Článek

Modelka nechala své lamborghini posázet 2 miliony diamantů: Sporťák jí při nehodě zrušil opel za pár šupů

 
Pořádný povyk v Londýně způsobila hvězda instagramu Daria Radionovová (26). Zámožná kráska se ulicemi anglické metropole proháněla ve svém Lamborghini Aventador, které nechala ozdobit dvěma miliony krystalů Swarovski. Jízda ovšem skončila tragicky. Luxusní auto zezadu naboural opel za zlomek ceny sporťáku a diamantový vůz vyřadil z provozu!
21.11.2021 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Daria Radionova (1 článek)
Podobné články

Historie Lamborghini – (Díl.6)

 
Po delší době vám přinášíme další díl našeho seriálu s tématem mapování historie všech modelů Lamborghini. V minulých dílech jste se mohli přesvědčit, že značka Lamborghini, to nejsou jen a nikdy nebyly jen supersporty. V poslední části jsme se dostali do slavné a fascinující éry modelu Countach. Nyní se dostáváme zase o kousek dál a Lamborghini, o kterých se dočtete tentokrát, jsou svým pojetím vlastně dost aktuální, díky uvedení super-crossoveru Lamborghini Urus. Zároveň se poprvé přeneseme do doby vzniku další ikony, kterou se stalo supersportovní Diablo.
06.06.2012 10:10 |

podobné články

Zoo Ostrava: Odchov mládětete ohroženého supa kapucína neprobíhal zcela bez komplikací

 
Chovná sezóna supů v naší zoo byla v letošním roce u některých druhů úspěšná, u některých neúspěšná. K úspěšně hnízdícím mrchožroutům patří pár supů kapucínů – nejohroženějších supů Afriky. Odchované mládě spolu s rodiči a dalším párem můžete pozorovat ve voliéře nedaleko expozice Na statku.
24.07.2021 16:55 |

podobné články

Ze sedmi druhů chovaných supů ZOO Zlín poprvé v jednom roce rozmnožila pět

 
Zlínská zoo v letošním roce dosáhla v chovu supů opravdu výjimečného úspěchu. Ze sedmi druhů chovaných supů zoo poprvé v historii v jednom roce úspěšně rozmnožila hned pět druhů. Za největší úspěch se považuje první mládě supa himálajského i opětovný odchov supa mrchožravého a hnědého. Cenná jsou však také dvě mláďata supa Rüppellova a čtyři mláďata supa bělohlavého, doposud nejpočetnější odchov tohoto druhu supa v zoo.
13.08.2017 08:50 |

podobné články

Opel vyjel ze silnice, projel pletivem, živým plotem a pokračoval po zahradě rodinného domu

 
K dopravní nehodě byli hasiči z centrální stanice Zlín vysláni v 11:38 hodin. Na ulici Příkrá došlo ke střetu osobního vozidla zn. Opel Meriva a vozidla zn. Ford Tranzit. Zatímco vozidlo Ford zůstalo po kolizi na komunikaci, Opel Meriva sjel z komunikace, projel pletivovým a živým plotem a pokračoval po pozemku zahrady u rodinného domu až zastavil o porost keřů a stromků.
14.10.2014 00:30 |

podobné články

Chcete lamborghini? Český vrak je na prodej za „pár šupů“

 
Loni půjčil Čech své zelené Lamborghini Huracan svému maďarskému kamarádovi. Ten tachometr vytáhl na více než 300 km/hod a pak auto rozstřelil. Jeho vrak je nyní na prodej. Pokud máte 180 tisíc korun bokem, pravděpodobně nejlevnější Lambo může být vaše. A také nejroztřískanější...
28.01.2015 16:07 |

podobné články

Při krádeži zmizelo 71 diamantů, podezřelou zachytily kamery

 
Ze sobotní krádeže diamantů za více než půl milionu korun na výstavě v pražských Letňanech je podle policie podezřelá mladá žena, při činu ji zachytily bezpečnostní kamery. Diamantů celkem zmizelo 71, uvedl pražský policejní mluvčí Tomáš Hulan. 
08.09.2013 13:05 |

podobné články

Opel začíná cenovou ofenzívu

 
Nová motoristické sezona se rozjíždí – a Opel vyráží hned od startu pěkně zostra: Po výrazném přecenění se vozy Opel při zohlednění výbavy, výkonových parametrů a poskytované kvality stávají ve svých třídách nejvýhodnějšími nabídkami!
04.04.2012 10:20 |

podobné články

Vyhrál sporťák v hodnotě mnoha set tisíc: Pár hodin po převzetí ho „zrušil“ při nehodě

 
Adam Griffiths (27) si jel celý šťastný pro svého nablýskaného fešáka celých 150 kilometrů daleko. Do 24 hodin měl ale po srandě, vyhraný sporťák v hodnotě 700 tisíc korun další den ráno zrušil nárazem do zdi. Reakce na zprávu byly divoké - až tak, že si Adam po vlně šikany na internetu musel zrušit facebook.
09.05.2021 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (265 článků) , Adam Adam (265 článků)

Cínovec se zplundruje, lithium vyveze za pár šupů, region nebude mít nic. Dopadne to jako se zlodějskými uhlobarony. Do debaty o českém pokladu zaznívá hlas přímo z Ústecka

 
ROZHOVOR Zplundruje se okolí Cínovce, lithium se vyveze za pár šupů, zbohatne pár vyvolených a region z toho zchudne. I tak to může dopadnout, pokud se nepoučíme z uhlí... Na druhou stranu teď máme šanci napravit zkázu, kterou nešetrná těžba způsobuje třeba v Jižní Americe. Nejsme přece žádní tmáři, říká Petr Globočník, který je lídrem Strany zelených na Ústecku. Uhlobarony považuje za zloděje a bez okolků šije kvůli lithiu i do současného vedení kraje, které prý pořádně zaspalo.
15.10.2017 17:00 |

podobné články

Opel v Paříži: rychlý koncept i moderní technika

 
Pařížský autosalon se kvapem blíží a automobilka Opel oznámila, že na něm se objeví nový Opel GTC Paris Concept.
08.08.2010 10:05 |

podobné články

Opel plánuje návrat calibry!

 
Slavné kupé Opel Calibra se přestalo vyrábět v roce 1997. Bez náhrady. Jenže to vypadá, že Opel jej vzkřísí.
29.11.2010 01:30 |

podobné články

Nabídka týdne podle iFaster.cz – Opel 500

 
U dealerů Peugeot probíhá tento týden akce "7 dní Peugeot". Ani německý výrobce Opel nezůstává pozadu a několikadenní akci s mnohatisícovými bonusy na různé modely nabízí také on. Na oficiálních internetových stránkách českého importéra Opel se hovoří o slevách atakující hranici 250 000 Kč.
21.09.2012 10:40 |

podobné články

Opel v Aachenu představil nové zážehové motory

 
Nejvýznamnější kongres automobilové techniky v Německu se stal platformou pro představení nové řady zážehových motorů střední třídy automobilky Opel. Nové čtyřválcové motory SIDI (Spark Ignition Direct Injection) ECOTEC Turbo o objemu 1,6 l jsou vybaveny systémem přímého vstřikování benzinu do válců a Opel jimi zahajuje obnovu svého motorového portfolia.
12.10.2012 10:00 |

podobné články

Dárek na sv. Valentýna od Auto Palace Spořilov. Nový Opel a romantický víkend pro dva na zámku Berchtold

 
Praha, 5. 2. 2015 – Příští týden proběhne v Auto Palace Spořilov jedna z nejoblíbenějších slevových akcí – Opel 24. Během svatovalentýnského víkendu si zde budou moci všichni příznivci značky Opel zakoupit nový vůz se slevou až 250 000 korun. V Auto Palace Spořilov dostanou navíc jako bonus poukaz na romantický víkend pro 2 osoby na zámku Berchtold.
10.02.2015 14:36 |

podobné články

TO MUTÍTE VIDĚT: Takhle SHOŘELO MILIONOVÉ Lamborghini v Praze

 
U strahovského tunelu v Praze shořelo ve středu vpodvečer Lamborghini Gallardo, luxusní sporťák za čtyři miliony korun. Podle hasičů byla příčinou požáru technická závada.
24.08.2011 22:15 |

podobné články

Marek Jankulovski: Kope za pár šupů!

 
Je to ale frajer. Schválně, znáte někoho, kdo takhle bezhlavě riskuje, když nese kůži na trh? Dává všanc zdraví, jméno. Přitom za pár šupů! Fotbalový Baník má spasit Marek Jankulovski (34), borec, který kopal přes deset let italskou ligu. Proboha, za kolik se jde bít o čest a slávu?
12.10.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Jankulovski (57 článků)

Gamersgate otevírá pevnost plnou indie her za pár šupů

 
Gamersgate je další z digitálních distribucí, která se rozhodla nalákat nové uživatele a kupující na slepenec několika nezávislých her za pár šupů. Hezké však na akci zvané The IndieFort Championship je, že nemusíte kupovat přednastavený balíček nebo balíčky, ale můžete si vybrat tři, šest nebo devět her za předem stanovené ceny od dvou a půl do šesti a půl liber....
11.09.2012 14:05 |

podobné články

Vyhrajte Lamborghini Gallardo LP 560-4!

 
Nastoupíte do nového Lamborghini, zavřete dveře, sešlápnete plyn...jenom sen? Díky PokerStars Lamborghini freerollu jste svému snu blíže, než si myslíte.
01.09.2010 19:05 |

podobné články

V Paříži bude nové Gallardo!

 
Lamborghini si většinou největší novinky nechává do Ženevy nebo na velké autosalony v Americe. Dnes ale tradiční italská sportovní značka zveřejnila hodně zajímavé a dost tajuplné teaser video, které láká na "jakésiů nové Gallardo. Opravdu nám aktuálně není jasné o co jde. Mohlo by se jednat o zcela novou generaci oblíbeného "baby lamba", ale to se zdá nepravděpodobné. Každopádně by to bylo nejvetší překvapení autosalonu a celého letošního roku... Také by mohlo jít pouze o koncept nové generace, ale to se nám také nezdá, protože nové Gallardo se zcela jistě nebude jmenovat znovu Gallardo.... Jako nejpravděpodobnější varianta se tedy jeví možnost, že Lamborghini se rozhodlo uvést další limitovanou edici. Asi jim přijde fajn, že Gallardo už se objevilo v tolika speciálních vydáních, že už je snad nikdo nespočítá a začíná to zavánět mírným choasem. Ale třeba se mýlíme. Každopádně video upoutávky Lamborghini vždycky umělo a tak jsem dost napjatí...
26.09.2012 15:30 |

podobné články