Článek

Modelingová kariéra dívky, kterou našli v publiku na MS ve fotbale, nejspíš skončila tak rychle, jak začala! Proč?!

 
Náhodou ji vyfotili v publiku při zápase Německa na mistrovství světa ve fotbale v Brazílii. Všichni o ní mluvili jako o nejkrásnější fanynce na MS a sedmnáctiletá Axelle Despiegelaere toho využila, založila si facebookovou stránku a dostala nabídku na modelingovou spolupráci od společnosti L´Oréal.
12.07.2014 20:35 |

podobné články

Podobné články

Dobojováno! Fotbalisté Německa si splnili to, o čem Brňáci marně sní: Jsou mistry světa!

 
Němečtí fotbalisté se "stali v Brazílii tím":http://www.extra.cz/modelingova-kariera-divky-kterou-nasli-v-publiku-na-ms-ve-fotbale-nejspis-skoncila-tak-rychle-jak-zacala-proc, čím by se nejraději viděli, ale nikdy neuvidí "třeba občané Brna":http://www.extra.cz/dr-house-se-rozhodl-podporit-chudinu-v-cervenci-prijede-dat-nadeji-zaostalemu-a-hladovejicimu-brnu, "Macura":http://www.extra.cz/tema/zdenek-macura (40) nebo moderátoři TV Barrandov - mistry světa!
13.07.2014 23:45 |

podobné články

Proč to bez zeleniny nejde?

 
Sněz tu zeleninu! Také jste jako malé děti často slýchávaly tuto větu, kterou teď s oblibou opakujete svým ratolestem u oběda? Snažíte se jim vysvětlit, proč to bez zeleniny nejde a trpělivě vyčkáváte, dokud z jejich talíře nezmizí poslední kousek? Možná ale i vám uniká pravá podstata toho, proč je zelenina pro naše zdraví tak důležitá a proč by rozhodně neměla v našem jídelníčku chybět. Pojďme společně najít odpověď na tuto otázku. Prostřednictvím dnešního článku se dozvíte, proč to bez zeleniny nejde a proč byste měli dbát důraz na to, aby se v dostatečné míře vyskytovala nejen ve vašem jídelníčku,  ale i jídelníčku vašich dětí. Proč to bez zeleniny nejde aneb nepostradatelná součást jídelníčku Určitě víte, že je zelenina nedílnou součástí naší stravy. Napadlo vás ale někdy zamyslet se nad tím, proč tomu tak je? Proč zeleninu ke svému životu potřebujeme? A proč to bez zeleniny nejde? Odpovědi skrývají následující řádky! Vitamíny V první řadě nutno zmínit, že zelenina obsahuje vysoké množství vitamínů. Je bohatá především na karotenoidy neboli provitamín A, který můžeme najít například v mrkvi, rajčatech, brokolici, kapustě nebo špenátu. Mimo jiné obsahuje vitamíny B, vitamín C nebo  vitamín K. Aby nedocházelo ke ztrátě důležitých vitamínů, musíme si dávat pozor, jakým způsobem zeleninu upravujeme. Minerální látky Dalším důvodem, proč to bez zeleniny nejde a proč bychom jí měli konzumovat v dostatečné míře, jsou minerální látky. Ty se samozřejmě liší zelenina od zeleniny, a proto je důležité, aby se na vašem talíři pokud možno objevovaly všechny druhy. Nedostatek hořčíku může vyřešit konzumace petržele, špenátu nebo kedlubny. Pokud potřebujete doplnit vápník, dopřejte si petržel, mrkev nebo zelí. Železo vám dodá pórek, špenát, petržel nebo kedlubna. Měď hledejte v zeleném hrášku nebo paprice. Příspěvek Proč to bez zeleniny nejde? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.10.2016 18:20 |

podobné články

Neuvěřitelné video: Na MS ve fotbale se zřítil most a lisoval řidiče pod ním!

 
V Belo Horizonte, hostitelském městě "Mistrovství světa ve fotbale":http://www.extra.cz/7-duvodu-proc-zadny-tym-ani-kometa-brno-nevyhraje-ms-ve-fotbale, se včera zřítil rozestavěný most, který tutově pohřbil dva řidiče, ale na přesné číslo si nikdo netroufá.
04.07.2014 17:05 |

podobné články

Módní trendy, od kterých rychle ruce pryč!

 
Některé módní trendy platí za nesmrtelnou klasiku, která ani po několika letech jednoduše nebude out. Ovšem hned vedle klasiky, která nikdy nezestárne, stojí celá řada módních přešlapů, které sice jeden čas skutečně platily za TOP špičku v módním žebříčku, ale postupem času jejich sláva vyprchala. Nechcete-li své okolí děsit a zanechat dojem, že jste se právě vrátili odněkud z Marsu a nemáte sebemenší tušení, co se ještě nosí a za co už se sekají hlavy, přečtěte si tento článek. Bude pro vás užitečným prozřením do módního světa. Módní trendy, které se nenosí – na co rozhodně nevsázet: Neonové barvy Neonky opravdu jeden čas zaplavily celý svět a každý po nich toužil, ovšem stejně tak rychle, jako se dostaly na absolutní špici z ní stejně tak rychle zase klesly do zapomnění. Potěšíme vás, že na ně nemusíte zanevřít úplně – stačí, když je budete nosit v malé míře, která ničemu neuškodí. Vpředu krátké, vzadu dlouhé Dlouholetým nešvarem něžného pohlaví jsou šaty typické pro svůj střih – zatímco na přední straně sahají maximálně ke kolenům, vzadu byste si po nich mohli šlapat. Tak takhle ne – šaty mají být buď dlouhé, nebo krátké, žádný kompromis mezi tím opravdu nevypadá dobře. Drsné ostny Kovové aplikace, drobnosti a maličkosti jakéhokoli množství, rázu či povahy možná byly jeden čas trendy, ale i ostny již mají svá nejlepší léta dávno za sebou. Pokud tedy nechcete vypadat jako byste byla hlaví herečkou z nějakého hororu, dejte od kovových blbůstek honem rychle ruce pryč! Tenisky naprosto ke všemu Tenisky jsou pohodlná a velice oblíbená obuv, které podléhají dívky i ženy nejrůznější věkové kategorie. Což o to, proti teniskám jakékoli barvy či designu nemáme jedině slůvko proti, ovšem pozor na to, k čemu si tyhle botky vlastně oblékáte. Jeden čas je totiž ženy nosily i k sukním či šatům – a s touto volbou letos opravdu nezabodujete.... Čtěte více Příspěvek Módní trendy, od kterých rychle ruce pryč! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
03.07.2015 08:56 |

podobné články

Česká Miss World Machová fotila kampaň v Paříži

 
Česká Miss World 2010 Veronika Machová má za sebou první větší módní zakázku. Stala se tváří prestižní francouzské značky a snímky nafotila přímo v Paříži. Modelingová kariéra se jí prý rozjíždí na plné obrátky.
09.09.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Machová (149 článků)

Co se dělo na Elite Model Look? Taťána Kuchařová je už v rodině Brzobohatých, Leoš Mareš s Faltýnovou se potkali s jeho ex Kociánovou!

 
Na Pražském hradě se to včera hemžilo luxusními róbami, šperky a také malými rodinnými dramaty. Prestižní modelingová soutěž "Elite Model Look":http://www.extra.cz/tema/elite-model-look sice zná už své vítězky, které čeká zářná kariéra, ale daleko zajímavější bylo, co se dělo mezi hosty.
05.09.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2983 článků) , Taťána Kuchařová (918 článků)

Maminy Doleželová s Křížkovou ve spodním prádle: Bezdětné kolegyně by jim mohly závidět!

 
Těhotenstvím a porodem modelingová kariéra nekončí. Jana Doleželová (36) i Lucie Křížková (33) jsou toho důkazem. A nebojí se dokonce jít ani do spodního prádla. Tyto dvě krásky však nebyly jedinými ženami, které svá těla předvedly na přehlídce SacreCoeur night.
22.12.2017 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Doleželová (366 článků)

Americký režisér Tony Laue: Užíval jsem si české herce

 
Libereckým divákům byl představen filmový snímek vyprávějící o školství i prostituci na severu Čech očima lehce naivního pedagoga z USA. Zámořský filmový tvůrce Tony Laue se vrhl na filmování v Čechách. Jeho záměrem bylo ukázat domácímu publiku staré industriální Ústí, které mu připomíná Los Angeles. Aussig, černou celovečerní nezávislou komedii amerického režiséra Tonyho Laua, film odehrávající se na univerzitě v Ústí, mohli v úterý večer zhlédnout diváci v libereckém kině Lípa. Nyní, kdy už nehrozí, že bychom jim děj prozradili dopředu, se k tomuto pozoruhodnému snímku vracíme prostřednictvím rozhovoru s jeho tvůrcem, který ač ze zámoří, přebývá momentálně v Litoměřicích. Tony Laue speciálně pro nás vypráví nejenom o tom, jak jeho příběh vznikal, ale rovněž zmiňuje, proč zločin, k němuž v něm došlo, zůstal nepotrestán. Sám se navíc zhostil jedné z hlavních rolí filmu. Vedle něj se divákům představí i herečka Hana Vágnerová známá domácímu publiku z nadmíru populárního seriálu Vyprávěj, která zde pro změnu ztvárňuje ústřední dívčí postavu, studentku Lenku. Z dalších herců pak určitě nelze přehlédnout ani známou dvojici Ondřejů – Pavelku a Brzobohatého.
25.04.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Tony Laue (1 článek)

Klausova politická kariéra byla kontroverzní, uvedl Pehe

 
Politická kariéra prezidenta Václava Klause je rozporuplná. Dokonce i kladné stránky jeho působení nelze oddělit od mnoha selhání. Největším Klausovým přínosem byla nejspíš energie, kterou vnesl do procesu ekonomické transformace. Myslí si to politolog Jiří Pehe.
03.03.2013 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9135 článků) , Jiří Pehe (357 článků)

Tady přijde výbuch! Zítra. Už ani to Německo. Zaorálek řval, až se musel omlouvat, a byl k publiku zcela upřímný

 
REPORTÁŽ Na světový konflikt to nevypadá, ale jsme na šikmé ploše. „Společnost, která není schopná čelit nerovnosti, dřív nebo později bude konfrontována s nějakým výbuchem,“ uvedl také ministr zahraničí Lubomír Zaorálek, který při návštěvě Zlína přišel i na debatu s veřejností s názvem Evropa na křižovatce. Vysvětlil to, v čem vidí „obrovskou hrozbu do budoucna“ a proč považuje roky 2017 a 2018 za naprosto klíčové. Hřímal v sále natolik, že nakonec raději publiku vysvětlil: „Omlouvám se, že na vás křičím, ale to není proto, že bych vás tady chtěl všechny seřvat ve Zlíně.“
28.03.2017 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2427 článků)

Viděli jste nejsmutnějšího fanouška v Brazílii? Po prolití slz na stadionu udělal něco naprosto úžasného!

 
Jeho obrázek i video s ním "proběhly celým světem":http://www.extra.cz/slavne-pornostranky-spadly-kvuli-zapasu-mezi-brazilii-a-nemeckem-neuverite-duvodu-proc-se-to-stalo. Po porážce Brazílie v semifinále mistrovství světa ve fotbale, kde dostali sedm gólů od Německa, byl vidět v publiku, jak mu stékají slzy z očí a mazlí se s trofejí mistrovství světa. Obrázky i video s ním se staly virálními a viděly je miliony lidí. Ta situace ale má jedno nečekané pokračování, které začíná celý svět dojímat!
11.07.2014 08:40 |

podobné články

7 důvodů, proč žádný tým, ani Kometa Brno, nevyhraje MS ve fotbale!

 
Mistrovství světa ve fotbale se vítěze pravděpodobně nedočká. Proč nemá šanci nikdo z favoritů, ani Kometa Brno?
13.06.2014 16:51 |

podobné články

A máme po fotbale... Můžou za to novináři, stěžují si poslanci

 
Čeští poslanci se chtěli zúčastnit mezinárodního utkání ve fotbale parlamentů evropských a asijských zemí v ruském Soči. Nakonec ale nejspíš všichni včetně iniciátorů samotné myšlenky jet na turnaj Josefa Tancoše (ČSSD) a Josefa Šenfelda (KSČM) zůstanou doma. Mohou za to prý média.
23.04.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Šenfeld (9 článků) , Josef Tancoš (4 články)

Podívejte, v jak nahatých modelech už šla přehlídku ‚malá sestřička‘ Kim Kardashian

 
Modelingová hvězda Kendall Jenner stoupá strmě vzhůru. Během týdne módy v Paříži byla dokonce jednou z nejvyhledávanějších dívek pro přehlídky, a tak si osmnáctiletá sestra Kim Kardashian postupně plní svůj sen. Na svém slavném rodinném klanu se ale útlá bruneta točit nehodlá, a tak začala v této branži vystupovat pouze pod křestním jménem.
02.10.2014 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1216 článků) , Kendall Jenner (106 článků)

Katku (†23) s Romanem (†23) našli mrtvé v garáži: Byl to grázl, pláče otec dívky

 
Slovenští policisté řeší záhadné úmrtí mladého páru. Katarínu (†23) s jejím přítelem Romanem (†23) našli v pondělí po poledni mrtvé v garáži na sídlišti v Kysuckém Novém městě. Podle táty dívky za to mohou nejspíš drogy.
19.10.2017 05:35 |

podobné články

Loňská vítězka soutěže modelek Simony Krainové: Překvapilo mě, jak jsou k sobě dívky nepřející

 
Modelingová soutěž Czechoslovak TopModel, jejíž ředitelkou je Simona Krainová  (42) , je poměrně mladá. Během galavečera, kdy byla zvolena v pořadí třetí vítězka tohoto klání, patnáctiletá Tatiana Zvolská , jsme vyzpovídali také první dvě krásky, které stanuly na stupních vítězů.
19.12.2015 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1908 článků)

Luděk Sobota: Druhá kariéra díky Ondřeji Vetchému

 
Výraz druhá kariéra začala používat Marta Kubišová (68), která se po Sametové revoluci opět vrátila na veřejnost. Nyní se zdá, že něco podobného čeká i Luďka Sobotu (67), který se po rozchodu s většinou herců a delší době bez hraní opět vrací v nováckém seriálu Okresní přebor.
13.09.2010 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Luděk Sobota (137 článků) , Marta Kubišová (400 článků)

Tohle se děje v zemi, kde se bude konat MS ve fotbale! Brazilští fotbaloví fanoušci uřízli hlavu rozhodčímu na hřišti poté, co ubodal jednoho hráče!

 
V Brazílii se bude konat příští mistrovství světa ve fotbale. Proč? Brazílie je fotbalový národ, samozřejmě. Je to ale také země, kde je to dost nebezpečné, a jak se zdá, také na samotném fotbalovém hřišti. Nedávno se tam totiž stala jedna naprosto neuvěřitelná věc.
11.07.2013 12:15 |

podobné články

Trenérka sexu Poupětová: Naučím vás mít skvělý orgasmus!

 
Životní kariéra, pro kterou se Julie Poupětová rozhodla, je velmi netradiční. Radí ženám i mužům jak zlepšit milování, objasnit si sexuální tabu a překonat ho. Jak sex koučink probíhá? Ovlivnila jí kariéra i osobní život?
12.08.2010 05:01 |

podobné články