Článek

Moderátor Zástěra bude otcem. Hvězda Survivoru se těší na prvního potomka

 
Tomáš Zástěra (43) se pochlubil radostnou novinou. S partnerkou čekají prvního společného potomka. Moderátor získal předloni velkou základnu nových fanoušků díky soutěžení v show Survivor, kde zazářil v oranžových trenkách. Ty později vydražil pro dobrou věc.
30.01.2024 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (93 článků)
Podobné články

Tomáš Zástěra se prořekl o románku s Hanychovou: Není to pravda a ta částka nesedí

 
Moderátor Tomáš Zástěra (42) reality show Survivor sice nevyhrál, ale jako vítěz se může díky razantnímu zvýšení popularity cítit. V době, kdy byl ještě na ostrově, se modelka Agáta Hanychová (36) rozhodla promluvit o jejich románku z minulosti. Zástěra se k jejich "vztahu" rozhodl také vyjádřit, a to pouze jednou a naposledy v pořadu Limuzína, kde se ho na Agátu zeptal Míra Hejda. Zástěra si myslel, že se do dávné kapitoly už nebude nikdy vracet, avšak Agáta rozhodla zřejmě kvůli snaze o vyvolání pozornosti jinak.
03.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3852 článků) , Míra Hejda (223 článků) , Tomáš Zástěra (93 článků)

Zástěra odevzdal milion za Marešem vydražené trenýrky: Příběh rodiny ho dojal k slzám

 
Moderátor a hvězda Survivoru Tomáš Zástěra (42) sice do finále hry nedošel, ale z ostrova si přivezl mnohem hodnotnější odměnu, kterou je značná popularita. Tu bez váhání využil pro dobrou věc a své ikonické oranžové trenýrky vydražil za milion korun, který přihodil Leoš Mareš (45). Zástěra pro eXtra.cz prozradil, že o dobročinném kroku Mareše neměl tušení, také nám popsal příběh rodiny, které se rozhodl pomoci, a prozradil, v jakém stavu jsou ony památné trenýrky. Marešovi pak poslal přes rozhovor vzkaz ohledně uchování trenek.
14.04.2022 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3459 článků) , Tomáš Zástěra (93 článků)

Tomáš Zástěra setřel Braňa v soutěži Na lovu: Do kolen šel Mareš i Sokol

 
Nejikoničtější duo soupeřů v reality show Survivor bylo bezesporu to původní kapitánské. Proti sobě pravidelně stáli moderátor Tomáš Zástěra (42) a fitness trenér Braňo. Diváci si na první pohled mysleli, že pro Zástěru bude Braňo těžkou zkouškou, nakonec se ale ukázalo, že tomu tak zdaleka není, naopak si Zástěra na fitness trenérovi vždy smlsnul jako na malině. Na nespočet vítězství nad Braněm si moderátor vzpomněl i během show Na lovu, kde pobavil svou pohotovou reakcí na otázku Ondřeje Sokola, který šel po odpovědi Zástěry do kolen stejně jako Mareš.
30.03.2022 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (468 článků) , Tomáš Zástěra (93 článků) , Ondřej Zástěra (2 články)

Tomáš Zástěra bude otcem: S přítelkyní se pochlubili snímkem z ultrazvuku

 
Bývalý účastník reality show Survivor a moderátor Tomáš Zástěra (44) bude otcem. S radostnou novinkou se pochlubil na sociálních sítích. Vytouženého potomka čeká s partnerkou, jejíž identitu zatím neprozradil.
30.01.2024 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (93 článků)

Jakou roli bude mít v 18. sezóně Ulice Tomáš Zástěra? Může to být kdokoliv

 
Už před prázdninami se v Ulici mihla zpráva, že v ní bude účinkovat také Tomáš Zástěra. Vypadalo to, že se v Ulici objeví ještě před prázdninami, ale nebylo tomu tak. Na tom, že se Tomáš Zástěra v Ulici objeví, však scenáristé pořád trvají. Tak koho bude hrát?
13.08.2022 03:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (93 článků)

Hvězda Survivoru Tomáš Zástěra: Po vypadnutí stíhán za trestný čin v Německu!

 
Moderátor Tomáš Zástěra (42) díky nejdrsnější reality show světa Survivor přišel nejen k velké popularitě, ale také k problémům. Cestou z Dominikánské republiky totiž narazil, když ho při přestupu na letišti v Německu obvinili z trestného činu.
12.03.2022 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (93 článků)

Tomáš Zástěra se objeví v Ulici. Koho bude hrát? Pobavte se nad tipy diváků

 
Do prázdnin zbývá už jen pár posledních dílů Ulice. I tak na diváky čeká řada překvapení. Mimo jiné se v Ulici objeví také moderátor Tomáš Zástěra, kterého v Survivoru proslavily oranžové plavky. Koho asi bude hrát?
18.06.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (93 článků)

Dejvice se baví! Ve výloze retro pekárny visí nepraná zástěra Ženy za pultem

 
Tahle zástěra patřila Ženě za pultem. Ani jsme ji neprali. Výloha retro pekárny v Dejvicích zaujala nejednoho kolemjdoucího svým vzezřením. Je ale zástěra opravdu rekvizitou z filmu? Redaktorka Blesk Praha se rozhodla zjistit více.
05.01.2017 17:20 |

podobné články

Exkluzivně: Tomáš Zástěra odstoupil ze Survivoru. Dohnala ho psychika a další zranění

 
Moderátor Tomáš Zástěra (41) odstoupil z reality show Survivor. Přestože byl jedním z nejvýraznějších hráčů celé hry, tak jeho cesta dobrovolně skončila. Dle našich informátorů z televize Nova za jeho odstupem stálo zranění, ale také psychika.  
22.02.2022 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (93 článků)

Tomáš Zástěra draží ikonické oranžové trenky ze Survivoru: Fanoušci přihazují po statisících

 
Moderátor Evropy 2 Tomáš Zástěra (42) se rozhodl vydražit své ikonické oranžové plavky, které nosil po celou dobu účinkování v reality show Survivor. Peníze z dražby budou věnovány na pomoc tatínka a zároveň vdovce Romana, který se stará o tři děti, z nichž jedno má zdravotní problémy. Za tři hodiny se částka vyšplhala téměř k milionu korun.
25.03.2022 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (93 článků)

Tomáš Zástěra o šikaně v Survivoru: Já ji tam nezažil, Adam je hodný a dost mluví

 
Postupem času se ukazuje, že v reality show Survivor skutečně zůstávají pouze hráči, kteří ovládli sociální hru. Ta není vždy zcela čistá, naopak je často plná taktik, ale i podrazů, kvůli kterým si ovšem nesou i následky v reálném životě, kde si diváci neberou servítky. Skvěle si ve hře do poslední chvíle vedl moderátor Tomáš Zástěra (42), ten redakci eXtra.cz prozradil, co si myslí o šikaně, se kterou se na ostrově setkal nejen Adam Raiter. Dále se svěřil, co ho ve hře zasáhlo a zda je tam prostor k zamilování.
10.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (93 článků) , Adam Adam (593 článků) , Adam Adam (593 článků)

Tomáš Zástěra propadl sociálním sítím: Člověk potřebuje ukázat, že je krásný

 
Moderátor a účastník reality show Survivor Tomáš Zástěra (42) po návratu z ostrova rozhodně nelení. Naopak redakci eXtra.cz prozradil, že se mimo moderování aktivně věnuje i Instagramu, kde se stal během pár týdnů velmi populární osobností. Dále nám svěřil, co ho na influencerství lehce odrazuje, jak je na tom jeho zraněné koleno, které ho stálo konec v Survivoru, a odpověděl nám i na úsměvnou otázku, zda neplánuje kandidovat i na prezidenta. 
19.06.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (93 článků)

Tomáš Zástěra o účtu na OnlyFans: Byla to šťavnatá kampaň. Měli bychom být tolerantnější, prohlašuje

 
Moderátor Tomáš Zástěra (42) šel s pravdou ven. Účastník Survivoru promluvil o projektu, který zábavnou formou vyzývá k odhození studu sáhnout na sebe na intimních místech, a když je něco v nepořádku, tak zamířit k lékaři. A právě díky fešákovi z Evropy 2 se šťavnatá kampaň na známé platformě OnlyFans dostal k mnoha lidem. S jakými reakcemi se Tomáš setkal?
08.08.2022 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (93 článků)

Tomáš Zástěra se vrací do Survivoru. Bude mít důležitý úkol

 
Tomáš Zástěra sice reality show Survivor nevyhrál, může se ale aspoň částečně cítit jako vítěz. Nejenže díky show získal neskutečnou popularitu, životní lásku, ale také jako jediný z bývalých soutěžících bude součástí nové řady show. Podle informací eXtra.cz bude mít navíc významnou a důležitou pozici. 
05.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (93 článků)

Známý moderátor Novy měl autonehodu. Víme o tom vše!

 
Hvězda Snídaně s Novou, moderátor Tomáš Zástěra, měl autonehodu. Podle informovaného zdroje Super.cz do jeho luxusního vozu BMW narazila na Praze západ v Hostivici Škoda Octavia. Nikdo naštěstí nebyl zraněn a Zástěra musí do autoservisu jen kvůli porouchané karoserii.
26.02.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (93 článků)

Další podraz v Survivoru? Zástěra si myslí, že je v alianci s Chili a Nikol. Ty už řeší, kdy ho vyštípou

 
Tomáš Zástěra (42) je jeden z nejsilnějších hráčů reality show Survivor. Vidí to nejen diváci u televizních obrazovek, ale také jeho kmen MAO a druhý tým AZUA. Přestože za svůj kmen bojuje jako kapitán do roztrhání těla, někteří v něm vidí velkou hrozbu, zejména v čele s Chili a Nikol, které ho chtějí z týmu "vyštípat". 
08.02.2022 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (93 článků)

První vyjádření Tomáše Zástěry po odstoupení ze Survivoru: Zorku budu mučit!

 
Tomas Zástěra měl našlápnuto stát se celkovým vítězem reality show Survivor Česko Slovensko. Zranění kotníku a následně i kolene ho ale donutilo ze soutěže odstoupit. Návrat do reality byl pro oblíbeného moderátora velmi drsný. A to i kvůli Zorce Hejdové, která spravovala jeho Instagramový účet. Během své nepřítomnosti se z něj totiž stal vyhledávaný influencer a Zorka z něj udělala doslova hvězdu českých sociálních sítí. Co na to Zástěra říká, kdo z ostrova mu nejvíc přirostl k srdci a jak okomentoval své zranění? To prozradil v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz
22.02.2022 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (93 článků) , Tomas Tomas (8 článků)

Bojkot Survivoru: Fanoušci se bouří po odchodu Tomáše Zástěry, schytal to i Mareš

 
Tomáš Zástěra (41) byl jedním z horkých favoritů na vítěze v reality show Survivor, kterou vysílá televize Nova. Jenže kvůli zraněné noze musel nakonec soutěž předčasně opustit. Lidé však byli naštvaní nejen proto, že Zástěra odešel, ale také proto, jelikož to podle mnohých bulvár i některé celebrity prozradily příliš brzy. 
23.02.2022 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (93 článků) , Tomáš Mareš (28 článků)

Zástěru ze Survivoru čeká tvrdý návrat do reality. O noční můru se mu postaral i Mareš!

 
Moderátor Tomáš Zástěra (41) bojuje v Survivoru "o přežití", zatímco na něj jeho kolegové v čele se Zorkou Hejdovou (31), ale také už i Leošem Marešem (45) kují zákeřný plán. Nejenže na Zástěru po příjezdu budou čekat stovky žen, které si na něj dělají zálusk jako na budoucího manžela, ale také se zřejmě naplní jeho největší noční můra - stát se influencerem. Mareš se na svém Instagramu svěřil, že už se nemůže dočkat jeho reakce, až spatří, co se v Česku během jeho nepřítomnosti událo.
18.02.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3459 článků) , Tomáš Zástěra (93 článků)