vojta Dyk

 
Sotva skončila Tvoje tvář má známý hlas, televize Nova chystá další pořad, který se bude točit kolem hudby. Na jaře totiž začne vysílat The Voice (Hlas), v němž dostanou šanci talentovaní zpěváci. O jejich osudu rozhodnou otočením svého křesla čtyři »kouči«. A nyní bylo odhaleno jméno prvního z nich!
03.12.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (799 článků)

Prvním koučem pěvecké soutěže The Voice Česko Slovensko bude Vojta Dyk

 
Prvním koučem The Voice Česko Slovensko bude zpěvák a muzikant Vojta Dyk (33). Ten bude vůbec poprvé v historii součástí takto velké talentové show.
13.11.2009 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Cindy Crawford (220 článků)

The Voice už zná prvního porotce: Do speciálního křesla usedne Vojta Dyk!

 
The Voice Česko Slovensko startuje už na jaře a pomalu se začíná rýsovat, kdo usedne v porotě. Zatím je známo jedno jméno, které bude koučovat všechny, kteří se chtějí stát slavnými zpěváky a zpěvačkami. Kdo to bude?
03.12.2018 17:06 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (799 článků)

The Voice Česko Slovensko: Porotcem bude i Jana Kirschner!

 
Jméno dalšího kouče pěvecké show The Voice Česko Slovensko je odtajněné! Tým mentorů rozšíří jedna z nejúspěšnějších osobností slovenské hudební scény, cenami ověnčená zpěvačka a skladatelka Jana Kirschner (39).
10.12.2018 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Kirschner (121 článků)

Jediná žena v The Voice: Místo Dary s Rytmusem se ujme kormidla Jana Kirschner

 
Pomalu ale jistě se blíží jarní start projektu The Voice Česko Slovensko, který jsme kdysi mohli znát pod názvem Hlas Česko Slovenska. A kromě nedávno odtajněného porotce Vojty Dyka (33) se nyní objevilo další jméno. Vedle něj se totiž posadí krásná Jana Kirschner (39).
10.12.2018 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jana Kirschner (121 článků) , Vojtěch Dyk (799 článků)

Uniklo kompletní složení poroty The Voice: Nechybí Vojtek a slovenský drsňák!

 
Televize Nova postupně odkrývá jména porotců pěvecké soutěže The Voice. Už teď je známo, že do křesla usedne Vojta Dyk (33) a Jana Kirschner (39). Ale všímavému čtenáři neunikla pozvánka na konkurz do show, kde už jsou uvedena zbývající dvě jména.
11.12.2018 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Kirschner (121 článků) , Vojtěch Dyk (799 článků)