Článek

Moderátorka Úplně debilních zpráv Sonia Edde: Na negativní komentáře kašlu, říká

 
V televizi Prima Cool máme už nějaký ten pátek možnost sledovat sarkastický pořad Úplně debilní zprávy. Moderátorkou vtipné relace je od úplného začátku krásná moderátorka a umělkyně Sonia Edde. Jenže občas se do ní řada diváků pustí s negativními komentáři. Jak na ně obdařená kráska reaguje?
10.02.2020 12:11 |

podobné články

Podobné články

Zemřela návrhářka Sonia Rykiel. Královna módních úpletů

 
Po dlouhém boji s Parkinsonovou chorobou zemřela ve čtvrtek 24. srpna jedna z nejslavnějších návrhářek přelomu tisíciletí Sonia Rykiel. Francouzská oděvní výtvarnice proslula na konci šedesátých let nejprve úpletovou módou. Také proto se jí přezdívalo královna svetrů a pleteniny. Francouzský šmrnc propagovala ve světě vysokého odívání do posledních dní svého života.
26.08.2016 08:25 |

podobné články

Až zemřu, dám na tebe pozor: POSMRTNÝ ŽIVOT ženě dokázal rozsvícením lampičky!

 
Sonia Mackett (64) svého manžela Tonyho milovala nadevše. Žili poklidným životem v anglickém hrabství Norfolk. Měli spolu dceru (30) a syna (29). Sonia dosud pracuje jako učitelka. Její muž několikrát vtipkoval, že pokud zemře jako první, bude na ni neustále dohlížet. V ten moment ani jednoho z nich nenapadlo, že se tak skutečně stane!
23.03.2018 13:35 |

podobné články

Noid po rozchodu s krásnou Gábinou Dvořákovou: Kašlu na ženský, půjdu do gay klubu

 
Nečekaný rozchod do té doby téměř idylického páru Vaška Noida Bárty a Gabriely Dvořákové překvapil snad všechny. Dvojice se až zajíkala, když o sobě navzájem před pár týdny hovořila, jenže všechna láska vyprchala a ti dva prý k sobě už neumějí najít cestu. „Myslel jsem, že s Gábinkou to bude už napořád a dokázal jsem si ji představit i jako mámu svých dětí. Ale to je pryč. Asi kašlu na ženský a dám se na chlapy,“ říká v nadsázce Vašek.
17.12.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1208 článků)

Nesmíš na dovolenou na Mallorcu, vzkázali protimigračnímu ministrovi: „Kašlu na to“

 
Persona non grata. Italský ministr vnitra Matteo Salvini je tím, kdo ostře vystupuje proti migrantů a u italských břehů se je snaží odmítat, dokud to jde. Sklízí za to však i kritiku. Na španělské Mallorce mu vzkázali, ať na dovolenou na tamní pláže nejezdí, protože je nežádoucí osobou. Salvini na tento krok reagoval na Twitteru. „Nejsem na Mallorce vítán? Na to kašlu. Dovolenou trávím v Itálii,“ napsal.
28.07.2018 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Salvini (80 článků)

Zakažme migraci muslimů do naší země, vyzvala australská moderátorka. A dopadla špatně

 
Poté, co moderátorka Sonia Krugerová vyzvala v televizi k zákazu migrace muslimů do Austrálie, zavalila ji vlna nenávistných reakcí. Píše o tom server Echo24.cz.
20.07.2016 20:20 |

podobné články

Herec, který není příznivcem Havla: Že jsme lůza? Tady je to jak v Horním a Dolním Prdelákově. Demokracie není zlodějna a síň slávy debilních symbolů

 
„Tady se jen kradlo a žvanilo, prodávalo do cizích rukou a hrálo se na budování kapitalismu s lidskou tváří. A pak jsou všichni u vytržení, že nejlepší lapka zavře huby všem? Měl bych být smutný a nadávat, jako ostatní pravicově liberální voliči? Ne! Tohle je demokracie...," tvrdí ve svátečním rozhovoru herec a producent Michal Gulyáš. Když se poohlédne zpět a zamyslí, co jej v tomto roce potěšilo, tak jsou to rozhodně výsledky voleb a taky jedna podstatná věc: Že tady v ČR pořád žijeme v míru. „Všechno ostatní je bramboračka, co jednou vystydne," říká mimo jiné Gulyáš.
24.12.2017 05:55 |

podobné články

Hlášky hloupých blondýn: Tímhle vytáčejí všechny chlapy!

 
Nejsem v tom tlustá? Kdo ti volá? Znáte, pánové, tyto příšerné dotazy? Na internetu se objevila další česká verze "debilních keců." Po Pražácích jsou na řadě holky. Video je na YouTube obrovský hit.
21.02.2012 13:05 |

podobné články

Jdu na jedno, ženská za volantem aneb debilní kecy kluků

 
Po veleúspěšných debilních kecech Pražáků a holek přichází nový díl. Tentokrát si partička Viral Brothers vzala na mušku chlapy a jejich příšerné hlášky. A rozhodně je nijak nešetřila.
06.03.2012 17:20 |

podobné články

Poznáte se? Nejhorší hlášky Čechů na dovolené

 
Další díl "debilních keců" je tady. Tentokrát si duo ViralBrothers vzalo do hledáčku Čechy na dovolené v Chorvatsku. Nechybí vlastní basy piva, řízek v chlebu, igelitka... Poznáváte se?
07.08.2012 15:00 |

podobné články

A dost! 6 kroků k tomu, abyste se přestali záchvatovitě přejídat. Tohle funguje!

 
Máte problém se sebeovládáním, kdykoli vidíte nějakou ňaminu? Potřebujete konečně shodit těch debilních deset kilo, ale vaše srdce bije pro pařížskou šlehačku? Tyhle tipy poslouží spíše ženám, neboť právě ty si řeší svoje problémky nebo hormonální disbalanci jídlem.
16.07.2013 18:20 |

podobné články

Dekadentní okénko Olgy Path: Předseda Pirátské strany dražil detaily pohlavních orgánů, akci přijel usměrnit zástup policistů!

 
Včerejší den byl pro mne opravdu bujný. Poté, co mě doma navštívila dvojice bulvárem celostátně hledané "Moniky Štikové":http://www.extra.cz/tema/monika-stikova s dcerou "Charlotte":http://www.extra.cz/tema/charlotte-stikova, které donesly mému kocourovi konzervu s kalamáry v jogurtu a odešly za halasného ryku na téma, že mnoho mužů je debilních, zase pryč, jsem se vydala na večírek fotografa "Jirky Slámy":http://www.extra.cz/tema/jiri-slama.
25.01.2014 19:10 |

podobné články

V Česku už o nás není zájem, říkají tvůrci "Debilních keců"

 
Nekorunovaní králové českého virálu se rozhodli opustit český trh a videa natáčejí pouze v angličtině. Na ulici je už nikdo nepozná, přesto chtějí patřit mezi nejvlivnější tvůrce na YouTube.
02.04.2015 13:41 |

podobné články

Chci už další děti, říká Drew Barrymore, která ještě neporodila

 
Osmatřicetiletá herečka Drew Barrymore se v mateřství našla. Ještě ani nepřivedla na svět své druhé dítě a už plánuje další přírůstek do rodiny. S manželem Willem Koppelmanem zatím mají patnáctiměsíční dceru Olive. Další články k tématu: Drew Barrymore je podruhé těhotná. Jsem ráda, že jsem počkala, říká Drew Barrymore: Ženy matky nemohou mít všechno Drew Barrymore si k štíhlosti po porodu pomáhá stahovacím prádlem Na hubnutí po porodu kašlu, říká Drew Barrymore Drew Barrymore poprvé ukázala dceru. Je to malý zázrak, říká Drew Barrymore je maminkou, porodila dceru Olive
05.09.2009 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Drew Barrymore (169 článků) , Pavol Habera (226 článků)

Datové schránky pomáhají uživatelům. Ti odeslali už 400 mil. datových zpráv

 
Se stoupajícím počtem služeb, které systém datových schránek nabízí, stoupá každý rok také množství aktivních uživatelů a počet odeslaných zpráv. I díky trendu posledních let, kdy je každý rok odesláno o 15 milionů datových zpráv více než v roce předchozím, bylo 1. listopadu 2016 v 17.09 hod. dosaženo hranice 400 milionů odeslaných zpráv.
04.11.2016 10:30 |

podobné články

Po odchodu Emmy Smetany řeší na Nově další problém: Moderátorka zpráv oznámila, že JE TĚHOTNÁ!

 
Tahle pozice je snad zakletá! Na Nově aby znovu řešili, koho posadí za moderátorský pultík. Emma Smetana jako moderátorka Poledních televizních zpráv skončila. A další moderátorka? Ta je těhotná a pomalu se chystá na mateřskou.
20.04.2016 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (487 článků)

Vrátila se k partnerovi i k tanci! Moderátorka zpráv na Nově promluvila o návratu k exporotci StarDance Kunešovi

 
Moderátorka zpráv na Nově Kristina Kloubková  (42) se po letech vrátila k tanci. Tančila na jubilejním koncertě Jiřího Korna k 70. narozeninám. S Kornem léta Kristina tančila. Moderátorka přiznala, že jí překvapilo, jak jí chyběla fyzička. "Tančit jsem nezapomněla, kupodivu jsem si rychle vzpomněla. Ale ta fyzička? To byl trošku problém. A také nervozita byla šílená," řekla Super.cz Kristina.
31.10.2019 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Korn (185 článků) , Kristina Kloubková (487 článků)

Kašlu na to, končím, řekla moderátorka v živém vysílání a odešla

 
Neobvyklý výjev viděli v neděli večer diváci aljašské stanice KTVA. Moderátorka Charlo Greenová totiž v živém vysílání peprně oznámila, že v televizi končí, a z vysílání odešla.
22.09.2014 21:46 |

podobné články

Předčasné volby nejsou až tak jisté, upozorňují komentáře deníků

 
Rozpuštění Sněmovny není až tak jisté, upozorňují dnešní komentáře českých deníků. Komentátoři poukazují na nepevnost domluvených kroků ve Sněmovně a nechuť některých stran a poslanců k předčasným volbám. Zmiňují také nejasnost ústavy, s jejímž využitím by mohl volby oddálit prezident Miloš Zeman. Ten je podle komentáře v Hospodářských novinách (HN) vítězem voleb, podle Mladé fronty Dnes (MfD) naproti tomu předčasné volby omezí rozpínavost Hradu. 
09.08.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23465 článků)

To je paráda: Moderátorka hlavních zpráv na Nově tři roky po porodu konečně splaskla a takhle skvěle vypadá

 
Moderátorka hlavních zpráv na Nově Kristina Kloubková si pochvaluje, že tři roky po porodu dcery Jasmínky je konečně na své váze. Prý to trvalo déle, ale je šťastná, že to přišlo. "Mám pocit, že jsem teď teprve po třech letech splaskla a zhubla. Jsem ráda, že jsem konečně zeštíhlela. Vzkazuju všem maminkám, ať jsou v klidu. Někdy to jde pomaleji, ale přijde to," řekla Super.cz Kristina. "Jsem teď úplně spokojená. Asi ve chvíli, kdy jsem to přestala řešit, tak to všechno splasklo," upřesnila.
09.07.2015 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Kristina Kloubková (487 článků)