Článek

Modelka Huntington-Whiteleyová se vyfotila nahá. Přestaňte, jste matka, píší jí

 
Britská modelka a herečka Rosie Huntington-Whiteleyová (37) zveřejnila na Instagramu fotku, na které leží zcela nahá na hotelové posteli v Cannes. Někteří fanoušci snoubenku herce Jasona Stathama (56) kritizují mimo jiné s tím, že jakožto dvojnásobná matka a vzor mnoha dívek a žen by se neměla takto odhalovat.
03.06.2024 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Jason Statham (46 článků)
Podobné články

Rosie Huntington-Whiteleyová je těhotná. Dítě čeká s Jasonem Stathamem

 
Modelka a herečka Rosie Huntington-Whiteleyová (29) těhotenství oznámila prostřednictvím fotografie na sociální síti. Nechala se vyfotil jen v bikinách na pláži s těhotenským bříškem. Herec Jason Statham (49) se tak brzy stane tatínkem.
10.02.2017 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Jason Statham (46 článků)

Huntington-Whiteleyová: Kvůli dokonalému snímku se vyfotím třeba stokrát

 
Modelka Rosie Huntington-Whiteleyová (30) je perfekcionistka. Kvůli jedné dokonalé fotografii nelení a vyfotí se i více než stokrát za sebou, aby pak měla z čeho vybírat a na sociální síť umístila ten nejkrásnější snímek.
04.05.2017 16:25 |

podobné články

Statham a Huntington-Whiteleyová se radují z narození dítěte. Mají syna

 
Modelka a herečka Rosie Huntington-Whiteleyová (29) se dočkala narození svého prvního potomka, kterého má s partnerem hercem Jasonem Stathamem (49). Narodil se jim chlapeček, kterému dali jméno Jack Oscar.
29.06.2017 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Jason Statham (46 článků)

Sexbomba z akčňáku Šílený Max zase nahá! Proboha, ať už se ta kostra nají!

 
Modelka Rosie Huntington-Whiteley (28), z jejíhož příjmení si zlomíte jazyk ještě dřív, než vám dojde, že Huntington byla nemoc, kterou trpěla „Třináctka“ z Doktora House, se opět nechala nafotit nahá.
30.05.2015 12:41 |

podobné články

Úplná gymnastka: Ohebná modelka Rosie Huntington-Whiteley předvedla téměř akrobatickou kreaci

 
Slavná britská modelka Rosie Huntington-Whiteley  (26) , kterou jste mohli vidět ve filmu Transformers 3, je obdivována nejen pro půvabnou tvář, ale rovněž kvůli svým perfektním křivkám, na kterých poctivě pracuje.
16.06.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Rosie Huntington-Whiteley (51 článků)

Jason Statham a Rosie mají dceru: Krásná po mámě, drsná po tátovi?

 
oslavuje hvězdný britský pár, akční herec Jason Statham (54, Postradatelní) a topmodelka Rosie Huntington-Whiteleyová (34). Po synovi Jackovi (4) přivedla Rosie na svět dceru.
06.02.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jason Statham (46 článků)

Další kráska, co nerada krotí své přednosti: Modelka Rosie Huntington-Whiteley si vyrazila na nákupy bez podprsenky

 
Modelka Rosie Huntington-Whiteley  (25) byla před dvěma lety magazíny FHM a Maxim vyhlášena nejvíc sexy ženou světa. Dlouhonohá blondýnka často dokazuje, proč jí byl daný titul přidělen.
22.02.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Rosie Huntington-Whiteley (51 článků)

Ve 43 do modelingového důchodu nejde: Pavlína Němcová fotí stejnou kampaň jako o 14 let mladší Rosie Huntington

 
Když modelka Pavlína Němcová  (43) představila novou kolekci své značky šperků, promluvila o tom, že už se cítí na modelingový důchod a pochybovala, že ji ještě někdo, kromě jí samé, protože se sama stala tváří svých šperků, osloví na velkou kampaň. Mýlila se. V Česku právě fotí pro firmu, jejíž celosvětovou tváří je britská modelka Rosie Huntington-Whiteley  (28) , která je o 14 let mladší než ona.
29.05.2015 08:00 |

podobné články

Už chybí jen bič! Sebevědomá modelka Jodie Marsh se vyfotila téměř nahá ve velmi lechtivém modelu

 
Glamour modelka Jodie Marsh (34) bývala kdysi něžnou ženštinou, která plnila stránky známých časopisů. Jednoho dne se ale zahleděla do posilování a z půvabné divy se stala žena se svaly, za něž by se nemusel stydět ani kulturista. I když na své muskulatuře už tolik nepracuje, ráda své tělo předvádí na veřejnosti. Nedávno se opět vyfotila v nepopsatelném “oblečku“ a vzniklé snímky zveřejnila na internetu.
27.01.2013 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Jodie Marsh (55 článků)

Ruská influencerka se vyfotila nahá před kostelem: Hrozí jí vězení!

 
Ruská streamerka Polina Murugina (24) má pořádný problém. Zcela nahá se totiž vyfotila před jedním z moskevských kostelů. Za urážku věřících jí teď hrozí až rok za mřížemi nebo 87 tisíc korun pokuty!
13.01.2022 12:35 |

podobné články

Mikuláš Minář: Volíte Babiše z nouze, budete volit mě!

 
Když Mikuláš Minář ohlásil, že končí na postu hlavního chvilkaře a směřuje do politiky s novým hnutím, zvedla se vlna kritiky, že oznámení dal ve špatnou dobu, že rozdrobí opozici, že přeceňuje svou roli a podobně. Na velkou část kritiky odpověděl Minář v rozhovoru s Čestmírem Strakatým v Prostoru X. Zprávy o plánovaném hnutí prý unikly od někoho do médií, takže musel s pravdou ven dříve, než měl v plánu. Hodlá lovit hlasy mezi těmi, kdo volí Andreje Babiše z nouze. A uznal, že to nebyl jen on, kdo na Letnou přivedl 300 tisíc lidí. „Potřebujeme nové lidi do politiky, potřebujeme novou energii, potřebujeme změnit to, že politika je to svinstvo. Potřebujeme říct, lidi, přestaňte prostě kafrat, přestaňte fňukat, přestaňte nadávat, jak je to všechno špatně, tak to pojďte sakra změnit,“ apeluje.
30.09.2020 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26366 článků)

Dementní Pepíček na nákupech. Nutella objevil Ameriku. Za rok si třeba všimne, že vykulenci nějak kradou...

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Kam se na něho my komedianti hrabem,“ komentuje „německý“ nákup premiéra Fialy herec a člen Klubu 2019 Ivan Vyskočil a žasne nad premiérovým odjezdem do „kravína“ v době stávky. Vládě pak rázně vzkazuje. „Přestaňte prodávat lacino naši elektřinu a nakupovat ji draze zpátky, přestaňte dávat plynu politickou nálepku…. Zdaňte pořádně korporátní řetězce a přestaňte cpát rance miliard na Ukrajinu, které se nám nikdy nevrátí!!“ Nešetřil ani novináře a doporučuje, co by měli napsat místo toho, co měl na sobě Krajčo na Slavících.
03.12.2023 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (420 článků) , Ivan Vyskočil (419 článků)

Megan Fox se naváží do své následovnice

 
Přesto, že Megan Fox údajně opustila Transformers  dobrovolně, nemůže se smířit s tím, že ji nahradila Rosie Huntington-Whiteley. O své následovnici se Megan vyjadřuje dosti nelichotivě… Herečka Megan Fox, jež byla ústřední postavou filmu Transformers I. a II., se nemůže smířit s tím, že v nově připravovaném třetím díle ji nahradila modelka Rosie Huntington-Whiteley.  Megan se [...]
30.07.2010 21:26 |

podobné články

Osobnosti: Megan Fox (363 článků) , Rosie Huntington-Whiteley (51 článků) , Megan Fox (362 článků)

Modelka Rosie Huntington-Whiteley: Na lodičky šetří 13 let!

 
Toužíte po luxusních lodičkách značky Loubutin? Myslíte, že si je nemůžete dovolit? Americká topmodelka a herečka Rosie Huntington-Whiteley (24) má zaručený tip! Pořídit si je může úplně každý, je to tak snadné!
13.11.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Rosie Huntington-Whiteley (51 článků)

Tohle že je nejvíc sexy žena světa? Rosie Huntington-Whiteley předvedla svou vyhublou postavu v plavkách

 
Modelka Rosie Huntington-Whiteley  (24) , která se pyšní titulem Nejvíc sexy žena světa , předvedla své superštíhlé tělo v bikinách u bazénu v Miami, kde trávila volné chvíle se svým přítelem a hercem Jasonem Stathamem.
02.01.2012 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Jason Statham (46 článků) , Rosie Huntington-Whiteley (51 článků)

Modelka Rosie Huntington hazarduje se zdravím: Už je kost a kůže!

 
Éra vychrtlých modelek stále pokračuje. Rosie Huntington-Whiteley (24) to tak přehnala s hubnutím, že byla na pláži v Miami k nepřehlédnutí...
03.01.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Rosie Huntington-Whiteley (51 článků)

Rajcovní foto! Modelka Rosie Huntington-Whiteley zveřejnila snímek, na němž odhalila svůj zadeček v tangách

 
Jedna z nejkrásnějších modelek současnosti Rosie Huntington-Whiteley  (25) se rozhodla na jedné ze sociálních sítí zveřejnit svou fotografii, na níž odhaluje svou svůdnou postavu. Ale jak to tak vypadá, své zábrany odhodila jen na chvíli.
15.06.2012 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Rosie Huntington-Whiteley (51 článků)

Provokatérka Rosie Huntington-Whiteley oblékla na Halloween kalhotky s podvazky. Za co šla?

 
Zvláštní halloweenský kostým zvolila v pátek na tematickou soukromou párty v Beverly Hills modelka a herečka Rosie Huntington-Whiteley  (25) . Těžko říct, za co byla převlečená, ale že aspirovala na nejodhalenější účastnici celé akce, je celkem jasné. Odvážná Rosie dorazila oděná pouze do spodního prádla, punčoch, podvazků a šatů, které nezakrývaly vůbec nic. Aby jí venku nebyla zima, tak přidala ještě kožich.
03.11.2012 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Rosie Huntington-Whiteley (51 článků)

Polechtá vaši fantazii: Modelka Rosie Huntington-Whiteley předvedla své půvaby v nové kolekci spodního prádla

 
Časté návštěvy fitness centra se modelce Rosie Huntington-Whiteley  (25) rozhodně vyplácí. Své ladné křivky totiž předvedla ve svůdném spodním prádle značky Marks & Spencer, na jehož vzniku se podílela.
02.02.2013 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Rosie Huntington-Whiteley (51 článků)