Článek

Moderátor počasí Novy Kašák: Rozchod s krásnou blondýnkou!

 
Dva a půl roku trval vztah "rosničky" Novy Karla Kašáka (32) s krásnou blondýnkou Míšou. Jejich láska vzala za své i díky pandemii koronaviru, kdy spolu trávili víc času než předtím.
08.10.2021 15:20 |

podobné články

Podobné články

Nová tvář Novy: Poletí Kašák kvůli zadku?

 
Na televizní obrazovce se moderátor Počasí Karel Kašák (29) ještě ani pořádně neohřál a už si koleduje o pořádný průšvih. Jedna z jeho legrácek by ho snadno mohla stát místo. Co tedy pohledný moderátor předvedl?
14.06.2017 12:05 |

podobné články

Nová tvář Novy: Poletí Kašák kvůli zadku?

 
Na televizní obrazovce se moderátor Počasí Karel Kašák (29) ještě ani pořádně neohřál a už si koleduje o pořádný průšvih. Jedna z jeho legrácek by ho snadno mohla stát místo. Co tedy pohledný moderátor předvedl?
16.06.2017 14:45 |

podobné články

Nová rosnička Novy Kašák má první skandál: Vystrčil zadek na Prahu!

 
Kdo by to do něj řekl? Před kamerou neviňátko, v reálu je ale nový moderátor Počasí na TV Nova Karel Kašák (29) pěkné kvítko!
14.06.2017 10:35 |

podobné články

Bratr missky z děcáku má konečně novou lásku: Moderátor Karel Kašák se pochlubil blond přítelkyní

 
Od léta 2017, kdy skončil jeho vztah s tanečnicí Veronikou Lálovou  (28) , nemohl moderátor Karel Kašák pořád najít tu pravou. Až na Českém plese se bratr missky Veroniky Kašákové  (30) pochlubil novou přítelkyní.
02.02.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Lálová (93 článků)

Moderátor Kašák o své nové lásce Lálové: Bavíme se už i o dětech

 
Jeden společný večírek, a vznikla láska jako trám! Hvězda nováckého počasí Karel Kašák (29) se na první pohled zamiloval do Veroniky Lálové (25), tanečnice vítěze poslední řady StarDance Zdeňka Piškuly (18)!
13.06.2017 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Lálová (93 článků)

Ostrý jazyk Jany Postlerové: Moderátor počasí Kašák musí přidat!

 
Na místo po ochrnutém Michalu Jančaříkovi (41) nastoupil Karel Kašák (29). Jak novou nováckou rosničku hodnotí jazyková lektorka Jana Postlerová (73)?
21.06.2017 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Jančařík (107 článků) , Jana Postlerová (43 článků)

Naučit se žít mimo dětský domov bylo zvláštní, přiznal Karel Kašák

 
Moderátor počasí Karel Kašák (30) spolu se svou sestrou, finalistkou České Miss 2014 Veronikou (28), žili v dětském domově. Než se postavili na vlastní nohy, nebylo to lehké. Dnes Karel moderuje a pomáhá dalším dětem najít svůj domov.
01.12.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Ronan Keating (30 článků)

Týdenní plán pro krásnou pleť

 
Chcete mít krásnou pleť? Samozřejmě! Která žena by ji nechtěla, co je to za hloupou otázku?! Jenže krásná pleť není zadarmo, až na pár šťastných výjimek, kterým byla bezchybná tvář nadělena do vínku. Jestliže jste ani vy neměli štěstí a toužíte po dokonalé tvářičce, která se stane vaší předností a tou nejlepší vizitkou, pak věřte, že jste na správném místě! Už jste na své cestě za krásnou a bezchybnou pletí vyzkoušela nespočet přípravků, utratila nekřesťanské peníze za produkty, které v reklamě slibovaly okamžité výsledky, ale ani přes všechnu vynaloženou snahu se vám nepodařilo dosáhnout vysněného cíle? Pak zapomeňte na předražené rádoby účinné produkty, které jsou jen marketingovým trikem prodejců a zkuste to po našem! My totiž máme plán, který vám po jediném týdnu zajistí krásnou pleť! Týdenní plán pro krásnou pleť V následujících řádcích pro vás máme týdenní plán, který když dodržíte, vám přinese kýžené ovoce – tedy krásnou pleť, po níž už dlouhou dobu toužíte. Náš plán má podobu sedmi jednoduchých úkolů, jenž můžete, ale nemusíte splnit. To už záleží na vás. Jste připraveni vydat se na cestu za krásnou pletí? Tak jdeme na to! Úkol č. 1: řekněte si, že jste krásná! Ať už se ve svém životě budete snažit o cokoli, musíte si být jisté tím, že uspějete. Platí to i v tomto případě, kdy je potřeba, abyste věřili sami sobě a především se sami sobě líbili. Proto se postavte před zrcadlo a upřímně si řekněte: „JSEM KRÁSNÁ“ a opakujte to tak dlouho, dokud neuvěříte tomu, že je to pravda. Úkol č. 2: naučte se dodržovat pitný režim Že je naše tělo tvořeno z velké části z vody vám jistě nemusíme říkat. Dovolíme si ale apelovat na to, abyste svému tělu vodu dopřávali v dostatečném množství – minimálně v takovém, které je doporučováno odborníky. Pitný režim má... Čtěte více Příspěvek Týdenní plán pro krásnou pleť pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.07.2017 19:35 |

podobné články

Smrt na festivalu Pohoda: Martin Kašák (†29) se měl za rok ženit

 
Martin Kašák (†29) se po šesté vypravil na festival Pohoda v Trenčíně. Tentokrát se ale nevrátil. Zabil ho pád obřího stanu. Doma na něj čekala jeho láska, se kterou prožít celý život...
20.07.2009 05:40 |

podobné články

Richard Genzer je opět sám! Přiznal rozchod s krásnou blondýnkou Pavlou

 
Bavič Richard Genzer (54) v Showtimu na Primě přiznal, že už netvoří pár s půvabnou blondýnkou Pavlou Kalinovou! Před měsícem se po třech letech randění rozešli.
24.05.2021 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Richard Genzer (536 článků)

Ženatý Pavel Kříž (57): Načapán s krásnou blondýnkou!

 
Kanadskou manželku Pavla Kříže už dlouho nikdo neviděl. Teď navíc fotoreportéři oblíbeného herce načapali na nákupech s krásnou blondýnkou. Vzhledem k tomu, jak se k sobě cestou po obchodech měli, nabízí se otázka, zda herec netají rozpad manželství.
29.05.2018 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kříž (239 článků)

Zatnul svaly pro dobrou věc. Pohledný moderátor počasí byl sám zkoušený osudem, a proto pomáhá potřebným

 
Se svou o něco známější sestrou Veronikou vyrůstal Karel Kašák v dětském domově. Nejspíš i proto má sympatický moderátor sklony pomáhat potřebným. My jsme se s ním potkali během jeho brigády pro potravinovou sbírku
16.10.2018 18:35 |

podobné články

Letadlo pilotoval jen nanečisto: Moderátor počasí a bratr missky z děcáku ale plánuje i let do vesmíru

 
Znáte ho z televizní obrazovky, kde uvádí předpověď počasí a objevuje se i ve Snídani s Novou. Vypadá jako seriózní mladý muž, ale zdání klame. Karel Kašák je velkým milovníkem adrenalinu a pomalu už šlape na paty i kolegovi od konkurence Petru Vágnerovi  (41) .
02.11.2018 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vágner (284 článků)

Shakira se rozešla s fotbalistou Piquém, důvodem měla být jeho nevěra s mladou blondýnkou

 
Krásný pár ve složení Shakira a Gerard Piqué je nejspíš minulostí. Přestože se média nemohou shodnout, zda rozchod vzešel z úst kolumbijské zpěvačky či španělského fotbalisty, důvod je zřejmě jasný. Čtyřiadvacetiletý hráč FC Barcelony měl být Shakiře nevěrný, a to s neznámou mladou blondýnkou.
10.10.2011 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Shakira (186 článků) , Gerard Piqué (35 článků)

Kanyza s pohlednou blondýnkou po boku: Vyvedl svou krásnou dceru

 
Charizmatický herec a malíř Jan Kanyza (64) se objevil v pražské restauraci na Vltavě s pohlednou blondýnkou po boku. Nebyla to jeho milenka, ale dcera Bára (30), se kterou se dlouho neviděl.
28.08.2012 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kanyza (84 článků)

Fešák z Ordinace Hejlík ukázal svou půvabnou přítelkyni: S touhle blondýnkou má vztah na dálku!

 
Tichá voda břehy mele. Lukáš Hejlík  (33) se dlouho tvářil, že po prosincovém rozchodu s modelkou Anežkou, který ho dost sebral, je sám. Ale ouha. Lukáš už nějaký čas chodí s velmi krásnou blondýnkou Veronikou Fašinovou.
06.06.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (196 článků) , Veronika Fašinová (18 článků)

Jágr v Grand Canyonu s nádhernou blondýnkou. KDO TO JE?

 
Jaromír Jágr přidal na svůj profil na Facebooku fotku s krásnou blondýnkou. Společně pózují v monumentálním Grand Canyonu, což je největší a nejznámější kaňon na světě. Hádejte, kdo je sličná dívka po jeho boku?
14.07.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2978 článků)

Ben Cristovao v objetí s atraktivní blondýnkou! Když ukázala tvář, fanoušci oněměli

 
Exotický rapper Ben Cristovao (33) po rozchodu s krásnou Miss Kateřinou Kasanovou (21) zanevřel na ženy. Proto všechny překvapivě potěšilo, když se na sociální síti ukázal s blondýnkou v objetí. O koho se jedná?
23.07.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (532 článků)

Tanečnice Lálová dostala po 3 měsících kopačky od kluka z děcáku: A to už s „rosničkou“ Kašákem plánovali děti

 
Majitelka nejkrásnějšího zadečku poslední řady StarDance Veronika Lálová (25) dostala kopačky. Rozešel se s ní moderátor nováckého počasí Karel Kašák (29). Velká láska jim tedy dlouho nevydržela.
25.07.2017 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Lálová (93 článků)