Článek

Modelka Peaches Geldof se s tím nepáře a kojí u stánku s rychlým občerstvením

 
Ani nedaleko postávající paparazzi neodradí britskou modelku a novinářku Peaches Geldof od kojení na veřejnosti. Konkrétně u posezení vedle stánku s rychlým občerstvením v parku. Peaches měla kolem sebe rušno, kromě manžela Thomase Cohena a jejich dvou synů se okolo ochomýtala spousta lidí. Geldof ale nelení, a když je pro tříměsíčního Phaedru čas oběda, maminka se přizpůsobí vždy a všude.
24.07.2013 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)
Podobné články

Už se ví, co stojí za smrtí Peaches Geldof (†25)! Zemřela stejně tragicky jako její matka!

 
Jak se zdá, zatímco ještě před pár lety byl mezi slavnými populární "kokain":http://www.extra.cz/tema/kokain, začíná spousta hvězd ujíždět na "heroinu":http://www.extra.cz/tema/heroin, i když se ví léta letoucí, že zabíjí. Silnou dávku heroinu nepřežil herec "Philip Seymour Hoffman":http://www.extra.cz/tema/philip-seymour-hoffman a oficiálně také "Peaches Geldof (†25)":http://www.extra.cz/tema/peaches-geldof, modelka a začínající televizní moderátorka, jejíž matku potkal naprosto stejný osud.
01.05.2014 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)

Cože? Modelka Peaches Geldof vyklopila na ulici z kočárku čtyřměsíčního syna, ale mobil u ucha držela dál!

 
Třiadvacetiletá Peaches Geldof v neděli šokovala svým jednáním. Asi jen málokterá žena si dokáže představit tak naléhavý hovor, který by nešel stranou ve chvíli, kdy se její dítě vyklopí z kočárku. Přesně takovou otřesnou zkušenost má za sebou tato britská modelka a žurnalistka, jenže k překvapení všech kolemjdoucích se Peaches víc starala o svůj mobil než o zdraví svého mrňouska.
12.09.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)

Legendární VIDEO: Takhle dováděla v posteli s Hutchencem Paula Yates, matka nedávno zemřelé mladé modelky Peaches!

 
Zatímco v osmdesátých letech u nás v televizích jelo nejvíc Televarieté, v Anglii "jel" pořad The Big Breakfast s jeho hlavní tváří, moderátorkou Paulou Yates. Ta se narodila v roce 1959 do umělecké rodiny a sama přivedla na svět čtyři děti. Tři dcery zplodila se zpěvákem "Bobem Geldofem":http://www.extra.cz/tema/bob-geldof (prostřední z nich je "před pár dny tragicky zesnulá modelka Pechaes Geldof)":http://www.extra.cz/modelku-peaches-geldof-25-nasli-doma-mrtvou-tohle-je-jeji-posledni-foto-pred-smrti, čtvrtá a nejmladší Tiger Lily, jejímž otcem je zpěvák skupiny INXS "Michael Hutchence":http://www.extra.cz/tema/michael-hutchence, přišla na svět v roce 1996.
10.04.2014 20:45 |

podobné články

Záhadná smrt dcery Boba Geldofa: Jak zemřela mladá Peaches, pětadvacetiletá matka dvou dětí?

 
Jak může zničehonic zemřít pětadvacetiletá žena, když nikde v okolí není nic, co by její smrt způsobilo? To se nyní ptá veřejnost a hlavně rodina modelky a profesionální celebrity "Peaches Geldof (†25)":http://www.extra.cz/modelku-peaches-geldof-25-nasli-doma-mrtvou-tohle-je-jeji-posledni-foto-pred-smrti, kterou včera našli bez známek života v jejím domě.
08.04.2014 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Pohřeb modelky Peaches Geldof (†25): Rozloučili se s ní tam, kde se vdávala!

 
V kostele v anglickém hrabství Kent se dnes uskutečnil pohřeb nedávno zesnulé Peaches Geldof (†25), dcery zpěváka Boba Geldofa. Mezi smutečními hosty byli třeba bývalá manželka britského prince Andrewa Sarah Ferguson, někdejší člen Rolling Stones Bill Wyman či topmodelka Kate Moss. Obřad proběhl tam, kde se Peaches vdávala...
21.04.2014 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků) , Kate Moss (590 článků) , Bill Wyman (7 článků) , Sarah Ferguson (18 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Trapas: Bohatá britská modelka Peaches Geldof kradla v drogerii make-up

 
Moderátorka, novinářka a modelka Peaches Geldof patří k těm nejbohatším obyvatelkám Velké Británie, přesto se rozhodla si make-up nakrást. V jedné z londýnských poboček drogerií Boots si dcera Boba Geldofa nastrkala do kabátu šminky za 70 liber – asi dva tisíce korun. Zboží vrátila při konzultaci v kanceláři obchodu, kde se s vedením domluvila na řešení incidentu bez policie.
24.10.2011 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Modelka Peaches Geldof se tajně provdala za otce svého synka Toma Cohena

 
Britská modelka, žurnalistka a moderátorka Peaches Geldof (23) je od soboty vdanou paní. Její před novináři utajená svatba s Tomem Cohenem se konala v kostele sv. Máří Magdaleny a sv. Lawrence v Kentu a účastnila se jej pouze rodina a blízcí přátelé. Právě zde se v roce 1986 uskutečnila také svatba modelčiných rodičů Boba Geldofa (známého irského hudebníka) a Pauly Yates (zesnulé britské moderátorky a spisovatelky).
21.09.2012 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Modelka Peaches Geldof byla nalezena mrtvá

 
Svět šoubyznysu překvapila další smutná zpráva. Modelka Peaches Geldof, která je maminkou dvou synů, zemřela. 
08.04.2014 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)

Modelka Peaches Geldof (†25) zemřela na předávkování heroinem: Stejně jako její matka!

 
Mladá modelka Peaches Geldof (†25), která byla nalezena ve svém domě mrtvá na začátku dubna, se předávkovala heroinem. Tvrdí to prestižní magazín Times, který se odvolává na policejní zdroj. Na předávkování heroinem přitom zemřela i matka nadějné krásky Paula Yates (†41) před 14 lety.
01.05.2014 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)

Ten je rozkošný: Měsíční klouček modelky Peaches Geldof vás dostane svou roztomilostí

 
Ve své rodné Velké Británii patří Peaches Geldof (23) k nejznámějším modelkám a i přes svůj mladý věk je rovněž populární novinářkou. Jejím soukromým životem sice otřáslo hned několik afér, ale v současnosti dcera irského zpěváka Boba Geldofa ‚seká latinu‘ a je vzornou maminkou měsíčního chlapečka. Fotografie syna Astala poslala modelka na internet a připsala: „Můj chlapeček Astala je tak roztomilý!“ A o tom, že tomu tak skutečně je, nemůže být pochyb.
19.05.2012 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Vyzáblá modelka Peaches Geldof (†25): Váha jí klesla na 41 kilo!

 
Živilo ji její tělo, proto se trápila drastickými dietami. Hubnutí zesnulé modelky Peaches Geldof (†25) hraničilo s anorexií. Z oplácané holky, kterou byla ještě před čtyřmi lety, se stala chodící kostra. Byly doby, kdy vážila méně než 41 kilo.
09.04.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)

Záhada pitvy mrtvé modelky Peaches Geldof (†25): Odpověď přinesou až speciální testy

 
Náhlý odchod Peaches Geldof (†25) šokoval celý svět. Tělo matky dvou dětí bylo nalezeno v pondělí v londýnském sídle. Příčinu smrti měla objasnit pitva, která ale nic neukázala! Jak tedy krásná modelka tedy zemřela?
10.04.2014 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)

Odpočívej v pokoji: Pohřeb Peaches Geldof (†25) bude na Velikonoční pondělí

 
Tragicky zesnulá modelka Peaches Geldof (†25) konečně nalezne klid. Po téměř měsíci hledání příčiny smrti bude její tělo konečně pohřbeno. Poslední rozloučení proběhne netradičně na Velikonoční pondělí. A kde obřad proběhne?
19.04.2014 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)

Bob Geldof pohřbí dceru Peaches na Velikonoční pondělí

 
Irský zpěvák a aktivista Bob Geldof prožije nejsmutnější Velikonoce svého života. V pondělí 21. dubna se bude muset rozloučit se svou dcerou Peaches, která zemřela před dvěma týdny. Pětadvacetiletá modelka po sobě zanechala manžela a dvě malé děti.
20.04.2014 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků)

Drsný osud tragicky zesnulé modelky Peaches Geldof (✝25): Předávkovala se prý heroinem stejně jako její matka

 
Pětadvacetiletá britská novinářka, modelka a televizní hvězda Peaches Geldof zemřela na předávkování heroinem. Informaci dnes podle britského deníku The Times oficiálně oznámí britští vyšetřovatelé. Vyšetřovatelé přitom při prvním ohledání těla a místa žádné stopy po drogách nenašli .
01.05.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)

Vdovec po Peaches Geldof předávkované heroinem si začal s nevlastní dcerou Gwen Stefani

 
Dlouho se spekulovalo, s kým to muzikant a vdovec po modelce a novinářce Peaches Geldof Thomas Cohen dá v budoucnu dohromady. S rodinou své zesnulé ženy totiž i po její smrti udržoval blízké vztahy a dokonce s nimi jezdil na společné dovolené, kde se zdálo, že má hodně blízko k její mladší sestře Lily Hutchence. Nyní je ale jasné, že se v jeho srdci usídlil někdo jiný - šestadvacetiletá modelka Daisy Lowe.
21.01.2016 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Gwen Stefani (122 článků) , Peaches Geldof (47 článků) , Daisy Lowe (8 článků) , Daisy Lowe (1 článek) , Stefani Cohen (1 článek)

Peaches Geldof je prý lepší, než Miley Cyrus

 
Anglické prominentce Peaches Geldof (20) rozhodně sebevědomí nechybí. Možná by nebylo na škodu, kdyby občas držela pusu. Nedávno totiž beze studu prohlásila, že je pro vyrůstající dívky lepším vzorem, než oblíbená teenagerka Miley Cyrus (16).“Možná ...
15.06.2009 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (857 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Kráska Peaches Geldof svádí v sexy prádle. Podívejte se

 
Dcera irského zpěváka Boba Geldofa a příležitostná herečka Peaches Geldof se stala tváří značky prádélka Miss Ultimo.
05.02.2010 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Modelku Peaches Geldof (†25) našli mrtvou: Na poslední přehlídce byla s Krainovou!

 
Byla dcerou slavného zpěváka Boba Geldofa, odmalička měla vše, na co si vzpomněla. Okusila kariéru modelky, ale její život vyhasl předčasně. Peaches Geldof (25) nalezli mrtvou v jejím londýnském domě.
07.04.2014 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků) , Peaches Geldof (47 článků)