Článek

Moderátor Survivoru zhodnotil Mártyho: Plival jed a odešel se dvěma imunitama, směje se

 
Tanečník Martin Prágr patřil mezi velké favority Survivoru, hru však nečekaně opustil ve 27. epizodě po svém hloupém herním tahu a především se dvěma skrytými imunitami v kapse. Jeho bytí na ostrově nyní zhodnotil i moderátor show Ondřej Novotný na svých sociálních sítích. "Jít domů se dvěma imunitami na prdeli je rarita a prvenství, které nechceš," napsal Ondra a Martina nazval "Survivorem romantikem". 
02.06.2024 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků) , Martin Prágr (99 článků)
Podobné články

Maty ze Survivoru se hrne do Love Islandu: Spletou si tě s údržbářem, směje se mu Novotný

 
Míří sympaťák ze Survivoru do další reality show? Vyřazený účastník Matěj Quitt se v živém vysílání rozpovídal o tom, kam jeho kroky povedou nyní, a prozradil, že zvažuje další pořad TV Nova. "Přijdeš jako bombshellák?" vysmál se mu moderátor Survivoru Ondřej Novotný poté, co Maty řekl, že zvažuje Love Island. Nabídl mu výzvu v Oktagonu. 
11.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků) , Maty Maty (16 článků)

Martyho banda: První koncert až po čtyřech letech

 
Čtyři písničky na prvním EP Argonaut kutnohorské skupiny Martyho banda jsou v základu akustické. Inspiraci pro ně muzikanti nalezli v country a bluegrassu, přičemž samozřejmě pracují s jasnou melodickou linkou jako základním stavebním kamenem skladeb. Brzy po vydání minialba je čeká turné se skupinou Jelen, což je obrovská příležitost a také citlivé vplutí do stáje, která je jim stylově blízká.
24.10.2019 10:34 |

podobné články

Nová alba: Elbow, Lacuna Coil, Zvíře jménem Podzim či Martyho banda

 
Poslední dny byly trochu odpočinkové, protože na trh nepřišla alba velkých hudebních jmen. Přesto stojí počiny skupin Elbow, Lacuna Coil, Martyho banda, Big Thief nebo Zvíře jménem Podzim za pozornost a především poslech.
24.10.2019 10:34 |

podobné články

Drbárna ze ZOO: Alice se chce vdávat, Roman chce svatbou překvapit Adélku a Filip zklamaně nechal prsten v krabičce

 
Julie už si je jistá, že Mártyho zná. A Sid se nebude líbit, co se o něm dozví. Jenže nebude snadné přesvědčit vdavekchtivou Alici, že její krásné oči nejsou to, po čem Márty prahne. Sid už pochopila, že na Adama se ohledně Mártyho spoléhat nemůže.
04.03.2024 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Julie Julie (261 článků)

Neuvěřitelný comeback Mikýře. Po zradě Piráta měl v Survivoru namále, nakonec ale končí Jana

 
Poslední díl Survivoru vzal divákům dech. S nejdrsnější reality show se nečekaně rozloučila Jana, která skončila v duelu s Mikýřem. Ten byl totiž nečekaně vyhlasován na kmenové radě, a to kvůli zákeřné zradě ze strany Mártyho a Piráta, kteří mu vrazili kudlu do zad. Právě po ní neudržel Mikyska nervy na uzdě. 
22.05.2024 23:05 |

podobné články

Martin ze Survivoru si kopl do účastníků: Šikana trvá, někteří by se měli zamyslet!

 
Martin Carev se v Survivoru probojoval až do finálové trojky a o dění na ostrově tak věděl první poslední. Velmi kriticky se stavěl k rýpancům Mártyho, které označil za šikanu. V rozhovoru pro eXtra.cz šokoval tím, že v nevhodném chování a uštěpačných poznámkách pokračují někteří ze soutěžících i po skončení reality show. 
17.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Carev (22 článků)

Moderátor Survivoru zhodnotil neoblíbeného Jiřího: Makléře přirovnal k vítězi loňské série, má to ale háček

 
Jirkovi ze Survivoru mnoho diváků nemůže přijít na jméno. Patří mezi nejméně oblíbené soutěžící, ale přitom i mezi dost možná největší adepty na výhru. Jeho hru okomentoval i moderátor Ondřej Novotný na svém Instagramu. Realitního makléře přirovnal k Vláďovi, vítězi loňské série. 
01.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků) , Jiří Novotný (246 článků) , Jiří Novotný (72 článků) , Jiří Novotný (246 článků)

Muž nakažený ŽLOUTENKOU plival po policistech krev! Hrozí mu 4 roky vězení

 
Až čtyřleté vezení hrozí devatenáctiletému muži, který se agresivně choval k policistům při převozu na plzeňskou protialkoholní stanici. Muž, který má nakažlivou nemoc, policistům vyhrožoval, plival po nich svou krev a jednoho z nich i kousl.
21.02.2014 13:45 |

podobné články

Opilec pokousal policisty a plival na ně krev. Byl přenašečem žloutenky!

 
Nevídané představení předvedl opilý 19letý mladík z Plzeňka, který při středečním převozu na protialkoholní záchytku plival na policisty krev a jednoho z nich dokonce pokousal. Za zmíněný čin mu nyní hrozí čtyři roky odnětí svobody.
21.02.2014 15:40 |

podobné články

Muž plival na projíždějící tramvaj, poté pěstí napadl strážníka MP Praha

 
V pátek večer, při běžné hlídkové činnosti si povšiml strážník z Prahy 1 muže, který v křižovatce na Václavském náměstí s ulicí Jindřišská, plival na projíždějící tramvaj. Strážník přistoupil k muži s výzvou k prokázání totožnosti a rovněž požadoval vysvětlení, co ho vedlo k protiprávnímu jednání.
25.08.2014 13:35 |

podobné články

Mám žloutenku! křičel na Andělu muž bez roušky a plival po lidech. Pak se vrhl na strážníka

 
„Prokousnu ti tepnu!“ křičel muž na strážníky v sobotu večer na Andělu. Ti na místo přijeli poté, co dostali oznámení o opilcích, kteří tam dělali rozruch. Navíc neměli roušku a jeden z nich prý dokonce plival po ostatních a vykřikoval, že má žloutenku typu C!
30.03.2020 17:00 |

podobné články

VIDEO Plival a křičel na policistu. Pak přišlo zakleknutí. Už to zase vře

 
Silné reakce vyvolává video z pensylvánského Allentownu, které ukazuje tamního policejního důstojníka, jak zřejmě klečí na krku Afroameričanovi. Krátký zákrok vůči vzpouzejícímu se muži odstartovalo, že podezřelý na policisty křičel a plival, když mu chtěli nabídnout pomoc.
15.07.2020 22:45 |

podobné články

Nečekaný zvrat v Survivoru? Ondřej Novotný se vrátil do Prahy a zpátky na ostrov se už nechystá!

 
V Survivoru došlo sice teprve ke sloučení, moderátor Ondřej Novotný je ale už zpátky v Česku. A zdá se, že nejde o rychlou návštěvu mezi natáčecími dny. Nejdřív vyrazil do Německa, kde ohlásil expanzi Oktagonu, a pak zamířil rovnou do Prahy, kde na něj čeká krásná Renata Langmannová a jejich dcerka. Odtajnil tak Novotný víc, než by si tvůrci Survivoru přáli? A neprozradí příště také vítěze celé show? 
22.03.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (349 článků) , Ondřej Novotný (283 článků)

Exkluzivní rozhovor s Vladimírem ze Survivoru. Proč se spolčil s Veve, čeho se na ostrově nejvíc bál a čím ho vytáčel Ondřej Novotný

 
Svou účast v Survivoru sice nezačal příliš zdárně, nakonec se ale vyprofiloval jako jeden z favoritů na vítězství v celé show. Vladimír Čapek sice působí jako nenápadný IT specialista, díky své komplexnosti se mu ale podařilo dostat nejen do sloučení, ale dokonce rozbil dívčí alianci složenou z Nikoly Čechové, Chili a Veroniky Havlik. Jaká byla jeho strategie, čeho se v Survivoru nejvíc bál a proč chtěl, aby moderátor Ondřej Novotný během kmenových rad raději mlčel? Nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
22.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků) , Nikola Čechová (87 článků) , Vladimír Novotný (24 článků)

Ondřej Novotný prozradil zákulisí Survivoru: Nečekal jsem, že je to tak sežere, říká o soutěžících. Sám už má své favority

 
Moderátor reality show Survivor Ondřej Novotný si na pár dní odskočil z exotického ostrova na turnaj Oktagonu do Ostravy. V Čechách se promotér organizace příliš dlouho nezdrží, protože už v neděli bude muset odletět zpět do Dominikánské republiky. V rozhovoru pro eXtra.cz zatím zhodnotil první dvě epizody Survivoru a trochu poodhalil zákulisí z natáčení. Co ho nejvíc překvapilo?
03.03.2024 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků)

Jack ze Survivoru se chtěl omluvit Mikýřovi a Nikole, opět si naběhl na vidle. Diváci z něj zvrací

 
Jack Hamid je mnohým divákům Survivoru trnem v oku. Olej do ohně přilil svým posledním příspěvkem na sociálních sítích, v němž zhodnotil hádku, která se odehrála na ostrově mezi ním a Mikýřem kvůli nepovedenému vtípku, jenž se dotknul Nikoly. Těmto dvěma hráčům se sice omluvil, vzápětí je však ve stejném příspěvku znovu urazil. Fanoušky tím naprosto rozzuřil. 
04.05.2024 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (141 článků) , Jack Jack (65 článků)

S rodiči Zuzany Hejnové cloumaly emoce. "Jeď, jeď, jeď," hnali dceru za zlatem

 
Nejprve obrovské napětí a pak ohromná radost. Takhle prožívali zlatý závod Zuzany Hejnové její rodiče.
16.08.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Hejnová (157 článků)

Podezřelé dopisy, které v úterý přišly na Pražský hrad, ministerstva vnitra a spravedlnosti, prý žádný jed neobsahovaly

 
V podezřelých zásilkách, které v úterý dorazily na Pražský hrad, ministerstvo spravedlnosti a vnitra, nebyl jed ani jiná nebezpečná látka. Ukázaly to prvotní analýzy Státního ústavu jaderné, chemické a biologické ochrany. ČTK to dnes sdělil mluvčí ústavu Radek Pokorník. Doposud jed obsahovaly pouze zásilky, které přišly na ministerstvo vnitra a financí koncem listopadu.
10.12.2014 15:01 |

podobné články

»Mlátička« Ondráček si kebab nedá: „Někdo do něj dal jed.“ Museli mu to vysvětlit

 
Poslanec KSČM a krajský zastupitel Královéhradeckého kraje Zdeněk Ondráček se vyjádřil na svém Facebooku k otrávenému kebabu. Podle něj za nevolnost lidí, kteří jedli v bistru, mohl jed. Poté se ptal, kde se jídlo vyrobilo a kdo tam jed dal.
06.06.2018 18:25 |

podobné články